counter
Administrator Nowy wpis

Jak wypowiecie się na temat związany z wynagrodzeniami w Data System Paweł Fryczyński? Czy od czasu dodania ostatniej opinii pensje w przedsiębiorstwie zmieniły się?

Bolo Nowy wpis

Czy firma działa w dalszym ciągu? Czy ktoś tu pracuje?

Były pracownik Nowy wpis
@Bolo

Ta firma chyli się ku upadkowi, rosnące długi, brak instalatorów, słaba zarządzanie ludźmi, biorą każdego kto przyjdzie nawet bez potrzebnego doświadczenia. Nikomu nie polecam współpracy z tą firmą.

Tak3Nie

jazda Nowy wpis

Firma ok jak najbardziej, żadnych zastrzeżeń, zawsze będą hejtować, ode mnie 6/6

manix K

no to dobrze, że jest jakieś szkolenie bo w poprzedniej firmie, w której byłem na wstępie nie było właściwie nic, byliśmy rzuceni na głęboka wodę, były braki i później często to wychodziło podczas pracy. Taka firma jak Data System musi robić szkolenia chyba ze względu na to, że ich systemy s trochę skomplikowane.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

tomek

szkolenie rzeczywiście jest bardzo szczegółowe, miałem omówiony każdy kabelek po kolei, aż do przesady, ale to jest potrzebne, żeby później nie popełniać błędów, firma dobra, profesjonalne podejście do tego, co robią, nie ma do czego sie na razie przyczepić.

tonny

Ja pracuje od niedawna jako instalator, szkolenie bardzo szczegółowe, teoretyczne i praktyczne, nie mam na razie do czego sie przyczepić, firma 6/6, dużo się dzieje, jest dużo pracy, ale stawka odpowiednia.

aston

Jako klientów mają wymienionych np. Orlen, Bridgestone i PGNiG więc są chyba poważną firmą. Wg mnie warto spróbować, skoro prowadzą rekrutacje na całą Polskę to znaczy, że firma się rozwija i inwestuje

123 dany

Firma ok, jest teraz duża rekrutacja na przedstawicieli handlowych na każde województwo, przedstawiciel dostaje auto służbowe, laptop i telefon, firma leje paliwo więc są w porządku pod tym względem. Mi tak się podoba, w poprzedniej firmie nie miałem takich dodatków, trzeba było kombinować, w DS warunki mają dobre

Przemo

dobre rozwiązania dla branży motoryzacyjnej,o to trzeba zapytać firmy transportowe które korzystają z tych usług

monster

- wynagrodzenie ok - dodatki ok - kontakt z przełożonym ok Ja robię swoje, wypełniam swoje obowiązki i nikt się mnie nie czepia, kasa na czas, wszystko ok. Mają bardzo ładne biuro, pracuje dość sporo osób z tego, co widzę, nie zauwazyłem dużej rotacji, po prostu przyjmują nowe osoby i ruch jest ze względu na rozmowy kwalifikacyjne.

bartek

Firma działa już dość długo na rynku, sporo dużych firm logistycznych korzysta z ich systemów, troche się interesowałem przed rozmową, dostałem pracę, pracuje u nich od początku roku, jestem zadowolony, mogę powiedzieć, że firma ma czym się pochwalić, dość często byli np w TVN Turbo lub w branżowych gazetach, fajny produkt, dobre rozwiązania dla branży motoryzacyjnej, nie mam zastrzeżeń

bartek

asia

Pracuje w tej firmie, biura na Malcie w Poznaniu i nie było nigdy takich sytuacji opisanych w powyższych komentarzach, pracuję już ponad pól roku, praca biurowa, nie zamierzam rezygnować, bo nie mam ku temu żadnego powodu, firma wypłacalna, pracuje sporo osób

mufinka66

Wszystko prawda totalna masakra jak tak będą robić nikt tam nie przejdzie do pracy.

GPS

cześć, więcej opinii o tej "firemce" jest pod hasłem data system... a wiec tak wszystkiego się dowiecie, ogólnie bardzo słabo, taka sytuacja, słabe pieniądze, umowy zlecenia, duża rotacja, na zleceniu często nie płaca pensji lub płacą z duuzym opóźnieniem już nie mówiąc o zwrocie za paliwo, firma dla sfrustrowanych którzy na szybko coś potrzebują wiec tylko umowa o prace inaczej czeka was wolontariat za swoje pieniądze i na swoim paliwie, nie ma sie kogo zapytać bo na infolinii pracują dziewczyny tylko spisujące reklamacje klientów a ten dyrektor 'szklane oczy, chyba kolumbijski katar go meczy ciągle" wpatrzony w komputer zachwyca sie mapą google ... jak oni to robili i jeszcze street view ...łaał ... chyba te przyszedł przesiedzieć i pewnie szuka cos dalej, jak każdy tam, a za traktowanie ludzi - nie płacenie na czas lub wogóle ocena ogólna mierna , plus za wmiare ładny budynek w ktorym firma egzystuje

bak tir

LIPA JEST PANIE, I BĘDZIE JESZCZE GORZEJ, LUDZIE ODCHODZĄ LUB ICH WYRZUCAJĄ, WASZE DYREKTORY, GARNCARSKA ROBOTA ALE W SUMIE WICE JEST WICE JAK MIAŁCZYŃSKI CAŁE ŻYCIE DRUGI

były pracownik

Ciągłe opóźnienia w wypłatach, pracuje na własnym samochodzie gdzie są problemy i opóźnienia w rozliczaniu paliwa, muszę sam zakładać na paliwo na cały miesiąc i dodatkowo opóźniają zwroty, ogólnie bardzo słabo, jak już podpisze umowę to są problemy ze sprzętem, serwisami które się mnożą a oczywiście cała odpowiedzialność idzie na przedstawiciela Mało funkcjonalności w aplikacji, nowości w data system są traktowane jak odkrycie na nowo koła gdzie w konkurencji powyższe funkcje są podstawowym standardem, ciągłe zmiany w strukturze firmy, są lepsi i gorsi, ogólnie odradzam zatrudnienia są dużo dużo lepsze firmy na rynku

TakNie

- brak dodatkowych benefitów - praca na dwa - trzy stanowiska - składka pracowników na mleko i kawę - wynagrodzenie jak za ilość pracy bardzo słabe - duża rotacja pracowników

Łukasz Fic

Kłamstwo! Firma płaci mało!

Zostaw merytoryczną opinię o Data System Paweł Fryczyński - Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad