Hunter Consulting Sp. z o. o.

Opinie o Hunter Consulting Sp. z o. o.

użytkownik zarejestrowany

@Dawid - dobrze to słyszeć. A mógłbyś napisać nieco więcej o samym procesie rekrutacyjnym? Z ilu etapów się składał? Czy na pierwszym etapie była przeprowadzona telefoniczna rozmowa weryfikacyjna? Takie dodatkowe informacje mogą być ważne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie.

Dawid

Kontakt zawsze rzeczowy, pomocni ludzie. Rozmowa o konkretach a nie o wyimaginowanych sytuacjach. Miły kontakt z Panią Martą. Polecam wszystkim którzy chcą znaleźć pracę.

Kandydat

Brałem udział w rekrutacji realizowanej przez tę firmę. Po pierwszym kontakcie telefonicznym zostałem zaproszony na spotkanie w siedzibie firmy. Po krótkim czasie otrzymałem zaproszenie na spotkanie z pracodawcą, z którym nie doszliśmy do porozumienia. Niemniej sam proces rekrutacji ze strony Hunter Consulting przebiegał profesjonalnie i rzeczowo. Cenna była szczególnie terminowa informacja zwrotna.

użytkownik zarejestrowany

@A..to bardzo dobrze świadczy, że firma wykazuje się dużym profesjonalizmem podczas procesu rekrutacji. Czy udało Ci się za ich pomocą znaleźć pracę? Jeśli tak, to chętnie dowiemy się jak długo trwał proces od przesłania CV do rozmowy oraz ostatecznie rozpoczęcia pracy.

A..

Polecam współpracą z agencją, rozmowy przeprowadzone tak aby dogłębnie poznać kandydata, jego mocne strony, kontakt zwrotny po każdym etapie rozmów , do zakończenia etapu rekrutacji wiedziałam co, jak i kiedy. Bardzo profesjonalnie, rzeczowo a do tego przez sympatyczne osoby.

użytkownik zarejestrowany

@zabol udało Ci się rozpocząć współpracę z Hunter Consulting? Chętnie również usłyszymy więcej na temat procesu rekrutacji. Jakie umiejętności były podczas niej sprawdzane?

JJ

Miałam przyjemność współpracować jako kandydat z HC przez parę miesięcy. W 100% polecam. Atmosfera i podczas rozmowy telefonicznej i podczas spotkania w siedzibie bardzo przyjemna, niestresująca a w tym wszystkim wciąż profesjonalna. Poświęcony czas na update'y telefoniczne, mailowe i sms'owe - olbrzymi. Za stały kontakt z kandydatem, szukanie nowych propozycji i zrozumienie daję maksymalną ocenę.

zabol

Rekrutacja na bardzo wysokim poziomie, byłem na kilku rozmowach ,więc wiem jak wygląda rynek. Rozmowy z pełną kulturą , bez uprzedzeń i wyniosłości. Cały czas pozostawali ze mną w kontakcie , pytając o postępy bezpośrednich rozmów z pracodawcą. Na bieżąco mejle z instrukcjami - kiedy i gdzie spotkanie. Orientowali się w szczegółach branży. Osobiście polecam

iwa
użytkownik zarejestrowany

Własnie wczesniej widziałam kilka ofert pracy a od jakiegoś czasu nic sie nie pojawiało czy na Key Account Manager będa szukać kogoś?

Pracodawca

Jestem zadowolona z efektów pracy HR. Wytypowali nam kilku dobrze dopasowanych kandydatów. Wszyscy pozytywnie się o Nich wypowiadali. My też jesteśmy zadowoleni z finału rekrutacji. Następnym razem zatrudnimy tą samą firmę.

Pracodawca

Kandydat

Jako firma rekrutacyjna stoi na bardzo niskim poziomie. Dodam, że jako kandydat zakwalifikowałem się do dalszych etapów, jednak sama rozmowa była prowadzona na niskim poziomie przez wszechwiedzącego rekrutera, który zna się lepiej na branży niż ktokolwiek inny w niej pracujący. Nie polecam raczej uczestniczenia w ich rekrutacjach.

Diss

W kontekście kandydata. Przecież to forum agencji rekrutacyjnej. Oni rekrutują. To nie u nich będziesz kierownikiem zmiany...

Diss

Nie polecam udziału w żadnym z projektów prowadzonych przez tą firmę. Merytorycznie rozmowy są na słabym poziomie, głupie nic nie wnoszące pytania, brak informacji zwrotnych itd. Odradzam.

