Opinie o EVER GRUPA RONDO ONZ 1 WARSZAWA w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie EVER GRUPA RONDO ONZ 1 WARSZAWA. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie EVER GRUPA RONDO ONZ 1 WARSZAWA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EVER GRUPA RONDO ONZ 1 WARSZAWA w Warszawa

Użytkownicy czekają na odpowiedź 57 dni.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w EVER GRUPA RONDO ONZ 1 WARSZAWA?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Czy tak samo jest w EVER GRUPA RONDO ONZ 1 WARSZAWA? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

Siemka jestem byłym pracownikiem ronda odeszlem ze względu na źle traktowanie przez szefostwo słyszałem że jest tam teraz nowa pani kierownik bardzo miła i w dodatku ładna i idzie się z nią dogadać ogólnie jest w porządku szanuje ludzi i nie wykorzystuje czy ktoś może coś wie więcej na ten temat

@Były pracownik to chyba jakiś żart!!!!! Mam odmienne zdanie na ten temat. Jeśli chodzi o kadrę kierowniczą Ever w budynku Rondo ONZ 1. To właśnie poprzednie szefostwo było wporządku, dbało o pracowników a nie o samego siebie. (usunięte przez administratora)Może w końcu ktoś by otworzył oczy i sprawdził jakie są fakty. (usunięte przez administratora) Nie polecam tego Obiektu a już tym bardziej współpracy z tak nie kopetentną kadrą kierowniczą.

Mohammed

Kierownik na Rondzie zmienił się nie ukrywam że na gorszego, pracowałem tam przez chwilę i zdążyłem zauwarzyć że nie wszyscy są tak samo traktowani. Obiekt tragednia i kierowniczka też.

Wezyr Nowy wpis
@Nowy

Jaka skończyłeś szkołę? Kopetentną, W porządku. Tutaj się wysuwa wniosek że Ever powinien zatrudniać ludzi którzy umieją pisać. Nie robią tak kuriozalnych błędów. Kierownik musi wymagać, za to mu płacą...

Barbara Nowy wpis
@Wezyr

A jakie wykształcenie jest w wymogach?

Wezyr Nowy wpis
@Barbara

Powinno być średnie. Na wielu ogłoszeniach na OLX nie ma.

Czy w EVER GRUPA RONDO ONZ 1 WARSZAWA występują paczki/bony świąteczne?

Sewer

Niby tak ale ja ich nie widziałem (usunięte przez administratora)

Sewer

Ewer (usunięte przez administratora) Niby są firma pracy chronionej a jakoś tego nie widać . A opinie które im nie pasują odrazu kasują. Nikomu nie polecam tej firmy.

Wezyr
@Sewer

Ever jest bardzo porządnie funkcjonującą firmą wszystko wytłumaczą przeszkolą i kierownictwo obiektu jest super. Kiedyś była trudna sytuacja to wymienili brygadzistę który był bardzo zły dla pracowników. Ja polecam pracę w Everze.

Czy można liczyć w EVER GRUPA RONDO ONZ 1 WARSZAWA na prywatną opiekę medyczną?

Wszystko wiedzący

Nie nie można niestety taka olbrzymią firma i nawet ciężko im załatwić pakiet np w Lux med lub jakieś karty multi sport oczywiście wszyscy poniżej menadżerów bo tamci i powyżej nich mają wszystko bankiety imprezki nawet wyjazdy firmowe wszystko oczywiście za nasze uciete pieniądze ciężko zarobione my nie dostajemy żadnych podwyżek jesteśmy dla nich tylko robiłam staramy się jak możemy żeby wszystko grało i zamiast jakiś premi dla nas robili szefostwo się bawi szkoda gadać ale oby tak dalej jak nie będą płacić nie będą mieli ludzi

Damian
@Wszystko wiedzący

Skoro na pakiet benefitów mogą liczyć tylko i wyłącznie osoby z wyższymi stanowiskami to zastanawia mnie, czy osoba rozpoczynająca pracę w firmie EVER GRUPA może z czasem awansować na te stanowiska? Proszę o informację, jak jest z awansami w tej firmie.

