Opinie o Abalone Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Abalone Poland Sp. z o.o., a także Klientów firmy. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Abalone Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Abalone Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Helena Nowy wpis

Witam wszystkich, chciałam zapytać o pracę na stanowisku Specjalisty Do Zbioru Malin w Abalone: https://abalone-praca.pl/. Jaka jest stawka godzinowa i czy jest to praca tylko sezonowa? Jeśli tak na ile miesięcy?

Gabi Nowy wpis
@Helena

Witam, Szczegółowe informacje są podane w ogłoszeniu. Poniżej odpowiedzi na Pani pytania :) - Wynagrodzenie godzinowe 10,24€ brutto + dodatki - Praca od poniedziałku do soboty (Przeciętnie 7-16, w ciepłe dni praca może zaczynać się od 6) - Praca w okresie czerwiec - październik Pozdrawiam

Aleksandra Nowy wpis
@Gabi

Jak wyglądają te dodatki do wynagrodzenia w Abalone? :) Praca jest w każdą sobotę czy jest to jakoś zamieniane między pracownikami? Jeśli w każdą sobotę, to rozumiem, że jest tylko jeden dzień wolnego (niedziela), tak? :D

Gabi Nowy wpis
@Aleksandra

Dodatki za nadgodziny są wypłacane zgodnie z prawem holenderskim - podsyłam link do artykułu, który mam nadzieję wyjaśni tą kwestię: (usunięte przez administratora) Praca jest raczej 6 dni w tygodniu, wszystko oczywiście zależy od ilości owocu - jeśli będzie dużo malin do zebrania, to praca jest również w sobotę :) Pozdrawiam

Alan

Duża rotacja?

Zostaw merytoryczną opinię o Abalone Poland Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Abalone Poland Sp. z o.o.
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Św. Mikołaja 59/60 lok. 1/4
    50-127 Warszawa
  • NIP: 8971877187 REGON: 385757845 KRS: 0000832729
Abalone Poland Sp. z o.o.