Opinie o MB Media w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy MB Media. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie MB Media o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wydawnictwa gazet

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MB Media w Warszawa

jacek Nowy wpis

własnie widziałem, że u nich nie ma tutaj nowej rekrutacji i zastanawiam się czy własnie będa zatrudniać ludzi czy nie bardzo?

ktoś Nowy wpis

Bo w tej chwili nie ma tam pracowników. Jedyny, do którego jest kontakt na stronach urodził właśnie dziecko. Jedynymi pracownikami, którzy mają tam stabilne zatrudnienie i zarobki, to właściciele. Ale po ostatnim komentarzu widzę, że trzeba się przygotować na kolejny nabór pracowników. Jest szansa, że poprzedni dostaną zaległe pensje?

huehue Nowy wpis

@menif Ha ha panie prezesie, po co takie ściemy tu wstawiać ? Jakie umowy o pracę?? Ostatnia umowa o pracę to była w tej firmie zawarta ok. 2012 roku :D Teraz dwie osoby na krzyż w tej pseudo "firmie" zostały, bo nikt nie jest głupi żeby za darmo zasuwać i o nie wypłacone pobory żebrać u pana prezesa. A byli pracownicy w sądach dochodzą swojego. Ludzie, MB Media z daleka, bo to jedna wielka ściema!!!!

exexpracownik

Ha ha, nie wiem czego w tej firmie można się nauczyć? Chyba zakładania spraw sądowych o niewypłacone wynagrodzenia, niezapłacone faktury :D Poza tym to jedna wielka ściema, istnieje cudem. Tak jak ktoś wpisał powyżej - deklarowane nakłady miesięczników to 17 tysięcy egzemplarzy, z drukarni przyjeżdża ze 100 sztuk, głównie po to żeby mieć co wysłać nielicznym reklamodawcom. Nagminne od paru lat spóźnianie (o tygodnie, a nawet miesiące) wypłat, pracownicy którzy odchodzą oczywiście tych zaległych 2-3 wypłat nie zobaczą - no chyba że pobawią się w pozwy i sądy... Jedno wielkie oszustwo! Dlatego duża rotacja, nowi przychodzą, widzą co się dzieje i po miesiącu lub dwóch odchodzą - bez kasy. O umowach nie ma co marzyć. Ostatni pracownik któremu przy odejściu z firmy wypłacono wszystko, to było chyba w 2012 roku. Tylko dlatego, że dziewczyna była Bardzo blisko z szefem... NIE POLECAM! Praca polega na oszukiwaniu klientów, dłużników którzy dzwonią. Dziwne, że takie coś istnieje - ale istnieje naprawdę, w centrum Warszawy :)

Account Manager

Zaproponowane warunki zatrudnienia i pensja minęły się z prawdą. Zamiast umowy o pracę, zatrudnienie na czarno, pieniądze mniejsze.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
logo firmy Nauczyciel na kierunkach medycznych
Wrocław
Szkoła Policealna GoWork
ktoś

Standardy lat 90tych? Płacisz gdy ktoś już bardzo dociska - drukarnia, hotel, dziennikarz, kurier. Lista dłużników rośnie. Ale forsa idzie w oprawę by wyglądać jak poważny biznesmen. Praca bez umowy i pensji, rada by wyluzować... Gratuluję dobrego samopoczucia. Oni wstydzą się, że nikt nie chce u nich pracować, bo nadal używają maili pracowników którzy odeszli.

ktos

olka to ściema :) Osoba która pracowała tam do końca marca właśnie wysłała pozew do sądu pracy. Dołączy do innych. Oczywiście można nauczyć się dużo - bez pensji i na czarno :) Jeśli dla kogoś to dobre warunki, niech wali jak w dym. Firma na prawdę ma standardy jak z początku lat 90tych.

sciema, żadna Olka tu nie pracuje ani nie pracowała;) a już tym bardziej przy konferencjach :)sami robią wpisy aby ktoś do pracy pryszedł :) przestrzegam uważajcie na tych ludzi - ta firma nikogo nie zatrudnia ich czasopisma padają bo ile można jechać na ściemie :)

olka

Ja pracowałam w MB media do marca 2015 i było ciężko ale ok swoje zarobiłam a przede wszystkim duuuużo się nauczyłam. Odeszłam do innej branży ale to co dzięki pracy przy konferencjach zyskałam to mi zostanie.

