opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

EVER GRUPA

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.1/5

Na podstawie 1630 ocen
Opinie(1943)
Dodaj opinię
Aktualności(2)
Wywiady(1)

Opinie(1943)

Dodaj opinię
Aktualności(2)
Wywiady(1)
Logo
  • Poznaj GRUPĘ EVER
  • .
  • O firmie
  • .
  • Branże
  • .
  • Usługi
  • .
  • CSR
  • .
  • Wspieramy niepełnosprawnych!
  • .
  • Praca
  • .
  • Kontakt

Poznaj GRUPĘ EVER

O firmie

Branże

Usługi

CSR

Wspieramy niepełnosprawnych!

Praca

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Siedlce
  • Płock
  • Radom
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Ciechanów
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Blizne Łaszczyńskiego
  • Opacz-Kolonia
  • Kolonia Opacz
  • Ząbki
  • Blizne Jasińskiego
  • Rybie
  • Opacz Mała
  • Raszyn
  • Mory
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Nowy Dwór Mazowiecki - Ever Grupa Sp. z o.o.
Warszawa - Ever Grupa sp zoo

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Warszawa
  4. /
  5. Opinie o EVER GRUPA

Opinie

Opinie o EVER GRUPA Warszawa

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • …
    • 23

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o EVER GRUPA!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Miron

    09.11.2025 22:28

    Inne

    Podstępem wyciągają dane osobowe
    #PracownikSprzatajacy
    Company logo
    EVER GRUPA

    27.11.2025 15:58

    Pracodawca

    Przetwarzanie danych osobowych zawsze musi odbywać się zgodnie z obowiązującymi przepisami i jasno określonym celem. Jeśli wystąpiła sytuacja, która budzi Pana/Pani niepokój, prosimy o przesłanie szczegółów na adres [email protected], abyśmy mogli to zweryfikować.
    ReviewUserIcon
    Arsen :)

    19.11.2025 15:26

    Były pracownik

    Beznadziejna firma spóźniają się z wypłatami. Zerowy kontakt z recepcja beznadziejne kierownictwo mobbing w pracy, ciągłe zwolnienia lekarskie i pospieszanie w pracy. Firma totalne (usunięte przez administratora) Pozdrawiam badzi serdecznie. Wiele serdeczności 😉 omijać tą firmę z daleko dużo Ukraińców. Pani Kasia krzyczy na pracowników i Patryka.
    Company logo
    EVER GRUPA

    27.11.2025 15:56

    Pracodawca

    Jest nam przykro, że pojawiły się takie doświadczenia. Chcielibyśmy to wyjaśnić i sprawdzić, co dokładnie się wydarzyło. Prosimy o przesłanie zgłoszenia na [email protected] - tam trafiają sprawy wymagające naszej reakcji.
    ReviewUserIcon
    Obserwator

    22.08.2025 00:32

    Inne

    Gostkow RRP zapraszam kierowników na poplodniowa zmianę popatrzeć jak pracują sprzątaczki jeszcze w dzień niby cos robią a druga zmiana jak przypada kota nie ma myszy harcują ubikacje nie doczyszczone nie wspomnę o koszach i stolikach na palarniach i socjalach
    ReviewUserIcon
    Zoola

    24.08.2025 17:52

    Inne

    Ha ha kierownik to ma to w d...jak oni pracują,a koordynatorka to (usunięte przez administratora) popołudniu nie ruszy żeby sprawdzić
    Company logo
    EVER GRUPA

    02.10.2025 09:19

    Pracodawca

    Jeśli zauważył Pan jakiekolwiek nieprawidłowości lub sytuacje, które odbiegają od naszych standardów, prosimy o zgłoszenie ich na adres [email protected]. Każde zgłoszenie jest przez nas weryfikowane.
    ReviewUserIcon
    Tosia

    08.02.2022 09:53

    Były pracownik

    Ja nie rozumiem pozytywnych opinii o tej firmie. Kombinatorstwo z umowami, milion spółek, kilka umów. Jakiekolwiek prawo pracy tam nie istnieje, brak przeszkolenia pracowników, praca na wysokościach bez uprawnień, machanie ręką na jakiekolwiek zasady bezpieczeństwa, kierownicy zmuszani do podpisywania dokumentacji o prawidłowym wyposażeniu pracownika do prac chemikaliami czy na wysokości. Praca po 20 godzin na dobę (bez żadnych dodatków za noc, oczywiście w oficjalnych dokumentach wszystko się zgadza). Pracownicy najniższych szczebli delegowani do dodatkowych prac, za których wykonanie firma zgarnia dodatkową kasę a biedni emeryci myślą, że to leży w zakresie ich obowiązków. Każda próba zwrócenia uwagi na panujący tam chaos i wyzyskiwanie ludzi kończy się tekstem: jak nie pasuje to do widzenia. O mobbingu i chamstwie w stosunku do ludzi nie bede już nawet wspominać. Porażka. Dziwi mnie, że ta firmą nie zainteresowały się jeszcze odpowiednie instytucje
    ReviewUserIcon
    Zbulwersowana

