Opinie o Blue Solution Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Blue Solution Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Blue Solution Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Blue Solution Sp. z o.o. w Warszawa

Gerard

Byłem dziś na spotkaniu rekrutacyjnym, jestem pod wrażeniem tej firmy. Pani Prezes jasno tłumaczy obowiązki na stanowisko asystenta Zarządu nie bawiąc się w żadne ceregiele. Miła, merytoryczna rozmowa zostawia pozytywne wrażenie ponieważ da się odczuć fajną atmosferę panująca w tej firmie. Skoro właściciel firmy "po ludzku" podchodzi do potencjalnego pracownika i sam toruje rozmowę w fajnym kierunku to wszelkiej maści inklinacje korporacyjne nie mają tutaj racji bytu. Mimo iż byłem dopiero na rozmowie rekrutacyjnej i nawet jeśli nie dostałbym tam zatrudnienia to polecam próbować swoich sił w tej firmie chociażby z tego względu aby poczuć jak Prezes/Prezesi powinni traktować potencjonalnych kandydatów.

robert
@JanuszeBiznesu

dawno nie czytałem tak trafnej odpowiedzi na temat firmy. Człowieku jeśli się dostałeś to czytaj - rezygnuj W TYM MOMENCIE uratujesz życie swoje i swojej rodziny. nie ryzykuj

Mońka Nowy wpis

Hej. ;) jest jeszcze widoczna oferta dla specjalisty ds. logistyki i sama rozważam swoją kandydaturę. Ktoś już pytał o rozmowę i jej przebieg ale nie widzę odpowiedzi. Sama jestem jej ciekawa jak również tego czy można na niej skuteczne negocjować stawkę czy raczej podstawa jest jednoznaczna?

Marzena Nowy wpis

Dwa zamówienia - dwa razy porażka , pomimo zapewnień że kierowca będzie do godziny - kierowca nie dojechał, 20 tirów musiało adblue zatankować na stacji paliw co naraziło nas na stratę. Nigdy więcej współpracy z tą firmą

Inez Nowy wpis

Ile tego doświadczenia trzeba tak w ogóle mieć żeby się dostać na specjalistę ds. logistyki? jest teraz widoczna oferta ale coś nie precyzują tego wprost. ja jestem po rocznym stażu, więc nie wiem czy się w ogóle łapię. Sam proces rekrutacyjny i rozmowa jak wyglądają?

Gerard

BlueDramat
@Gerard

Szczerze cieszę się tak miło przebiegła rozmowa i powinieneś być szczęśliwym człowiekiem że nie zacząłeś tam pracować. (usunięte przez administratora)Podwyżka? Oczywiście! Jak pół roku będziesz chodzić i marudzić może w koncu dostaniesz coś na odwal sie :-)(usunięte przez administratora)

JanuszeBiznesu

Cieszę się ze ktoś w końcu napisał o tej firmie i może potencjalny pracownik przeczyta to i się zastanowi zanim się tam zatrudni. Najgorsza i mówię to z pełna odpowiedzialnością, firma w jakiej przyszło mi pracować. (usunięte przez administratora)Jest to straszne miejsce pełne smutnych, przytłoczonych,(usunięte przez administratora) i zestresowanych ludzi(chociaż ludzie tam sa wspaniali i tylko dzięki nim właściciele pławią się w forsie ). (usunięte przez administratora) Naprawdę warto poczekać poszukać czegoś innegoi nie pchać się w ten(usunięte przez administratora) !!! To coś się tam dzieje to koszmar nigdzie nie jest wspaniałe ale uwierzcie mało jest aż tak tragicznych miejsc jak to... i mech tu nic nic pomoże ;)

Malgos

Pozory niestety

SL
@Malgos

czemu pozory?

@Malgos

Chodzi Ci o pozory z tym ludzkim podejściem? Widzę, że jesteś byłym pracownikiem, weź powiedz coś więcej o tym

haha
@Gerard

Myślałeś, że ten komentarz pomoże Ci dostać pracę? Nikt kompletnie się nie domyślił, że próbujesz komuś wchodzić w (usunięte przez administratora) :)

@haha

Haha, ej faktycznie nie pomyślałam o tym z tej strony. Geniusz marketingu osobistego z niego. ;p Widzę, że aktualnie pracujesz, orientujesz się może czy się dostał? Bo serio ciekawa jestem efektu takiej zagrywki

robert Nowy wpis
@JanuszeBiznesu

logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Pracownik ds. windykacji nalezności
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno

Opinia po rozmowie? a gdzie były ogłoszenia, że szukają? Podobnie jak u poprzednika u mnie ostatnia oferta na obsługę jest sprzed roku. to gdzie jeszcze się ogłaszają? Piszą w treści o umiejętności pracy w zespole, w jak dużym? Jaka jest atmosfera?

