Refratec Sp. z o.o.

Opinie o Refratec Sp. z o.o.

Jak wyglądają dziś zarobki w Refratec Sp. z o.o.? Czy od dodania ostatniej opinii uległy one zmianie?

Czy są jakieś zmiany w Refratec Sp. z o.o.? Czy można liczyć na elastyczne godziny pracy? To istotne informacje dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w przedsiębiorstwie.

anonymous
@Administrator 23.02.2018 11:48

zmian nie ma bo po co robic cos dla pracownikow cale szczescie kryzys sie skonczyl bezrobocie maleje firma zatrzymala sie na stawkach z ubieglych kilku lat

Jakie benefity lub dodatki pozapłacowe oferuje firma Refratec Sp. z o.o. ? Wiecie coś na ten temat? Twoja wypowiedź jest ważna!

anonymous
@admin 21.08.2015 06:59

nic tylko przymusowe urlopy bezplatne jak nie ma roboty

DAN

Wypłaty w ratach, z kilkumiesięcznym opóźnieniem to norma- oto REFRATEC !!!

medman

Żadne

Zostaw opinię o Refratec Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Refratec Sp. z o.o.