counter
2 8 17 5 1
jasiek Nowy wpis

Na jakich warunkach można tu odbyć praktyki?

stasio Nowy wpis

byłem wczoraj astra 150 KM, aut., 60 tys km wymieniałem oleje silnik, dynamiczna wymiana skrzynia. Profeska, pelen opis wymiany, faltura skrzynia lepiej chodzi, faktura taniej 100 zł. Bardzo polecam

Negatywna Nowy wpis

Nie polecam! Obsługa magazynowa nie miła robią łaskę że zamówią cześci. Brak słów i profesjonalizmu... Części pomiędzy Auto-Wola, a Auto-Żoliborz przy zamówieniu za prawie 2 tysiące zlotych to różnica kilku set złotych. Gdy zapytałem skąd taka różnica niemiły Pan opryskliwie odpowiedział że mają nowe ceny i nic nie poradzi. Oczywiście zamówiłem części ale nie w Auto-Żoliborz i zapłaciłem ponad 300zł mniej i z normalną profesionalną obsługą magazynową, a nie z jakaś hołotą. Ps. Sytuacja miała miejsce po przekierowaniu rozmowy do działu z częściami o nr telefonu : 22 336 10 88

jezdzeOplem

Nie polecam serwisu na Rudnickiego 3. Nie zostawiajcie tam swoich samochodów. Kilka razy oddawałam maje auto do tego serwisu i zawsze był jakiś problem. Że nie wspomnę o tym, że sami doprowadzają do uszkodzeń auta a potem nie chcą się przyznać. Wciskają klientom kity i są niesłowni. Wciskają że ozonowanie auta zabija koronawirusa mimo że to totalna bzdura. Osoby, które tam pracują nie mają kompletnej wiedzy o podstawowych rzeczach. Krętacze, (usunięte przez administratora) manipulanci. Umawiają się z klientem na coś i nie dotrzymują słowa. Uszkodzili mi auto kilka razy. Zdecydowanie nie warto korzystać z ich usługi. Bezczelni ignoranci, w ogóle nie szanują klientów. A i fachowość pozostawia wiele do życzenia. Nastawieni tylko na wyciąganie pieniędzy od klientów.

TakNie1
Robson Nowy wpis
@jezdzeOplem

Szpecjalisto co do ozonowania proponuje zapoznać się z opracowaniem Centralnego Instytutu Ochrony Pracy - Państwowego Instytutu Badawczego, które dokładnie analizuje ozonowanie jako metodę przeciwdziałającą skażeniu wirusem SARS-CoV-2. Takze pewnie to Ty uszkodziles i szukales naiwnego co za free naprawi

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ada

Dlaczego piszecie ze są niesłowni?

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 418 dni.

Wiecie czy w Auto-Żoliborz Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

Jacek

Słyszałem dobre opinie o firmie, może podpowiecie czy warto aplikować, potrzebuje firma ludzi?

Kuba

Najłatwiej jest oskarżać. Ja uważam, że tylko ten się nie myli kto nic nie robi!

Dawidow

Słuchaj.. każdemu może się zdarzyć, przecież wiesz, że nawet tam pracują tylko ludzie ;-) Ja ze swojej naprawy blacharsko-lakierniczej w poprzednim roku byłem mega zadowolony i nie miałem żadnych problemów.

T
@Dawidow

Pewnie, że każdemu może się zdarzyć .. np. puścić bąka... ale autoryzowanemu warsztatowi Nie ,nie może się zdarzyć oddać samochód w gorszym stanie niż przyjęty. Zwłaszcza, że "naprawa" chyba nie była charytatywna. Nie byłem klientem tego warsztatu ale wielu innych (lepszych i gorszych) i nie zgadzam się na takie usprawiedliwianie fuszerki. Pozdrawiam

Małgorzata

@Brak nr tel. Takie informacje ze względów regulaminowych nie mogą być udostępniane w tym serwisie a i tak zazwyczaj nie są podawane do wiadomości publicznej. Zalecam wizytę osobistą. Firma Auto-Żoliborz poszukuje pracowników na takie stanowiska jak mechanik, asystent działu sprzedaży, doradca techniczny czy też pracownik myjni. Oferty znalazłam pod adresem http://opel.autozoliborz.pl/o-nas/praca/ . W wielu z tych ofert obiecywane są szkolenia i możliwości rozwoju. Czy rzeczywiście szkolenia nowej kadry odbywają się na dobrym poziomie? Ma ktoś z Was zdanie na ten temat?

Brak nr tel.

Chciałbym zadzwonić Dyrektora tej stacji i porozmawiać o jakości usług.Kto poda mi numer tel. lub adres?

TakNie

Coraz większa liczba firm zdaje sobie sprawę, jak duże znaczenie pracowników mogą mieć benefity pozapłacowe. Czy Auto-Żoliborz Sp. z o.o. jest takim przedsiębiorstwem?

Admin
@Administrator

Niestety nie jest...

Niezadowolona klientka

Witam serdecznie, Chciałabym się podzielić niestety przykrymi doświadczeniami w Auto Żoliborz przy ul. Rudnickiego w Warszawie a konkretnie przygodami z serwisem blacharsko lakierniczym. Pierwsze problemy nastąpiły od razu gdy zwróciłam się do serwisu o pomoc w naprawie zarysowania boku mojego auta (dwa elementy w okolicy wlewu paliwa - jeden do malowania a drugi do wymiany). Cała sprawa była załatwiania z ubezpieczenia sprawcy zdarzenia bezgotówkowo, i tu pojawiły się pierwsze schody. Gdy ubezpieczyciel zrobił oględziny auta , wysłał dokumenty do pracownika serwisu który zajmował się moją sprawą aby ten przyjął auto do naprawy. Słyszałam że taka procedura nie jest dość długa więc czekałam tydzień, dwa, trzy... Po wielu telefonach zarówno do ubezpieczyciela który zapewnial mnie za każdym razem że dokumenty są dawno wysłane i oni tylko czekają na fakturę za wykonanie usługi, jak i do serwisu który po tygodniu się przyznał że dokumenty są na poczcie mojego 'opiekuna-pracownika który prowadzi sprawę' ale on jest na urlopie i nie mają do nich dojścia. (no błagam... nie ma osób na zastępstwo, porostu zadzwonić aby podał hasło do laptopa i je ściągnąć??! Wystarczy myśleć!) I tak po miesiącu oddałam auto do naprawy która (o dziwo) trwała tylko 4 dni robocze. Prawdziwe zdziwienie przeżyłam gdy odebrałam auto i przyjechałam do domu. Samochód odbierałam przed pracą ok. 7.20 rano (serwis pracuje od 7 do 16 i później nie miałam możliwości tego zrobić ) i od razu zauważyłam że ma defekty których wcześniej nie było, niestety spieszylam się do pracy i postanowiłam przyjrzeć się temu po południu. Jak mówiłam na początku elementami do naprawy to prawy bok z tylu w okolicy wlewu paliwa. A jak widać na zdjęciu które załączyłam porysowane są drzwi (z jednej i drugiej strony) oraz klamka bagażnika. Klamka wygląda tragicznie! Zdecydowanie nie polecam z uwagi na brak profesjonalizmu oraz powrot auta w gorszym stanie niż oddałam.

TakNie

Pracowałeś już w firmie Auto-Żoliborz Sp. z o.o.? W takim razie dodaj komentarz na naszym forum i pomóż innym podjąć najlepszą decyzję.

Tak22Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Auto-Żoliborz Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

2/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Zobacz wywiad