klient Nowy wpis
Klient

firma coraz gorzej się spisuje z przewozami do Warszawy i z powrotem. Jest ciasno bo zostały wycofane kursy w godzinach szczytu . Rano tez jest ciasno i w dodatku kursuje ten mały busik w który trzeba stać do samej warszawy ..Bilety według konkurencji dużo droższe a komfort jazdy gorszy , jest coraz gorzej , brak klimatyzacji , spóżnienia autobusu po południu z warszawy , ludzie chcą po pracy jak najszybciej wrócić do domu a autobus spóżnia się notorycznie ..Jeśli firma nie może spełnić warunków to niech się wycofa , znajdzie się inna firma która spełni te wszystkie warunki ..Firma Dar Bus jest do kitu ..Coraz gorsza..

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.

Jaki jest styl zarządzania w P.T.H.U. Dar-Bus Dariusz Denis?

anonim Nowy wpis
Klient

Wulkanizacja jest super ale co do myjni rama nie domyta felgi brudne kabina niedomyta, po chemi biale smugi zostaly. Nie polecam tam zajezdzac

Pytanie Nowy wpis

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie P.T.H.U. Dar-Bus Dariusz Denis? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Magdalenka

Czy kierowców Dar-Bus nie obowiązują maseczki? Dlaczego kierowcy nie są chronieni żadną osłoną, czuję się niekonfortowo gdy ja muszę założyć miseczkę A kierowca w bezpośrednim kontakcie że mną nie musi i tłumaczy że jest w pracy,więc nie musi jej mieć na twarzy

Andrzej

Tak mało informacji zostawiacie na forum, szkoda bo ludzie szukając pracy korzystają z tych informacji.

Krystian

@baltazar a czy maja jakieś wymagania do nowego pracownika ? Jeśli chodzi o wykształcenie, doświadczenie ?

Karol

Czy trzeba pracować w święta ?

Stefan

Czy firma potrzebuje teraz kogoś do pracy? Trudno dostać tu robotę, świetna firma i obawiam się czy mam szanse?

Baltazar
@Stefan

Nowy pracownik mile widziany ;)

Bober

Super firma wszystko ok tylko autobusy ciasne (odstępy miedzy siedzeniami jak dla krasnoludków )a w zimę zimne reszta ok

Pasazerka

Wszystko super, mile szefostwo, kierowcy mili i pomocni. Polecam.

Co od czasu dodania ostatniej opinii uległo zmianie w P.T.H.U. Dar-Bus Dariusz Denis?

Czy warto zainteresować się firmą P.T.H.U. Dar-Bus Dariusz Denis jako pracodawcą?

Bodzon
@Administrator

Jeżeli jestes ambitny i znasz się na fachu to jak najbardziej.

Debeściak

Jakim fontem drukujcie daty na biletach?

Pasazer

Ludzie drukujcie sami daty na biletach. Przechodzi taki numer. Tylko trzeba od kierowcy załatwić czyste naklejki. Może wiecie który sprzedaje?

Cezary85

Wydaje mi się, że w tej firmie panują inne zasady niż u konkurencji, mianowicie autobusy jeżdżą czyste i zadbane, czasami nawet kierowca psiuknie przyjemnym zapachem i podróż staje się przyjemniejsza. Niektórzy pasażerowie są nieznośni ale to i tak mniejszy procent jak u konkurencji, w której jeździłem ponad rok jako pasażer, gdzie siedzenia były brudne, śmierdzące a podłoga się lepiła blee. Podsumowując jestem zadowolonym klientem i jeżeli ktoś marudzi i narzeka najpierw niech porówna z konkurencją i szybko zmieni zdanie. Pozdrawiam

lala

Ciekawe jak maja dowiesc ludzi na czas aby do pracy zdążyli!!!! Jesli twój iloraz inteligencji jest tak wysoki to omijaj marki -zrobisz miejsce innemu!!!! Bara......!!!!!

alien

Pożal się Boże kierowcy z Łochowa których nazwisk nie będę wymieniać mogliby się nauczyć korzystania z zegarków, w końcu zarówno zegarki, jak i rozkład po coś są. A nie, żeby sobie przyjeżdżać o której się chce, zwłaszcza 7:30 czy na kurs na 21. Najlepiej się podstawić 2 minuty przed odjazdem i później odjechać. Jeżdżę tu od wielu lat i jakoś kierowcy ze Stoczka i Sadownego nie mają takich problemów. Tylko rozpuszczone jak dziadowskie bicze przemądrzali kierowcy z Łochowa nie dość, że mają najmniej pracy, to jeszcze narzekają i w bardzo niegrzeczny sposób odnoszą się do pasażerów. Za kogo oni się mają? Pępków świata? Również myślą, że na zawołanie kobiety będą im numery podawać. Była w tej sprawie wielokrotnie wysyłana skarga. Tylko pseudo fachowa obsługa biura jakoś średnio dba o wizerunek swojej firmy, ignorując te zażalenia. A przecież klient wasz pan i wasze pieniądze.

Kolonie Kobyłka

Z Dar-Busem byłem na koloniach z kobyłki, długa trasa ale przewożnik spisał się perfekcyjnie.

Ostroszka

Wszystko super gdyby nie ci poje.... przemądrzali kierowcy z Łochowa, którzy się mają za nie wiadomo kogo. Zero jakiegokolwiek poszanowania dla pasażera, tylko wciskanie kobietom karteczek z numerami. Żałosne

Zostaw merytoryczną opinię o P.T.H.U. Dar-Bus Dariusz Denis - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

P.T.H.U. Dar-Bus Dariusz Denis
3.2/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Szkolna 15