Johnny

Marta masz rację, że w te dialogi zaangażowani są pracownicy, komicznie się to czyta. Teraz pewnie poszukują pracownika i postanowili wykorzystać go work i wypisują "och jakie cudowne stanowisko, niesamowite szanse rozwoju, wspaniała firma och itp.itd." hehe zaprawdę śmiesznie im to wychodzi.

marta

Sekin napisz coś więcej o perspektywach na tym stanowisku

marta

I zapomniałam dodać, że ich strona internetowa Wygląda jakby była robiona jako projekt na informatyce w gimnazjum, który był na podciągnięcie z 2 na 3 na koniec roku.

marta

Zastanawiam się czy pracownicy Hunter Consulting nie dostaną rozdwojenia jaźni odpowiadając sobie na dodane przez siebie komentarze. Wyglądają one mało naturalnie. Minus dla Was za traktowanie potencjalnych kandydatów jak idiotów.

roman

ukej mylisz Hunter Consulting o którym jest tutaj mowa z Hunter Consulting amerykańską firmą rekrutacyjną. To ta amerykańska jest znana a nie ten kiosk, oni wzięli sobie tylko nazwę.

MJ

Fatalna firma, nieprofesjonalna, mają bałagan i nie potrafią o niczym poinformować. Zdecydowanie nie polecam nikomu.

Luka

Miałam przyjemność uczestniczyć w rekrutacji w HC. Po raz pierwszy spotkałam się z tak profesjonalnym podejściem. W żadnej firmie head hunterskiej, nie poświęcono mi tyle czasu. Podczas rozmowy padały bardzo techniczne i szczegółowe pytania z mojej branży. Nikt nie był wobec mnie wyniosły, wręcz przeciwnie wszystko przebiegało w sympatycznej atmosferze. W moim odczuciu, podeszli do mnie bardzo indywidualnie i reprezentowali nie tylko interesy pracodawcy, ale również i moje. W końcu ktoś wykonuje swoją pracę tak jak powinien. Polecam

K.

Zamieściłem wcześniej opinię odnośnie firmy i ich mało profesjonalnego zachowania (brak komunikacji, informacji zwrotnych). Odniosłem się również do komentarzy, które są nienaturalne i wyglądają na napisane przez samych pracowników reklamujących firmę zarówno dla kandydatów i pracodawców. Opinia ta została jednak usunięta, co tylko potwierdza moją tezę. Pozdrawiam.

Ying Yang

Firma zaprosiła mnie do rekrutacji na jedno ze stanowisk. Nie polecam. Brak informacji zwrotnych po spotkaniach. Przemądrzały Pan prowadzący rozmowy. Ogólnie bardzo kiepskie wrażenie. Narażają na koszty związanie z dojazdem, by później nie informować o postępach w rekrutacji, no ale w tej chwili działa w ten sposób wiele podobnych im firm.

S.

Miałem niewątpliwą przyjemność współpracować z tą firmą. Proces rekrutacji prowadzony był przez Panią Martę i Pana Marka. Oboje bardzo profesjonalnie podchodzą do swoich obowiązków. Byli przygotowani do rozmowy ze mną, mimo że proces rekrutacji dotyczył stanowiska, które wymaga stricte technologicznej wiedzy. Co ważne - wszelkie ustalenia otrzymywałem również drogą elektroniczną. Pierwszy raz brałem udział w tego typu projekcie, ale będę to bardzo dobrze wspominał. Dzięki Hunter Consulting dostałem pracę w porządnej firmie.

media*

Pracy nie dostałem bo nie dogadałem się z pracodawca. Natomiast byłem zaproszony na rozmowe a sam proces po stornie Hunterconsulting oceniam pozytywnie. W ogole ze do mnie dotarli z propozycja. W sumie reprezentowali interesy pracodawcy oczywiście: byli b. skrupulatni, dopytywali ale byli wobec mnie rzetelni i uczciwi , caly czas otwarta komunikacja.

