FRANCUSKI INSTYTUT GOSPODARKI POLSKA SP. Z O.O.

Toruń

Opinie o FRANCUSKI INSTYTUT GOSPODARKI POLSKA SP. Z O.O.

antek

Hej strasznie tu cicho wchodzi tu ktoś jeszcze? Poszukuję informacji odnośnie zarobków w tej firmie plus informacji nt umowy, jeśli ktoś tu wchodzi niech napisze

piotr

Współpracuję z FIG od wielu lat i moje doświadczenia z FIG są bardzo pozytywne. Programy szkoleniowe FIG mają bardzo dobrą reputację na rynku. FIG współpracują tylko z praktykami biznesu i ma super zespół :-). W trakcie spotkań firmowych poznałem trenerów i konsultantów i nie mam wrażenia aby była duża rotacja… Od lat widzę te same twarze :-) Nigdy nie słyszałem aby któryś z trenerów miał konflikty z FIG. Ja zawsze otrzymuję płatności na czas :-) Polecam tę firmę jako super pracodawcę :-)

Nowy

Ocena firmy jako miejsca pracy bardzo niska. O warunkach jakie tam panują najlepiej świadczy b. duża rotacja personelu, szczególnie w dziale konsultingu. Bardzo proszę trenera, któremu ta firma nie wypłaciła wynagrodzenia o to, żeby się tu odezwał. Wiem, że koniec końców sprawa trafiła do sądu.

Zostaw opinię o FRANCUSKI INSTYTUT GOSPODARKI POLSKA SP. Z O.O. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FRANCUSKI INSTYTUT GOSPODARKI POLSKA SP. Z O.O.