2 Dodaj opinię
2 336 588 5 1

Opinie o EVER GRUPA

Aktualność
Często osoby, których dotknęła nieprzyjemna sytuacja w pracy, boją się o tym mówić otwarcie. Obawiają się, że kierownictwo zbagatelizuje sprawę, a potem, ze względu na fakt dokonania zgłoszenia będą mieć nieprzyjemności.Dlatego EVER Grupa uruchomiła projekt Anonimowy Przyjaciel.

Aby skontaktować się z osobą, która może udzielić pomocy w sytuacji kryzysowej, wystarczy zadzwonić na numer 606 820 070. Telefon czynny jest we wtorki od 10:00 do 12:00 oraz w czwartki od 15:00 do 18:00. Nie jest to jednak jedyny sposób uzyskania wsparcia w trudnej sytuacji. Osoby, które z jakiegoś powodu nie mogą lub nie chcą rozmawiać o swoich problemach ani z przełożonymi twarzą w twarz, ani przez Telefon Zaufania, mogą wysłać wiadomość e-mail na adres alert@grupaever.com.pl. Anonimowy Przyjaciel zapozna się z wiadomością i odpisze, gdy tylko będzie to możliwe.
Pracownica Poznań
Nazwa działu: Marketing

Każdy ma prawo do własnego zdania wiec i ja się wypowiem. Pracuje z p. Agnieszka od wielu lat w wielu firmach. Jest wymagająca zwraca uwagę na szczegoly. Zawsze wysłucha każdej strony. Uczciwa. Jak powie tak będzie. Tu jest bardzo dobrze. Fajny zespół kierownictwa. Zawsze jest wesoło. Nigdy problemow z pieniędzmi. Wszystko na czas. Nie brakuje środków. Umowa o prace. Pomogą przy kontakcie z komornikiem. Zawsze dobre słowo i wsparcie nawet prywatnie. Kiedyś jedna z dziewczyn zaszła w ciąże zorganizowali wszystko od pieluch po łóżeczko. Jak mówią z każdej sytuacji jest wyjście.

Tak4Nie47
Jacek

Czy w firmie są paczki świąteczne dla dzieci pracowników?

@Jacek

Panie Jacku, informujemy, że w naszej firmie są paczki świąteczne dla dzieci pracowników.

Jacek Nowy wpis
@EVER GRUPA

Ale czy paczki się należą tylko dla pracowników którzy mają umowę o pracę?

@Jacek

Panie Jacku, nie tylko umowa o pracę- zlecenie również. Zapotrzebowanie na paczki zgłaszają kierownicy.

Stokrotka

Pisze w takiej sprawie bo w Kędzierzynie na Azotach gdzie kierowniczka jest p.Ilona K to tak nas wykorzystuje nie dość że mamy swoje rejony do sprzątania to jeszcze trzeba sprzątać za dziewczyny które są na chorobowych A jak się pytamy dla czego tak jest to mówi nam że nie ma ludzi a przecież się skoczki tylko że jak to jest koleżanka naszej szefowej to ma rejon i nie musi za nikogo robić my jesteśmy ludźmi z grupami i naprawdę nie dajemy rady A wiadomo każdy chce pracować A jak się odmówi pracy i powie się że naprawdę nie mamy siły to straszy nas zwolnieniami i bardzo prosimy żeby ktoś się naprawdę zajął ta sprawa bo tak dłużej nie da się pracować pozdrawiają pracownice grupy EVER

Tak6Nie

@Stokrotka

Szanowna @Stokrotka, chcielibyśmy wyjaśnić tę sytuację- możemy prosić o więcej informacji na alert@grupaever.com.pl? Sprawdzimy ten obiekt.

Stokrotka
@EVER GRUPA

Co tu więcej pisać ?Proszę skontaktować się z naszą (usunięte przez administratora)i dowiedzieć się dla czego chce przyjmować ludzi tylko z drugą grupa bo jak nam tłumaczy to ma tak odgórnie powiedziane a z tego co wiemy to grupy na komisji zabierają i jak tak dalej będzie to ludzi nie będzie miała do pracy a już brakuje bo dużo osób w tym roku idzie na emeryturę więc o co tu chodzi???

Tak5Nie

@Stokrotka

Stokrotko, dziękujemy za uwagi, lecz aby ustosunkować się do opisanego przez Panią problemu, musimy mieć punkt odniesienia (więcej informacji). Zachęcam do kontaktu.

Dorcia

Dlaczego firma Ever Grupa zatrudnia osoby niepełnosprawne na umowy ,na czas określony (najczęściej są to umowy na sześć miesięcy do roku). Po czym przenosi się pracownika do innych spółek, bez szans na umowę na czas nieokreślony.Mam kilkuletni staż pracy w tej firmie i żadnych szans na umowę na czas nieokreślony.

Tak5Nie
Magda
@Dorcia

Czy Ever Grupa odpowie na twoje pytanie? Piszą ,że wspierają osoby niepełnosprawne co jest kompletną bzdurą.Pracuję kilka lat w tej firmie i również nie mam umowy na stałe,przenoszą mnie z jednej spółki do drugiej.Czekam również na odpowiedź firmy.

