Medis24 Sp. z o.o.

Opinie o Medis24 Sp. z o.o.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Medis24 Sp. z o.o.?

opiekunka

(usunięte przez administratora) umowy śmieciowe. obiecywano mi umowę o pracę czego nigdy nie zobaczyłam. trzymajcie się z daleka

Rawiczanka
@opiekunka

Ta firma to tragedia jest u nas dwa lata wypłaty to wielkie (usunięte przez administratora) brak kartek od wypłat. (usunięte przez administratora) na godzinach umowa śmieciową brak kontroli przez CUS koordynator raz w miesiącu zastępstwa i uurlopy to opiekunka ma sobie sama załatwiać od czego jest koordynator firma ta nie powinna świadczyć usług dla osób starszych nie ma pojęcia o opiece !!!!!!

@Rawiczanka

Szanowna Pani, brak spójności w Pani wypowiedzi ze stanem faktycznym. Jeżeli jest Pani pracownikiem naszej firmy, to powinna Pani wiedzieć, że koordynator jest dostępny na miejscu w Rawiczu w godzinach 8-16, a telefonicznie do późnych godzin wieczornych, a nie raz w miesiącu. Jeżeli jest Pani z czegoś bardzo niezadowolona, to proszę o natychmiastowy kontakt z firmą pod nr telefonu 606-135-664 lub mailowo na adres biuro@medis24.eu w celu wyjaśnienia wszelkich wątpliwości. Chcemy niezwłocznie rozwiązać sprawę, żeby poprawić Pani komfort pracy. Na koniec pragnę zauważyć, że obecnie w internecie nikt nie jest anonimowy i za pomówienia i szkalowanie wizerunku firmy grodzi odpowiedzialność karna. Z wyrazami szacunku, Zespół Medis24 Sp. z o.o.

@Medis24 Sp. z o.o.

Konkretnie to w jakich godzinach można się kontaktować telefonicznie z koordynatorem? Czy pracownikowi jest przydzielony jeden konkretny koordynator?

Nowy wpis

W wiadomości był podany numer telefonu. Chętnie udzielę więcej informacji telefonicznie. Z wyrazami szacunku, Zespół Medis24 Sp. z o.o.

Nowy wpis

@opiekunka

Przykro nam, że zaoferowane warunki pracy nie spełniły Pani oczekiwań. Na przyszłość zachęcam do kontaktu z Działem Administracji, gdyby pojawiły się jakieś nieporozumienia. Z wyrazami szacunku, Zespół Medis24 Sp. z o.o.

W zasadzie to czemu? Patrząc po ostatnich opiniach nie widzę by pracownicy mieli jakieś zastrzeżenia. Czy nastąpiły w ostatnim czasie jakieś większe zmiany? O jakich ewentualnych mowa? mnie tak czy siak praca będzie interesowała od kolejnego roku kalendarzowego czy są planowane jakieś zmiany w warunkach zatrudnienia?

Medis24 Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Opiekun Osób Starszych w Skarżysko-Kamienna. Jeżeli dysponujesz informacjami dotyczącymi procesu rekrutacji, napisz jak on wyglądał. Takie informacje mogą okazać się cenne dla osób rozważających pracę w firmie.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Medis24 Sp. z o.o. na stanowisko OPIEKUN MEDYCZNY? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
Beata

Pracuję jako opiekunka przez firmę medisa24 mogę powiedzieć tylko tyle że jestem bardzo zadowolona praca zgodnie z opisem a nawet powiedziałabym że lepiej zawsze koordynatorka odbiera telefon i mile porozmawia bardzo polecam tą firmę

Mirka

W porównaniu z innymi tego typu firmami medis24 wypada bardzo dobrze. W pracy panuje miła atmosfera, jest szacunek począwszy od prezesa po opiekunkę.

pracownica

Medis firma która nie ma nic wspólnego z dobrą firmą. Notoryczne kłamstwa koordynatorek na temat wynagrodzenia oraz pracy, wypłata nigdy nie jest na czas, a głównie dla tych którzy nie mają konta, co jest niezgodne z kodeksem pracy. Jeśli brakuje ci do etatu potrącane jest to z twojego urlopu. Koordynatorki wprowadzają w błąd pracowników, firma nadaje się do natychmiastowego zgłoszenia do PIP. W teorii podlegają pod CUS, jednak organ ten nie robi nic w związku z tą sprawą, a co najważniejsze pracodawca (usunięte przez administratora) na pieniądze, zaniżając stawki. Nie polecam.

