AJ Inwest Sp. z o.o.

Czerwonak

Opinie o AJ Inwest Sp. z o.o.

Patrycja

A jak obecnie wyglądają warunki zatrudnienia w AJ Inwest Sp. z o.o.? Czy w ciągu ostatniego roku zaszły w firmie zmiany, które mogą być istotne dla jej potencjalnych pracowników? Chętnie dowiemy się więcej o Waszych doświadczeniach oraz o tym jak oceniacie tego pracodawcę.

erf

no wlasnie przeciez to by dziwnie wygladalo :D ludzie mogliby sie wystraszyc nawet ;p mozna rpzeciez sprobowac tutaj spytac o to o co sie chce..tylko z drugiej strony dobrze by bylo jakby ktos odpisal cos;p

odp

wysłać Ci zdjęcie? :P bo ja je mam a Ty już wychodzi na to że nie pracujesz.. co, za kiepskie przeroby ??

nie wiem o co wam chodzi.. pracuje w AJ od ponad roku i jak dotąd nie spóźnili się z płatnościami. Dostałem komplet narzędzi Hilti jak tylko przeszedłem na umowe o prace. Na zleceniu każdy musi się wykazać i sprawdzić, a przedmówcy najwyraźniej nie dali rady i mają pretensje nie do tego do kogo trzeba :P

Buehehehehe
@pracownik 18.06.2015 11:17

Umowa o pracę w AJ? Narzędzia hilti? Chyba coś ci się przyśniło kolego

Buehehehehe
@pracownik 18.06.2015 11:17

Umowa o pracę w AJ? Narzędzia hilti? Chyba coś ci się przyśniło kolego

ja

firma bardzo spoko. wszystko ok

mario

Czy moglbym sie jakos skontaktowac z kims kto jest podwykonawca tej firmy , lub byl ? mam oferte z tej firmy o wspolprace jako podwykonawca . Prosze o oferte

obecny pracownik

Chyba poznaje byłych kolegów. Ja w AJocie pracuje do teraz, mam umowę o prace i nie zamierzam niczego zmieniać. Płatności są terminowe, a jak potrzebowalem to nawet przed czasem dostalem. Jakub jest bardzo ok, tylko trzeba w drugą stronę podejsc tak samo. a za małe przeroby sie wylatuje z każdej firmy, drodzy koledzy!5

Omijajcie tę firmę atmosfera niedostateczna aby pracować a w szczególności nie płaci na czas.

Zostaw opinię o AJ Inwest Sp. z o.o. - Czerwonak

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AJ Inwest Sp. z o.o.