Opinie o Pro Biuro Sp z o.o. (w upadłości) w Wrocław

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Pro Biuro Sp z o.o. (w upadłości). Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Pro Biuro Sp z o.o. (w upadłości) o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pro Biuro Sp z o.o. (w upadłości) w Wrocław

Pracowałem polecam ale tylko na początek..

Rozmowę rekrutacyjną przeprowadziła bardzo miła Pani. Niestety zaproponowano mi umowę zlecenie a nie tak, jak było w ogłoszeniu umowę o pracę. Na moje pytanie odnoście zmiany umowy po okresie próbnym usłyszałam: zobaczymy, to się okaże. Jeśli chodzi o wynagrodzenie to 1350 zł podstawy+ prowizja. Ocenę pozostawiam Państwu.

Dorcia1990

Albion, a skąd Ty to wiesz - pracujesz tam? Z tego co sie dowiedziałam, to w sądzie pomiatają tobą, a u Koksztysa dają całkiem dobre sprawy i kasę za nie. Mówili to ludzie, którzy tam pracuja, ae tez osoby, które kiedyś pracowały i teraz narzekają, że odeszli.

Dorcia1990

Rozmawiałam ze stażystami, którzy niedawno uzyskali uprawnienia do reprezentowania przed sądami. Mówili, że sporo się nauczyli i bardzo chwalili system wynagradzania. Ogólnie bardzo przyjemna atmosfera.

Albion
@Dorcia1990

Bzdury. Wymagania duże, pieniądze małe a do tego wieczny stres.Chcesz się czegoś nauczyć to radzę próbować zatrudnić się w sądzie.Najpierw jako protokolant w sekretariacie . Potem złożyć w kadrach papiery na asystenta .I tu dopiero prawdziwa przecierka bo może pieniądze nie są aż tak duże ale robiąc tak naprawdę sędziowską robotę masz cały przekrój spraw z prawa gospodarczego czy karnego (zależy na jakim wydziale się zatrudnisz)Do tego stabilna podstawa,13 pensja i o 15.30 wychodzisz do domu :)Jeżeli wierzysz że zatrudnisz się w KK za (usunięte przez administratora) zł i jest tam świetnie to tak jakbyś wierzyła w krasnoludki.

Radca Prawny

1. Rozmowa z radca prawnym; pytania o przebieg dotychczasowej pracy. Wreczenie zadania rekrutacyjnego do przygotowania w domu. 2. Dzien probny w biurze - kolejne zadania do opracowania (porady w biezacych sprawach kancelarii). Brak jakiejkolwiek opinii na temat przygotowanych rozwiazan. Dodam, ze dzien probny byl oczywiscie bezplatny. Taki przebieg rekrutacji wskazuje raczej na poszukiwanie taniej sily roboczej niz rzeczywista chec nawiazania stalej wspolpracy. Oferowane wynagrodzenie bardzo niskie, warunki w biurze ponizej standardu - ciasne i glosne pomieszczenie, stary sprzet biurowy niespelniajacy wymogow ergonomii pracy przy komputerze.

Pytania dotyczace doswiadczenia.

Dorcia1990

Rzeczywiście duże wymagają mają w tej kancelarii. Byłam na rozmowie, pytali bardzo szczegółowo, najbardziej z gospodarczego. W sumie bylo miło i przyjaźnie, zobaczymy czy uda mi się do nich dostać. Z tego co sie dowiedziałam, to mają tam dobre warunki.

Trinity

Płacą normalnie, nie będę mówiła ile, sam się przekonasz, że spoko. Robota jest profesjonalna, żadnego parzenia kawy, robisz w jednym z referatów. Ja bardzo dużo się w tym czasie nauczyłam, jest na prawdę spoko.

marcin

@Trinity, dzięki w takim razie za informacje. W ogóle to staz jest płatny, czy to raczej z założenia bezpłatne praktyki i obowiązki w stylu przynieś podaj, pozamiataj?

Trinity

Marcin - młodych ludzi jest tu sporo, ale w zasadzie bardziej chodzi o Twoją wiedzę i orientowanie się na różnych płaszczyznach. Aplikuj, jak się dostaniesz zobaczysz, że jest spoko w Koksztysie.

