Procurator BHP Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o Procurator BHP Sp. z o.o.

K.A.

Zarząd do wymiany.

realnie

wydaje mi się, że firma, która oferuje pracownikowi 1200 złotych, nie dodając do tego premii ani dodatków, na pewno nie oferuje stabilnego zatrudnienia. Szkoda, bo jak widziałem kiedyś ich ofertę, to sądziłem, że jako doradca sporo tu zarobię, myliłem się :)

Mariusz

Witam chciałem wszystkich ostrzec przed tą firmą. Szkoda nerwów i czasu straconego, dla tej firmy. Zarobki 1200 zł netto brak premii i atmosfera napięta i nerwowa! Naprawdę odradzam! wyzysk! Nie polecam tam pracować!!

kinia

To wszystko szczera prawda.

ania

Dzięki za opinię,dziś w Nowościach była oferta pracy z tej firmy,obietnica wysokich zarobków...już nie będę tam składać papierów, problem o którym piszesz[białych Murzynów],przerabiałam już w innym zakładzie,najniższa krajowa minus dojazdy-wychodziło tyle co zasiłek dla bezrobotnych lub z opieki społecznej.Będę szukać pracy gdzie indziej.Dzięki.

Zostaw opinię o Procurator BHP Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Procurator BHP Sp. z o.o.