EVER GRUPA

2.2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o EVER GRUPA

Aktualność
Walka z pandemią koronawirusa jest trudnym wyzwaniem dla każdego z nas. Codzienne życie prywatne oraz zawodowe zmieniło się nie do poznania, wszyscy musieliśmy dostosować się do zmieniających się warunków.

Naszej firmie udało się bardzo szybko odnaleźć w tej, zupełnie nowej sytuacji, dzięki wspólnemu działaniu wyjątkowych osób.

To dzięki Wam, pracownikom Ever Grupy, nasza firma może dalej funkcjonować. Dzięki Waszemu zaangażowaniu i wytrwałości, kontynuujemy swoją działalność. Dzięki Waszej odwadze, możemy wywiązywać się ze swoich obowiązków.

Dbacie o czystość i bezpieczeństwo miejsc pracy tysięcy ludzi - dziękujemy Wam za to!

Ciuciala
 Rekomendacja

Kierownikiem będzie wspanialy kierownik oraz kadra też jest wspaniała pracuję z nimi już parę lat

@Kat

Wszystko ok .kierownik normalny człowiek , ubrania dostaliśmy , wszystko jest - płyny i papier, maszyny nowe . W piątek była dyrektor z Warszawy , bardzo miła Pani widać że jest ludzka i taka swoja normalna kobieta , firma podobno lepsza niż ta co była poprzednia tak mówią ci co pracowali wcześniej na uniwersytecie medycznym bo ja pracuję od 2 stycznia . Na razie atmosfera super , nawet jak coś jest źle to pan Michał grzecznie zwraca uwagę . Bardzo przyjemny miły człowiek .

Sprz
@Ciuciala

Zgadzam się . Pracuje z panem Michalem w Lublinie już 3 lata. Bardzo dobry Czlowiek . Firma tez ok .

Pracownica Poznań

Każdy ma prawo do własnego zdania wiec i ja się wypowiem. Pracuje z p. Agnieszka od wielu lat w wielu firmach. Jest wymagająca zwraca uwagę na szczegoly. Zawsze wysłucha każdej strony. Uczciwa. Jak powie tak będzie. Tu jest bardzo dobrze. Fajny zespół kierownictwa. Zawsze jest wesoło. Nigdy problemow z pieniędzmi. Wszystko na czas. Nie brakuje środków. Umowa o prace. Pomogą przy kontakcie z komornikiem. Zawsze dobre słowo i wsparcie nawet prywatnie. Kiedyś jedna z dziewczyn zaszła w ciąże zorganizowali wszystko od pieluch po łóżeczko. Jak mówią z każdej sytuacji jest wyjście.

Obserwator

Chcę krótko napisać.Nikt mnie z tej pracy nie zwolnił wystarczył mi jeden dzień na Ministerstwie (usunięte przez administratora)Brygadzista bez szkolenia w komunikacji z ludźmi bez empatii awansowana z tytułu takiego że długo pracuje! To naprawdę koszmar nigdy w tej firmie nie pracowałam znałam z opowieści ale sprawdziłam na własnej osobie i przestrzegam .

Były praciwnik AWF Warszawa
@Obserwator

Taka sama sytuacja jest z brygadzistką bobulową na marymoncie. Gardzi ludźmi, kolesiostwo, odnosiła się do pracowników bardzo niestosownie, nie powinna sprawować tej funkcji. Nie polecam pracy na awfie z tą brygadziską, krzyczala na ludzi, arogancko się odnosila. Przydalby tam się audyt i kontrola pracy tej kobiety ale to już nie mój problem.

