Warmet Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Hurtownia Łukasz Matusik

Lochow

Opinie o Warmet Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Hurtownia Łukasz Matusik

gosc

NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zero współpracy, jeden robi drugi stoi i się patrzy (chodzi o kierowców). Ogólnie masakra. Ostrzegam osoby które są zainteresowane - pracowałem to wiem. Bardzo żałuję. Strata czasu i szkoda zdrowia!!!!!!!!!!!

franek

Firma nie do uszanowania klienci niech uwazaja na ich towar !!!

gość

Ja także pracowałem w tej firmie tak jak kolega nie polecam. Firma ta liczy tylko na zysk żadnego poszanowania pracownika i bhp. Tam pracują tylko twardziele których ciężko złamać psychicznie, fizycznie i finansowo.

debesciakaco

nie polecam tej firmy byłem kierowca kilka lat [usunięte przez moderatora] to stary oszukaniec i dobry [usunięte przez moderatora] a kierownik [usunięte przez moderatora] to wo góle człowiek o dwóch mózgach (jak je ma) -chama -i [usunięte przez moderatora] tylko dziewczyny pracujące w biurze są w porządku no i chłopaki na magazynie

Zostaw opinię o Warmet Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Hurtownia Łukasz Matusik - Lochow

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Warmet Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Hurtownia Łukasz Matusik