Opinie o Mos-Tech w Radom

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Mos-Tech. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Mos-Tech na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mos-Tech w Radom

Sylwia

Witam, chciałabym dowiedzieć się czegoś na temat wynagrodzenia na jakie można liczyć w Mos-Tech. Czy ktoś się wypowie na ten temat? Jak wysokie ono jest i czy jest płacona tylko podstawa czy też można się spodziewać różnych dodatków lub premii?

Seba Nowy wpis
@Sylwia

Ja tam kiedyś pracowałem (usunięte przez administratora) nie zarobki ponad 200h w miesiącu a wypłaty wtedy 1.400 euro

MF Nowy wpis
@Seba

To chyba 10 lat temu. Teraz średnie miesięczne wynagrodzenie to ok. 2400 EUR Netto. Proponuję pisać o obecnej sytuacji zamiast pisać o historii.

Czy w Mos-Tech możliwa jest praca na podstawie B2B?

Pracodawca Nowy wpis

Tylko dla kadry zarządzającej. Pozostali pracownicy są zatrudnieni na podstawie umowy o pracę.

Czy urlop w Mos-Tech jest płatny 100%?

Tak

Szymon
@Pracodawca

To super. Czyli pracuje się na normalnych umowach o prace jak należy się płatny urlop. Bo bałem się że na początek jest tu zlecenie.

@Szymon

Nie dostaniesz umowe o prace.

@Szymon

Oczywiście, wszyscy pracownicy zatrudnieni są na podstawie umowy o pracę.

@pracownik

A dlaczego "pracownik" wprowadza użytkowników portalu w błąd? Wszyscy pracownicy mają umowy o pracę.

Małgorzata
@Pracodawca

Od pierwszych dni? Nawet na okresie próbnym można liczyć u Was na umowę o pracę? :-)

@Małgorzata

Tak, zarówno w Polsce jak i za granicą.

Jakie są warunki zatrudnienia w Mos-Tech?

Proszę o kontakt pod numerem 661889661 - opowiem.

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Mos-Tech? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Pooszukujemy zbrojarzy budownictwo wielorodzinne
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
były

Firma (usunięte przez administratora) ledwo przędą, kierowników nie mają, ludzi nie maja bo nie płącą

@były

Komu nie płacą?

max

Mam wyjechać do Niemiec jako monter wentylacji może mi ktoś powiedzieć jak na prawdę jest w tej firmie

monterroo
@max

Na poczatek " kariery" w Niemczech nie jest najgorsza ta firma wiekszosc robót biora na metry co oznacza ze trzeba pompowac ile wejdzie robisz na akord a placone masz za dzien pracy dziwnie skonstruowane umowy miedzy inny na umowie masz dniówke zdaniowa akord i stawka godzinowa troche to chore ale dobrze sie tym zabezpieczaja jesli chodzi o pracownikow to spoko gorzej z kierownikami odradzam zdecydowanie pana Sosenko robia problem ze jazdami a zjazdy co okolo 5 tygodni a jesli maja robote to lepiej zeby wcale nie zjezdzac zarobki srednie no ale jak na poczatek ja osobiscie nie schodzilem jak 1450 euro

Już były
@monterroo

Pracował pod kier. Soseno było ok. Wkurzała mnie ta wypłata 1450 e za 220h, zamieniłem Mostech na Multiserwis, podobne pieniądze za ok. 160h do tego co 10 dni w domu. Pozdrawiam kierownika Jacka Sosenko.

Monter

Nie polecam.wypłata 1450 czyli jakieś 7 euro na godzinę a robi sié w akordzie(usunięte przez administratora)

Rafał
@Monter

Sądzę, że wypowiadasz się z poziomu stanowiska montera. Zastanawia mnie, czy wraz z rosnącym stażem pracy możliwe jest negocjowanie stawki godzinowej? Ciekawi mnie, czy można otrzymać wyższą stawkę.

Monter
@Rafał

Niema takiej woli źeby jakiś kierownik ci coś dał więcej na to i tak musisz dać przerób

@Monter

1450 to zarabia ppomocnik świeżak albo taki co dyscyplinarnie wypada. Monter ma od 1700 do 2000. I zawsze na czas. Kierownicy normalni, warunki ok. Jestem zadowolony

Monterro

Polecam Atmosfera ok, kasa na czas, robota cały czas jest. Zarobki może mogły być większe ale te 1750-1800 mam zawsze 10-go albo wcześniej. Kwatery ok majstrowie Wiesiek i Karol w porządku.

Karol
@Monterro

A co mógłbyś napisać o możliwościach rozwoju zawodowego w tej firmie? Interesuje mnie to, czy jest realna szansa na to, aby w krótkim czasie otrzymać od tego pracodawcy awans?

Montaż
@Karol

Rozwój jest możliwy jak wszędzie to normalne

Monterek

Wcale się nie dziwię taką dużą ilością złych opinii bo dobrze znam tą firmę praca w niej jest tragiczna zal.pl poprostu płacą jak by chcieli A nie mogli i tylko metry beznadzieja A nie firma lepiej omijać ją szerokim łukiem,(usunięte przez administratora)

Monterro
@Monterek

To musiałeś być dramatem a nie monterem hehe

Gustek_666

Firma Mos-Tech jest to odłam po dawnym Mostostalu Export z Warszawy. Zasady pracy podobne.(usunięte przez administratora)

@Gustek_666

Czekam na to spotkanie. Nie bądż odważny jako anonim - podajesz moje nazwisko , podaj swoje , chociaż wiem kim jesteś, i zobaczymyKO. A zasady pracy - właśnie pracy - trzeba pracować i znać fach aby zarabiać.