@Obserwator

Przykład idzie z góry. Tam ręka rękę myje. Dziwię się, że firmy ich podnajmują. Firma TANDETA. Pracowałem niecałe dwa mce na obiekcie w Warszawie, żona miesiąc wytrzymała. I co mogę powiedzieć, to że zgarniają grubą kasę za wejście na obiekt a koszty tną aż do żywej rany. Brak sprzętów, jak już jest to stary, dysfukcyjny. Jak jest to wybiórczo, nie dla każdego pracownika co go potrzebuje. Materiały wszystko tandeta z dolnej półki. Gro ludzi z pracy mimo długiego stażu byli na zleceniach, choć chcieliby, jak człowiek, mieć umowę o pracę. To przecież wbrew prawu, gdy praca nosi znamiona pracy podlegającej pod kodeks pracy żeby trzymać ludzi na śmieciówkach. NIE POLECAM FIRMY EVER GRUPA. NIE DAJCIE SIĘ ZWIEŚĆ LANSOWANEMU PRZEZ FIRMĘ PRESTIŻOWEMU WIZERUNKOWI W INERNECIE!!! (usunięte przez administratora) Pensja min. krajowa, brygadziści nie przestrzegają podstawowych zasad kultury odnosząc się do podwładnych a menadżerowie temu przyklaskują.

@Maciej

Brawo nic dodać i nic ująć, długo to trwało, ale w końcu ludzie zaczynają kumać, że EVER GRUPA i wszystkie te spółki zatrudniające na umowę zlecenie są ze sobą powiązane i kierowane przez członków rodziny z pokolenia na pokolenie i nie ma opcji żeby ktoś z zewnątrz dołączył do elity. Tak jak robi to góra, tak samo zarządzają dyrektorzy regionalni i managerowie, kierownicy i liderzy, a zwykły pracownik nieludzko traktowany udaje, że pracuje i takie są skutki, że na obiektach jest brudno i bardzo duza rotacja pracowników, ale czego się spodziewać brak motywacji i szacunku do pracownika rodzi ciągłe poszukiwanie nowych pracowników przez HR PROGRES i wyprzedzę, że są to co chwile te same ogłoszenia na terenie całego kraju na tych samych obiektach, które co kilka dni się powtarzają. Reklama firmy EVER GRUPA w internecie jest imponująca i wielu pracowników wprowadza w błąd, wystarczy chwila zatrudnienia i wszystko jasne.

Nowy wpis

@Pracownik

Szanowny Pracowniku, do naszej "elity" może dołączyć każdy! :-) Mamy grono wieloletnich pracowników(ze stażem po kilka, kilkanaście lat), którzy ze stanowisk szeregowych awansowali do ról kierowniczych. Cenimy doświadczenie i zaangażowanie = stawiamy na awanse wewnętrzne, nie blokujemy rozwoju. Ludzie, którzy sumiennie wykonują swoje obowiązki zostają z nami na dłużej.

Nowy wpis

@Maciej

Panie Macieju, wykorzystujemy wyłącznie profesjonalne środki chemiczne, a maszyny na bieżąco serwisujemy i wymieniamy. Park maszynowy jest zgodny z ustaleniami umownymi oraz kalkulacjami.

K Nowy wpis
@EVER GRUPA

To jest prawda. Można awansować firma jest bardzo w porządku. Wypłaty umowy są zawsze na czas. Wystarczy być osobą dokładną sumienną. Polecam pracę w Everest.

Karola Nowy wpis
@K

EVEREST ??? To strona dotycząca EVER GRUPA

Pracownikiui

Do dnia dzisiejszego nie mam umowy i nawet nie wiem czy dostanę wynagrodzenie za pracę. Jestem zatrudniony jako osoba z orzeczeniem natomiast pani brygadzistka dzwoni i chce abym został na 10-11 godzin w pracy. Oczywiście nie polecam tej firmy.

@Pracownikiui

Również nie polecam pracy w tej firmie.

@Pracownikiui

Szanowny Pracownikiui, niemożliwe, aby wykonywał Pan pracę bez umowy. Z każdym pracownikiem podpisujemy umowę. Proszę zgłosić się do kadr celem wyjaśnienia.