Trinity

Pisałam w marcu, że aplikowałam - oddzwonili i dostałam pracę. Jestem tutaj od kilku tygodni i jest naprawdę spoko. Sporo się uczę, nie wszystko ogarniam od razu, ale atmosfera jest przyjazna. Te malkontenckie wpisy są zadziwiające. Polecam Koksztys dla ludzi ambitnych i mających ochotę do pracy.

zetorka

nie zadzwonili :( w innych firmach dzwonią, że nie są zainteresowani? byłam na kilku rozmowach i nigdzie nie zadzwonili. Magda - kobieta miała na imię Anna, jak moja mama, stąd zapamiętała ale chłopak miał jakoś dziwnie na imię, nie pamiętam. Pytania o termin przedawnienia, o KRS, regulamin sklepu internetowego. W sumie to już nie pamiętam :( Magda Ty też aplikujesz do nich? Napiszę @ do Ciebie.

bambo

Idealna firma na start kariery prawniczej, praca tam doskonale uczy wypisywania pozwów o zapłatę oraz tej prostej prawdy, że życie jest ciężkie i nie zawsze logiczne, można też spotkać na stanowiskach decydenckich bardzo ciekawe przypadki. Drzwi wejściowe nadal otwierają się na odcisk linii papilarnych palca wskazującego?

magda

Zetorka ,jeśli nie chcesz na forum pisać to proszę daj mi znać na maila jak wyglądała Twoja rozmowa ,będę ogromnie wdzięczna :)( madziulaw777@wp.pl ) pozdrawiam

magda

Cześć Zetorka,a na jakie stanowisko aplikowałaś,jakie pytania miałaś podczas rozmowy ? głowa do góry ,na bank oddzwonią !!! jak nazywała się kobieta która Cię rekrutowała? napisz coś więcej.pozdrawiam

zetorka

Śledzę ten wątek i jakieś skrajne te opinie:-) Aplikowałam na szczęście do 99 a ich opinie są pozytywne. Byłam na rozmowie w ub. tygodniu ale nie mam odpowiedzi do dziś. To znaczy, że już nie zadzwonią? Rekrutowały mnie dwie osoby, chłopak i dziewczyna, prawnicy. Rozmowa spoko, ludzie mili i sympatyczni. Chyba to była kierownik i pracownik. Chyba mi ten test źle poszedł, trudny był :-( Dużo też w samej rozmowie pytań z dziedziny prawa ale nie tylko gospodarczego. Zajmują się wszystkim, nie tylko prawem gospodarczym. Na rozmowę trzeba się na pewno dobrze przygotować. To nie jakaś mała kancelaria tylko w sumie spora korporacja. Szkoda, myślałam, że choćby oddzwonią :-(((

sandra

ile można tam zarobić ?

mi

Kochani,napiszcie cos więcej o rekrutacji,kto rekrutuje ,jak wygląda ?pozdrawiam

Karol

tak więc prawda jednak jest taka: ja pracuję i chwalę sobie 99, true pracuje i nie chwali windykacji:) Amen. :):):)

true

Ani słowa nie bylo o tym,ze nie pracuje!!!!! Czy naprawdę Twój poziom inteligencji jest na poziomie planktonu Karol? PS wiesz co to plankton? Chyba pora kierownictwu zespołu 99 pokazać jak inteligentnych ludzi zatrudniają.

Karol

tak więc prawda jest taka: ja pracuję i chwalę sobie 99, true już nie pracuje i krytykuje windykację. Amen. :)

true

Karol masz chyba jakiś poważny problem i nie chciałbym się nim zajmować . O innych piszesz w kategoriach wąskiego myślenia a sam na to,ze nie czytasz ze zrozumieniem reagujesz jak powyżej. Jeśli tacy pracownicy jak Ty są zatrudniani w koksztysie to myślę,ze moje opinie na tym portalu są zbędne :) dzięki za pomoc. Życzę owocnej współpracy w najwspanialszej firmie we wszechświecie, gdzie "nikt nie krzyczy" . Niech zyje zespół 99 sto lat albo dłużej. Niech bedzie pochwalony na wieki :D

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pro Biuro Sp z o.o. (w upadłości)?

Kandydaci do pracy w Pro Biuro Sp z o.o. (w upadłości) napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pro Biuro Sp z o.o. (w upadłości)