Opinie o Seniorapp Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Seniorapp Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Seniorapp Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - działalność związana z oprogramowaniem

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Seniorapp Sp. z o.o. w Łódź

Kochani wiecie może kiedy będą znowu szukali osoby do pomocy przy osobach starszych ? Pracuje w tym zawodzie już 10 lat na umowie o prace ale wiem ze w tej firmie można sobie dorobić, widziałam stare ogłoszenia na terenie Łodzi ale teraz nie widzę nic. Wiem ze można pracować na godizny ale także całodobowo prawda ? Ile godzin najmniej można sobie dorobić tygodniowo?

Wiesława Pokora Nowy wpis

Witam,moja wypowiedź dotyczy "opiekuna" B.D. Nigdy nie był w wyznaczonym dniu,tylko kiedy jemu pasowało..Szans otrzymał bardzo dużo,bez efektów! ZAKUPY -na początku przynosił rachunki,potem już nie.Za zakup na rynku płaciłam 45 zł.Pan B.pierwszy raz też płacił 45zl,drugi raz 50zl..Wiem, że cena 45zl obowiązuje nadal!!! SPRZĄTANIE -przez okres 4 miesięcy,kiedy przychodził do mnie jeden raz pozamiatał i umył mi podlogi- kuchnia i przed pokoj-1,6*2m , pokój 3,5*5m.wszedzie wykładzina pcv..Drugi raz tylko pozamiatał w kuchni i w kilku miejscach usunął pajęczynę z kasetonów na suficie. Nie chciał wyrzucić śmieci,bo nie ma czasu,jest zmęczony i nie będzie wchodził z kluczami aż na 1 piętro !!! Szkoda,że zaległe mi 120 zł jest ważniejsze od honoru,dobrego imienia czy opinii !!! Na swoim przykładzie nie polecam Pana B.D-nie jest sumienny,pracowity,uczciwy,słowny,punktualny.

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Pracownik

04.10.2023 03:10

Pracownikikona wywiad

Ja i moje dziecko nie mamy ubezpieczenia zdrowotnego, ponieważ firma nie zgłosiła mnie do ZUS-u.

Na jakim stanowisku pracujesz i na czym ono polega? Napisz, co robisz na co dzień w firmie, czym się zajmujesz?

Pracownikikona wywiad

Pracuję na stanowisku opiekunki osób starszych. Do moich zadań należy wspieranie starszej osoby przy codziennych czynnościach.

Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku (kwoty netto)?

Pracownikikona wywiad

Wynagrodzenie to 23,50 zł brutto, czyli około 18 zł netto na umowie zlecenie.

Jak długo pracujesz w tej firmie?

Pracownikikona wywiad

Współpracuję z tą firmą prawie miesiąc.

Czy polecił(a)byś pracę w tej firmie swojemu przyjacielowi? Uzasadnij swoją odpowiedź.

Pracownikikona wywiad

Raczej nie poleciłabym pracy w tej firmie przyjacielowi. Tak jak już mówiłam, pracodawca nie zgłosił mnie do ZUS-u. Mimo, że są zlecenia blisko mojego domu, to dostałam klientów oddalonych ode mnie, do których musiałam dojeżdżać i poświęcać dodatkowy czas na to. Jedna klientka, która mi się trafiła, była niekulturalna i roszczeniowa.

Wskaż dwa (lub więcej) pozytywne aspekty pracy w tej firmie. Uzasadnij odpowiedzi.

Pracownikikona wywiad

Podoba mi się, że jest to praca w niepełnym wymiarze godzin, co daje mi większą elastyczność w planowaniu dnia oraz cieszę się, że mogę pomagać osobom starszym. Jest to praca z misją.

Wskaż dwa (lub więcej) negatywne aspekty pracy w tej firmie. Uzasadnij odpowiedzi.

Pracownikikona wywiad

Trafiła mi się jedna klientka, która zachowywała się wobec mnie niekulturalnie. Obrażała mnie za moje pochodzenie, ponieważ nie jestem Polką. Musiałam jeździć do niej dwa razy dziennie, zamiast raz. Pracowałam 3-4 godziny dziennie zamiast umówione 2. Panią stać na papierosy, jednak nie opłaca rachunków za prąd. Z tego powodu musiałam dla niej gotować u siebie w domu. Na szczęście zakończyłam to zlecenie, a kolejni klienci nie przynieśli mi takich przykrych niespodzianek.

Pracownikikona wywiad

Nie ma tu możliwości awansu, jednak można uzyskać dodatkowe szkolenie z opieki nad osobami starszymi czy pracować z osobami chorymi.

Czy szkolenia są zaplanowane i jak często się odbywają? Napisz jakich obszarów/ tematyki dotyczą.

Pracownikikona wywiad

Nie było żadnych szkoleń.

W przypadku braku szkoleń, jak myślisz, z czego to wynika? W jakich obszarach chciał(a)byś być szkolony/-a i dlaczego?

Pracownikikona wywiad

Nie potrzebuję szkoleń, ponieważ mam już bogate doświadczenie w tego typu pracy.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami firmy?