Walentyna
@EVER GRUPA

Szanowne Kadry Ever Grupa, ja również pracowałam bez pisemnej umowy, ba, nawet bez osobistej rozmowy z miejscowym przedstawicielem. Umowa została podpisana później. W międzyczasie firma straciła umowę z dyrektorem obiektu, gdzie pracowałam i nie poinformowano mnie o tym. Nie wiem, w jakim stopniu ta sytuacja była zaskoczeniem dla Ever Grupa, dla mnie to osobista porażka (weszła inna firma ze swoimi pracownikami) i po rozmowie dyrektorem obiektu okazało się, że były zarzuty do firmy, a nie osobiście do mnie, pracownika. Wszystkie formalności były załatwiane po ustaniu obowiązków i nawet zdaje się umowa zlecenie trwa nadal...

Gdańsk

To najgorszy pracodawca z jakim miałem do czynienia. Fatalna atmosfera, kolesiostwo. Absolutnie nie polecam.

@Gdańsk

W stolicy podobnie. Firma gniot.

Bydgoszcz
@Maciej

Tak samo u nas, do kadry kierowniczej zaproszono zwykłą pracownicę, bo nie można dopuścić kogoś z zewnątrz, a wiadomo w jakim celu i teraz mamy tzw. trójkę rządzącą, tyle tylko że pracownica z awansem zaciążyła i ciekawi nas czy dopuszczą kogoś z zewnątrz, czy znowu awansuje pracownik, którego sobie upatrzyli jako kozła ofiarnego.

Pracownik konesera Warszawa

To są żarty takie traktowanie niepełnosprawnego pracownika, któremu była obiecana lekka praca, a dostaje 21 pięter do zrobienia w 7 godzin i nakazując mu skakanie po drabinie z odkurzaczem by odkurzał ściany i nagle gdy wykonujący polecenie kierowniczki Dany pracownik spadł z drabiny i zgłosił to kierownictwu, że wydarzyła się krzywda pracownikowi, kierowniczka chowa się w ubikacji i podsłuchuje, że pracownik rozmawia z przyjacielem i w nerwach użył kilku wulgaryzmów nie robiąc nikomu tym krzywdy zostaje zwolniony bez poinformowania go o tym osobiście tylko dowiadując się od innych pracowników. Sprawę zgłaszam do pefronu i państwowej inspekcji pracy. Żegnam się z takim traktowaniem i z taką firmą!

Były
@Pracownik konesera Warszawa

Robaczywa firma. Pseudo zakład pracy chronionej. Hajs dostają z pfronu i darmowych pracowników mają. Nic od siebie. Wyzysk. Pensja głodowa. Stanowiska pracy są niedoposażone. Długo by opowiadać.

Exrobotniczka

Nie polecam pracy na obiekcie awf w warszawie na marymonckiej przez brygadzistke

Exrobotniczka

Brygadzistka na akademi sportowej na Marymonckiej byla zla kobieta jakas niezrownowazena psychiczna. Nie dalo się tam normalnie pracowac mobinguje tych ludzi co nie wchodza jej w d Kolesiostwo, swoim kolezankom dopisuje godziny pracy, jej kolezanko cwaniakowaly wychodzily dużo wcześniej a kase braly. Bobul ova Brygadzistka krzyczala na ludzi Czemu taka osoba tam byla jsk nie powinna być powinna być znowu zwykla sprzątacz.

Mania

Pracuje w tej firmie od od paru m-cy,po tzw "sprawdzeniu się " miała być umowa o pracę ... zlecenie jak było tak jest, wolnego wziąć nie możesz nawet z ważnych powodów bo przecież nie ma nikogo na zastępstwo...i tak tyrasz za 13,50 od poniedziałku do soboty,i nawet nie śmiej poprosić o urlop...Jeszcze chwilę i spadam z tąd ,niech się pali,wali,deszcz żabami żuca...nie polecam

Seweryn
@Mania

Ja też pracuję bez umowy Najlepsze jest to że poszedłem ostatnio do lekarza i okazało się że nie mam ubezpieczenia zdrowotnego. Więc traktują osoby jak (usunięte przez administratora) Nie polecam tej firmy. Pozdrawiam

Dorota
@Mania

Każda sobota jest pracująca w Ever? Czy za taką sobotę można sobie zrobić wolne innego dnia czy dostaje się dodatkową pensję za te przepracowane godziny? Jeśli chodzi o tę umowę, to mówiono Ci dokładnie po jakim czasie dostaniesz UoP? Może okres sprawdzania nowego pracownika trwa po prostu dłużej?