@Dorcia

Witam, kwestia umowy jest sprawą indywidualną. Zachęcam do kontaktu z przełożonym lub bezpośrednio z centralą (musimy poznać dane osobowe aby zweryfikować sprawę i ustosunkować się do zapytania), proszę dzwonić lub pisać na alert@grupaever.com.pl

Nina

Jestem zadowolona z pracy w firmie Ever pieniądze zawsze na czas. Kierowniczka bardzo miła pracuję dopiero od września ale nie mogę narzekać

Pracownica

Witam serdecznie pracuję w everze od prawie 4 lat dodałam już tu swoją opinię na temat P. Dyrektor regionu Agnieszki. Widząc że ludzie piszą różne opinie na temat firmy chciała bym dodać że firma ever jest przyjazna dla pracowników mają szkolną kadrę kierownicza po Pani Agnieszce moim przełożonym została Pani Joanna w. Kobieta ciepła wyrozumiala potrafiaca zrozumieć pracownika i wspierać w różnych sytuacjach przede wszystkim podoba mi się zaangażowanie i wsparcie ze strony przełożonych. Firma daje możliwości rozwoju po ok 3 latach pracy zostałam brygadzistką, nigdy nie usłyszałam złego słowa ze strony przełożonych dziwią mnie niektóre komentarze bo wiem doskonale że firma profesjonalnie szkoli swoich pracowników zwłaszcza kadrę kierowniczą więc przełożeni mają profesjonalne podejście do swoich pracowników. Życzę każdemu takich przełożonych jak w Poznaniu są i tak udanej współpracy jaką jest moja ????????szczerze polecam ever.

TakNie8
Janek
@Pracownica

Szczerze..? Za najniższą krajową stawkę ? I jedną z najniższych w Europie..? Pani nie przesadza z tą..szczerością ?

Tak6Nie
Joanna
 Problem

Wszystko w porządku moga wysłać maila ale nasuwa się teza że po adresie mailowym i tak będzie wiadomo kto się poskarżył czy mam rację?

@Joanna

Pani Joanno, dostęp do informacji, które wpływają na adres @alert mają tylko osoby, które są w stanie zweryfikować problem i pomóc go rozwiązać- jest to bardzo małe grono osób, które dbają o to, aby żadna informacja nie wydostała się na zewnątrz. Staramy się zadbać o dobro pracownika oraz o jego anonimowość, najpierw badamy sprawę i o ile sytuacja tego nie wymaga, nie angażujemy przełożonych ani osób wymienionych w korespondencji (chyba, że chciałaby Pani takowe osoby zaangażować). Jeżeli opisze Pani swój problem, postaramy się pomóc- zachęcamy do kontaktu.

Stara gwardia

Hej jest ktoś na forum lub jeszcze jakiś pracownik na pl. Unii lubelskiej co pracowali w latach 2014-2016 Jak tak to proszę o kontakt może zorganizujemy spotkanko z dawnych lat znowu na jakieś piwko ;)

@Stara gwardia

Chodzi o warszawa jak cos;)

Dragon
@Stara gwardia

Tak

@Dragon

Dragon pracowałeś wtedy w tamtych latach z jakimi brygadzistami ? Pracujesz jeszcze tam ?

Nazwa działu: Produkcja

Kiedy zatrudnialam się w tej firmie myślałam że będzie fajnie ale z biegiem czasu zmieniłam zdanie. Kierownik p. Jacek jest bezczelnym człowiekiem w zupełności nie słucha tego co się do niego mówi myśli że dzięki stanowisku jest mądrzejszy od pracownika serwisu sprzatajacego???????????? Do tego wynagrodzenie nie jest wypłacane w ilości przepracowanych godzin zdarza się także że pracownik przepracował A nie dostał w ogóle wynagrodzenia. Nie polecam tej firmy bazują tylko na kontraktach.

Tak3Nie2

@Pracownik Łódź

Witam, niemożliwe, aby nie otrzymał Pan wynagrodzenia za wykonaną pracę, jesteśmy uczciwym pracodawcą. Jeżeli wyłapał Pan jakieś nieprawidłowości, proszę o Pana dane na adres alert@grupaever.com.pl, przekażę sprawę do kadr oraz płac aby zweryfikowano Pana problem.

Tak1Nie2
@EVER GRUPA

Dlaczego nie wypłacanie pieniędzy na czas ?

@EVER GRUPA

Uczciwy pracodawca wypłaca wynagrodzenie na kwotę na którą się umawiamy p. Jacek obiecywał przy przyjęciu 14 zl na rękę A przy wypłacie okazuje się 12 zl z groszami. Umowa nie jasna bez wpisanej kwoty brutto za wykonanie zlecenia i 3 tygodniowy czas oczekiwania na jej otrzymanie. W XXI w. Nie do przyjęcia. Nie polecam!

Tak1Nie1

@Pracownik

Wynagrodzenia zawsze wypłacane są terminowo (termin określony jest w umowie bądź kontrakcie).

Tak1Nie1

@Pracownik Łódź

Słowne obietnice nie są wiążące, obowiązuje stawka wpisana do umowy (pracownik zostaje poinformowany o takowej stawce), wątpliwe, że otrzymał Pan (i dodatkowo podpisał) umowę bez stawki godzinowej, a jeżeli już do tego doszło, to proszę o skan takiej umowy na adres mailowy :)

@EVER GRUPA

Jeśli Państwo wątpia to zweryfikujcie to u siebie jest kierownik wiec porozmwiajcie z nim czemu tak (usunięte przez administratora) biednych ludzi. Gdyby nie było takiej sytuacji to zapewne nie pisali byśmy na tym forum. Dlaczego na umowę tyle trzeba czekać.?