    16.09.2025 23:08

    Inne

    A czy obsługujecie również biurowce przy galerii Bonarka w Krakowie? Bo jeśli tak, to tam się dopiero dzieje. Pani pozal się Boże brygadzistka sprzątających pracuje codziennie pod wpływem alkoholu, proszę jej również zrobić test na narkotyki, bo ma ich w sobie więcej niż krwi. Oczywiście pani Helena,która ją zatrudniła udaje, że niczego nie widzi, umowy również nie potrafi pracownikom dać już od kilku lat ,o wyzysku i pracach bez pozwoleń i bhp nie wspomnę. ..I gdzie są instytucje odpowiedzialne za to? Jeden wielki burdel.
    Company logo
    EVER GRUPA

    17.09.2025 08:54

    Pracodawca

    Nie prowadzimy obsługi biurowców przy Galerii Bonarka w Krakowie. Nasza firma realizuje w Galerii wyłącznie usługę sprzątania jednego ze sklepów i nie zatrudnia żadnej osoby o imieniu Helena, o której Pani wspomina. Opisane przez Panią sytuacje nie dotyczą naszej działalności. Jeśli ma Pani wiedzę o nieprawidłowościach w innych firmach obsługujących obiekty przy Bonarce, zachęcamy do zgłoszenia ich odpowiednim instytucjom nadzorującym warunki pracy.
    ReviewUserIcon
    EVER LUBIN

    12.09.2025 07:33

    Były pracownik

    Widocznie NIE Wiecie że zatrudniacie osoby Nie pełnosprawne Macie kasę Mało płacicie na wypłatę MAŁO !!!!!!!!! EVER LUBIN !!!!! Nie dostałem Umowy !!!
    Company logo
    EVER GRUPA

    16.09.2025 13:16

    Pracodawca

    Umowy zawsze przekazujemy pracownikom zgodnie z obowiązującymi przepisami. Jeśli w Pana przypadku tak się nie stało, prosimy o bezpośredni kontakt z naszym Działem Kadr pod numerem 22 329 25 00 (wybór: Kadry), abyśmy mogli to zweryfikować.
    ReviewUserIcon
    EVER LUBIN

    12.09.2025 07:45

    Były pracownik

    Nie Dostałem Umowy choć była mi obiecana !!!!!! Mało płacą nie było 3000 zł SZOK !!!! EVER LUBIN !!!!!!! na wypłatę tylko 2800 zł tylko mało !!!!!!! A na Umowie 4 700 zł ! Śmiechu Warte !!!!!!
    Company logo
    EVER GRUPA

    16.09.2025 13:14

    Pracodawca

    Wynagrodzenia wypłacane zgodnie z zapisami umów. Jeżeli zauważył Pan różnicę w kwocie, prosimy o kontakt z naszym Działem Płac pod numerem 22 329 25 00 sprawdzimy to i udzielimy wyjaśnień.
    ReviewUserIcon
    Niewazne

    16.06.2025 18:24

    Były pracownik

    Pracowałam w tej firmie w Iławie w szpitalu dosyć niedawno, bardzo nie polecam jest tam toksyczna atmosfera oraz szefowa jest bardzo niesprawiedliwa do swoich pracowników, niektórzy mają specjalne traktowanie, a niektórych najlepiej karać bo ich nie lubi! Niby przyjmują z grupą niepełnosprawności ale dosyć szybko o tym zapominają, nie mam pojęcia jak można traktować tak drugiego człowieka!
    ReviewUserIcon
    Aninimowy

    16.09.2025 12:49

    Były pracownik

    Ja tez tu pracowałem i nie zgadzam sie z opinią Pani Kierownik bardzo miła i kulturalna.Do każdego pracownika podchodzi z dużym szacunkiem...
    ReviewUserIcon
    Anonim

    16.09.2025 13:07

    Były pracownik

    I dodam że bardzo współczuję Pani Kierownik pracowania z niektórymi ludźmi stado żmij a pracę wspominam bardzo miło z Panią Kierownik. Tez niedawno tam pracowałem I P.Kierownik bardzo kulturalna osoba I wszystkich traktuje tak samo.....
    ReviewUserIcon
    Ja