Praca bardzo dobra, kierowniczka kompetentna ludzka. Płyny wszystko na czas. Polecam.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 21 dni.

Kiedy będą paski za Maj w systemie nowym?

Nikt
Użytkownicy czekają na odpowiedź 21 dni.

Kiedy w nowym systemie będą widoczne paski?

Nikt
Użytkownicy czekają na odpowiedź 21 dni.

Kiedy będą paski wprowadzone?

Emer

Pracuję w Everze w ochronie i nie mam jakichkolwiek zastrzeżeń do tej firmy. Kasa bez jakichś kombinacji i zawsze na czas

Dramat jakiś

Pracuję w Białymstoku na obiekcie browar kierownik Krzysztof naśmiewa się z ludzi z grupami doświadczam mobbingu codziennie Pracuję już pewien okres czasu zbieram dowody i będzie pozew. 1/10

@Dramat jakiś

Na obiekcie w Bydgoszczy nie tylko (usunięte przez administratora) chętnie się dołączymy.

Medium
@Dramat jakiś

Z ciekawości zapytam, jak kierownik naśmiewa się z ludzi niepełnosprawnych? Można prosić o bliższy opis, bo to bardzo karygodne!

Klara
@Dramat jakiś

W Krotoszynie również nie jest kolorowo Młodej Pani Kierownik uderzyła woda sodowa,do głowy.O wszystko trzeba się prosić. A spróbuj iść na L4 to jezdzi na tobie jak po psie .Pani Mariola była kierownikem z powołania. A brygadzista to dopiero jest chamski .Nawet pracownicy z mahle go nie cierpią.

Praca w tej firmie niecałe 5 lat. Pracowałem na pełnym etacie na umowie o pracę że względu że miałem drugą grupę wówczas jeszcze aktualną. Moje schorzenie to wzrok. Pracowałem głównie na maszynie czyszczącej. Co mogę powiedzieć to, to że płaca niska bo tylko najnizsza niestety. Odszedłem sam z pracy no jednak jak na faceta po 40 stce mam większe aspiracje i chęć zarobienia zdecydowanie większych pieniędzy dziś już jestem kierowcą autobusu :) . Ludzie trochę się też ogarnijcie bo druga grupa orzeczenie o niepełnosprawności to nie jest " Choroba " Jeśli się ma zdrowe ręce i nogi i nikt nie będzie was specjalnie traktował no trochę powagi ( choroba to zespół upośledzenia trwałego czy wózek inwalidzki to są dopiero ograniczenia w życiu niestety co niestety takim ludziom należy dopiero współczuć) W firmie przewijało dużo takich ściemniaczy co orzeczenie mieli z symbolem 02 P i dwie lewe ręce do pracy zresztą długo nie porobili. Samo to o człowieku świadczy.

Mateusz

Witam serdecznie, jestem doświadczonym operatorem maszyn czyszczących w branży działam nie od dziś. W firmie, w której pracowałem klienci zrezygnowali z naszych usług, więc postanowiłem zatrudnić się w Ever grupie w Gdańsku. Zadzwonilem do Pana andrzeja, w sprawie ogloszenia bo szukal na maszyny kogos I wiecie co mi powiedzial? Ze na ogol to nikogo nie potrzebuja na obiekt, chyba ze trafi sie fajna osoba z orzeczeniem. No czyli ladnie mowiac szukaja kogos na kim mozna zarobic. Myslalem ze to profesjonalna firma, ale po takich slowach.. NIE POLECAM!

