Opinie o Lidl w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Lidl. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Lidl o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lidl w Warszawa

Ewe

Hej, czy ktoś wie jakie zarobki ma Z-ca Kierownika i co należy do jego obowiązków? Z góry dziękuję :)

Edyta

@Nightmarena forum nie możesz nikogo obrażać. Zapoznaj się z regulaminem forum http://www.gowork.pl/regulamin zanim pozostawisz swoją opinię. Zachęcam wszystkich forumowiczów do przeczytania wywiadu z PR manager Lidl Polska, który znajduje się na stronie http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,7234,wywiad-anna-biskup

Edyta

@Admin widzę, że jesteś zadowolona z pracy w Lidl. Czy mogłabyś powiedzieć coś więcej o warunkach pracy? Jaka panuje atmosfera? Czy są jakieś podwyżki? Właśnie rekrutują na stanowisko PRACOWNIK SKLEPU - PEŁNY ETAT. W ofercie napisali, że zapewniają umowę o pracę na min. 12 miesięcy, brak okresu próbnego, atrakcyjne zarobki oraz gwarantowany wzrost wynagrodzenia, bezpłatną, prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny. Czy ktoś zastanawia się nad podjęciem pracy tutaj?

@Edyta

firma spoko

pawelszab

Uwaga na zakup narzedzi firmy prakside. Lidll nie ma serwisu pogwarsncyjnego na ten sprzęt.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Lidl? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
Aga

Jak PS który przychodzi do pracy na bani może zostać ZKS-em ???.......trzeba pracować na Ursynowie ☺

Edyta

@Lady być może pracowała także w weekendy, może były jakieś premie.@Kasia może zostawali po godzinach, bo chcieli więcej zarobić? a Ty tez zostawałaś po godzinach?

Magda

Ja chcę iść do Lidla na Pożaryskiego...ktoś cos może bliżej powiedzieć o tym sklepie ..bardzo proszę

Też pracowałam na Pileckiego i mogę potwierdzić że jest tam dramat ludzie ciągle zostają po godzinach by nadrobić braki personelu przy takim sklepie powinna być wystarczająca obsada lecz prawda jest taka że człowiek robi tam za czterech i. Ma dość po tygodniu takiego obozu pracy nie polecam. Rada dla menadżera by zatrudnił więcej ludzi bo dojdzie do tego że sam będzie tam pracował.... Dziwne że centrala nie widzi problemu

Magda

Lidl na ulicy Pileckiego z powodu braku personelu zamienił się w obóz pracy szkoda że po mimo takich pięknych reklam rzeczywistość jest inna ludzie padają jak mrówki bo zapierdzielaja za trzech a menadżer i tak stwierdzi że za wolno większość dziewczyny albo chce się przenieść albo pójdzie na L4 a wystarczy zatrudnić parę osób więcej by było ok.... Ale po co przecież wydajność menadżerowi spadnie.

Toyota

Ja też chciałam spróbować pracy w Lidlu i spróbowałam masakra, jak traktuje się pracownika myślę że w obozach mieli lepiej. Na przywitanie Pani menadzer bedąc w tym dniu na urlopie ale na zakupach przywitała mnie machając przed moimi oczmi kluczykami od samochodu marki Toyota, czego bardzo nie lubię. Postanowiła zwrócić mi uwagę, że kartony zbiera się do wózka ok. Kiedy ją zapytałam a kim ona jest nie raczyła się przedstawić tylko odeszła. Po paru minutach przyszedł do mnie zastepca kierownika zmiany i powiedział żebym nie zadzierała bo ona już kilku osobom pomogła wspiąć się na zastepców lub kierowników . Ja mu odpowiedziałam ze ja kariery tu nie przyszłam zdobywać tylko pracować i na tym skończyła się nasza rozmowa. Następnego dnia Pani menadzer zaprosiła mnie na rozmowę dopytując się gdzie pracowałam, kiedy jej powiedziałam ze pracowałam w jednm zakładzie 30 lat który juz dziś nie istnieja. Dopytywała w jakim kiedy jej odpowiedziałam a była to duza fabryka, Pani menadzer odpowiedziała mi co to takiego bo ona nie słyszała i tu mnie szlak trafił. Jak to nie zna Pani jej odpowiedz była że nie, moja z kolei to skąd Pani przyjechała odpowiedziała mi. Wiec ja jej na to że w jej miejscowości była filia mojego zakładu była bardzo zdziwiona. Dalej popracowałam dwa tygodnie i poprostu zwolniłam się nie będę niewolnikiem u siebie w kraju i w mieście. Ganiają to tu to tam raz sprzatasz a za chwilę musisz usiąść na kasie ok obsłużysz dwie osoby i juz schodzisz bo trzeba iść na piekarnię jeszcze nie zdążysz wstawić pieczywa juz wołają cię na kasy i tak wkółko. Jestem bardzo zdziwiona ze taka firma a niestać ich na zatrudnienie firmy która dbała by o czystość. Pracownicy sami muszą sprzątać cały sklep , zaplecze, wc, magazyn. Dla mnie jest to ochydne jak można od sprzatania odejść i usiąść na kasie z brudnymi rękami bo niema czasu by wyjść i umyć ręce. Przestałam robić tam zakupy jak się napatrzyłam w jakim syfie jest towar króry trafia na pułki to przechodzi ludzkie pojęcie. Gdyby ludzie wiedzieli to nikt by tam nie kupił. Za taką charówę to ta pensja jest nędzna. Jeśli ktoś ma zdrowie i chce być niewolnikiem

