Fotka.PL Sp. z o.o.

Opinie o Fotka.PL Sp. z o.o.

ror
użytkownik zarejestrowany

nei dziwią mnie takie warunki w czasach gdy wszyscy chcemy poznawać się wirtualnie ze są, dobry biznes gdy społeczeństwo jest jak z matriksa

użytkownik zarejestrowany

P

W biurze Fotki wszyscy pracują na umowę o pracę. Warunki pracy i pensje dużo lepsze niż kiedyś. Oceń samemu na medeinelblag.pl

koko

woland glowny mod lamie prawo obraza innych urzytkownikow

ad@

nie polecam, chaos, beznadziejne kierownictwo, marna kasa,

bylyhd2013

W miare stabilne zatrudnienie, ale słabe płace, natłok pracy, obowiązkowo lojalka za ktora nie ma się nic w zamian (niezgodne z kodeksem pracy). Atmosfera - ok. Co do umów- wszystko zalezy od stanowiska. Bo dla helpdesków niestety śmieciowe!

P
@bylyhd2013 29.09.2014, 21:38

Zapewne masz na myśli zakaz konkurencji, który jest w kodeksie pracy ale mylisz go z lojalką.

j

Plusy: można zdobyć cenne doświadczenie, normalne umowy, pakiet socjalny; Minusy: zarobki przeciętne lub słabe, szefostwo trudne, kobiety w pracy nie są zbyt mile widziane (dzieci, ciąże); dużo obowiązków, dużo nadgodzin

Zostaw opinię o Fotka.PL Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fotka.PL Sp. z o.o.