Bronisław
@pracownica

Jest komu w tej firmie zgłosić, że rzekomo koordynatorki wprowadzają w błąd, a wypłaty nie przychodzą na czas? Nie za bardzo też rozumiem, jak są tu niby zaniżane stawki i ile one teraz wynoszą?

Dziś powinno być na kontach wynagrodzenie i znowu nie ma.Sprawa była zgłaszana do MOPS ,że pracodawca spóźnia się wynagrodzeniami itp i tak firma wygrała przetarg..Masakra

Franciszek
@Marta

Dostaliście tę pensję, czy dalej jest opóźnienie? Kurdę w sumie chciałem dowiedzieć się, czy dalej tam regularnie jest opóźnienie w wypłacie, ale chyba wychodzi, że tak.

@Marta

Pani „MARTO”, oczekuje PANI wynagrodzenia za listopad w dniu 30. listopada. W dn. 30.11. usługi na terenie gminy świadczone były w godzinach 7-20. Dopiero po zakończeniu ostatniego dnia pracy w danym miesiącu, dział Kadr może zweryfikować i naliczyć Pani wynagrodzenie, co było już WIELOKROTNIE wyjaśniane. Jak Pani zapewne wie, rozkład pracy w miesiącu może zmienić się z dnia na dzień i ze względu na specyfikę naszej pracy, nie możemy przewidywać, jak zakończy się miesiąc, dlatego czekamy z dokładnym rozliczeniem do ostatniego dnia miesiąca. Gdyby miała Pani np. zastępstwo, a firma by tego nie zweryfikowała, tylko niejako przewidziała Pani czas pracy ostatniego dnia miesiąca, to zapewne pojawiłby się zarzut, że dostała Pani za mało… Przelewy wychodzą z firmy zwykle ostatniego dnia miesiąca w godzinach wieczornych, najpóźniej pierwszego dnia kolejnego miesiąca w godzinach dopołudniowych. Firma dokłada wszelkich starań, żeby jak najszybciej wypłacić Pani należne wynagrodzenie. Gdyby miała Pani jeszcze jakieś wątpliwości, co do obowiązujących przepisów i zasad, których musimy przestrzegać, to zachęcam do kontaktu telefonicznego w godzinach pracy biura – Kadrowa i Księgowa z chęcią Pani wszystko jeszcze raz ze szczegółami wyjaśnią. Życzę wszystkiego dobrego i bardziej pozytywnego podejścia do życia i otoczenia.

@Franciszek

Wynagrodzenia są wypłacane do 10-go każdego miesiąca. Proszę się nie sugerować opinią p. "Marty", która oczekuje, że otrzyma wynagrodzenie zanim zakończy się miesiąc.

Renata

Hej jestem ciekawa czy podczas rekrutacji na stanowisku Opiekun Osób Starszych i Niepełnosprawnych wymagają książeczki SANEPID lub konieczność wyrobieni jej?

@Renata

A o jaką lokalizację Pani pyta?

Witam myślę że przy podpisanie umowy każdy wiedział co w obowiązkach jest nic na siłę ... A wypłata 10 już na karcie poco pisać nie chcesz pracować to nie A nie tylko jaka to Medis24 do ....firma zenada

Co miesiąc firma się spóźnia z wypłata.Nigdy nie jest na czas i za październik też nie ma pieniążków.Mam nadzieję ,że przegrają przetarg w Tczewie

@Marta

A żywisz tego typu nadzieję ponieważ...? Jakie pozytywne konsekwencje będą tego dla Ciebie?

Natalka

Umowa o prace czy umowa zlecenia? Bo ktoś wyżej napisał że sie pracuje w tej firmie na umowie o pracę, proszę potwierdzić lub odrzucić te informacje

@Natalka

A skąd u Ciebie nagle takie zwątpienie co do rodzaju umowy?

lili
@Natalka

umowa o pracę albo umowa zlecenie

Iwona
@lili

Czyli można sobie wybrać rodzaj umowy czy zależy to od stanowiska?

lili
@Iwona

ja bym zaczęła od podania swojej propozycji umowy i zobaczyła reakcję pracodawcy

Czy Medis24 Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Op

Bo pracuje tam i wiem jak jest

Emilia
@Op

Skoro tam pracujesz może odpowiesz czy firma szkoli pracowników? I czy jesteś zadowolony z tej pracy, poleciłbyś innym?