@EVER GRUPA

Wynagrodzenia nie wypłacane są terminowo. Dlaczego kadry błędnie wypłacaja wynagrodzenia i dlaczego korekty błędnie wystawianych wynagrodzeń są realizowane w następnych miesiącach.

@Pracownik Łódź

Proszę Pana, aby zweryfikować przyczynę musimy poznać Pana dane.

@Pracownik Łódź

Bez konkretnych informacji nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na Pana pytania. Proszę o dane osobowe.

@EVER GRUPA

Kierownik p.Jacek z regionu Łódź czemu jego nie zapytacie i z jakiego względu nie odpisujecie na pytania. Czemu na umowy Tak długo się czeka?!

@Pracownik Łódź

Szanowny Pracowniku, chcemy rozwiązać ten problem Z PANEM, a nie z P. Jackiem, zatem jeżeli chce Pan odpowiedzi na zadane pytanie, to uprzejmie proszę najpierw przekazać podstawowe informacje dot. sprawy (dowolną drogą- mailowo/ telefonicznie).

mario
@Pracownik Łódź

Chyba mądrzejszy jak jest kierownikiem.

@mario

Obejmowane stanowisko nie oznacza mądrości????

Kaktus
@EVER GRUPA

Ja też pracowałem w ever. Celowo z małej litery. (usunięte przez administratora) mnie na kilkadziesiąt godzin i na 2 tygodnie chorobowego. Od paru miesięcy bezskutecznie usiłuje otrzymać świadectwo pracy. Do kadr nie wypuszczają rozmawia się tylko z recepcjonistka która dzwoni do odpowiedniego pokoju i przez telefon ustala co dostanę i kiedy. Cały Ewer to ogólny przerwał. Ale jak ktoś chce to niech prubuje. Ja nie polecam.

@Kaktus

Zgadzam się tak jak ich spółki pod różnymi nazwami????????????

@Kaktus

Szanowny, nie rozumiemy stwierdzenia (usunięte przez administratora) mnie na kilkadziesiąt godzin i na 2 tygodnie chorobowego", mogę prosić o rozwinięcie w wiadomości prywatnej? Dodatkowo, jeżeli nie otrzymał Pan jeszcze świadectwa pracy, proszę o dane osobowe na alert@grupaever.com.pl, zweryfikuję na jakim etapie jest Pana dokumentacja. Pozdrawiam

@EVER GRUPA

Chyba na żadnym skoro świadectwo nie doszło żenada totalna. Na pracodawcy ciąży obowiązek wystawienia świadectwa pracy w ciągu 7 dni od momentu ustania stosunku pracy.

@Pracownik Łódź

Proszę Pana, nie jestem w stanie zweryfikować na jakim etapie jest wydawanie świadectwa pracy, bez Pana konkretnych danych osobowych. Pozdrawiam,

Członek grupy
Nazwa działu: Handlowy
@EVER GRUPA

Niektórzy się muszą upominać o ciuchy albo naprawiać na własny koszt tak jest w jednym oddziale na Pomorzu

Szczęśliwa

Pracuje w tej firmie 6 miesięcy i jestem zadowolona. Praca bardzo fajna, kierownictwo super i wypłata zawsze na czas!!! Jedyne zajefajne kierownictwo o które tak marzyłam by z nimi współpracować. Zawsze wysłucha i zawsze doradzi.

Tak1Nie2
Ciekawa
@Szczęśliwa

Gdzie pracujesz?Ciekawa

Natalia
Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.

Czy ktoś z Państwa pracuje dla firmy Everest w Gdańsku lub okolicy, będę wdzięczna za opinię.

Jacek
Użytkownicy czekają na odpowiedź 57 dni.

Czy w firmie są paczki świąteczne dla dzieci pracowników?

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.

Czy w obrębie jednego działu w EVER GRUPA są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

JOANNA

Witam.Z wielką uwagą śledzę wątek opini o Everze gdyż sama mam przyjemność w tej firmie pracować, Osobiście jestem bardzo zadowolona z obiektu pensję otrzymuję na czas.Jednak nurtuje mnie jedna sprawa. Aby nie narazić się na nieprzyjemności nie podam obiektu ani danych osobowych swoich ani osoby o którą mi chodzi.Możliwe,ze treść poruszonego tematu sama Was naprowadzi kto to napisał ale to będzie wasz domysł.(usunięte przez administratora)Jak doczyszczałam obiekt w większości sama to było dobrze.Przy wypłacie dostałam nawet 100 złotych premi.Jak się dołóżyłam doprezentu imieninowego dla p, koordynator też było okey ale w zamian za to nie zostałam poproszona ani na kawę ani na ciasto.Czy to jest w porządku?Liczę na szybką odpowiedz.

Pracownik serwisu sprzedająceg
Nazwa działu: Produkcja

Zamiast zajmować się odbijaniem obiekcji warto było by przychylic się do opini pracownikow z regionu Łódzkiego bo jedna opinie pracownika można zbagetelizowac ale jest tu dużo osób które mają bardzo negatywne opinie. Rzeczywiście kierownik P.Jacek jest człowiekiem pozbawionym jakiego kolejek kręgosłupa moralnego obiecuje coś czego Tak naprawdę nie ma obiecuje stawki które przy wypłacie się n8e zgadzają! Do tego umowę można zobaczyć ale dopiero po 1-2miesiaca czy jest to legalne czy tez firma bazuje na tym? Zaraz pewnie będzie komentarz że to nie możliwe? Czemu nie ma profesjonalnych szk9len BHP przecież jak można szkolenie przechodzić w 5minut w głowie się nie mieści. Firma na poziomie ????