@Damian

O jakim awansie ty mówisz? Powiem ci tak u tych (usunięte przez administratora) jedyny awans na jaki możesz liczyć to awans z molowego na szmatowego. Jak masz możliwość to uciekaj z tamtad. No potem będziesz musiał załatwiać sprawę przez PiP jak ja. Pozdrawiam

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie EVER GRUPA RONDO ONZ 1 WARSZAWA? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?

Mam pytanie w obecnej sytauacji jak jest w Państwie dlaczego szary personel musi pracować na zagrożonych obiektach a kadra kierownicza i menażerska oraz dyrektorska siedzi w domu i pracuję zdalnie. Czy ludzie pracujący na obiektach są gorsi od kadry kierowniczej? I dlaczego jeśli ktoś będzie siedział w domu bo ma obawy zarażenia się Corona wirusem nie będzie miał za to zapłacone? Chyba firma powinna wspierać swój personel bo to dzięki nam zwykłym pracownikom firma zarabia duże pieniądze oferując ludzią grosze za cieżką prace.

Damian

Jakich stanowisk dotyczy Twój wpis? Czy dostaliście oficjalną informacje, że osoby które boją się zakażenia koronawirusem mogą zostać w domu, ale nie dostaną za to zapłaty?

@Damian

Czego nie rozumiesz w pytaniach powyżej. Damian chyba normalne że pytam o personel sprzątający, który jeśli zostanie w domu z obawy przed zarażeniem koronawirusem nie dostanie za to wynagrodzenia. Bo co jesteśmy gorszy sort.

Pracowniku, Firma Ever na bieżąco monitoruje sytuację na obsługiwanych Obiektach, ściśle współpracuje z administracją, aby natychmiast reagować na sytuacje potencjalnie niebezpieczne. Z uwagą śledzimy komunikaty i zalecenia Ministra Zdrowia oraz Państwowego Inspektora Sanitarnego. Zdrowie pracowników jest w centrum naszej uwagi. Stosując się do zaleceń Ministerstwa maksymalnie ograniczyliśmy pracę stacjonarną. Niestety, nie wszystkie zawody są w stanie wykonywać swoją pracę zdalnie (podobnie jak praca sprzedawcy czy farmaceuty). Dyrektorzy mają dyżury i odwiedzają obiekty na zmianę (zatem nie pracują wyłącznie z domu). Apelujemy do pracowników, jak i kadry zarządzającej o zachowanie zasad higieny i profilaktyki zalecanej przez służby sanitarne. Dla wszystkich jest to nowa i trudna sytuacja, musimy uzbroić się w cierpliwość i obserwować bieżącą sytuację. Dużo zdrowia, EVER

@EVER GRUPA RONDO ONZ 1 WARSZAWA

Czemu Pracodawca nie odpowiada na wszystkie pytania tylko lekceważy je. Co będzie z wypłatami z umowy zlecenie? Jak ludzie mają pracować? Dlaczego kierownicy pracują zdalnie z domu a personel sprzątający musi być na obiekcie i pracować? Dlaczego kierownicy i menadżer dostanie pieniądze za siedzenie w domu a ludzią zabierają godziny którzy ciężko pracują na ich pensje? Może jakieś konkrety!!

@Nowy

Szanowny, pragnę nadmienić, że nie płacimy za siedzenie w domu- tam, gdzie jest to możliwe, poleciliśmy pracownikom wykonywanie pracy zdalnej. Wszystkie obowiązki wykonują z innego miejsca (domu). Wynika to z zapisów tzw. specustawy, czyli specjalnej ustawy dotyczącej szczególnych rozwiązań w walce z epidemią koronawirusa. Dodatkowo, kierownicy oraz dyrektorzy mają dyżury, podczas których kontrolują obiekty. W biurze część osób pracuje stacjonarnie.