Pracuję w tej firmie od 4 lat. Sprzęty i maszyny są z najwyższej półki. Wypłaty na czas , kadra zarządzająca zawsze pomocna .

@Mateusz

Szanowny Panie Mateuszu, Poszukujemy zarówno osób z orzeczeniem jak i bez orzeczenia, kierując się tylko i wyłącznie zapotrzebowaniem na danym obiekcie. Zapewne doszło do nieporozumienia - otrzymaliśmy informacje, że zgłosił się Pan na obiekt, gdzie na oczekiwanym stanowisku mamy komplet pracowników. Firma chętnie zatrudnia osoby niepełnosprawne, ale kierujemy się tylko i wyłącznie doświadczeniem, umiejętnościami Kandydata oraz zapotrzebowaniem. W tej chwili szukamy osoby z doświadczeniem na maszyny myjące na obiekt na Kokoszkach. Zachęcamy do kontaktu :-)

Elblążanin
@Mateusz

Nie podoba się, to poszukaj pracy gdzieś indziej.

cost
@Mateusz

Co się zdziwisz. Ta firma Ever z Forumu potrafili (usunięte przez administratora)i wykorzystywać ludzi na własne oczy. Idziesz do pracy mając orzeczenie o stopniu niepełnosprawności i po pewnym czasie masz niezły (usunięte przez administratora). Musisz (usunięte przez administratora)od 6 do 14 łamiąc prawa pracy (osoba z orzeczeniem ma prawo pracować do 7 godzin a tam w Everze (usunięte przez administratora)do 8 godzin czasem 10 godzin....) Andrzej i ten Jacek potrafili (usunięte przez administratora)ludzi obejmując jakieś premie za jakieś skargi albo jakieś pierdoły. Totalny (usunięte przez administratora)i wielki big brother w Forumie. Ja już zmieniłem prace po 3 miesiącach i jestem zadowolony ze pracuję w innej firmie (bez spiny i bez (usunięte przez administratora)) i musiałem wyleczyć depresje po tym co się działo w Everze po jakim czasie.

Medium
@cost

Nie każde "orzeczenie" daje prawo do skrócenia wymiaru etatu, czyli w przypadku zatrudnienia na pełny etat z 8 do 7 godzin. Dwa wyższe stopnie, tj. umiarkowany i znaczny do tego uprawniają.

Jacek

Dzień dobry do kogo się zgłosić o podwyżkę?

@Jacek

Ha ha dobre pytanie, z moich obserwacji do osoby, która kieruje obiektem. Jak będziesz stać zawsze przed szeregiem i dobrze donosić co robią i mówią inni praciwnicy to masz jak w banku dopisane godziny. Nic się nie martw w obliczaniu godzin na obiekcie kadra kierownicza ma mistrzostwo świata i najlepsze szkolenia.

Gal Anonim

Pracowałem w firmie EVER GRUPA w CH Forum w Gdańsku przez 4 miesięcy. Gorszej pracy jeszcze w życiu nie pracowałem. Koszmar, praca ponad siły. To nie zakład pracy chronionej. Wyzysk pod każdym względem. Brak szacunku dla ludzi i ich potrzeb. Krzykiem, wulgaryzmami i straszeniem zmusza się pracowników do dodatkowej pracy. A jeśli ktoś próbuje się przeciwstawić, odpowiedź jest tylko jedna - jak ci nie pasuje, to się zwolnij. Wszystkie osoby tu pracujące to osoby chore (na różne schorzenia) więc wymagające specjalnego traktowania. I do tego ta firma z Gdańska jest mało przyjazna dla osób niepełnosprawnych.

Gal
@Gal Anonim

O matko. I tak za długo.

Marta z Czarnolasu

Nie polecam pracy w tej firmie. Niczego się nie nauczyłam pracując w Gdańsku. Szkoda czasu.

Pers
@Marta z Czarnolasu

Potwierdzam. Szkoda słów. Napisałbym więcej, ale po co. Opinie o tym zakładziku wyrażone są w gwiazdkach. DWÓJA!!!

