Opinie o Blue Solution Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Blue Solution Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Blue Solution Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Blue Solution Sp. z o.o. w Warszawa

Kierowca2020

Jeśli w domu masz tylko rybki i lubisz pracować po 15godzin dziennie to ta praca jest dla ciebie. Zgadzam się że wszystkimi komentarzami napisanymi powyżej, dobrze że karty są w tacho, bo by zajeździli, czytać te śmieciowe umowy!!!! może się okazać w razie chęci opuszczenia pracy że to Ty jeszcze jesteś im winny pieniądze... Rotacja kierowców jak ludzi w McDonalds.

Anetka

Jak w ogóle przebiega tu proces rekrutacji?

Wiesław

Co to za firma..?! Niby auta w miare nowe "6kola na reke" no rewelacja! Tylko podejrzane że potrzebują do pracy..

kierowca z ADR
@Wiesław

Te 6 koła dla kierowcy to nie jest jakis super wynik!

Filip

Zastanawiająca cisza, szkoda że nikt tu nie zagląda od czasu do czasu ale skoro jest dobrze to się nikomu nie chce.

logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
kandydat

Cześć, jak wygląda praca w czasie koronawirusa? Możecie pracować zdalnie?

Miałam przyjemność tam pracować i z przykrością stwierdzam że była to najgorsza praca w moim życiu. Rozmowa kwalifikacyjna przebiegała jak ktoś opisał niżej: bez HRowych głupot i dziwnych pytań. Krótko i rzetelnie. Niestety jak to mówią pozory często mylą. Nadgodziny są praktycznie codziennie oczywiście nieodpłatne. Towarzystwo na Maxa zestresowane i sfrustrowane obecnością w tej firmie. Przyszłym kandydatom polecam ubiegać się o przynajmniej tydzień próbny jeśli nie chcą wpakować się w (usunięte przez administratora) na dłużej...

Kierowca z Bombowca

(usunięte przez administratora) Nie maja pojecia o czasie pracy kierowców i co to znaczy godność człowieka. Praca weekendami i do granic możliwości. Nie polecam nikomu tej firmy. Bardzo duża rotacja, samochody w tragicznym stanie.

Elżbieta
@Kierowca z Bombowca

Duża rotacja może mieć akurat różne przyczyny - niekoniecznie muszą one wynikać z winy samego pracodawcy. Wspomniałeś, że w Blue Solution nierzadko pracuje się w weekendy. A czy macie płacone za nie wyższą stawkę czy jednak taką samą?

Marcin Firchal

Uwaga Panowie Przewoźnicy i Kierowcy firma od lutego 2019 r zalega z płatnościami.

Nowy kierowca

Można dodać że zwalniają bez powodu...

Kierowca 4

Wyzysk i praca do granic mozliości auta nie sprawne itd. Moze trafia na kiero który zadzwoni na inspekcję i wszystko wyprostuje..

Kierowca 2

Zgadzam się z poprzednikiem. Nie polecam!

Kierowca

Kierowcy uwaga na tą firmę! Zdecydowanie nie polecam!

Dagmara

Czy firma szkoli swoich pracowników?

AT

Dodatkowe świadczenia na rzecz firmy Praca w ciągłym stresie, brak urlopów i wieczne pretensje. Bardzo się ciesze ze juz odeszłam, nikomu nie polecam tej firmy

Dziękuję bardzo BS

Dzięki Bogu że już tam nie pracuje!!! Najgorsza praca w moim życiu, 8h dziennie to minimum jakie trzeba tam siedzieć i oczywiście nadgodziny nie są płatne, wynagrodzenie nie jest w żadnym stopniu adekwatne do ogromnego zakresu obowiązków(usunięte przez administratora)podwyżka to marzenie i prędzej trafisz 6 w totka niż ją dostaniesz, telefony trzeba odbierać cały dzień czy w pracy czy poza nią, totalny brak szacunku do kierowców i przewoźników bo to przecież woły robocze i mają jeździć pn-sob i nie przestrzegać czasu pracy. Dobrze wszystkim radzę trzymajcie się z daleka od BS gdyż praca tam wiąże się z depresją i ciągłą frustracją. Dużo osób już uciekło a reszta chce się zwolnić tylko im odwagi brakuje.

Specjalista ds. Sprzedaży z biegłym językiem niem

BLUE SOLUTION Sp. z o.o. to bardzo mała firma rodzina prowadzona przez małżeństwo w Warszawie jadąc na Piaseczno przy ul. Puławskiej także wiadomo już o co tu chodzi i czego się może potencjalny kandydat do pracy tu spodziewać, bo na pewno nie godziwej pensji adekwatnej do wysokich kwalifikacji merytorycznych, z języka obcego- niemiecki, do tego doświadczenia jakich ta firma od lat już poszukuje i znaleźć nie może, bo w Warszawie ludzie nie są naiwni i nie będą tyrać na dobrobyt i życie w luksusie ponad stan małżeństwa właścicieli firmy, dzielącego tylko zyski miedzy sobą a osoby spoza rodziny traktujące jak najtańsze woły robocze w ich założeniu bo na innych ich nie stać, bo większych środków, czy choćby na poziomie średniej przeciętnej pensji warszawskiej czyli (usunięte przez administratora) tys. zł na rękę na zatrudnienie tu na pełen etat 1/1 nawet nie chcą przeznaczyć a już najlepiej jakby kto się zgodził pracować tam za darmo na stanowisku specjalistycznym i z szerokim zakresem obowiązków i biegłą znajomością języka niemieckiego. Taka to jest firma żałosna i niepoważna.

Zostaw merytoryczną opinię o Blue Solution Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Blue Solution Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Blue Solution Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Blue Solution Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Blue Solution Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Blue Solution Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Blue Solution Sp. z o.o.