    10.09.2025 21:00

    Były pracownik

    Najgorsza firma jaka może być nie polecam przede wszystkim na obiekcie Ikea bydgoszcz ,brygadzistow pełno a robić nie ma komu czekają tylko jak by tu kogo pod....dolić Omijajcie szerokim łukiem!!!!!!!!!
    Company logo
    EVER GRUPA

    11.09.2025 10:36

    Pracodawca

    Dokładamy starań, aby każdy zespół był dobrze zorganizowany i działał w atmosferze wzajemnego szacunku. Opisane przez Panią/Pana uwagi są dla nas ważne, dlatego zachęcamy do przekazania szczegółów na adres: [email protected]. Dzięki temu będziemy mogli rzetelnie zweryfikować sytuację i wprowadzić ewentualne usprawnienia. Pozdrawiamy, Zespół Ever
    ReviewUserIcon
    Kandydatka

    21.08.2025 11:00

    Kandydat

    Proces rekrutacyjny obejmował dwie rozmowy stacjonarne. Same spotkania przebiegały w sympatycznej atmosferze. Niestety, całość została zepsuta przez brak informacji zwrotnej. Pomimo obietnicy przekazania feedbacku do określonego terminu, kontaktu nie było. Uważam, że brak jakiejkolwiek reakcji wobec kandydata, który poświęcił swój czas na dwie rozmowy rekrutacyjne świadczy o braku szacunku do czasu kandydata. Szkoda, bo rozmowy dawały nadzieję na bardziej rzetelne podejście.
    Company logo
    EVER GRUPA

    11.09.2025 10:34

    Pracodawca

    Zgadzamy się, że brak informacji zwrotnej w procesie rekrutacyjnym nie powinien mieć miejsca. W tym przypadku doszło do wewnętrznego nieporozumienia, w wyniku którego komunikat do Pani niestety nie został prawidłowo przekazany. Przykro nam, że taka sytuacja mogła pozostawić negatywne wrażenie. Zapewniamy, że wyciągnęliśmy wnioski i podejmujemy działania, aby podobne błędy komunikacyjne nie powtórzyły się w przyszłości.
    ReviewUserIcon
    były pracownik

    03.09.2025 11:20

    Były pracownik

    Pracowałam w ever koszalin parę dni i dzięki Bogu szybko stamtąd uciekłam, kierownik zabierał pracownicę w trakcie pracy na inny „obiekt” można się domyślić na jaki 😂 patologia i nierówne traktowanie. Kierownikiem powinna być kobieta to nie byłoby takiego problemu
    Company logo
    EVER GRUPA

    11.09.2025 10:32

    Pracodawca

    W EVER Grupa nie ma miejsca na nadużycia ani nierówne traktowanie. Opisane insynuacje traktujemy bardzo poważnie, prosimy o zgłoszenie sprawy na adres: [email protected], abyśmy mogli ją zweryfikować i podjąć działania. Z poważaniem, Zespół Ever
    ReviewUserIcon
    Praca

    09.09.2025 11:45

    Pracownik

    Witam którego dnia jest wypłata na umowa zlecenie?
    Company logo
    EVER GRUPA

    11.09.2025 10:24

    Pracodawca

    Wypłata z tytułu umowy zlecenia realizowana jest do 10. dnia każdego miesiąca. Pozdrawiamy, Zespół Ever
    ReviewUserIcon
    Zaniepokojona

    10.09.2025 09:27

    Inne

    Firma, aby zapewnić tanią siłę roboczą zatrudnia ludzi bez odpowiedniej selekcji przez co w moim mieście i na wsi kręcą się podejrzani ludzie innych narodowości. Nie chodzi tutaj o to, że mam coś przeciwko ludziom innych narodowości w naszym kraju ale ludzie zaczepiający mnie w drodze do pracy czy podejrzanie wyczekujący pod moim domem nie są czymś z czym chcę się mierzyć. I jeśli ktoś chciałby zapytać "skąd wiem, że to właśnie ta firma?" - stoją w błękitnych koszulkach z ich logo i nie zwracają uwagi na to, że są w stroju, który reprezentuje ich pracodawcę. Dwa dni temu taka para nie wiem jakiej narodowości stała pod moim domem przez ponad pół godziny obserwując (dom jest w trakcie budowy). Gdy już wyjeżdżaliśmy mój mąż kazał im sobie pójść i dopiero po kilku minutach zaczęli iść w stronę miasta. Gdy później tam wróciliśmy furtka była otwarta. Na szczęście na wszystkich pomieszczeniach gospodarczych mamy kłódki i zamki, bo nie wiem co byśmy w innym przypadku zastali.
    Company logo
    EVER GRUPA