Firma niegodna polecenia i zaufania. Po trzyetapowej rekrutacji obiecują że wrócą z informacją, jaka by ona nie była, natomiast dwa tygodnie później brak odpowiedzi. Po dodzwonieniu się zdziwienie, kłamstwo o rzekomym „zagubieniu” numeru. W CV numer jest, w każdej chwili można do tego wrócić, dodatkowo do ostatniej rozmowy numer jak najbardziej był niezagubiony i z niego korzystano dzwoniąc regularnie. Strata czasu, bardzo nieprofesjonalne podejście do kandydatów a to niedobrze świadczy o przyszłej współpracy

Nikola

To gdzie te oferty dla kierowców? pisano jakiś czas temu ze rotują a mnie oferty się nie pokazały. Jeśli już to wyskoczyła taka jedna na obsługę klienta. czy faktycznie ostań raz z rok temu kogoś szukano? Jak w zasadzie pracuje się na obsłudze? Jest w ogóle sporo klientów? nikt niczego nie pisze i to mnie zastanawia

Klient

Ja jako klient potwierdzam, że rotację kierowców mają dużą. Za każdym razem przyjeżdża inny kierowca, a dostawy mam dwa razy w miesiącu. Dodatkowo każdy jeden gorszy. Rozlewają produkt... dlaczego jeszcze się ich trzymam? Bo mają Noxy. O to w hurtowych ilościach jest ciężko. Adblue z granulatu mnie nie interesuje, ale rozglądam się ciągle za inną firmą.

Te stanowiska już obstawione :D

@b

A ile tych wyższych tu jest i od lat zajęte? Co z awansami finansowymi chociażby, te występują? Na jakie finanse można się nastawiać?

Grażyna

Jakiś czas temu firma szukała pracownika jako Asystent / Asystentka Działu Sprzedaży poprzez ogłoszenie w internecie. I jestem ciekawa, czy podczas rekrutacji są zadania rekrutacyjne/testowe? I czy na początek jest jakiś okres próbny?

B
@Grażyna

Nie przypominam sobie zadań na rozmowie kwalifikacyjnej. Okres probny do tej pory był 3 miesięczny na umowę o pracę, ale byc moze cos sie zmieniło;)

N. C.

Podsumowując Blue Solution - jeśli lubisz kiedy praca staje się Twoim życiem - to miejsce jest dla Ciebie :)

Azoty-Puławy

Najgorsza firma transportowa w jakiej jeździłem. Auta szroty, bałagan w dokumentach i biurze. Problemy przy planowaniu tras, mobbing ( mówią ile masz spać)Umowa zlecenie aby oszukać US i ZUS i oczywiście nie wypłacają pieniędzy za prace. Firma nie jednokrotnie była pozywana!!!

@Azoty-Puławy

Doprecyzujesz stan techniczny aut, skoro od razu szrotami je nazywasz?

Czy nowo zatrudnione osoby w Blue Solution Sp. z o.o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

b

Tak, otrzymują. Umowa na okres próbny jest umową o pracę.

On

Jako kierowca ? Zapomnij o umowie od pierwszego dnia. Tylko zapewniają że będzie umowa

Irena
@b

A ile trwa okres próbny?

@Irena

Próbny okres trwa 3 miesiące.

@b

No i po próbnym jak to dalej wygląda? Często ludzie się nie sprawdzają czy raczej prawie każdemu udaje się dostać? Umowa kolejna już na ile?

@Emilia

A to już w sumie zależy czy się sprawdzisz czy nie, ale kolejna umowa już na dłuższy czas (rok albo nieokreślony).

@b

A statystycznie to raczej większość się sprawdza? Nie ma co się stresować? Też tam widzę od Ciebie info, że wyższe stanowiska obstawione czyli szanse na awans marne? Tu dużo czasu trzeba, żeby jak już gdziekolwiek przeskoczyć?

Typ

Jest w tej chwili przeprowadzana rekrutacja do działu logistyki. Czy w takim razie nie nastawiać się na rozmowę?