ktos

Nie zmieniło się nic. W tej chwili odeszli wszyscy (brak pensji), więc firma będzie zaraz szukać nowych pracowników.

judyta

a to ciekawe bo interesuje się i obserwuję firmę MB Media od dłuższego czasu już i jakoś nigdy nie słyszałam o żadnych jakichkolwiek problemach finansowych na ich temat, jest to szczerze mówiąc ogromne zaskoczenie dla mnie. - czy ewentualnie cokolwiek się poprawiło w tym temacie i już wszystko pięknie gra?

amig

jakby nie odpuscili to pewnie by mieli co chcieli - ale dobra ja sie nie wtracam bo to nie moja sprawa jestem tutaj dlatego ze poszukuje pracy. i szukam szukam i szukam i na prawde juz niew iem co zrobic zeby bylo dobrym miesjcem do pracy. prosilbym was o pomoc bardzo mi na tym zalezy. pozdrawiam

Ziomuś

@Chłoptaś : Rodzaj umowy albo twojej sytuacji nie ma tu żadnego znaczenia. Zrobisz co trzeba albo i nie a potem będziesz biegał za kasą. Umowy nie uświadczysz zapewniam tak samo jak kasy. Jeśli nie chcesz tracić życia na prace dla zwykłych ściemniaczy, którzy później za twój pot kupią sobie nowe furki to daj sobie spokój. Dodatkowo będziesz pracował dla miesięcznika który to podono idzie w nakładzie 17.000 szt. a w rzeczywistości może ma 100 szt. Klienci sa wprowadzani w błąd, artykuły copy paste itd. To sie tylko do prokuratury nadaje.

pracownik*

potwierdzam! nie płacą, brak umów ,po prostu (usunięte przez administratora) i ściemniacze! przestrzegam WASZYSTKICH! każdy się przekona jak zacznie tam pracę.. o ile ta firma jeszcze istnieje haha!

Ziomuś

Omijać szerokim łukiem to mało powiedziane. Wychodek Szatana i tyle. Nie płacą nie ma umowy jedna wielka ściema. Moja sprawa z panami MB jest juz w sądzie. Tak naprawde to szukaja frajerów którzy odwalą najgorsza robote a potem do widzenia i nie ma odzewu. Porządny wpi erd ol by sie panom przydal, w koncu trafia na kozaka. (usunięte przez administratora)

gość

Potwierdzam. Unikać z daleka tej firmy.

miś

Jak to dobrze że Państwo wiedzą co się dzieje w firmie. A czy to jest grzeczne aby obrażać kogoś kogo się nie zna.

Manga

Potwierdzam. Mało płacą, biorą dane niby do umowy, ale przez cały okres pracy nic o niej nie wspomnieli i nawet na oczy jej nie widziałem. Do tej pory jej nie otrzymałem. Nie mają pojęcia jak prowadzi się biznes, a tym bardziej jak sprzedaje się. Więcej czasu poświęcają na obijanie się, plotkowanie niż na samą pracę, a potem mają pretensję że wyniki kiepskie. Płaca na poziomie 7-8 zł/netto. Jeśli możecie omijajcie ich szerokim łukiem, atmosfera to jedno ale za coś trzeba żyć, sam nie wiem jak ta firma jeszcze przynosi Panom prezesom jakiś dochód.

Bart

bardzo, bardzo niskie zarobi (poniezej NAJNIZSZEJ KRAJOWEJ) brak umowy o prace, atmosfera ujdzie w tloku ale prestiz pracy zerowy poparty zerowa motywacja w postaci zarobkow. ainteresowanie klientow oferta firmy znkome, wiec nie mozna liczyc na prowizje

Zostaw merytoryczną opinię o MB Media - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MB Media?

Kandydaci do pracy w MB Media napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MB Media
1.5/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Al. Aleje Jerozolimskie 81 lok. 7.10
    02-001 Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042