    11.09.2025 10:22

    Pracodawca

    Chcemy podkreślić, że jesteśmy firmą otwartą i tolerancyjną, zatrudniamy osoby różnych narodowości, dbając jednocześnie o profesjonalizm i bezpieczeństwo. Jednocześnie, jeśli zauważyła Pani niepokojące zachowania osób ubranych w nasze firmowe stroje, bardzo prosimy o pilne zgłoszenie takiej sytuacji na adres: [email protected]. Każde zgłoszenie jest przez nas weryfikowane, a wobec osób naruszających zasady reprezentowania firmy podejmujemy odpowiednie działania. Z poważaniem, Zespół Ever
    ReviewUserIcon
    Nick

    24.08.2025 19:33

    Kandydat

    Prawdopodobnie będę pracował w Ever na obiekcie IKEA Bydgoszcz. Słyszałem , że Ever na IKEA w Poznaniu i Gdańsku. Jak tam się pracuje ? na nocnej zmianie również ? Wypłata jest na czas ?
    ReviewUserIcon
    Ona

    09.09.2025 10:39

    Pracownik

    Szczerze mówiąc nie polecam z całego serca ja tam pracuje firma ever jest od niedawna ale taczej długo tam nie zabawia firma prawdziwa tragedia lepiej szukać innej pracy
    ReviewUserIcon
    Niski

    14.08.2025 14:38

    Były pracownik

    Robota spoko. Pracowałem kilka miesięcy na terenie Espersenu w Koszalinie. Ludzie byli spoko… kieras też jest ok… pomógł mi też ogarnąć sprawy z komornikiem. Jak mi się poukładają wszystkie sprawy to chętnie wrócę do Koszalina i do tej roboty
    Company logo
    EVER GRUPA

    20.08.2025 09:43

    Pracodawca

    Cieszymy się, że dobrze wspomina Pan współpracę z naszym zespołem w Koszalinie i że kierownik mógł Panu pomóc w ważnych sprawach. Trzymamy kciuki, aby wszystko się ułożyło i z przyjemnością powitamy Pana ponownie w naszym zespole.
    ReviewUserIcon
    EVER LUBIN

    14.08.2025 19:56

    Pracownik

    Jak długo się czeka na umowę Kiedy dostanę czekam i czekam ! LUBIN
    Company logo
    EVER GRUPA

    20.08.2025 09:42

    Pracodawca

    Najszybciej i najdokładniej informacje może przekazać dział kadr, który ma wgląd w bieżący status. Prosimy o kontakt pod numerem: 22 329 25 00 i wybranie opcji dział kadr, gdzie otrzyma Pan/Pani precyzyjną informację dotyczącą terminu odbioru umowy.
    ReviewUserIcon
    Wrocław

    19.08.2025 16:43

    Pracownik

    Co jest grane z tymi Umowami Kiedy dostanę Umowę !!!!!! Jak długo trzeba czekać !!!
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    20.08.2025 09:31

    Pracownik

    Z chęcią sprawdzę i udzielę odpowiedzi kiedy Pan/Pani otrzyma umowę. Proszę o kontakt pod nr: 798 901 893
    Company logo
    EVER GRUPA

    20.08.2025 09:40

    Pracodawca

    W kwestii umów najszybciej i najdokładniej informacji udzieli dział kadr, który ma dostęp do wszystkich danych i może sprawdzić, na jakim etapie znajduje się dokument oraz kiedy będzie możliwy jego odbiór. Prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: 22 329 25 00 i wybranie opcji - dział kadr.
    ReviewUserIcon
    Xxx

    20.05.2025 16:18

    Były pracownik

    Jak dobrze, że już mnie tam nie ma. Jestem w innej firmie gdzie jest szacunek i w ogóle. Ale to co dzieje się w Ever Koszalin to śmiech... Mobbing większy niż był. Proszę, przyjrzyjcie się tam... Żal osób które tam są i przyjdą....
    ReviewUserIcon
    Xxx

    25.06.2025 07:08

    Były pracownik

    Nie, nie jest anonimowo. Już raz pisałam i szybciutko poszło co, kto i jak. Teraz już będziemy uderzać do obiektu, powiemy co się dzieję. Udowodnimy, i wiemy, że tam już się interesują co się dzieje. Dużo pracowników z tego obiektu widzi i mówi głośno. kiedys było super, człowiek zostawał na nadgodziny, zmęczony ale było dobrze. Wszystko się zepsuło. Pracuje teraz w innej firmie. Niebo, a ziemia! Szkoda mi tylko osób które tam zostały, które przychodzą. Mojej pracy bo włożyłam tam ogrom.
    ReviewUserIcon
    Misia