@EVER GRUPA RONDO ONZ 1 WARSZAWA

To jest jakaś kpina, personel pracuję na zagrożonych obiektach a kadra kierownicza zdalnie z domu.... Hmmm najlepiej uciec z tonącego okrętu normalnie jak szczury

@Nowy

Wszyscy nasi pracownicy pracują, każdy kto ma możliwość wykonywania pracy zdalnie, wykonuje ją z domu. Nie wszystkie zawody mają możliwość takiej pracy (podobnie jak sprzedawcy, farmaceuci, lekarze, policjanci czy wojsko). Kierownicy, dyrektorzy oraz część pracowników biurowych pracuje normalnie na obiektach oraz w biurze, zatem nikt nie ucieka- zgodnie z zaleceniami Ministerstwa minimalizujemy zagrożenie.

Taka nasza rola wykonujemy zlecenie i za to nam placa Za siedzenie w domu nikt ci nic nie da Jak ci nie pasuje zmien prace!!!!

Nowy!

Nie wiem czego sie boisz skora na wiekszosci obiektach pracuje tylko ochrona i serwis sprzatajacy Poprostu nie chce ci sie pracowac Jest duzo osob ktorzy by chcieli mniec prace a nie moga zarabiac bo ich obiekt jest zamkniety Wez sie za robote a nie piszesz glupoty!!!!

@Nowy!

@Nowy! Wróć lepiej do szkoły bo z pisownią masz problemy! Ale co tu dużo wymagać w firmie sprzątającej . Jaka Pani Kierownik taki personel . Żałosne.

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie EVER GRUPA RONDO ONZ 1 WARSZAWA?

Niezadowolony klient

Nie polecam tej firmy , bardzo zły kontakt z kadrą kierowniczą , osoby z kadry kierowniczej i menadżer brak znajomości zakresu umów z klientem . Kontakt ograniczony do minimum, zero zainteresowania. Personel pozostawiony sam sobie. Menadżer nie odpisujący na e-mail albo z bardzo dużym opóźnieniem . Brak słów.

Mateusz

Jak duża jest rotacja w tej firmie ?

Od dłuższego czasu pracuje na rondzie onz 1 I nie mam żadnych zastrzeżeń co do pracy kierownictwa jakie było wcześniej i jakie jest teraz Niektórym osobom chyba bardziej chodzi że mają więcej pracy A do tej pory siedzieli i nic nie robili ( i to ich najbardziej boli ) Administracja się zmieniła bardziej się czepia to i kierownictwo wymaga ....proste Po co od razu pisać bzdury

Natalia

@Były pracownik Najłatwiej oczernić firmę. Tylko, że firma ma dobre opinie w internecie i chyba wina leży po stronie pracownika!

@Natalia

Droga Natalii proszę o czytanie że zrozumieniem nie oczerniam firmy tylko pisze jak byłem traktowany przez byłe szefostwo na rondzie onz

Cezary

Bardzo dobra firma to z pewnościa i praca jest bardzo udana. Od dawna nikt nie pisze, szkoda.

Zdunek bzdurek, ty napewno jesteś mężczyzna,oj chyba nie albo jeszcze gorzej!

Jagna

Dajmy na luz to ze jakiś zdunek hu....pisze to olać to ,facet na kompleks i tyle Nie widzę o tej pani innych negatywnych komentarzy tylko od jednej osoby -zdunka, wiec jeśli go olejemy to może w końcu też da na luz w tych swoich wypocinach :) Zastanawiam się nad powrotem do everu i jeśli są miejsca to chętnie na Rondo bym przyszła ,może ma ktoś info o przyjęciach ?

@Jagna

Jagna podejdź na rondo Pani kierownik jest codziennie w pracy,to się dowiesz czy są przyjęcia.