Pracownikikona wywiad

Nie mam w ogóle kontaktu z pracownikami firmy.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami a pracodawcą/kadrą zarządzającą?

Pracownikikona wywiad

Kontakt z pracodawcą jest w porządku. Szkoda tylko, że nie dotrzymał ustaleń, co do zgłoszenia mnie do ZUS-u.

Co najbardziej wpływa, według Ciebie, na atmosferę w firmie. Wskaż przykłady sytuacji i zachowań.

Pracownikikona wywiad

Chciałabym mieć kontakt z innymi pracownikami. Firma nie organizuje spotkań integracyjnych i innych możliwości poznania się, co wpływa negatywnie na moją opinię o atmosferze w firmie.

Czy pracodawca wywiązuje się z ustalonych warunków współpracy? Jeśli nie, co nie jest zgodne z ustaleniami?

Pracownikikona wywiad

Pracodawca nie zgłosił mnie do ZUS-u w ciągu umówionych 7 dni. Minął prawie miesiąc, a ja nadal nie jestem ubezpieczona.

Pracownikikona wywiad

Sugeruję lepiej dopasowywać lokalizacje miejsca zamieszkania klientek i klientów, tak by było to jak najbliżej domu opiekunki. Wiem, że są zlecenia blisko mojej lokalizacji, jednak ja otrzymałam zlecenia opieki nad osobami, które mieszkały od dwudziestu do czterdziestu minut drogi ode mnie.

marzena

Możesz doprecyzować? Ja jestem opiekunką i wszystko jest ok. Ludzie w biurze są pomocni i zawsze pod telefonem. Czasem trzba poczekać, ale zawsze odbierają albo oddzwaniają.

@marzena

Masz na myśli koordynatorów? Ty nie miałaś żadnych problemów na miejscu a jak były to pomagali z biura je rozwiązać? Sama wybieram się do takiej pracy pierwszy raz i trochę się obawiam. Nie znam języka bardzo dobrze i taka pomoc by mi się pewnie przydała.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Seniorapp Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.

Czy w Seniorapp Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Witold

Jest teraz oferta pracy na stanowisku opiekun całodobowy osoby starszej. Dają umowę zlecenie ale trzeba mieć referencje i kursy z zakresu opieki nad starszymi osobami. Ktoś już aplikował i wiadomo ile płacą na godzinę? Jak jest rozwiązana opieka całodobowa? W nocy tylko monitoruje się zdalnie podopiecznego?

PracownikSeniorapp
@Witold

Stawka to 23.50 zł brutto. Jesli chodzi o opiekę całodobową to nie orientuje się, ponieważ ja pracuję na stanowisku normalnego opiekuna, na godziny :)

@PracownikSeniorapp

To całość wynagrodzenia, czy dają na Twoim stanowisku jakieś dodatki w postaci premii? Jeszcze chcę się dowiedzieć po ile średnio godzin jest wtedy pracy i czy przerwy tez normalnie są ewidencjonowane jako godziny pracujące? Może i dziwne pytanie z tymi przerwami ale jak mam wyjechać i pracować to wolę wszystko wiedzieć.

Marzena

Jest tu jakiś Telefoniczny Doradca Klienta? Wiem, ze kiedyś szukali pracowników na to miejsce. Warunki były ok, np. dofinansowanie lekcji języka angielskiego, umowa o pracę. Jednak nie podali widełek. Na jaką stawkę więc można liczyć na początek? Często szukają ludzi do pracy? Czy raczej na tę chwilę nie mam na co liczyć? ;p

PracownikSeniorapp
@Marzena

Opiekunów nadal szukają. Brakuje bardzo rąk do pracy, bardzo mało osób się zgłasza do pracy, a jest bardzo dużo seniorów, potrzebujących umowy. Kontakt jest przez numer infolinii, dostępny na stronie. Zatrudniają poprzez umowę zlecenie. Jestem zadowolona i z obsługi pracowników, jak i z podopiecznych. Jest tylko jeden mankament. Umowę podpisałam ponad miesiąc temu, a wychodzi na to, że nadal nie została zgłoszona do ZUSu ???? jutro będę dzwonić i się dowiadywać o co chodzi

Sarenka

Jestem zarejestrowana w aplikacji Senior app, niestety do tej pory nie otrzymałam żadnych zleceń. Jak to działa.hmmmmm

Matii

Dzień dobry chciałbym odradzić współpracy z tą firmą. Firma wykorzystała moją dobroć i (usunięte przez administratora) mnie.

lila
@Matii

Ciekawe??? Ja używam aplikacji Seniorapp, wykonuję zloceone usługi i wszystko jest dobrze. Osoby u których byłam były mile i zadowolone. A firma przelewa kasę tak jak chcesz i kiedy chcesz. Więc w czym problem? Może chciałeś sam cwaniakować i ci na to nie pozwolili to i gorzkie żale wylewasz.

Zostaw merytoryczną opinię o Seniorapp Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Seniorapp Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Seniorapp Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Seniorapp Sp. z o.o.?

Seniorapp Sp. z o.o.
  • Prezydenta Gabriela Narutowicza 57 lok. 2