    18.08.2025 12:10

    Pracownik

    Mi bardzo dobrze się pracuje nie chcesz nigdzie iść pomoc nie idziesz kierownik jest w porządku dziewczyny z pracy tez
    ReviewUserIcon
    Kluska19

    11.08.2025 20:02

    Pracownik

    ESPERSEN KOSZALIN zrobcie porzadek z ta firma, koordynator ever romansuje z pracownica, zneca sie nad ludzmi, tragiczna atmosfera, kiedy wreszcie zmienicie tego faceta
    ReviewUserIcon
    Robik64

    15.08.2025 18:43

    Pracownik

    A co (usunięte przez administratora)boli.Póki co w firmie Ever nie ma chyba zakazu związków pomiędzy pracownikami.
    ReviewUserIcon
    Ktoś

    17.08.2025 01:27

    Były pracownik

    No nie ma, chłop ma żonę i synka. To honor faceta? To gość który myśli, że jest szefem. Ludzi traktuje jak śmieci. Wszyscy tam to ZLECENIOBIORCY. Ludzie, pozwalajcie dalej na to!!!
    ReviewUserIcon
    pracownik18

    01.07.2025 14:54

    Pracownik

    Porażka. Obiecanki cacanki, a głupiemu radość... Miała być umowa o pracę po 1 miesiącu, minęło dużo więcej a umowy o pracę brak.
    ReviewUserIcon
    pracownik18

    07.07.2025 22:35

    Pracownik

    Gra nie warta świeczki. Na szczęście dla siebie, uciekłam z tej firmy i teraz mam i umowę i nie mam obietnic bez pokrycia.
    ReviewUserIcon
    LUBIN

    12.08.2025 13:50

    Pracownik

    Ja też czekam na Umowę ciekawe kiedy dostanę LUBIN Ewer
    ReviewUserIcon
    JohnnyB

    10.08.2025 19:18

    Kandydat

    Pytanie czy ktoś wie jakie samochody służbowe dostają handlowcy?
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w EVER GRUPA?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - EVER GRUPA

    Arkuszowa 39 01-934 Warszawa

    NIP:5261020441

    KRS:0000038562

    https://www.grupaever.com.pl/
    Branża główna: Sprzątanie

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Espersen

    29.07.2025 16:47

    Były pracownik

    Witam, piszę jako były pracownik pracujący w Koszalinie w firmie Espersen. Bardzo dobrze wspominam pracę w firmie ale nie wytrzymałam presji kierowniczej. Często dochodziło do takich sytuacji kiedy zaczynałam pracę Pan (usunięte przez administratora) mówił mi że mnie zwolni bo “brzydko” sprzątam. Nigdy mnie nie pochwalił cały czas dążył do tego abym poczuła się źle. Za każdym razem gdy (usunięte przez administratora) nalegał abym została dłużej w pracy a Ja nie mogłam to groził mi zwolnieniem. Nie wytrzymałam tego dłużej i musiałam odejść z pracy sama. Uważam że to nie jest (usunięte przez administratora) godny zaufania.
    Company logo
    EVER GRUPA

    30.07.2025 13:49

    Pracodawca

    Dzień dobry, dziękujemy za podzielenie się swoją opinią. Cieszy nas, że dobrze wspomina Pani pracę w naszej firmie, ale jednocześnie z dużym niepokojem przyjmujemy zgłoszenie dotyczące zachowania kierownika. W Ever nie akceptujemy żadnych form nacisku, gróźb czy zachowań podważających godność pracownika, niezależnie od okoliczności. Tego rodzaju sytuacje są sprzeczne z naszymi zasadami zarządzania i standardami pracy. Abyśmy mogli rzetelnie wyjaśnić sprawę, prosimy o przesłanie szczegółowych informacji (np. daty, nazwiska kierownika, przebiegu zdarzeń) na dedykowany adres mailowy: [email protected]
    ReviewUserIcon
    Yyyy

    01.08.2025 13:08

    Były pracownik

    Miałam to samo i odeszłam, to było fajne miejsce. Świetnie się pracowało. Niestety, wszystko się zmieniło. Jesteśmy gotowi, by zrobić z tym porządek. Robota ciężka, jak wszędzie, ale człowiekowi zależało starzy pracownicy, się wykruszają. Mają dość i mówią dość. Może w końcu ktoś u Was zauważy. My już nie mamy zaufania, trzeba zgłosić do Espersenu.
    ReviewUserIcon
    Obserwator

