EVER GRUPA

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o EVER GRUPA

Aktualność
Walka z pandemią koronawirusa jest trudnym wyzwaniem dla każdego z nas. Codzienne życie prywatne oraz zawodowe zmieniło się nie do poznania, wszyscy musieliśmy dostosować się do zmieniających się warunków.

Naszej firmie udało się bardzo szybko odnaleźć w tej, zupełnie nowej sytuacji, dzięki wspólnemu działaniu wyjątkowych osób.

To dzięki Wam, pracownikom Ever Grupy, nasza firma może dalej funkcjonować. Dzięki Waszemu zaangażowaniu i wytrwałości, kontynuujemy swoją działalność. Dzięki Waszej odwadze, możemy wywiązywać się ze swoich obowiązków.

Dbacie o czystość i bezpieczeństwo miejsc pracy tysięcy ludzi - dziękujemy Wam za to!

Ciuciala

Kierownikiem będzie wspanialy kierownik oraz kadra też jest wspaniała pracuję z nimi już parę lat

Zuzia75

Zgadzam się i popieram

@Kat

Wszystko ok .kierownik normalny człowiek , ubrania dostaliśmy , wszystko jest - płyny i papier, maszyny nowe . W piątek była dyrektor z Warszawy , bardzo miła Pani widać że jest ludzka i taka swoja normalna kobieta , firma podobno lepsza niż ta co była poprzednia tak mówią ci co pracowali wcześniej na uniwersytecie medycznym bo ja pracuję od 2 stycznia . Na razie atmosfera super , nawet jak coś jest źle to pan Michał grzecznie zwraca uwagę . Bardzo przyjemny miły człowiek .

Sprz
@Ciuciala

Zgadzam się . Pracuje z panem Michalem w Lublinie już 3 lata. Bardzo dobry Czlowiek . Firma tez ok .

Pracownica Poznań

Każdy ma prawo do własnego zdania wiec i ja się wypowiem. Pracuje z p. Agnieszka od wielu lat w wielu firmach. Jest wymagająca zwraca uwagę na szczegoly. Zawsze wysłucha każdej strony. Uczciwa. Jak powie tak będzie. Tu jest bardzo dobrze. Fajny zespół kierownictwa. Zawsze jest wesoło. Nigdy problemow z pieniędzmi. Wszystko na czas. Nie brakuje środków. Umowa o prace. Pomogą przy kontakcie z komornikiem. Zawsze dobre słowo i wsparcie nawet prywatnie. Kiedyś jedna z dziewczyn zaszła w ciąże zorganizowali wszystko od pieluch po łóżeczko. Jak mówią z każdej sytuacji jest wyjście.

Jędrek
@Pracownica Poznań

Ha,ha,ha...........

Jojo

Bzdura,jak dojdziesz do trzeciej umowy czyli tej na czas nieokreślony to jej nie otrzymasz.Zawsze wymyślą jakiś powód i szukasz pracy.

Daria Nowy wpis
@Jojo

Nie prawda ja mam na czas nie określony od 2022 roku i pracuje już 5lat.

nik1974 Nowy wpis
@Daria

Ja tez już mam na czas nieokreslony od 2022 roku.18 czerwca minie pięc lat jak pracuje.

paskudna firma, NIE WYBIERAJCIE EVER NIGDY !!! nie szanuje pracowników wykorzystywanie w każdy sposób firma jeszcze się zatrzymała na latach 1999- 2000 gdzie pracownik był traktowany w sposób masz prace to się ciesz i buzia na kłódkę, zwalniają bez podania przyczyny .... NIE WYPŁACAJĄ NA CZAS PIENIEDZY, ta firma powinna się zamknąć jak najszybciej !!! ZA URLOP jak maja zapłacić cisza grobowa trzeba się o własne pieniądze domagać....