Rozczarowany

Byłem ostatnio na rozmowie o pracę w dwóch Lidlach, na Conrada i Kasprowicza. Przebieg wyglądał praktycznie identycznie tak samo, przedstawienie oferty pracy, parę informacji o Lidlu po czym oprowadzano nas po całym sklepie przekazując w tym czasie jakie będą nasze obowiązki. Po czym nastąpiły rozmowy indywidualne, tam standard czyli opowiedzenie o sobie w kilku słowach itp. itd. W końcu nastąpiła odpowiedz, co prawda mailowo a miała być telefonicznie ale to taki szczegół i tam była decyzja odmowna, no przyznam szczerze że jestem trochę a nawet bardzo rozczarowany ponieważ uważam że wypadłem dobrze podczas rozmowy kwalifikacyjnej a do tego co ważne jestem dyspozycyjny czasowo i mam doświadczenie pracy w sklepie. Po przełknięciu tej smutnej wiadomości postanowiłem sprawdzić kto mnie "pokonał" bo akurat tak się składa że zapamiętałem wszystkie twarze podczas rozmowy i jak się okazało w obu przypadkach była to osoba z co najmniej po 40stce a nawet możliwie i po 50tce, nie postawna, nie atrakcyjna itp. I kolejny raz się zdenerwowałem i uświadomiłem sobie iż nie było warto było tam jechać ;) Dodam że sam mam 23 lata, jestem wysoki i dobrze zbudowany i mam doświadczenie a jednak woleli jakiś oblechów. Widocznie i w Lidlu trzeba mieć znajomości ;)

Mefisto
@Rozczarowany

Żona pracuje w Lidlu na Conrada, bez żadnych znajomości. Samo twoje stwierdzenie że ludzie po 40 to obecny świadczy o tobie, a narcyzm w wypowiedzi wystarczy żeby stwierdzić że raczej brak doświadczenia zdecydowal o tym że się nie nadawales.

@Rozczarowany

Albo doświadczenie bo wygląd to nie wszystko.

Rozczarowany
@ja

Ja mam doświadczenie i o tym wyraźnie napisałem w poprzednim poście. Kłania się tutaj czytanie ze zrozumieniem.

gonia
@Rozczarowany

Rozumiem ,ze jesteś rozczarowany ale widocznie masz niską kulturę osobistą skoro tak się wyrażasz o drugim człowieku ,każdy ma rachunki do zapłacenia ty egoisto a czterdzieści lat też kiedyś będziesz miał ,pozdrawiam zarozumiałego człowieka.

Lady

MMoja koleżanka cały czas mi mówi, że jak pracowała w lidlu w 2015 to dostawala na rękę 2500zl. Przepracowala tam kilka miesięcy. I teraz pytanie: to możliwe czy wciska mi ki?

Sylwia

Mam pytanie jak wyglada badanie u lekarza medycyny pracy w Warszawie?

Sylwia

Mam pytanie jak wyglada badanie u lekarza medycyny pracy w Warszawie?

Mietek

witam mam mozaikowość podjęcia pracy w sklepie Lidl jako pracownik sklepu .sklep mieści się w warszawie na brudnie jak sie tam pracuje ? czytając opinie jestem zniechęcony ze jest tak źle .... proszę o szczerą opinie

scoti

Ostatnio kilka razy kupiłem w Lidlu ziemniaki nie pakowane , które są podstawą w polskiej kuchni i są one do niczego, bo po obraniu mają w środku kilka czarnych gniazd. Nie jest to odosobniony przypadek, bo w zeszłym roku było to samo. Po interwencji otrzymałem po 2 miesiącach informację, że sprawdzono to u producenta/dostawcy i nie wykryto partii o takim opisie i przesłanych zdjęciach. W tej chwili zrezygnowałem z zakupów i stwierdzam, że jakość warzyw i owoców pogorszyła się , a Lidel stał się "ciuchlandią" i sklepem z mydłem i powidłem.

Martyna
@scoti

To jest portal dla pracowników bądź przyszłych pracowników a nie miejsce na skargi i zażalenia klientów. Masakra jakas.

Cześć, mam kilka pytań do ludzi pracujących w centrach dystrybucyjnych, ewentualnie do tych, co byli na rozmowach o pracę do nowego CD w Będzinie (może wiecie więcej, niż ja). 1. Jak wygląda praca wózkowego wysokiego składu? Czy wozi się całe palety, czy trzeba też dużo nosić, przekładać? Czy jest dużo pracy fizycznej, czy raczej się jeździ? Co jeszcze ciekawego? 2. Jak to do końca jest z nadgodzinami? Podobno pracuje się aż się dzień skończy ;) (czyli po 8,10,12g), a potem wolne jak pracy jest mniej w rozliczeniu czteromiesięcznym. Jak to faktycznie wygląda? Czy te godziny nie znikają jakoś :D Martwię się tym "systemem pracy". Skoro umowa jest na 130g, jak to wygląda? Mamy rozliczenie 4miesięczne, czyli mamy 4x130=520g w cztery miesiące?

antek

Witam serdecznie. Jako jeden z byłych pracowników mogę dodać że lidl nie jest najgorszy. Pamiętam gdy wspomagał akcje smogster.pl która walczyła ze smogiem, nie wiem czy nadal to robią ale chwała im za to. Pozdrawiam i życzę wszystkim udanych świąt :))

edc

ale to na pewno jest tutaj oferowana umowa o prace czy tylko takie przypuszczenia sa? wiadomo ze na każdym stanwisku może być tez inaczej to zależy tez

byłam_rozmawiałam

dają 3.300,00 brutto-to jest dobra stawka?

nick
@byłam_rozmawiałam

Tyle że po 2 latach jest już 1000 więcej.

Zostaw merytoryczną opinię o Lidl - Warszawa

• Jak się pracuje w Lidl?

Zobacz opinie na temat firmy Lidl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lidl?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 1 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Lidl