    28.07.2025 16:49

    Inne

    Pozwalniali dobrych pracowników w Galerii Mozaika w Lublinie gdzie było czysto miło było wejść do Galerii Bardzo miłe panie sprzątające po mimo ciężkiej pracy zawsze usmiechniete Obecnie jest jedna niemota bród smród w łazienkach kosze na pasażu wołają o pomstę do nieba zresztą jak cała galeria
    Company logo
    EVER GRUPA

    30.07.2025 13:54

    Pracodawca

    Rozumiemy, że obecna sytuacja budzi Pani/Pana niezadowolenie, i bardzo poważnie traktujemy każdy sygnał dotyczący jakości naszych usług. Zmiany kadrowe są czasem konieczne z przyczyn organizacyjnych, jednak nie powinny one wpływać negatywnie na standard czystości. Przekazaliśmy zgłoszenie do kierownika odpowiedzialnego za obiekt, który podejmie natychmiastowe działania kontrolne.
    ReviewUserIcon
    Elżbieta

    29.07.2025 16:38

    Były pracownik

    Ja pracowałam w tej firmie w Lublinie na różnych obiektach ponad 3 lata i jestem bardzo zadowolona
    Company logo
    EVER GRUPA

    30.07.2025 13:52

    Pracodawca

    Cieszy nas, że ma Pani pozytywne doświadczenia ze współpracy z nami, zwłaszcza po tak długim czasie. To dla nas ogromna wartość i motywacja do dalszego działania.
    ReviewUserIcon
    Obserwator

    28.07.2025 16:59

    Inne

    Będąc dzisiaj 28 07 2025 w Galerii Mozaika w Lublinie doznałem szoku śmiecie z koszy wysypują się na zewnątrz w łazienkach bród pasaż masakra Pani sprzątającej brak Ludzie gdzie są tamte ogarnięte Panie
    Company logo
    EVER GRUPA

    30.07.2025 13:50

    Pracodawca

    Przykro nam, że spotkał się Pan z taką sytuacją, nie jest to standard, do którego dążymy, a czystość w obsługiwanych obiektach traktujemy priorytetowo. Zgłoszenie zostało już przekazane do kierownika na obiekcie. Przeprowadzimy niezwłoczną kontrolę i podejmiemy działania naprawcze.
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    28.07.2025 20:26

    Były pracownik

    Ja wam powiem że po roku pracy zostałem wyd**any na odchodne na 1300 zł + uj**ali mi należny urlop za który też nie wypłacili. dzięki kierowniczkom obiektu i regionu, już nie wspomnę o managerce wszystkie pisma które wysłałem do zarządu odnośnie uregulowania należność zostały zignorowane bez odpowiedzi czyli w podzience napl*li mi twarz trzeba być na prawdę cho**m na głowę fraj**em żeby tam robić karierę jako nie**lnik moja opinia wynosi -100/5
    ReviewUserIcon
    Ploh

    30.07.2025 07:34

    Pracownik

    Oszukiwanie na kasę i na urlopach to u nich standard. Jak im pójdziesz na rękę i wypiszesz pod koniec roku zaległy urlop, do odbioru kiedyś tam, to zapomnij o tym odbiorze. Przepada i ,, no i co nam pan zrobi?". I nie ma miesiąca żeby się wypłata zgadzała, zawsze urwą dla siebie. Oczywiście płace odsyłają do kadr, kadry do managera, manager do kierownika itd. (usunięte przez administratora) i dwa metry mułu. Trzeba być mocno zdesperowanym żeby u nich pracować.
    ReviewUserIcon
    Mirek

    30.07.2025 13:32

    Były pracownik

    Jaki obiekt? Bo mam takie samo doświadczenie z tą firmą.
    ReviewUserIcon
    Ygrek

    21.07.2025 15:31

    Pracownik

    Polecam, bardzo fajny kierownik, praca w porządku, nie mam na co narzekać. Sprzęt i ubrania niezbędne do pracy dostałem od razu pierwszego dnia.
    ReviewUserIcon
    Byłypracownik

    16.07.2025 06:42

    Były pracownik

    Obiecują umowę po 1 miesiącu pracy, po 4 miesiącach nadal zlecenie. Osoby dojeżdżające do pracy mogą zapomnieć o zwrocie kosztów za bilety. Szefowa mówi, "jakby coś się działo, proszę dzwonić". Dobre sobie. Sytuacja gdy współpracownik gnębi drugiego, a kierownik to widzi. Nic nie robi. Żenada i tyle. Nie można się doprosić o nic, braki płynów do naczyń, rękawiczek , odtłuszczaczy itp. bo niby limity są na zamówienia. Szefowa przyjedzie raz na miesiąc rozstawia wszystkich po kontach. Szopka, że jest wszystko super, cud miód kiedy ma przyjechać "góra". Pic na wodę, fotomontaż.
    ReviewUserIcon
    Szukam pracy

