Auto-Żoliborz Sp. z o.o.

Auto-Żoliborz Sp. z o.o.

Opinie o Auto-Żoliborz Sp. z o.o.

Małgorzata

@Brak nr tel. Takie informacje ze względów regulaminowych nie mogą być udostępniane w tym serwisie a i tak zazwyczaj nie są podawane do wiadomości publicznej. Zalecam wizytę osobistą. Firma Auto-Żoliborz poszukuje pracowników na takie stanowiska jak mechanik, asystent działu sprzedaży, doradca techniczny czy też pracownik myjni. Oferty znalazłam pod adresem http://opel.autozoliborz.pl/o-nas/praca/ . W wielu z tych ofert obiecywane są szkolenia i możliwości rozwoju. Czy rzeczywiście szkolenia nowej kadry odbywają się na dobrym poziomie? Ma ktoś z Was zdanie na ten temat?

Brak nr tel.

Chciałbym zadzwonić Dyrektora tej stacji i porozmawiać o jakości usług.Kto poda mi numer tel. lub adres?

Coraz większa liczba firm zdaje sobie sprawę, jak duże znaczenie pracowników mogą mieć benefity pozapłacowe. Czy Auto-Żoliborz Sp. z o.o. jest takim przedsiębiorstwem?

Admin
@Administrator 24.02.2018 17:45

Niestety nie jest...

Dawidow

Słuchaj.. każdemu może się zdarzyć, przecież wiesz, że nawet tam pracują tylko ludzie ;-) Ja ze swojej naprawy blacharsko-lakierniczej w poprzednim roku byłem mega zadowolony i nie miałem żadnych problemów.

Niezadowolona klientka

Witam serdecznie, Chciałabym się podzielić niestety przykrymi doświadczeniami w Auto Żoliborz przy ul. Rudnickiego w Warszawie a konkretnie przygodami z serwisem blacharsko lakierniczym. Pierwsze problemy nastąpiły od razu gdy zwróciłam się do serwisu o pomoc w naprawie zarysowania boku mojego auta (dwa elementy w okolicy wlewu paliwa - jeden do malowania a drugi do wymiany). Cała sprawa była załatwiania z ubezpieczenia sprawcy zdarzenia bezgotówkowo, i tu pojawiły się pierwsze schody. Gdy ubezpieczyciel zrobił oględziny auta , wysłał dokumenty do pracownika serwisu który zajmował się moją sprawą aby ten przyjął auto do naprawy. Słyszałam że taka procedura nie jest dość długa więc czekałam tydzień, dwa, trzy... Po wielu telefonach zarówno do ubezpieczyciela który zapewnial mnie za każdym razem że dokumenty są dawno wysłane i oni tylko czekają na fakturę za wykonanie usługi, jak i do serwisu który po tygodniu się przyznał że dokumenty są na poczcie mojego 'opiekuna-pracownika który prowadzi sprawę' ale on jest na urlopie i nie mają do nich dojścia. (no błagam... nie ma osób na zastępstwo, porostu zadzwonić aby podał hasło do laptopa i je ściągnąć??! Wystarczy myśleć!) I tak po miesiącu oddałam auto do naprawy która (o dziwo) trwała tylko 4 dni robocze. Prawdziwe zdziwienie przeżyłam gdy odebrałam auto i przyjechałam do domu. Samochód odbierałam przed pracą ok. 7.20 rano (serwis pracuje od 7 do 16 i później nie miałam możliwości tego zrobić ) i od razu zauważyłam że ma defekty których wcześniej nie było, niestety spieszylam się do pracy i postanowiłam przyjrzeć się temu po południu. Jak mówiłam na początku elementami do naprawy to prawy bok z tylu w okolicy wlewu paliwa. A jak widać na zdjęciu które załączyłam porysowane są drzwi (z jednej i drugiej strony) oraz klamka bagażnika. Klamka wygląda tragicznie! Zdecydowanie nie polecam z uwagi na brak profesjonalizmu oraz powrot auta w gorszym stanie niż oddałam.

Pracowałeś już w firmie Auto-Żoliborz Sp. z o.o.? W takim razie dodaj komentarz na naszym forum i pomóż innym podjąć najlepszą decyzję.

Zostaw opinię o Auto-Żoliborz Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Auto-Żoliborz Sp. z o.o.