Opinie o Asap Care 24 Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Asap Care 24 Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Asap Care 24 Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Asap Care 24 Sp. z o.o. w Warszawa

czarne chmury Nowy wpis

Ktoś piszący wcześniejsze opinie miał absolutną rację. Na początku niby wszystko wygląda ok (chociaż umowa o dzieło + zlecenie powinny od razu budzić niesmak, bo szansy na zmianę nie będzie) ale życie weryfikuje. Mam już na swoim zawodowym koncie parę miejsc pracy i niestety teraz mam pewność, że Moderio - bo tak od dłuższego czasu nazywa się to miejsce - jest najgorszą firmą jaka napatoczyła się na moją drogę. A może nawet nie firma, a szefostwo, o którym ludzie już tu wspominali. Pan Daniel jest kontrolującym, nieufającym żadnemu pracownikowi i niestety próbującym manipulować ludźmi szefem. Chociaż słowo szef jest tutaj nad wyraz. I to jest najwyższa pora, zeby branża i przyszli kandydaci sie o tym dowiedzieli. Nie mogę nazwać tego (usunięte przez administratora), to byłoby za dużo, ale prezes na każdym kroku skutecznie zniechęca ludzi do miejsca, obowiązków, a przede wszystkim rozmowy ze sobą. Rzekomo interesuje go zdanie pracowników, powierza im mniejsze decyzje lub teoretycznie pozwala wpłynąć na przebieg przygotowywania ofert, ale czegokolwiek nie usłyszy, robi zupełnie na odwrót. To oczywiście odbija się i na pracownikach i obniżeniu ich poczucia własnej wartości, ale też na wynikach wspomnianych przetargów. Po co zatem pytać kogoś o zdanie, kiedy zupełnie nie ufa się czyjejś wiedzy, doświadczeniu czy intuicji? Nigdy się tego nie dowiemy. Ten typ tak ma... Od samego początku słyszymy, że firma nie zaoferuje nam żadnego większego rozwoju. Szef mówi to wprost na rozmowach rekrutacyjnych. To moze chociaż podwyżka? A może i tak, kilkaset uproszonych złotych po latach pracy. Ale zanim to nastąpi, trzeba się będzie wytłumaczyć ze wszystkich swoich straszliwych występków (np. wyjście na 15 min do sklepu w trakcie pracy). Szef każdego uważa za alkoholika, który tylko czeka żeby nie pracować i dostawać MARNE pieniądze za nic. Ile to było? 2 tysiące? 3? No życ nie umierać. Firma ma potencjał i moglaby być dobrym miejscem dla młodych ludzi zaczynających swoją zawodową drogę, ale przerzucanie na pracowników swoich kompleksów i porażek nie jest delikatnie mówiąc uczciwą metodą. Jest mi bardzo przykro, że są osoby, które jeszcze się na to nabierają. Jest tyle miejsc w tym mieście, w których pracownik jest traktowany uczciwie i jego zdanie ma znaczenie i nie jest to firma Moderio kierowana przez p. Daniela i p. Joannę.

Zbigniew Nowy wpis

To w końcu praca tutaj jest na cały etat czy można tylko dorobić? Bo 160 godzin jak ktoś wspomniał to jednak zajecie pełnoetatowe. Można umówić się na mniej godzin czy te 160 to minimum?

Kandydat Nowy wpis
@Zbigniew

Ja słyszałem że tyle trzeba pracować.

W tym momencie jest to spółka Moderio. Firma oferuje 2800 (NAJWIĘCEJ) za 160 godzin pracy, jako moderator. Pan podczas rozmowy stwierdził, że jest to jednak zdecydowanie lepiej niż 40 godzinny tydzień pracy i jest to idealna forma dorobienia sobie (sic!). Kiedy przypomniałem Panu, że miesiąc ma 4 tygodnie, więc i tak jest to praca na pełen etat za 160 godzin, to Pan stwierdził, że jak wychodzą takie niejasności na tym etapie, to on dziękuję mi za rozmowę i rekrutację. Firmo Moderio - może warto zaangażować do firmy kogoś, kto nie popełnia tak oczywistych gaf i nie sprawia problemów, kiedy zwróci mu się uwagę, że popełnił błąd?

