Ever Grupa Sp. z o.o.

Nowy Dwór Mazowiecki

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 1 ocen.

Ever Grupa Sp. z o.o.
1 1 6 1

Opinie o Ever Grupa Sp. z o.o.

Zofia

Pracuję w Firmie Ever Grupa Sp. z o.o. w piekarni w Nowym Dworze już drugi rok. Wygląda na to, że firma stoi na progu bankructwa. Do tej pory mieliśmy płacone 7 zł./h, a aktualnie 6zł. netto. Ponadto nastąpiły tam zmiany i prezesem został p.(usunięte przez administratora) Można się domyślać, że będzie ratował firmę kosztem swoich pracowników. Nie odradzam nikomu pracy w tej firmie. Ja doskonale rozumie, bo nie ma innej lepszej pracy, a każdy chce pracować. Nawet bym chciała żeby w tej firmie pracowali: syn Premiera RP i rodzina Ministra Pracy i Polityki Społecznej.

Zostaw opinię o Ever Grupa Sp. z o.o. - Nowy Dwór Mazowiecki

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ever Grupa Sp. z o.o.