    19.07.2025 19:56

    Kandydat

    Gdzie tak jest? Żeby się nie nadziać ? Miasto ? Biuro ? Centrum handlowe ?
    Company logo
    EVER GRUPA

    21.07.2025 14:12

    Pracodawca

    Dziękujemy za sygnał. Jeśli przedstawione kwestie faktycznie miały miejsce, chcemy je przeanalizować i wyjaśnić. Prosimy o kontakt wraz ze szczegółami na adres: [email protected] Każda informacja pozwala nam precyzyjniej reagować.
    ReviewUserIcon
    654345

    13.07.2025 09:28

    Pracownik

    ha, ha, ha... chyba 24.06 kadra kierownicza/menagerska miała w Everze wolne, siedziała przed firmowym laptopem i stukała w klawiaturę, bo tyle krótkich, pozytywnych wpisów się tu pojawiło że szok. Macie nas za idi0tów ?! Jaki koń jest każdy widzi.
    Company logo
    EVER GRUPA

    15.07.2025 13:52

    Pracodawca

    Opinie publikowane w serwisie GoWork pochodzą od różnych użytkowników - zarówno byłych, jak i obecnych pracowników i nie są tworzone przez kadrę firmy. Nie mamy wpływu na ich treść ani termin publikacji.
    ReviewUserIcon
    Jaboco

    10.06.2025 11:39

    Były pracownik

    Praca w Koszalinie na Mieszka I w ever to tragedia, zmuszają do pracy w niedzielę i święta za śmieciowe pieniądze.
    ReviewUserIcon
    Lubię sprzątać

    25.06.2025 15:39

    Pracownik

    Trochę już pracuje w Ever na Mieszka I i jest super. Dziewczyny i kierownik są świetni. Co do pracy w niedzielę to pracujemy według grafiku. Odnośnie pracy w niedzielę można się dogadać z kierownikiem i nie robi z tym problemów. Stawka za niedzielę jest wyższa i chętnie je obstawiamy. A święta to mamy wolne 😀
    ReviewUserIcon
    Mika

    14.07.2025 11:53

    Pracownik

    tobie by się takie szkolenie przydało.
    ReviewUserIcon
    Obserwator

    06.07.2025 14:28

    Inne

    Syf brud w łazienkach na pasażu cięcie etatów brak środków zamiast mydła woda Galeria Mozaika Lublin
    Company logo
    EVER GRUPA

    07.07.2025 10:41

    Pracodawca

    Opisany stan czystości odbiega od standardów obowiązujących w naszej firmie. Prosimy o przesłanie szczegółów na adres [email protected] - niezwłocznie podejmiemy weryfikację.
    ReviewUserIcon
    Ekspert ;)

    10.07.2025 20:58

    Inne

    Czemu? poważnie??? Cięcie etatów- oszczędności. Braki w zaopatrzeniu - albo oszczędności, albo system zamówień i limity na nie, oraz popaprany proces decyzyjny- zatwierdzanie zamówień, płatności etc.. - nie ma za co.
    ReviewUserIcon
    Spinacz

    01.07.2025 16:14

    Kandydat

    Bylam na 2 rozmowach rekrutacyjnych na stanowisko biurowe. Pierwszy etap na początku odebrałam pozytywnie. Czerwona lampka zapaliła mi sie, kiedy mimo zapewnień, nikt sie ze mną nie skontaktowal w sprawie drugiego etapu. Wstępny termin był wyznaczony, ale bez dokładnej godziny. Mój telefon do rekrutera w tej sprawie pozostał bez żadnej odpowiedzi. Otrzymałam zaproszenie kilka dni później. Na drugim etapie rozmowy przeżyłam szok. Potencjalna przełożona mówiła totalnie inne rzeczy, niż rekruter podczas pierwszej rozmowy. Śmiać mi sie chciało jak pierwszy rekruter kiwał głowa i ze wszystkim sie zgadzał zapewniając, że mówił mi to samo, mimo że było totalnie na odwrót. Straciłam tylko czas i z rozmowy wyszłam wściekła.
    Company logo
    EVER GRUPA

    07.07.2025 10:47

    Pracodawca

    Dokładamy starań, by proces rekrutacji przebiegał rzetelnie i z poszanowaniem czasu kandydatów. Jeśli chciałaby Pani podzielić się szczegółami, zachęcamy do kontaktu mailowego: [email protected]
    ReviewUserIcon
    anonim