@pracownik

Ja się proszę teraz o chorobowe by wypłacili . Kierownik się tłumaczy , że nie ma jej jeszcze w biurze , jak będzie to wyślę . Przekładanie spraw na później , dawanie na przeczekanie , lewe umowy na ludzi , którzy wogole nie pracują u nas w firmie ale ręką rękę myje , chcesz wziasc dzień wolnego lub nie daj Boże coś wieczne pretensje , że tak nie można , że może trzeba zmienić pracę ? Osobiście pracuje u nich ponad dwa lata , od miesiąca troszkę mi się pogorszyło ze zdrowiem ale to kwestia dobrania leków ale na te leki też trzeba mieć ????nigdy nie brałam zwolnień , nawet z gorączką chodziłam do pracy ,.kości mi łamało od chorobska ale w pracy zawsze byłam , a teraz nawet nikt ani kierowniczka ani menadżerka nie zadzwonią nie zapytają o swojego pracownika co się dzieje nic ???? pan dyrektor też podobno jakiś lewy , dziewczyny boją się cokolwiek odezwać bo wiedzą że zaraz wylecą na bruk , wszyscy pracują pod presją , ! Robisz więcej , niż masz w swoim zakresie obowiązków , o wiele więcej i myślą że za słowo dziękuję nakarmisz rodzinę ?! Skąpią zł , straszą, olewają , nie ma interesowania się pracownikiem , oczernianie , awantury przy innych pracownikach , poniżanie nawet się zdarzało , jak donosisz ploteczki nawet o sprawach prywatnych w szczególności u mnie do pani kierownik to jest najlepszym pracownikiem roku ✌️ listy obecności przechodzą przez wiele rąk bo przecież pani kierownik się nie chce przyjechać po nie osobiście . Co to za kierownik , który nie umie odp na pytanie i mówi :muszę zapytać pani menadżer ! Bo nie umie odpowiedzieć na proste pytanie pracowników ile jest na rękę za godzinę ???? pracuje w tej firmie , a przerobiłam już 6 kierowników , wszyscy uciekają , w relacjach osobistych opowiadają mi co się dzieje w tej firmie , i dziwi mnie fakt że ona wogole funkcjonuje i nikt się nią nie interesuje . Wyobraźcie sobie że kobieta, która jest sprzątaczka ma również do czynienia z jedzeniem !? Żadna z nich nie ma książeczki sanepidowskiej a w zakresie obowiązków mają sprzątanie lodówki np i dotykają to jedzenie pracowników , przekładają , bo trzeba wyrzucić jak nie dobre , itp itd . Sanepid jakby wpadł i zobaczył to na własne oczy to karę by mieli niesamowitą. .. tragedia , zero szacunku , zrozumienia , nic . Dwulicowość i materializm nic więcej a już napewno żadnych zalet . A zwłaszcza jak rząd dał tą śmieszną podwyżkę ... cyrki świata .... pzdr

P
@pracownik

Ale to tak co miesiąc nie wypłacają na czas czy po prostu czasem się zdarza? Informacja o opóźnieniu jest odpowiednio wcześnie? No ile trzeba czekać na kasę jak już?

W którym mieście, zgłaszane było do centrali?

Dzień dobry. Jest nam niezmiernie przykro wiedząc, że taka sytuacja mogła mieć miejsce. Byśmy mogli podjąć działanie w tej sprawie, bardzo prosimy o szczegółowy opis sytuacji, w odniesieniu do miejsca (lokalizacji obiektu) i czasu sprawy. Taką wiadomość prosimy o przesłanie na maila- alert@grupaever.com.pl, zgłoszeniem zajmą się osoby odpowiedzialne. GRUPA EVER

kotka

jedzenia się nie przekłada na lodowce pracownik obiektu powinien dzien wczesniej napisac kartkę że " PROSZĘ ZABERAĆ W PRZECIWNYM WYPADKU BEDZIE WYRZUCONE ,BO BĘDĄ MYTE LODÓWKI " też pracuję w Ever i u nas tak się robi

JA Nowy wpis

Zgadzam się w 200%

Brajn

Nie polecam pracy w EVER GRUPA: słaba atmosfera, zarobki średnie, brak wdrożenia.

Jo Nowy wpis
@Brajn

Na jakim stanowisku? Nadzór, czy jako pracownik serwisu?