Zawiedziona.

Potwierdzam wpis Pracownika z Łodzi. To że nie wypłacaja to jedno ja zaczęłam tam pracę w sierpniu kierownik tej firmy obiecywał mi 14 zl na rękę przy wypłacie okazało się że 12. Z groszami jestem oszukana ale nie tylko ja ale wszyscy pracownicy tej firmy nie ma jednej osoby ktorej by się zgadzało. Niby ma być wyrównanie ale dopiero w następnym miesiącu śmiech bo powinni być jeszcze w tym.

@Zawiedziona.

Proszę Pani, wszystkie stawki za godzinę pracy zawarte są w umowie, są jawne, pracownik ma obowiązek zapoznać się z dokumentem, który podpisuje. Stawka brutto znajdująca się w umowie, to zupełnie inna kwota niż kwota netto, czyli "na rękę".

Kaktus
@EVER GRUPA

To podawajcie ile jest brutto i ile jest netto. To jest wasz obowiązek. Nie zatrudnianie urzędników skarbowych tylko ludzi do sprzątania i to waszym (usunięte przez administratora) obowiązkiem jest powiedzieć ile dostaną na rękę za swoją ciężką pracę

@Kaktus

Co z tego że będzie powiedziane jak i tak dostaną mniej bo kierownik nie potrafi przeliczać brutto na netto????

@Kaktus

Szanowny, zachęcam do zapoznania się z artykułem, https://www.rp.pl/artykul/1165563-Wynagrodzenie-za-prace-trzeba-ustalic-w-kwocie-brutto.html Pracodawca ma obowiązek zawierać w umowie kwotę brutto. W Internecie jest kilka kalkulatorów umożliwiających obliczenie stawki godzinowej netto, więc można łatwo rozwiać wszelkie wątpliwości lub niejasności, a następnie skonfrontować to z pracodawcą. Pozdrawiam

Aktualność
PKO Bieg Charytatywny to ogólnopolska inicjatywa PKO Banku Polskiego, która od pięciu lat odbywa się we wrześniu w 12 miastach Polski. W biegu biorą udział pięcioosobowe zespoły sztafet, które starają się przebiec po bieżni jak największą liczbę okrążeni.  Zaangażowanie biegaczy zostaje przeliczone na cel charytatywny – wsparcie edukacji pozaszkolnej dzieci z placówek opiekuńczo-wychowawczych.

Nasi pracownicy również uczestniczyli w tym wydarzeniu. Drużynie z Bydgoszczy udało się przebiec 34 okrążenia! Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Ciulala

Pracuję w firmie prawie 18 lat i też twierdzą że jestem zły ale nigdy nie biorę opinie pracowników do siebie poprostu od nas też klienci wymagają aby standard był taki jaki firma oferuję jesteśmy firmą która ma wysoki standard i tego klient wymaga

TakNie3
Tralala
@Ciulala

To tylko źle świadczy o Tobie, że opinie nie są brane przez Ciebie pod uwagę. Wstydź się!!!

Tak4Nie
Ciulala
@Ciulala

Nie miałem nic złego na myśli że nie interesuje mnie opinia pracownika staram się go narpiew wysłuchać ale wielokrotnie jest tak że każdy ma coś za uszami

@Ciulala

Jak najbardziej rozumiem że klienci wymagają bo za to płacą jest to jasne i zrozumiałe tylko szkoda firma (usunięte przez administratora) przy tym swoich pracowników i obiecuje coś czego nie ma. Wysoki standard zapewniony przez pracowników z Ukrainy....

@Ciulala

Wysłuchać? Pomiędzy jednym a drugim odbieranym telefonem śmiech. Wysoki standard dobrze brzmi słowo komercyjne dobre w sprzedaży ale prawda jest taka że w trakcie rozmów z kierownikiem odbiera telefon porozmawia i wraca do rozmowy gdzie kultura osobista wymaga samego przeproszenia swojego obecnego rozmowy.

@Ciulala

Dałeś jasno do zrozumienia że ludzie Cię mało interesują! Ale potrafisz napisać jesteśmy solidna firma tylko że solidna i utrzciwa firma nie (usunięte przez administratora) swoich pracowników A dlaczego bo to że jest dobra i solidna jest osiągana dzięki pracownikom tam zatrudnionych. Dzięki ciężkiej pracy która na codzień wykonują

Pracownik Sprzątaczka Łódź
Nazwa działu: Produkcja

Witam, Jakiś czas temu podjęłam pracę w tej firmie jako pracownik sprzatajacy moje pierwsze wrażenie bardzo pozytywne ogloszenie znalazłam na portalu społecznościowym gdzie stawka godzinowa to 14 zł netto zgodziłam się na te warunki otrzymałam umowę wraz z załącznikami jednak nie było tam nigdzie wpisanej stawki kiedy spytalam dlaczego nie ma wpisanej otrzymałam odpowiedź od kierownika że nie wie ile to jest brutto i wpisze ta kwotę Pani z kadr pomyślałam ok. W dniu wypłaty która na szczęście otrzymałam bo są pracownicy którzy nieotrzymali mimo że na umowie jest napisane że wynagrodzenie powinno wpłynąć do dnia X otrzymanej kwoty która ustalalam z kierownikiem nie otrzymałam. Kwota netto nie przekraczała nawet kwoty 13 zl bardzo się rozczarowałam i poczułam się oszukana moze nie przez Firmę ale przez kierownika wyżej wymienionej firmy. Jak później się okazało ma niby być 14 zl ale dopiero od tego miesiąca ale moja umowa nadal opiewa na kwotę niecałych 13 zl. Nie mam zamiaru znowu być oszukana . I nie polecam tej firmy nikomu .