HR

Nikt nie jest anonimowy w Internecie i pisanie nieprawdy zawsze kończy się dla sprawców pomówień odpowiedzialnością prawną. Z tego co ja wiem, to firma złoży pozew o ochronę dóbr osobistych (zadośćuczynienie w wysokości kilkudziesięciu tysięcy zł) oraz doniesienie do organów ścigania z art. 212 par. 2 k.k. ("Kto pomawia inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku"). Zobaczymy kto lepiej wyjdzie na tych potyczkach sądowych ;)

@Typ

Zawsze tak mocno sugerujesz się opiniami innych ludzi? Bo może czasami warto też mieć swój rozum i próbować pewnych rzeczy? ;p A zresztą to czy po samej rozmowie opinia sama Ci się nie wyrobi już przypadkiem?

Wiesław

Pierwszy i mam nadzieję że ostatni raz, pracowałem jako kierowca w "takiej" firmie.. Pomimo 11lat prowadzenia ciężarówek jako kierowca i różnych przygodach z pracodawcami. Do dziś ciarki na plecach mam na wspomnienie o tej firmie. A nie jestem wybredny w pracy. Boże chroń przed taką praca i poniewierką. Pozdrawiam

Lopezik
@Wiesław

Powiedział prawdę.

@Wiesław

Nie polecam, nie wiem jak na Białorusi ale w Polsce się rozliczamy. Białoruska wsza poblokowala połączenia przychodzące. Winni mi są Ok 3000 zł od dwóch lat nie potrafią się rozliczyć. Przepraszam ze wylewam swoje żale na gowork ale nie mam innego wyjścia. Proszę się zastanowić przy podpisaniu wspolpracy

Czy zdarzają się nadgodziny w Blue Solution Sp. z o.o.?

Kierowca 123

Oczywiście, na dystrybucji (usunięte przez administratora) się do oporu ...

@Kierowca 123

Coś ci ucięło, ale z tego co rozumiem to mówisz że tych nadgodzin jest dużo? Ile w tygodniu się zdarza?

Baby Wow

Firma kameralna, składająca się tak naprawdę z logistyków i handlowców. Minusy Bardzo nerwowa atmosfera, brak decyzyjności przełożonych w działach, wszyscy płaszczą się w stronę Pani Moniki S. Pracownicy niestety sfrustrowani, często nadgodziny i to nie płatne. Obgadywanie każdemu (usunięte przez administratora) i dwulicowość. Wieczne telefony po pracy Plusy Fajne integracje firmowe i bonusy świąteczne Opieka medyczna Naprawdę przyjaźni pracownicy, jest ich kilku :) Generalnie spoko ale dla kogoś cierpliwego i oddanego pracy.

Uciekać jak najdalej!!! Okropna atmosfera, praca po godzinach za darmo. Nikt tam długo nie wytrzymuje ze względu na bardzo fałszywe towarzystwo. Obgadywanie za plecami, poniżanie, (usunięte przez administratora) to standardy tej firmy. Kierownik handlowy Pani K. Wprowadza ogromny zamęt poprzez skłócanie ludzi między sobą i poniżanie pracowników przy reszcie zespołu... W związku z tym, że to prawa ręka szefowej, nikt nie sprzeciwia się jej dziwnym zachowaniom i każdy jej przytakuje przez co owa Pani myśli, że jest "fajna". Ale jak tylko opuszcza biuro .... nic tylko wejść z dyktafonem :) Nie polecam.

Kierowca

Chciałbym podzielić się opinią firmy. Praca dla zdesperowanych kierowców . Jeśli nie chcesz tracić nerwów to nie zaczynaj w ogóle .. Najgorsza praca w jakiej pracowałem ,wszystko co piszą jest prawda .

Kierowca

Obciążają za dodatkowe kilometry, Trasy wytyczaja przez drogi dla osobowych,przez ograniczenia tonarzowe, zakazy, nie jednokrotnie dojazd do klienta przez mostki np.15ton. Ogólnie nie polecam, proszę sobie zadać pytanie,skoro tak dobrze płacą to dlaczego szukają kierowców? Ciągła rotacja, kary za zwolnienie z dnia na dzień (5tys zł) zapis jest w umowie, tzn-umowie zlecenie,wyzysk do granic możliwości!

Zostaw merytoryczną opinię o Blue Solution Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Blue Solution Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Blue Solution Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Blue Solution Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Blue Solution Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Blue Solution Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042