Naprawdę już to zaczyna być irytujące,kiedy zacznie działać platforma pracownicza ,po zadzwonieniu do firmy Pani powiedziała że coś robią w systemie tylko ile można ,a po drugie jak to jest pracownikom w biurze działa a zwykłym "robolom" to już nie .

Arek

Doskonale wiem na czym polega sukces firmy z 26- letnim doświadczeniem. Firma cały czas szkoli się w tym już zdobytym doświadczeniu. Zgadza się pozyskujecie dużo nowych obiektów, ale jeszcze więcej tracicie i to mogę zapewnić z mojego doświadczenia. Pracidawco nie bylo odpowiedzi dlaczego pracownicy są zatrudniani na umowę zlecenie, a wykonują pracę taką samą jak na umowę o pracę i to przez kilka ładnych lat, a dla zmylenia co rok zmieniają się nazwy Spółek i myślę, że to jest najważniejszy powód do zwalniania pracowników, kiedy zaczynają między sobą rozmawiać, a zawsze znajdzie się ktoś życzliwy i doniesie kierownikowi.

@Arek

Panie Arku, zapraszam do siedziby firmy - rozwiejemy wszystkie wątpliwości :)

@EVER GRUPA

Proszę sobie nie drwić tylko sprawdzić monity pracowników. Dziękuję za zaproszenie, ale z Bydgoszczy do Warszawy jest kawałek drogi, a nikt z kierownictwa mnie nie podrzuci służbowym samochodem, ani nie zwróci kosztów podróży, jak również nikt nie zapłaci za dzień wolny, który trzeba sobie zafundować będac na zleceniu, bo grafik ulegnie zmianie, a kto mnie zastąpi? Moje wątpliwości zostaną tak rozwiane, że po przyjeździe dostanę przysłowiowego kopa. Nie skorzystam lepiej dalej sobie poobserwować, a swoją drogą podejście z tym zaproszeniem świetny pomysł, żeby pozbyć się problemu.

@Arek

Proszę Pana, jeżeli ma Pan jakiekolwiek wątpliwości co do formy swojego zatrudnienia, może Pan się z nami skontaktować również telefonicznie :)

@EVER GRUPA

Proszę napisać, żeby wszyscy pracownicy i pracujący na zlecenie dowiedzieli się od czego zależy, że jedni mają umowę o pracę, a inni tylko umowę zlecenie trwającą przez wiele lat, a praca ta sama, kierownik ten sam, obiekt ten sam. Dlaczego mam dzwonić, to wszystko powinno być wyjaśnione, że np. umowa zlecenie jest chwilową formą zatrudnienia i po sprawdzeniu czy pracownik się nadaje, umowa zlecenia powinna zostać przekształcona w umowę o pracę. No, ale cóż nie wszyscy pracownicy intetesują się, ważne że mają wypłaty na czas i nigdzie nic nie zgłoszą. Żenujące jest to, że firma czuje się bezkarna, ale trzeba być cierpliwym, a obserwując ostatnie wpisy, pracownicy są bardzo rozgoryczeni od kilku dobrych miesięcy sytuacją, która dotyczy nie tylko mojego obiektu.

@Arek

Panie Arku, forma zatrudnienia to osobista sprawa każdego pracownika. Dlatego jeżeli chce Pan omówić (wyłącznie) formę swojego zatrudnienia zachęcam do kontaktu bezpośredniego.

@EVER GRUPA

Dziękuję za tak piękne zaproszenie do omówienia wyłącznie mojego zatrudnienia, właśnie wróciłem z poczty i wszystko wyjaśniłem wraz zczałącznikami. Zostało nam tylko poczekać na rozwiązanie całej sytuacji :)

Efer
@EVER GRUPA

Najważniejsze jest poczucie humoru!

Zostaw merytoryczną opinię o EVER GRUPA - Warszawa

EVER GRUPA