Beata

Miałam nie komentować tych wiadomości, ale ciężko mi przejść obojętnie , twoje wypociny Zdunek mnie nie interesują, liczą się dla mnie tylko I wyłącznie opinie pracowników Everu,za które bardzo im dziękuję.Napisała bym co o tobie myślę ale nie zniżę się do twojego poziomu .Żegnam, szkoda mi marnować swój cenny czas ,wolę go spędzić u kosmetyczki. Pozdrawiam

Dunek_zdunek

Co prawda w oczy boli ??? Nie masz pojęcia kim jestem a nadodatek jutro się domnie uśmiechniesz jakby nigdy nic ha ha

Mini

(usunięte przez administratora) ja wiem kim ty jesteś.A jak nie przestaniesz publicznie oczerniać i pomawiać o jakieś głupoty,to się dopiero doczekasz problemów,bo to co robisz jest karane prawnie,są na to odpowiednie przepisy, ale ty jesteś zbyt ograniczoną osobą żeby to wiedzieć.Jak myślisz że możesz wypisywać takie głupoty, i nie poniesiesz nigdy za to knsekwencji, to jesteś w wielkim błędzie.Powodzenia...

slimak

To znaczy że jesteś znajomym dawnej kierownik i teraz moncisz i zazdrości albo pod dyktando piszesz dawnej kierownik która chce wrócić

Jagna

To ze ma zrobione paznokcie i makijaż to nie wiem czego się czepiać wiele kobiet ma i dba o siebie ,co to ma do tego kim kto jest bo chodzi fo kosmetyczki Ty zdunek faktycznie masz jakiś problem ,zakompleksony jesteś czy co a może kosza dostałeś od niej :)i dlatego takie fazy masz

@Jagna

Kosza? Dostałem? Haha czyli potwuerdza się to że meska cześć lata koło kierownik jak psy i niestety duża ilość facetów nie dostaja kosza:-) Ta kobieta kogoś ma ale to tak na marginesie . Dbać o siebie to jedno a pindrzyć sie to inaa para kaloszy. Napisałem że nie pracuje w ever co nieznaczy że nie pracuje w rondo1

Mini

Ty dunek zdunek a skąd ty to wszystko wiesz, chyba wynająłeś detektywa, skoro już nie pracujesz z panią Beatą, to skąd ty masz takie informację,bo mi się wydaję, że na to że nie pracujesz to zasłużyłeś(aś),a teraz wysysasz z palca takie historie żeby się zemścić.

Dunek_zdunek

Z tym pompowaniem ust to 100% prawdy. Pozytywne opinie o pani kierownik są od samej pani kierownik. Nie powiem że jest zołzą bo nie jest! Ale jest wrednda ładnie cię głaska a potem obgaduje, ma kobieta temperament to widać po zachowaniu w stosunku do męskiej cześci budynku, częściej siedzi u kosmetyczki niż w pracy ale jak twierdzi jest kobietą wyzwoloną ( pozazdrościć) moja opinia jest neutralna, mogliśmy trafić gorzej.

@Dunek_zdunek

Pracowała z panią beata na innycm obiekcie i nigdy nie miałam problemu ,babka do dogadania wymaga owszem ale nie spotkałam się z jej strony z czymś o czym piszecie ,no chyba ze się zmieniła

@Jagna

Ona wydaje się być ok ale dokońca nie jest niechodzi mi oto że opie.... Bo każdy kierownik to robi. Chodzi mi oto że obsmarowuje (usunięte przez administratora) innym, ja już znią nie pracuje ale wiem jak jest . Wydaje mi się że kierownik powinien zająć się pracą tymczasem P kierownik tylko kosmetyczka,paznokcie, i kto wie co jeszcze, i mówi że zmęczona bo długo pracuje ale napewno nie w ever!

Nie wiem co za idiota dodał tą opinię bo napewno nikt z obecnych pracowników ronda, pewnie jakaś zakompleksiona desperatka,nasza pani kierownik powinna być przykładem dla innych kierowników, jest ludzka kiedy ma nas opierniczyć to zrobi to ,ale też docenia naszą pracę i pochwali jak ma za co. Więc osoba dodająca tą opinie, zapewne nawet nie wie kim jest nasza p.kierownik. Zapewne konkurencjia czuwa.

Zostaw merytoryczną opinię o EVER GRUPA RONDO ONZ 1 WARSZAWA - Warszawa

EVER GRUPA RONDO ONZ 1 WARSZAWA