@Kandydat

ten szef ma ZAWSZE rację...

Wanda
@zawiedziony

Ale faktycznie ma zawsze rację i go chwalisz czy chodzi Ci o to, że on ma nastawienie jakby wszystkie rozumy pozjadał? Doprecyzuj proszę, bo jednak chcę mieć pełny obraz tej firmy.

@Wanda

to oczywiście była ironia - prezes zachowuje się, jakby wiedział wszystko, znał się na wszystkim i nie potrzebował nikogo

Elżbieta
@zawiedziony

to może niech sam wszystko robi :) pracujesz u nich? rozumiem, że współpraca z szefem musi być uciążliwa?

klark Nowy wpis
@Elżbieta

moze szef ma za duzo prywaty do załatwiania w międzyczasie i na ciężką pracę moderatora już czasu by brakowało. Z takim charakterem to walka z wiatrakami...

zawiedziony

Piszę tę opinię, by ewentualni przyszli kandydaci mogli zobaczyć czego mogą spodziewać się po pracy w firmie o obecnej nazwie Moderio. Z pozoru wszystko wygląda miło, sympatycznie i w porządku i w dużym stopniu tak jest, jednak za zdecydowaną większość plusów i korzyści odpowiadają pracownicy, nie szef. Zespół tworzą młode osoby z mniejszym czy większym doświadczeniem. Pracownicy są dobrze zgrani, uzupełniają się charakterami, starają się i dają z siebie dużo, co niestety absolutnie nie spotyka się z docenieniem ze strony p. Prezesa. Dla niego pracownicy mają tylko wykonywać swoją pracę, słuchać szefa, nie dyskutować, nie mieć potrzeb, niewiele oczekiwać, a na pewno nie wyrażać swojego zdania. Ponieważ jeśli to się wydarzy, pracownik spotka się z dużą dezaprobatą ze strony p. CEO, który prowadzi firmę przede wszystkim dla zysku oraz swojej dobrej opinii. Oczywiście jest to zrozumiałe, tak działają przedsiębiorcy, jednak fajnie traktować swoich pracowników jako kogoś więcej niż ludzi do roboty, okazać im czasem zrozumienie, posłuchać ich perspektywy. Niestety takie działania spotykają się z motto ,,nie podoba się, to idź gdzieś indziej''. Prezes oszczędza na wszystkim, począwszy od akcesoriów biurowych, kończąc niestety na pracownikach. Stawka jest śmieszna, a raczej smutna i perspektywy otrzymania podwyżki, nawet po latach lojalności, praktycznie nie istnieją. Ponieważ nawet jeśli robisz coś świetnie, starasz się, jesteś uczciwy, szef zawsze będzie chciał Ci udowonić, że taki dobry nie jesteś. Wypomni Ci każdy błąd popełniony nawet lata wcześniej. P. CEO nie ufa swoim ludziom, spodziewa się po nich najgorszego, podejrzewa o najgorsze, jakby oczekiwał, ze ktoś nim zmanipuluje, jak on potrafi zmanipulować pracownikiem. Moderio to firma dla zdolnych, młodych ludzi, ale raczej początkujących, stawiających swoje pierwsze kroki w tej branży, ponieważ w tej firmie właściwie nie ma perspektywy rozwoju. Praca jest wymagająca, stawka bardzo niska, umowy śmieciowe. Atmosferę tworzą pracownicy i to jeden z niewielu atutów pracy w Moderio. Podsumowując - jeśli chcesz zbudować doświadczenie, nie zależy Ci na porządnych pieniądzach (ale nie dorobisz sobie jednocześnie gdzieś indziej) ani na dobrej umowie, można spróbować. Na dłuższą metę lepiej poszukać firmy, która Cię doceni.

Aplikowałeś do firmy Asap Care 24 Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Bartek

Czy jest tak dobrze i dlatego nikomu nie zależy na zamieszczaniu informacji o pracy w firmie?

Zostaw merytoryczną opinię o Asap Care 24 Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Asap Care 24 Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Asap Care 24 Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Asap Care 24 Sp. z o.o.
  • Wernyhory 14 lok. 2