Eklektika - Language Means Business

Toruń

Opinie o Eklektika - Language Means Business

Marta

Opinie są trochę podzielone i nie do końca poświadczone. Czy ktoś z obecnych pracowników jest w stanie napisać jak teraz wygląda sytuacja i praca w Eklektika - Language Means Business? Tym bardziej, że firma ogłosiła bardzo dużą rekrutację. Pomóżcie wszystkim zainteresowanym osobą pracą w firmie w udzieleniu odpowiedzi w temacie, zatrudnień, warunków pracy lub atmosfery. Po to też służy forum.

miłosz

poszukują lektorów języka angielskiego, niemieckiego i szwedzkiego w całej Polsce. więcej informacji znajdziesz na ich stronie internetowej. Sprawdź może będzie coś co Cię zainteresuje.

Dis

bolek, powiem ci ze kontynuuję drogę rekrutacji. porównuję Eklektikę z obecnym pracodawcą. Jak chcesz iść do małej firmy i nic nie nauczyć się to będzie miejsce super dla ciebie:)sprawdź wpisy na Goldenline sobie. pozdrawiam

Dis

nie idź. pracowałam przez niecały miesiąc.to dziura. zero doświadczenia konsultantów. praca w piwnicy (dosłownie), jeżeli chcesz zdobyć większe doświadczenie - idź do większych firm. Może tylko szkolenia językowe są ok. a rekrutacja - żal.o AC i DC nic nie wspomnę. Chyba nawet nie wiedzą czym to jest.pozdrawiam i powodzenia

Zostaw opinię o Eklektika - Language Means Business - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eklektika - Language Means Business