Blue Solution Sp. z o.o.

Opinie o Blue Solution Sp. z o.o.

Specjalista ds. Sprzedaży z biegłym językiem niem

BLUE SOLUTION Sp. z o.o. to bardzo mała firma rodzina prowadzona przez małżeństwo w Warszawie jadąc na Piaseczno przy ul. Puławskiej także wiadomo już o co tu chodzi i czego się może potencjalny kandydat do pracy tu spodziewać, bo na pewno nie godziwej pensji adekwatnej do wysokich kwalifikacji merytorycznych, z języka obcego- niemiecki, do tego doświadczenia jakich ta firma od lat już poszukuje i znaleźć nie może, bo w Warszawie ludzie nie są naiwni i nie będą tyrać na dobrobyt i życie w luksusie ponad stan małżeństwa właścicieli firmy, dzielącego tylko zyski miedzy sobą a osoby spoza rodziny traktujące jak najtańsze woły robocze w ich założeniu bo na innych ich nie stać, bo większych środków, czy choćby na poziomie średniej przeciętnej pensji warszawskiej czyli 4,5 tys. zł na rękę na zatrudnienie tu na pełen etat 1/1 nawet nie chcą przeznaczyć a już najlepiej jakby kto się zgodził pracować tam za darmo na stanowisku specjalistycznym i z szerokim zakresem obowiązków i biegłą znajomością języka niemieckiego. Taka to jest firma żałosna i niepoważna.

Zostaw opinię o Blue Solution Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Blue Solution Sp. z o.o.