Markowy Bruk

Marki

Opinie o Markowy Bruk

Przemo

Firma jest nie wypłacalna. Oszczędzają na materiale u klienta i sprzedają kostkę pozagatunkową w cenie najlepszego gatunku. Ostrzegam pracowników i klientów którzy chcą mieć usługę zrobioną porządnie.

Markowy Bruk

Czy wiecie o jakiej firmie piszecie?Markowy Bruk nie wystawiał żadnej oferty pracy.

deko

Tym którzy chcą tam pracować radzę się 600 razy zastanowić bo z tymi ludźmi się nie da pracować

marek
@deko 03.09.2015 21:10

Ukazała się niedawno oferta pracy z tej firmy możesz powiedzieć co tam jest nie tak ??

naprawdę

pracownicy to niestety chamy nie warto im ufać bo tam każdy ma manie wielkości nie polecam

Niezadowolony klient

Szkoda, że nie szukałem opinii wcześniej. Faktycznie strasznie niedokładni, aby odwalić i wziąć kasę. Teraz jak wszystko uprzątnąłem to widzę wiele niedoróbek i szlag mnie trafia bo nie ma jak poprawić. Tyle w temacie ich jakości.

Maciej

Gówniany ten bruk a nie markowy. Robili tylko chyba na dużych placach. U mnie byle jak, niedorówki, aby szybko skończyć. Na dwa dni zostawiłem ich z żoną i odwalili fuszerkę i nawet nie wiadomo jak to poprawić.

Zostaw opinię o Markowy Bruk - Marki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Markowy Bruk