Jaka umowa obowiązuje w EVER GRUPA podczas okresu próbnego?

Daria

Na okres próbny umowa o pracę

YC
@Daria

Potrzebuje się dowiedzieć jeszcze czy ta umowa zawsze jest wtedy na 3 miesiące? W innych wątkach ludzie przytaczali swoje doświadczenia i tak wskazywali, ale zastanawiam się czy nie można krócej? I tak samo te umowę na nieokreślony czy można szybciej podpisać?

@YC

Od razu nie musisz przejść 2 lub 3 umowy zależy to u kogo jesteś zatrudniony i później dają na stałe .

Pracownik Administracyjny

Podczas rozmowy widać było pośpiech i zniecierpliwienie już po ledwie 10 minutach rozmowy. Potem brak jakiejkolwiek odpowiedzi zwrotnej. Bardzo nieprofesjonalne podejście, szczególnie, że każą specjalnie przyjeżdżać do biura. Moje odczucia ogólnie rzecz biorąc są bardzo negatywne, ponieważ jest to najzwyczajniej brak szacunku wobec drugiego człowieka, który przecież poświęca swój czas na to by się spotkać, a potem tkwi w tej niepewności niewiedząc na czym stoi. Summa summarum w moim przypadku wyszło to na dobre, ponieważ dwa dni później przyjęto mnie do pracy ze znacznie lepszymi warunkami, ale niesmak związany z procesem rekrutacji w tej firmie i tak pozostał. Jeżeli pozwalają sobie na takie traktowanie już nawet potencjalnego pracownika, to wolę nie wiedzieć, jak to wygląda po podpisaniu umowy.

Parę słów o sobie, umiejętność obsługi urządzeń biurowych, programów MS Office i tyle.

UD

Kucharz z tego ogłoszenia do pracy na stołówce to jakąś konkretną kuchnie musi znać? Wegańską np? Dajcie znać, jakich umiejętności wymagają i znajomości jakich przepisow, bo nie wiem, co tam się serwuje, dzięki.

Nnnn

Ostrow Wlkp. U nas duże zmiany zwolnili pana kierowika . Atmosfera w pracy zaraz inna nie przychodzi sie pod strachem. Towar srodki czystosci wydawane na czas i nie wyliczane jak to bylo kiedyś . Kierowniczka bardzo się stara by stworzyc zgrany zespół. Miejmy nadzieje ze bedzie co raz lepiej .

Biedronka Sieradz

Pracuje na magazynie w CD Biedronka Sieradz, gdzie firma Ever Catering obsługuje stołówkę. Jestem zadowolony generalnie, raz lepiej raz jakieś wtopy ale widomo każdemu nie dogodzisz. Obiady domowe jak u mamy, Panie na bufecie zawsze uśmiechnięte, a i sama kierowniczka mega empatyczna i widać że zna się na robocie.

DA

Witam, mam może nieco odwrotne zapytanie co do wątku który został tu poruszony względem złego traktowania. Planuje pracować na kuchni. Jakie miejsca są godne polecenia? Proszę o ich opis

Pod jaki adres i gdzie mogę zgłosić skarge na nieuczciwa kierowniczkę i brygadzistke na nierowne traktowanie pracowników itp.? Czy tylko pozostaje PIP?

Nik1974

Na Arkuszową 39 tam jest główna siedziba Ever.

Pomoc

alert@grupaever.com.pl

P

Czy ktos był dotknięty stosowaniem mobbingu w pracy i zgłaszał do firmy, firma reaguje czy olewa i nic nie robią?

@P

nr na który można zgłosić skargę 789-070-780.

Dzień dobry, Bardzo prosimy o zgłaszanie takich rzeczy na maila alert@grupaever.com.pl, gdzie sprawa zostanie przekazana do osób odpowiedzialnych i adekwatnie rozpatrzona. Pozdrawiamy, GRUPA EVER

AH

Piszecie, że przyjmują z orzeczeniem o niepełnosprawności ludzi. Chodzi o to stanowisko do sprzątania? W sumie tam w ogłoszeniu też czytam że jest taka możliwość no tylko mam pytanie konkretne, czy rodzaj grupy ma dla nich jakiekolwiek znaczenie?