Danuta

No to chyba dobrze? Bo wiesz czego na bank robić nie możesz, zawsze to jakiś zarys sytuacji?

Danuta

Ale dlaczego takie rzeczy im zarzucasz? Żeby nad kimś się pastwić chyba trzeba być niezdrowym na umyśle, czemu więc im w ten sposób ubliżasz?

Kiepska firma

Bardzo źle zarządzana firma i od strony pracowników i klientów. Po 2 latach współpracy i zgłoszeniu zastrzeżeń wielokrotnie Medis24 na Protazego z pewnością nie ma zamiaru polepszenia jakości współpracy. Wszyscy współpracujący borykają się z brakiem kompetencji i profesjonalizmu ze strony obsługi przez Medis24.

Perełka 900

Wypłaty na czas i umowy też są w porządku tylko zapraszać do pracy polecam medis24

Ktoś
@Perełka 900

Wypłaty na czas??? Hmm pracowałam kilka miesięcy i zawsze miałam wypłatę minimum 2dni po terminie. Każdy ma swoją opinię, zależy w jakim mieście pracujesz...

@Ktoś

To słabo że się tak spóźniali... Jakieś wytłumaczenie tego było czy się nie doczekałaś nigdy?

Miko
@Paweł

Przecież 2 dni to żadna tragedia, już bez przesady znowu

@Ktoś

Szanowny "KTOSIU" proszę wskazać, o jakie miasto chodzi i na pewno zweryfikujemy tę uwagę. Szkoda, że pracowała Pani u nas tylko kilka miesięcy, z większością pracowników podejmujemy długofalową współpracę. Życzymy dalszych sukcesów zawodowych!

Emeryt
@Miko

Jak spóżnisz się ze spłata kredytu, czy innych opłat naliczają ci odsetki. Może te 2 dni dla ciebie nic nie znaczy, ale dla wielu znaczy duzo.

Jolanta84

Mam bardzo dobre doświadczenie z firmą Medisa24. Są bardzo rzetelni, elastyczni i niezawodni. Chciałam dodać,że firma dba o kondycję i komfort Rodziny jak i Opiekunki. Mam niezmierną przyjemność współpracować w dalszym ciągu z Panią Koordynator z Monachium. Pełna Klasa i troska o pracownika!

Aktualność
Opiekunka / opiekun osoby starszej na terenie miasta Tczew
Aktualnie poszukujemy opiekunek/opiekunów osób starszych do pracy na terenie Miasta Tczew.
Zakres wykonywanych czynności:
- Usługi gospodarczo - pielęgnacyjne:
- przygotowanie posiłków, robienie zakupów, prace porządkowe, załatwianie spraw urzędowych (poczta, administracja), pomoc w spożywaniu posiłków, pomoc w higienie osobistej.
Od kandydatów oczekujemy sumienności, zaangażowania i empatii.
Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi , niepełnosprawnymi będzie dużym atutem.
Istnieje również możliwość odbycia szkolenia w zakresie opieki nad osobami starszymi z elementami pierwszej pomocy.
Oferujemy stabilne zatrudnienie, pracę w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin w zależności od dyspozycyjności opiekuna lub jako praca dorywcza.
Możliwość podnoszenia kwalifikacji w trakcie trwania umowy.
Zatrudniamy również emerytów.
Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie swojego CV na adres: praca@medis24.eu z dopiskiem w tytule TCZEW.
Zaznaczamy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Pawel

Ludzie weście się do roboty, zamiast narzekać. Firma super, umowy o pracę są, wypłata na czas. Babeczki w biurze super.

Perełka900
@Pawel

Może dla pana babki w biurze są super ale nie dla każdego kto tam pracuje zgadzam się że wypłaty są na czas i umowy też

Daniela

Jeszcze nikomu nie udało się wszystkich zadowolić. Generalnie kto dobrze pracuje to jest zadowolony bo firma dba o ludzi.

Zostaw merytoryczną opinię o Medis24 Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Medis24 Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Medis24 Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Medis24 Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 5 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Medis24 Sp. z o.o.