Centrum Szkoleniowe FRR Sp. z o.o.

Opinie o Centrum Szkoleniowe FRR Sp. z o.o.

Eliii18

Nie wiem jak w Warszawie, ale szkolenia organizowane w Katowicach są naprawdę ok. Większość osób z naszej firmy też jest zadowolona, więc śmiało mogę polecić ta firmę

peter
@Eliii18 11.04.2012 15:15

w Warszawie tragedia, w każdym razie kurs "samodzielny księgowy" na który trafiłem był prowadzony pobieżnie i zrealizowano zaledwie ok.60% programu kursu, prowadzący spóźniał się i wychodził wcześniej. Byłem jedynym uczestnikiem, który nie został wysłany na kurs przez urząd pracy, w związku z tym chodziło mi o nabycie rzeczywistej wiedzy a nie o papierek, takiej wiedzy jednak nie dostałem, szkolenie bardzo pobieżne, nie wyczerpujące programu, wręcz powiedziałbym brak szacunku i nieuczciwość wobec uczestników płacących spore pieniądze za uczestnictwo. NIE POLECAM, STRATA CZASU I PIENIĘDZY

Zostaw opinię o Centrum Szkoleniowe FRR Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Szkoleniowe FRR Sp. z o.o.