@AH

Obecnie poszukujemy m.in.: pracowników serwisu sprzątającego pokojówek pracowników serwisu technicznego kucharzy, szefów kuchni; W kontekście każdego zawodu rozpatrujemy również CV osób z niepełnosprawnością. Więcej informacji na ten temat dowie się Pani w trakcie rekrutacji. Pozdrawiamy, GRUPA EVER

Daria T

Hej czy dostał ktoś z Was umowę na czas nieokreślony? Wg kodeksu trzecia umowa powinna być już na czas nieokreślony, a ja mam ciągle na tyle na ile czasu mam przyznaną grupę a jak u Was?

@Daria T

Hej.Ja już mam na czas nieokreslony.Dostałem ją w zeszłym roku po drugiej umowie na czas okreslony.Pracuje od 18 czerwca 2019 roku.Pozdrawiam.

Helena
@nik1974

Mnie mniej interesuje kwestia trzeciej umowy. Ale ciekawa jestem pierwszej umowy. To tez jest umowa o prace, czy na start dają umowę zlecenie na jakąś próbę?

@Helena

Pierwsza umowa jest na okres próbny trzy miesiące.Nie wiem jak to jest w przypadku na umowe zlecenie.Jeżeli ma się orzeczenie to jest normalna umowa o prace.Jezeli ktos nie ma orzeczenia to wtedy umowa zlecenie.Pozdrawiam.

@Daria T

Jestem z niepełnosprawnością ,w wieku ochronnym tzn.3lata przed emeryturą i mam trzecią umowę na czas określony .Gdybym była młodsza nie pracowała bym w tej firmie na pewno

@Anna

A dlaczego ma pani umowę na czas określony. Trzecia daja 3 umowę na stałe ??

@Daria

Ja też trzecią umowe dostałem już na czas nieokreślony.

Pracownica
@Daria T

To samo ,trzecia umowa na czas określony , a jestem praktycznie w wieku ochronnym.Umowa kończy mi się 10 mies .przed emeryturą

Jaga
@Anna

Ja również jestem w wieku ochronnym z umiarkowanym stopniem niepełnosprawności. W moim zakładzie brygadzistka jest osobą, która wogóle nie nadaje się na to stanowisko. Z jej strony pełna ignorancja i stronniczość.. Osoby na zleceniówce z większymi przywilejami niż te z grupą.. ogólnie rzecz biorąc w zakładzie ogólny bałagan

@nik1974

A to ludzie bez orzeczenia to jakiś gorszy sort, czy co? Wszyscy udają, że ładnie pięknie i głupa palą. Z mojego doświadczenia widzę, że ludzie z orzeczeniem najbardziej migają się od pracy albo całkowicie się do niej nie nadają i trzeba po nich wiecznie poprawiać.

LD

i co to w zasadzie wnosi, że byleś? Zdradzisz powód przez który już nie jesteś? Dopiero zaczynam czytać opinie wiec ciekawi mnie kiedy odszedłeś? Czy to świeża sprawa?

Były

Nie polecam! Radzę omijać szerokim łukiem, szczególnie w miejscowości Oleśnica. Kompletny brak szacunku wobec pracownika ze strony kierownik regionalnej Pani Danuty P., kłamstwo za kłamstwem, obiecane umowy o pracę, które miały być od dnia 1 grudnia do dnia dzisiejszego nie pojawiły się. Mydlenie oczu oraz jawny (usunięte przez administratora) ze strony powyższej osoby. No chyba, że ktoś lubi jak się go wyzywa od k*rew lub tym podobnych….

@Były

Prosimy o zgłaszanie takich przypadków na maila alert@grupaever.com.pl. Zgłoszenie takiej sytuacji czy kreowanej atmosfery pozwoli nam skutecznie zacząć działać w kierunku ich zmiany. Pozdrawiamy, GRUPA EVER

NB

Jak teraz ma się sprawa nadgodzin? Jeszcze niedawno ktoś pytał o to czy na pól etatu mógłby robić, mnie sprawa interesuje w nieco innym kierunku. Czy do dodatkowych godzin są jakiekolwiek ograniczenia?