Darek
@Gustek_666

Czlowieku co ty gadasz. Musiales sie niezle (usunięte przez administratora) albo miec bumelki. Kierownik moze i ostry ale sprawiedliwy i za dobra robote potrafi docenic a jak ktos lewus to niech szuka szczescia gdzie indziej. Tam mu zaplaca za to ze bedzie stal i patrzyl na robote haha

Darek

ja pracowałem ponad 5 lat i narzekac nie moge. Robota jak robota kierownicy ok, kasa zawsze na czas. Ja przez ostatnie miesiace nie mialem mniej jak 1800 na reke. Inni mieli wiecej a inni mniej. Zalezy jak pracujesz. Jak ktos sie (usunięte przez administratora) albo ma dwie lewe rece to dostanie minimalna. Jak ktos jest monter prawdziwy to ma powyzej 1700. Ja polecam i jak bedzie w domu ok to pojade znowu bo wiem ze bede mial spokoj i pewna kase.

Gonzo

Przeczytałem opinie. Dzięki za podpowiedź. Nie będę aplikował...

Karol

Pojawiały się tutaj zapytania co do atmosfery, a sam jestem zainteresowany tym wątkiem, więc dopytam. Jak układają się relacje pracownicze, ogólna komunikacja w firmie? Dobrze się pracuje?

Nie polecam, płacą jak by kto napłakał, kierownik bardzo nie przyjemny. Chcecie zarobić normalne pieniądze to na pewno nie tutaj.

Cenimy sobie wymianę informacji z obecnymi lub byłymi pracownikami, jednak w tym wypadku nie sposób odnieść się do tej wypowiedzi. Firma realizuje projekty w różnych branżach w Polsce i Niemczech. Płace nie odbiegają od stawek rynkowych i zawsze są wypłacane na czas lub z wyprzedzeniem .Kierowników jest zwykle 6-8, więc nie bardzo wiadomo o kogo chodzi. Naszym zdaniem opinia jest krzywdząca, nierzetelna i stoi w sprzeczności z poprzednimi wypowiedziami.

@Mos-Tech

Jaka szybka odpowiedz, na której budowie jest 8 kierowników? Ja byłem na 2 budowach i na każdej 1 kierownik bardzo nie przyjemnie się pracowało z mojej strony nie polecam.

Rafał

Co konkretnie sprawiało że pracowało Ci się nieprzyjemnie? Poprzednie opinie były często pozytywne więc zastanawiam się skąd u Ciebie takie odczucia. Mógłbyś dokładniej opisać co Twoim zdaniem nie funkcjonowało dobrze? Na pewno znajdą się też jakieś plusy, napisz koniecznie coś więcej na ten temat.

Głosik

Firma bardzo dobra , rozwijająca się więc nie zawsze są chętni żeby coś pisać.

Dzień dobry, Prowadzimy rekrutację na stanowiska: zbrojarz i cieśla szalunkowy na terenie Polski oraz monter wentylacji na terenie Niemiec. Wynagrodzenie uzależnione jest od posiadanych umiejętności i doświadczenia. W dziale "oferty pracy" podane są szczegóły i dane do kontaktu.

Krystek

Witam bardzo dobra firma placą na czas pieniądze w 100 % procentach w terminie super brygada kierownik wiesław osetek bardzo sympatyczny.Pozdrawiam serdecznie

Pracodawca nie placi na czas pieniędzy!

Dzień dobry, Opinia Pana/ Pani jest nieprawdziwa. Wcześniejsze wpisy dotyczące naszej firmy mówią coś zupełnie innego. Od lat nie mamy żadnych opóźnień w wypłatach wynagrodzeń – terminowe płacenie pracownikom jest naszym priorytetem, co wyróżnia nas wśród konkurencji. Trudno się odnieść do tak ogólnego stwierdzenia, ale w trosce od dobre imię firmy proszę o kontakt z nami i sprecyzowanie, jakie są wobec nas zastrzeżenia. Jeśli do takiego kontaktu nie dojdzie, uznajemy opinię za próbę oczernienia firmy i naruszenia jej dobrego imienia.

Irek

Bardzo dobry pracodawca, nie dziwią mnie takie pozytywne wpisy. Firma godna polecenia

Grzeslaw

Solidna firma, pieniądze zawsze na czas. Kierownik wymagajacy - pozdrawiam kierownika Wieśka! Ogolnie spoko, jak znasz sie na robocie i robisz swoje to sie dogadasz ze wszystkim bez problemu. Fakt ze tempo pracy jest duze i za to Niemcy maja szacunek do nas. Wiadomo ze za siedzenie nikt nikomu nie placi, a lbo dlaczego jeden ma robic a drugi walić w ch.. Kazdy robi swoje i jest ok. U nas na kontrakcie zasada byla prosta - robota ma byc zrobiona. Jak masz doswiadczenie to zarobisz, jak jestes swierzak to wiadomo, ze na kokosy liczyc nie ma co, bo musisz sie nauczyc od innych. Jak dla mnie to byla dobra opcja, ale sytuacja rodzinna zmusila mnie chwilowo do zjazdu a u nas to wiadomo jak jest. Na okres próbny to tak jak kolega pisze 1450 euro masz. Mnie wkurzalo, ze czasami musialem robic na innych sciemniaczy, ale tacy szybko odpadali bo nikt nie chcial z takim pracowac. Jak masz jakis problem z urzedami to wszystko za ciebie zalatwiom i pomogom, wiec luz. Ja poki co w PL, ale jak sytuacja sie uspokoi to jescze pojade.

Zostaw merytoryczną opinię o Mos-Tech - Radom

• Jak się pracuje w Mos-Tech?

Zobacz opinie na temat firmy Mos-Tech tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mos-Tech?

Mos-Tech