Basia
Nazwa działu: Produkcja

Witam w firmie Ever bardzo dobrze mi się pracuję na kierownictwo nie mogę powiedzieć złego słowa A po zatem z Agnieszką Sypniewska znam się 14 lat pracowalam z nia w innej firmie i do tej pory razem pracujemy .Pozdrawiam

Tak1Nie35
@Basia

Nie ma co się dziwić też miło by mi się pracowało z kolezaneczka sprzed lat :-)

Tak2Nie4
Nazwa działu: Produkcja

Bardzo denerwuje mnie fakt iż nygus otrzymuje dokładnie taką samą kasę, jak pracownik który należycie wywiązuje się ze swoich obowiązków! (a to demotywuje) Pozdrawiam

TakNie

Do Ever przyjmują ludzi tylko z orzeczeniem żeby nie musieli za duzo kasy na ludzi placic, tylko żeby oni jeszcze dostali za ludzi z orzeczeniem, jak widziałem w huhtamaki Gliwice jacy ochroniarze pilnują tego zakładu to powiem śmiech na sali, same dziadki co sami potrzebują pomocy, kiedyś tam pracował taki starszy facet o lasce, utykal że głowa boli, jakby tak przyszło co do czego to on sam by najpierw potrzebował pomocy, potem pamiętam dziadka alkocholika jak się weszlo na ochronę to jak do gorzelni, a kierowniczka pani Edyta P. nic z tym nie robiła byle miała ludzi do pracy z grupą, taka tania siła robocza, a jak nie byłeś z grupą to tylko umowa zlecenie, o umowie o prace można tam zapomnieć, pani Edyta dużo gadała, obiecywała i na tym był koniec, a premie pracownicy z Ever dostali tylko wybrani a potem słyszysz że ona traktuje wszystkich na równo, dobre sobie, tylko patrzyła swojego interesu i żeby jak najwięcej obiektów otworzyć bo z tego miała kasę, taka cwaniara ze Sosnowca,

Tak16Nie
Marta
@Pracownik

W swojej wypowiedzi wspomniałeś, że w Ever Grupa istniała możliwość otrzymania premii. Chciałabym, żebyś wyjaśnił użytkownikom, jakie wymagania należało spełnić, aby ją otrzymać? Czy na święta wszyscy pracownicy firmy mogli liczyć na otrzymanie premii?

Była pracownica
@Marta

W firmie Ever premie dostali tylko pracownicy zatrudnieni z grupą, a reszta o premi mogli zapomnieć, tylko ciekawe dlaczego ludzie z tej samej firmy i robią ta sama robotę i tylko ludzie z grupą dostali premie, widocznie tam są ludzie gorsi i lepsi, a jak się upomnisz o podwyżkę to usłyszycie że narazie nie ma z czego, ale kierowniczka z Ever Gliwice Edyta Patynska już nie jeździ oklejonym autem slyzbowym tylko takim na poziomie, a jak się ją spytałem czy nowe służbowe, to powiedziała że ona na to pracuje i nie lezy i jej się należy, a ja co leżę na socjalu, pachne a kobiety loda mi robią i samo się sprząta, śmieszna odpowiec kierowniczki i jej podejście do pracowników, pnie się do góry po trupach i po cichu, tylko z kierownikami kontrakty podpisuje żeby kasy wiecej zgarnąć, a o pracownikach nie pomyśli. Więc się zwolnilem, a wy jak chcecie zebrać to do Ever Gliwice zapraszam.

Tak9Nie

Marta
@Była pracownica

Czy atmosfera panująca w firmie pomiędzy pracownikami była pozytywnym aspektem zatrudnienia w niej? Jak wspominasz kontakty interpersonalne z pozostałymi współpracownikami? Podziel się swoimi wrażeniami z innymi, a ułatwisz zainteresowanym podjęcie decyzji o zatrudnieniu w Ever Grupa.

@Była pracownica

Pracuję ok. 2 lat, ale o premii dla ,,roboli" nigdy nie słyszałem.

Pracownica Poznań
Nazwa działu: Marketing

Tak4Nie47
@Pracownica Poznań

Ha,ha,ha...........

Tak9Nie1
Ciekawa

Witam serdecznie chciałbym uzyskać kilka informacji od pracowników firmy w Warszawie. Jak wygląda praca kierownika obiektu? Czy kierownik musi być pod telefonem 24h, czy musi być do dyspozycji również w weekendy? Dziękuję za wszystkie odpowiedzi. Pozdrawiam

Maleńka

Hej w formie ever pracuje od 8 lat na samym początku było naprawdę fajnie i kierownik był ok schodki zaczęły się straconym obiekcie galerii przenieśli mnie 1 z budynków i tu się zaczęło mam budyn3k do sprzątania o powierzchni ponad 1000 m2 i w dodatku sama , gdzie mam stopień umiarkowany i nie powinnam przebywać sama na budynku że względu na jedną z moich chorób ale widocznie 5o firmę nie obchodzi pytałam się Pan czy chcą się zamienić na obiekty to był śmiech i odpowiedź my takie głupie to nie jesteśmy!!!! Że prędzej się zwolnią niż tam pójdą. Więc zastanawiam się czy nie podziękować everowi za współpracę .

