Rfm Roya Sp. z o.o. Fabryka Mebli

Opinie o Rfm Roya Sp. z o.o. Fabryka Mebli

eddy

a mnie tez zastanawia co słychać aktualnie w tej firmie??

mustafa

zgadzam się z poprzednikami nie polecam tej firmy lepiej mniej zarobić. wrzystko o czym mowa na wstępie okazuje się kłamstwem kierownik od pierwszego dnia pokazuje buractwo i nic więcej pracowałem tam pół roku i stwierdzam że o pół za długo

dr.kidler

Pracowałem w tej firmie i szczerze mówiąc są tam gorsze dwulicowe sukinsyny(nie mający pojęcia o stolarstwie) niż ten kierownik

R

zgadzam się z wami ta firma to kompletne dno nie polecam nikomu pracować.

BYŁY

Potwierdzam, jest tam kierownik klasyczny prostak i wieśniak granatem oderwany od pługa. Nie szanuje ludzi i donosi do prezesa na pracowników maskując swoje nieudacznictwo. Pracownicy chcieli go bić ale uciekł do prezesa ze skargą. NIE POLECAM.

Gary

NIE POLECAM - KOMPLETNE DNO ! PRACOWAŁEM TAM ,KOSZMAR KTOREGO NIE CHCĘ PAMIĘTAĆ . KOLEDZY ISTNEJE NAPRAWDĘ LEPSZY ŚWIAT !

Zostaw opinię o Rfm Roya Sp. z o.o. Fabryka Mebli - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rfm Roya Sp. z o.o. Fabryka Mebli