@Zleceniobiorca

Jak dodzwonić się dziś kadr? Czy ktoś tam odbiera? Zostaje PIP. Źle naliczona wypłata ????????????. Nie podaruje tego...

@@Zleceniobiorca

Dzień dobry, Prosimy kontaktować się pod numer 22 329 25 00. Nasza recepcja zgodnie z prośbą przekieruje telefon do wskazanego działu. Pozdrawiamy, GRUPA EVER

Zleceniobiorca 2
@@Zleceniobiorca

Ta firma to jakiś przekręt też źle naliczyli mi wypłatę a tłumaczenie ala kierowniczki że podatek zabrali i oddadzą przy rozliczeniu PIT!! NIE MAJĄ PRAWA NAM ZABIERAĆ PODATKU NA KONIEC ROKU

@Zleceniobiorca 2

Mają prawo zabrać podatek ponieważ możesz zapłacić 4000 zł jak ci nie będą odciągać i do końca roku zawsze musisz się rozliczać .

WP

Widziałem, że obiecuja 5 tysi brutto pracownikowi gospodarczemu w ogłoszeniu. No i spoczko, ale jedno pytanko, za ile to godzin w miesiącu tak wychodzi? Kluczowa kwestia :D Ale no nie widzę tam takiej informacji to i tu zajrzałem.

Obserwator
@WP

Za 10 godzin na pewno haha, za 1 etat a 1 etat to jest średnio miesięcznie 168 godzin. Rozpisze to dokładniej: jak w miesiącu jest 21 dni pracujących tych od pn-pt bez świąt i weekendów to jest 168 są też miesiące w których jest 19, 20, 22 dni wiec ilość godzin w zależności od miesiąca będzie inna ALE !!! Średnia w miesięczna ilość godzin w okresie całego roku to 168 godzin

GY
@Obserwator

A można na pól etatu? bo piszesz zestawienie 1 : 1, ja to nie wiem czy na tyle bym dał radę przyjść. Można wtedy pól miesiąca robić a drugie pól już nie?

Obserwator
@GY

tak można zatrudnić się na połowę etatu

Wdzieczna

Chcałam podziekowac i zyczyć Pani Kierownik Marcie B z obiektu Olivia w Gdańsku za dotychczasowa prace. Wnioski niech kazdy sam wyciagnie

Czy HR firmy mógłby wyjaśnić dlaczego dyrektor zwraca się do pracowników na ty, a pracownicy mają zwracać się do niej na PANI? Taka sama sytuacja miała miejsce z poprzednią kierowniczką w Państwa firmie. Pozwala to wnioskować, że taka jest po prostu kultura organizacyjna firmy.

VF

Z jednej strony ogłaszają stałą pracę przy sprzątaniu, a z drugiej wchodzę i czytam, że oferują umowę zlecenie. Chyba że czegoś nie rozumiem i po czasie można przejść na umowę o pracę? Zdarzyło się tak komuś? Będę wdzięczny za komentarz, bo chcę poznać sytuację. UZ średnio mi pasuje

Zadra

Witam dostałam propozycje pracy w szpitalu w warszawa anin .Jak jest w firmie czy warto nawiązywać współpracę.

VC
@Zadra

Minął z ponad tydzień, zdecydowałeś się może czy nie? ciekawią mnie tamtejsze warunki po prostu, bo dopiero po ofertach patrzę. Dodatkowo ile masz maksymalnie czasu na własny feedback po tym gdy Tobie cos zaproponują?

Zostaw merytoryczną opinię o EVER GRUPA - Warszawa

• Jak się pracuje w EVER GRUPA?

Zobacz opinie na temat firmy EVER GRUPA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 257.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EVER GRUPA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 232, z czego 54 to opinie pozytywne, 112 to opinie negatywne, a 66 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EVER GRUPA?

Kandydaci do pracy w EVER GRUPA napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EVER GRUPA