@Maleńka

@MALEŃKA chcielibyśmy zweryfikować ten problem- prosimy o kontakt na adres alert@grupaever.com.pl celem wyjaśnienia oraz uzyskania większej ilości szczegółów. Pozdrawiamy, GRUPA EVER

abrus4@wp.pl

Pracuję w firmie Every od 2,5 roku . Jestem na stanowisku Kierownika obiektów w Poznaniu . Przez cały okres swojej współpracy z pracownikami nie słyszałam złego słowa o firmie. Osoby zatrudnione są bardzo dobrze traktowane , zawsze mogą liczyć na pomoc oraz wsparcie ze strony mojej oraz p Dyrektor Regionu Agnieszki Sypniewskiego(można zapytać pracowników)Nie wiem dlaczego p Paweł po roku czasu postanowił się poskarżyć.Nigdy nie był przeze mnie źle traktowany a nawet bardzo ulgowo. Było wiele rozmów z p Pawłem oraz ze współpracownikami aby ich współpraca układała się ( może nie super ale poprawnie). Widocznie p Paweł nie poradził sobie z zakresem obowiązków na Okrąglaku. Proponowały mu pracę na Maratonie ale po paru dniach sam zrezygnował.

Tak6Nie41
@abrus4@wp.pl

Pracowałem w tej firmie i miałem prawo napisać o tym co mnie spotkało. Nie proponowano mi Maratonu tylko miałem pracować aż kogoś nie znajdą . Pani Agnieszce przedstawiłem problem na Okrąglaku i powiedziała że nie rozwiążemy z panią Natalią tego problemu i propozycji pracy na innym obiekcie nie dostałem. A pani Agnieszka bardzo dużo nakłamała na mój temat w ostatnim e-mailu do firmy. Powinna się wstydzić i przeprosić za te kłamstwa. Bardzo zła atmosfera była na Okrąglaku , panie sprzątaczki były bardzo nieuprzejme i wulgarne , tylko obrażać , donosić i denerwować potrafiły. A na koniec to ta osoba co napisała że sobie nie poradziłem na Okrąglaku , sama sobie nie radzi pewnie i bzdury wypisuje.

Tak39Nie2

@Były pracownik Paweł

Panie Pawle, z racji przedawnienia i braku możliwości sprawdzenia racji każdej ze stron (oraz Pana odmowy na propozycję spotkania z P. Agnieszką), prosimy nie piętnować naszych pracowników oraz nie posądzać o kłamstwa czy wulgaryzmy. Staraliśmy się to wyjaśnić.

Tak4Nie37
@EVER GRUPA

Jako były pracownik napisałem co mnie spotkało pracując w waszej firmie i to co napisała pani Agnieszka.

@EVER GRUPA

Odmówiłem spotkania z panią Agnieszką bo nic by ono nie dało. Zgłaszałem już pani Agnieszce problem jaki wystąpił na Okrąglaku jak jeszcze pracowałem i odpowiedziała mi że z panią Natalią jedną ze sprzątaczek problemu nie rozwiążemy . A propozycji innego obiektu nie dostałem. Kłamstwa na mój temat pani Agnieszka napisała , wiem bo dostałem e-mail od firmy a sprzątaczki były wulgarne i bardzo nieprzyjemne panie Anna i Natalia. Pracowałem i napisałem prawdę co tam na Okrąglaku się działo.

Tak29Nie1
@abrus4@wp.pl

Po roku napisałem co mnie spotkało a sprawę sprzątaczek z Okrąglaka pani Anna znała jak pracowałem i interweniowała. Na jakiś czas był spokój. A pani Agnieszka nic nie zrobiła tylko powiedziała że sprawy z jedną z sprzątaczek nie rozwiążemy. Widzę że na forum zaraz mobilizacja koleżanek pani Agnieszki co pozytywne wpisy jej dały , he he. Szkoda czasu na pracę w tej firmie. Jeżeli sprzątaczki panie Anna i Natalia nadal na Okrąglaku pracują to lepiej nie iść na ten obiekt.

Tak17Nie
Łukasz Pietoń

SUPER FIRMA POLECAM Z CAŁEGO SERCA ODDZIAŁ KRAKÓW POZDRAWIAM

Tak1Nie8
Były pracownik Paweł

Pracowałem w firmie Ever na obiekcie Okrąglak w Poznaniu. Zwolniłem się ze względu na bardzo złą atmosferę na tym obiekcie. Sprzątaczki panie Anna i Natalia potrafiły tylko obrażać , krzyczeć , utrudniać pracę , dokładając mi pracy. Bardzo chamskie zachowanie tych sprzątaczek. Po interwencji pani Anny z innego obiektu było trochę spokoju a potem znowu się zaczęło. Wychodziły sobie czasem w czasie pracy na miasto , były bardzo złośliwe. Pani maneger Agnieszka nie stanęła po mojej stronie była także nieuprzejma. Powinni zwalniać takie sprzątaczki , które nawet kiedyś na mnie doniosły. Teraz pracuję gdzie indziej i mam lepsze warunki.