    26.06.2025 11:50

    Kandydat

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Pracownik2

    26.06.2025 19:31

    Pracownik

    Na terenie Warszawy i okolic to lepiej unikać ofert pracy od tej firmy.... Jeżeli zatrudniają nowe osoby to z orzeczeniem o niepełnosprawności...A jeżeli trafi się jakaś osoba z umiejętnościami bez grupy...to będzie sama (usunięte przez administratora)Cóż taka polityka firmy 🤷🤷🤷🤷🤷
    ReviewUserIcon
    sprzatanie

    24.06.2025 13:09

    Pracownik

    Ludzie wy jesteście zatrudnieni do sprzatania to czego oczekujecie ze was zatrudnia i beda placic i nic nie wymagac????? Czytam te wszystkie opinie i mysle ze wam sie nie podoba ze ktos od was wymaga wywiazywania sie z obowiazkow!!! nie rozumiecie jakie umowy podpisujecie chcecie specjalnych wzgledow!!!
    Company logo
    EVER GRUPA

    24.06.2025 13:35

    Pracodawca

    Dziękujemy za opinie. Rzeczywiście – oczekiwania wobec pracowników wynikają z zakresu obowiązków i rodzaju podpisanej umowy. Doceniamy, że zwrócił(a) Pan(i) na to uwagę.
    ReviewUserIcon
    Pracownik2

    26.06.2025 17:22

    Pracownik

    Płacą i wymagają.Szkopuł jest w tym że jest duża redukcja zatrudnienia szczególnie osób zatrudnionych na umowę zlecenie.Pracuje na terenie zewnętrznym gdzie przejście z jednego końca do drugiego trwa 10 minut zostały tylko dwie osoby w tym jedna w podeszłym wieku 🤷🤷🤷🤷🤷
    ReviewUserIcon
    Lisek 126

    17.05.2025 17:18

    Pracownik

    Pracuje w firmie od 10 lat jest wszystko okej wypłata na czas, środki czystości są, kierownik jest bardzo w porządku na Trójmieście.
    Company logo
    EVER GRUPA

    24.06.2025 15:16

    Pracodawca

    Dziękujemy za opinię. Wieloletnia współpraca to dla nas ważny sygnał, że jakość i organizacja pracy – także na poziomie lokalnym – są utrzymywane na odpowiednim poziomie.
    ReviewUserIcon
    Magda

    24.06.2025 14:18

    Pracownik

    Polecam prace w tej firmie
    ReviewUserIcon
    Monika

    24.06.2025 13:48

    Pracownik

    Pracuje w firmie Ever 3 lata, ta firma umożliwia mi ciągły rozwój i daje mi satysfakcje z wykonywanej pracy.
    ReviewUserIcon
    kamila244e

    24.06.2025 13:03

    Były pracownik

    Przepracowałam w firmie 4 lata i wszystko było dobrze i super. Fajna kierowniczka ludzka zespół sobie pomagali wszyscy jak ktoś nie mógł to zmieniał zmiany super
    Company logo
    EVER GRUPA

    24.06.2025 13:37

    Pracodawca

    Dziękujemy za podzielenie się opinią. Doceniamy, że pozytywnie wspomina Pani współpracę z zespołem i przełożoną.
    ReviewUserIcon
    Barbara Ikea

    24.06.2025 13:07

    Pracownik

    Mi sie dobrze tu pracuje, kierowniczka ok oraz wspolrpacownicy tez ok. Z grafikiem zawsze idzie sie porozumiec
    Company logo
    EVER GRUPA

    24.06.2025 13:36

    Pracodawca

    Dziękujemy za opinię. Dobrze, że współpraca i grafiki działają tak, jak powinny.
    ReviewUserIcon
    Była pracownica

    24.06.2025 13:12

    Pracownik

    Pracowałam w Ever kilka lat, to co było fajne, to rodzinna atmosfera na Arkuszowej. Każdy problem zawsze rozwiązany, mimo, że czasem trzeba byłło spędzić trochę czasu na chodzeniu i załątwianiu z różnymi działami ale tak to wszędzie działa.
    Company logo
    EVER GRUPA

    24.06.2025 13:30

    Pracodawca

    Dziękujemy za opinię. Cieszymy się, że doceniła Pani atmosferę i współpracę w zespole. Życzymy powodzenia na dalszej ścieżce zawodowej.
    ReviewUserIcon
    Pracownica

    24.06.2025 13:15

    Pracownik

    Super firma! Polecam!
    Company logo
    EVER GRUPA

    24.06.2025 13:28

    Pracodawca

    Dziękujemy za pozytywną opinię. Cieszymy się, że jest Pani zadowolona ze współpracy z EVER.

    Zostaw merytoryczną opinię o EVER GRUPA

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.