***

HunterConsulting, a dokładniej Pani Justyna i Pan Marek, zaprosili mnie do jednego z prowadzonych przez siebie projektu. Pierwsza rozmowa - telefoniczna, co prawda długa ale rzeczowa i poruszająca najważniejsze kwestie dla projektu. Rozmowa w siedzibie firmy - w pełni profesjonalna i co rzadko spotykane w firmach headhunterskich - w miłej atmosferze. Komunikacja i przepływ informacji na najwyższym poziomie (terminowe feedbacki, zawsze emailowe potwierdzenie ustaleń telefonicznych). Osoby z którymi przyszło mi rozmawiać, kładły duży nacisk na wyszukanie najbardziej odpowiednich kandydatów. Polecam tą firmę; kandydatom i pracodawcom.

xyz

Te dobre opinie to chyba sami pracownicy o sobie wystawiają. Nie polecam. Brak profesjonalizmu. Na rozmowie pewien Pan chciał pokazać za wszelką cenę, że jest ode mnie mądrzejszy i lepiej zna się na wykonywanej przeze mnie pracy.

Wiki25

Było OK. Rozmowa telefoniczna w dobrej, pogodnej atmosferze, dzięki temu mało stresu. Ja wolę dłuższą rozmowę telefoniczną, nawet 40 minutową zamiast jechać na spotkanie i dowiedzieć się po 5 minutach, że nie pasuje na stanowisko gdzie kandyduje. Uczciwe podejście.

sdf

brak profesjonalizmu- nie polecam

Ema

Byłam na rozmowie w tej Agencji. Zostałam zaproszona na następną. Z mojego doświadczenia, kilkunastu odbytych rozmów kwalifikacyjnych ta była najbardziej profesjonalna i najmniej się stresowałam. Nie otrzymałem propozycji pracy ale i tak mogę tę firmę polecić - wyróżnia się pozytywnie na tle innych.

X

Rozmowa telefoniczna wstępna trwała 30-40 minut... pytania były często niestosowne, a pan z którym rozmawiałam bardzo niemiło wyraził swoją opinię na temat mojego poprzedniego pracodawcy. Gdy zapytałam czy w przypadku niezaakceptowania mojej kandydatury dostanę jakąkolwiek wiadomość otrzymałam odpowiedź, że oczywiście wyślą mi maila, czego oczywiście nie zrobili. NIE POLECAM!!!

rozmowa rekrutacyjna

Rozmowa pseudo kwalifikacyjna na bardzo słabym poziomie. Prawie żadnych pytań ukierunkowanych na przydatność kandydata do wykonywania obowiązków na aplikowane stanowisko. Rozmowa w ciemnio nie wiemy, do jakiej firmy ubiegamy się o prace i czym dana firma się zajmuje. Spotkanie w siedzibie firmy ograniczyło się do powtórzenia togo, o czym była mowa w rozmowie wstępnej przez telefon i nic więcej.Narażają na koszty związane z dojazdem do warszawy. Jeżeli ktoś nie pracuje może kilka stówek rzucić w błoto!!! I milczą. Bardzo słaba agencja!!! Nie polecam!!!

rozmowa rekrutacyjna

Rozmowa z współprascicielem HunterConsulting przez telefon trwała 40 min. (a miała byc wstepna, krótka). W jej trakcie, opócz bardzo wnikliwych pytan dot. mojej obecnej pracy, Pan nadwyraz wyrazał swoją pejoratwną opinie o moim obecnym pracodawcy. Dodatkowo tuz po kazdym zadaniu, dostawalam feedback, co uznałam za kompletny brak kompetencji. Pan Maciej, bo jjak dobrze pamietam mial tak na imie, na koniec stwierdzil, ze jezeli sie do mnei nie odezwa wciagu tygodnia to bedzie oznaczac, ze zrezygnowali z mojej kandydatury. Istny brak profesjonalizmu, NIKOMU NIE POLECAM. dno.

anon

Hunter Consulting zaczepiło mnie, proponując ofertę pracy. Niestety, po masie telefonów i 6 stronach formularza, który niewiele więcej wnosił niż moje CV, Pani konsultantka nie była w stanie umówić ze mną terminu rozmowy (rozmowy w agencji, nie u klienta ostatecznego, którego nazwy do tej pory nie znam) sugerując na każdym kroku, że jest tak bardzo zajęta i ma tak dużo innych zgłoszeń, że te terminy są ostateczne (a mocno kiepskie, gdyż musiałbym wziąć pół dnia urlopu w obecnej pracy). Podziękowałem za współpracę ze względu na brak profesjonalizmu i poszanowania mojego czasu.

Zostaw opinię o Hunter Consulting Sp. z o. o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hunter Consulting Sp. z o. o.