Tak38Nie1

@Były pracownik Paweł

Panie Pawle, bardzo nam przykro, że już Pan z nami nie współpracuje, aczkolwiek rozumiemy sytuację i ubolewamy nad zachowaniem pracowników tego obiektu. Wystarczyło zgłosić nam tę sprawę w siedzibie firmy (nawet mailowo), a podjęlibyśmy odpowiednie kroki interwencyjne, sięgające dalej niż interwencja P. Anny i mógłby Pan się cieszyć spokojną pracą w naszej firmie. Chcemy odpowiednio reagować na wszystkie zgłoszenia tego typu, dlatego uruchomiliśmy adres mailowy alert@grupaever.com.pl oraz 'telefon zaufania', aby pracownicy mogli bezpiecznie informować nas o nieprzyjemnych sytuacjach – wtedy wspólnie staramy się rozwiązać problemy na obiektach (problemy z pracownikami, przełożonymi itd.) Mimo złych wspomnień życzymy wszystkiego dobrego i w przyszłości zapraszamy do nas ponownie (jak Pan widzi, staramy się być lepsi) :)

Tak3Nie2
@EVER GRUPA

Wcale wam nie jest przykro, że ktoś odchodzi z pracy z takich powodów o jakich napisał pan Paweł. Wiele skarg było na pana Józefa K. Nawet z tego co widze tu tez były na jego temat komentarze i co? nic nie zrobiliście z tym. Ile ludzi przez niego odeszło. Masę osób przez niego płacze. Jak widzimy, że jest na obiekcie, to każdy ma od razu nerwice. Ten człowiek ma ludzi za nic, nie szanuje nikogo. Potrafi tylko krzyczeć i obrażać . Wszyscy się go boją od pracowników do kierowników. O to chodzi w tej pracy, żeby sie bać??? Ale wam chyba taki ktos pasuje, więc prosze nie pisać i nie oszukiwac ludzi , że cokolwiek robicie w takich sprawach

Tak12Nie1

@Pracownik

Pracowniku, prosimy nie zarzucać nam oszustwa, jest to bardzo poważny zarzut- my nikogo nie oszukujemy. Wszystkie pojawiające się sprawy są na bieżąco wyjaśniane, odkąd mamy możliwość odpowiedzi na goworku (czyli od niedawna) oraz dodatkowe siły pracownicze, stosujemy się do wszystkich wypowiedzi i staramy się rozwiązywać problemy pracowników. Tym samym nie może Pan oskarżać nas o bierność czy brak inicjatywy ( organizujemy mediacje, spotkania z kierownikami i dyrektorami, telefon zaufania czy adres mailowy, przeznaczony bezpośrednio do interwencji). Zapewniam, że wszystkie pojawiające się informacje są przez nas sprawdzane. Co do przytoczonego tematu dot. p. Józefa. W celu weryfikacji Pana słów, potrzebujemy więcej informacji dot. obiektu, konkretnej sytuacji oraz ram czasowych. Dodatkowo pragnę zaznaczyć, iż istnieje możliwość przeniesienia na inny obiekt (nigdy nie mieliśmy takiej prośby, stąd nasze zdziwienie). Z racji, iż poruszamy temat konkretnych danych osobowych, proszę o szczegóły na adres alert@grupaever.com.pl Dodatkowo możemy zorganizować dla Pana spotkanie z p. Józefem, podczas którego wyjaśnicie dręczące Pana kwestie. Pozdrawiamy, GRUPA EVER

@EVER GRUPA

Napisałem na e-maila i co.... dostałem odpowiedź w której był e-mail manager regionu pani Agnieszki która napisała na mnie same kłamstwa. I dowiedziałem się że nie wykonywałem żadnych poleceń i za mnie sprzątaczki pracowały , no to jest już (usunięte przez administratora)

@Były pracownik Paweł

Panie Pawle, Z racji, że sprawa jest sprzed roku to nie mamy możliwości potwierdzenia Pana słów (sprawdzenie monitoringu). Obecnie jest to Pana słowo przeciwko słowie p. Agnieszki. Jeśli zależy Panu na wyjaśnieniu tej sprawy, to możemy zorganizować spotkanie, podczas którego zostaną skonfrontowane racje wszystkich stron.

Tak1Nie33
@EVER GRUPA

Tylko co da takie spotkanie ,słowo przeciw słowu i nic więcej. Pani Agnieszka skłamała na mój temat . Cieszę się że już tam nie pracuję i teraz mam lepszą pracę i atmosferę.

@EVER GRUPA

Nie sądziłem, że odpowiecie Państwo na mój wpis. Miłe zaskoczenie. Jeśli podam obiekt, konkretną sytuację oraz normy czasowe to od razu będzie wiadomo kto się żali. Myślicie Państwo, że coś to zmieni? owszem - będzie jeszcze gorzej. Może nie od razu, ale za jakiś czas sytuacja będzie nie do zniesienie i skończy się pewnie moim odejściem. Spotkanie z Panem Józefem, aby wyjaśnić pewne sprawy nie ma sensu, ponieważ będzie udawał, że wysłuchał, a swoje nadal będzie robił. Dlaczego to pracownik ma się zwracać o zmianę obiektu? dlaczego zawsze najmniej winna osoba musi przed przełożonym "uciekać". Nie chce mi się wierzyć, że nie wiecie jakim człowiekiem jest w/w pan. Przecież mój komentarz nie jest pierwszy na temat tego pana. Inni też tu wypisywali. Ludzie boją się głośno mówić, bo zależy im na pracy. Masę ludzi (pracownicy, kierownicy i inni) jak usłyszy nazwisko tego pana od razu swoją miną wyrażają opinie o nim, a co odważniejszy to i wypowie się w niepochlebny sposób. Może warto pomyśleć, aby tego pana przenieść.

Tak4Nie

@Pracownik

Szanowny Pracowniku, żadnych pojawiających się opinii czy skarg nie bagatelizujemy oraz nie traktujemy w kategorii "żale". Zwyczajnie zależy nam na dobrych stosunkach pracowników i przełożonych- wiemy, że w pozytywnej atmosferze każdemu pracuje się lepiej i efektywniej (nam i Wam). Jesteśmy dużą firmą i czasami zdarza się, że pewnie informacje do nas nie docierają, dlatego każda taka opinia jest dla nas bardzo cenna- możemy zareagować (w przypadku każdego szczebla pracowniczego). Dlatego też nie musi się Pan obawiać przekazania konkretnych informacji- to dzięki nim będziemy w stanie zbadać całą sytuację, wykonać niezbędne kontrole (bez nich niestety błądzimy we mgle). Natomiast jeżeli nie chce Pan spotkać się bezpośrednio z P. Józefem, może Pan porozmawiać z nami- wysłuchamy i doradzimy, wspólnie dojdziemy do porozumienia. Odnośnie kwestii przenosin- proszę zauważyć, że przeniesienie pracownika jest dużo łatwiejszym i szybszym procesem niż przeniesienie przełożonego, stąd nasza propozycja wyjścia z niekomfortowej sytuacji. Jeżeli chce Pan porozmawiać o tym szerzej, zapraszam bezpośrednio na adres mailowy alert@grupaever.com.pl Postaram się pokierować Pana do odpowiednich osób- nie chodzi o wyłapanie, kto wnosi skargę, lecz o namierzenie realnej osoby, która ma konkretny problem i umożliwienie poprawy tej sytuacji.

@EVER GRUPA

Dziękuje za odpowiedź i za chęć pomocy, ale to wszystko ładnie brzmi w słowach. Gdybym nawet zdecydował się przenieść na inny obiekt, to już p. Józef znalazłby sposób, aby przekazać nowemu przełożonemu złe zdanie o mnie. Tak byłoby nie tylko w moim przypadku, ale każdego innego. Oczywiście jest dla mnie zrozumiałe, że łatwiej i szybciej jest przenieść pracownika, tylko może gdybyście choć raz zrobili przeniesienie dyrektora lub kierownika na inne obiekty to inni nie czuliby się tak pewnie. Może warto o tym pomyśleć. A tak to szanowny pan Józef czuje się bezkarny. Przecież my pracownicy znamy się nie tylko na swoich obiektach, ale też znamy sie z innych. I każdy ma dokładnie takie samo zdanie o tym człowieku, więc coś musi być na rzeczy. Ja w każdym razie zaczynam szukać sobie innej pracy, znajdę pewnie szybko, tym bardziej, że mam II grupę. a pan Józef niech sobie dalej pracuje i niech nadal będzie przekonany, ze jest nietykalny . Jest takie powiedzenie: mądry .... ustępuje. Dlatego ja ustępuję.

Basia

Witam bardzo dobrze mi się pracuję w firmie Ever na kierownictwo nie mogę powiedzieć złego słowa.Z Agnieszką Sypniewska znam się 14 lat pracowałam z nią w innej firmie i do tej pory pracujemy razem.Pozdrawiam

Tak4Nie34

Pracuję w ever grupie od prawie 4 lat nigdy nie zaznałam złego traktowania czy przykrego słowa wykonuję swoje obowiązki sumiennie, a przełożeni okazują mi szacunek. Piszę tu o Pani Dyrektor Agnieszce Sypniewskiej która przez ponad 3 lata była moją bezpośrednią przelozoną. Lepszej szefowej nie można sobie wymarzyc kobieta konkretna bez problemowa szanująca pracowników. Praca bezstresowa wszystko na czas żadnego problemu z chemią jak jest problem zawsze zostaje w logiczny sposób rozwiązany kadra kierownicza konkretna i przyjazna pracownikom zawsze można polegać jak coś się zadzieje. Z całego serca polecam ever grupę bo osobiście jak i ja tak i koleżanki z obiektu żadnych zastrzeżeń nie mamy.

Tak3Nie37

@Pracownik

Dziękujemy za miłe słowa! Satysfakcjonuje nas Pani zadowolenie i mamy nadzieję, że nic się nie zmieni :-)

Tak2Nie33
@EVER GRUPA

Ja również dziękuję za pracę zrozumienie ze strony pracodawcy wspaniałą atmosferę i sama sobie życzę jeszcze wielu tak udanych lat w ever grupie. Dziękuję.

Tak3Nie34
Polina

Witam, Pracuje w firmie Ever w Poznaniu około 3 łat. Zaczynałam pracę na stanowisku jako pani pokojowa, teraz jestem brygadzistą obiektów hotelowych. Firma Ever daje możliwość rozwoju zawodowego. Firma pomaga w ligalizacii osób, i jest tolerancyjna do ludzi z zagranicy. Mam personel który pracuje wiele lat, to znaczy że mamy dobre warunki pracy, bo do nas wracają ludzi i z roku w rok.

Tak2Nie26

@Polina

Dziękujemy za miłe słowa! Staramy się umożliwiać naszym pracownikom rozwój zawodowy, dlatego cieszymy się z Pani awansu i życzymy dalszych sukcesów Pani Polino :-)

Tak2Nie25

Zostaw opinię o EVER GRUPA - Warszawa

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie