Credit Agricole Polska

Wrocław

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 70 ocen.

Opinie o Credit Agricole Polska

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Credit Agricole Polska

Ania

Info dla chcących podjąć pracę na stanowisku Windykatora . Getin Bank 3000 - 3400 brutto , Getback : 3000-3200 brutto , Eurobank 3000-3600 brutto, Koksztys : 3500-4000 brutto , CreditExpress Inkasso : 3400-3600 brutto, Inkasso Kaczmarki : 3300 - 3700 brutto i uwaga : Credit Agricole : 2700 brutto. Dlatego zastanówcie się gdzie składacie CV. Przedstawione kwoty dotyczą osób z doświadczeniem .

Windykator
@Ania 07.03.2018 22:18

3300 brutto + 30%premii CA

Marta
@Windykator 14.03.2018 22:08

Kolega 7 lat doswiadczenia w windykacji , w CA w grudniu 2017 roku miał propozycje : 2700 brutto . No proszę Cie ...

Dominika

Jaka podstawa doradca klienta ?

meta

Ilosc obowiazków która spoczywa na pracowniku jest ogromna, pracownik musi sie zajmowac wszystkim , dyrektor tylko siedzi w kamerach I sprawdza co robimy, pisze durne emaile.

Anonim

Idę na rozmowę o prace. Dział obsługi klienta - podobno praca na telefonie. Jakieś opinie? Jak z zarobkami? Oddział Wrocław stare miasto

Joanna

@Damian oczekujesz od każdej firmy odpowiedzi na każde zgłoszenie, nawet tej negatywnej? Raczej firmy tego nie praktykują. A sama aplikacja nie zajmuje tyle czasu, by wymagać odpowiedzi czemu Credit Agricole Polska nie widziało Ciebie na tym stanowisku.

Damian
@Joanna 27.02.2018 11:38

Patrząc po takich firmach jak Credit Suisse, Amazon stwierdzam, iż jest to do zrobienia. Wystarczyłoby, by hr'owiec klikając przycisk "odrzuć" przy otrzymanej aplikacji generował tym samym maila do kandydata. Tak jak wspomniałem, jeżeli wysyłasz cv + uzupełniasz standardowe pola to nie zajmuje dużo czasu. Natomiast CA wymaga załączenia Listu motywacyjnego, którego nie pisze się w 5 min.

Admin Systemow Bankowych

Brak podwyżek, dla ludzi z długim stażem a tymbardziej jak "awansujesz" o poziom wyżej. Nie ważne z jakiej innej firmy przychodzisz, ale będą cię traktować jak byle kogo. Kasa ciągle ta sama a obowiązków coraz więcej i więcej no i brak szkoleń oczywiśćie. Jesli spodziewasz sie rozwoju w tej firmie to nawet nie aplikuj. Chcesz przejsc gdzies dalej to musisz mieć kolesiostwo i wychodzić często na fajke a moze sie uda :)

Damian

Jest to co najmniej dziwne, że CA wystawia ofertę pracy w centrali we Wrocławiu, każe wysyłać listy motywacyjne, a nawet nie odpisze, że nie są zainteresowani. Jeżeli konkurs na stanowisko wygrywa ktoś z rekrutacji wewn. to proszę najpierw tworzyć rekr. wewn., a dopiero później ogłaszać się na zewnątrz. Człowiek tylko traci czas na aplikowanie.

Joanna

@Baryła a jaka jest odpowiedzialność? Pracownicy Credit Agricole Polska podpisują jakieś dokumenty, które świadczą o tym, że są odpowiedzialni z a te transakcje z klientami?

Joanna

@Baryła myślisz, że istnieje możliwość, żeby liczba obowiązków w Credit Agricole Polska została rozłożona na większą ilość pracowników i tym samym każdy pracownik miałby mniej?

Baryła
@Joanna 14.02.2018 13:10

Pewnie tak, ale nikt nie chce za te psie pieniądze pracować, bo jest duża odpowiedzialność. Lidl we wrocławiu ma ogłoszenia w sklepie z podstawą 700 zł wyższą.

Andrea

Póki co 8 m-cy na stanowisku DK i jest ok. Wszystko zależy od ekipy w pracy i dyrektora. Kasa jest ok. Jak na Szczecin nieźle. Niecałe trzy tys podstawy na rękę plus premia która nie jest super olbrzymia ale jest i jak się dobrze postarasz to połowa wypłaty dodatkowo będzie. Luxmed super pakiet z dentysta za małe pieniądze, Multisport za 40zl i weekendy wolne.

edziu
@Andrea 23.08.2017 09:52

Ile brutto ?

Lidia

jeśli chodzi o podstawę to jestem bardzo zadowolona gdyż między poprzednim pracodawcą a CA jest 1000zł różnicy brutto Pracuję ponad pół roku w łódzkim na stanowisku DK, nie trafiłam źle, ważne jest z kim się pracuje a nie gdzie...

Edziu
@Lidia 30.01.2018 21:55

Jaka podstawa na Doradce klienta?

Baryła

Jeżeli chodzi o CC to faktycznie w porównaniu do konkurencji bardzo słabo jeżeli chodzi o zarobki, nic dziwnego że ciągle są oferty pracy, premie wręcz żenujące w porównaniu do innych firm, które wymagają zdecydowanie mniej.

edziu
@Baryła 06.02.2018 17:07

Ile proponują tutaj i w któym banku lepiej płacą? Szukam w banku i do którego aplikować?

Joanna

@Lidia czyli atmosfera w firmie również jest na plus? Można liczyć, że jak się jest nowym to koledzy z działu pomogą i będą wspierać? @Baryła czyli pracowałeś w innych firmach z branży, że masz porównanie? I pracowałeś w Credit Agricole Polska czy ze względu na zarobki nie? A czy ilość obowiązków nie jest adekwatna do zarobków?

Baryła
@Joanna 07.02.2018 10:35

Tak, pracowałem. Mam również znajomych w innych firmach, wiec to dodatkowe porównanie. Dokładnie, ilosc obowiazków która spoczywa na pracowniku jest nieadekwatna w stosunku do zarobków.

Sławek Omek

Mam 37 lat , jedno dziecko plus żona . A oni jako doświadczonemu pracownikowi windykacji - około 10 lat, proponują - 2700 brutto ! Jest mi przykro że w Polsce w dalszym ciągu można zauwaźyć mega wyzysk .... jak można żyć za takie pieniądze ja sie pytam ?

Claus
@Sławek Omek 29.01.2018 02:51

Osoby bez doświadczenia mają proponowane tyle samo.

Bednarz

Na przerwie chodzę do Petry na gyrosa . Biegnę na czerwonym i zdaże kupic na wynos :) A co do pracy ... Call Center , mam połączenia przychodzące . Jest średnio na jeża . Ale za niecałe 2000 na reke czego mogę oczekiwać .

Joanna

@Lidia najważniejsze jest zadowolenie pracownika. Domyślam, że zmieniłaś pracę na Credit Agricole Polska głównie na zarobki, ale może coś jeszcze było ciekawego w tym miejscu pracy, co Cie jeszcze bardziej zachęciło do aplikacji. Jeżeli jest coś takiego to podziel się z nami na forum.

Lidia
@Joanna 01.02.2018 09:42

Początki nie należały do łatwych ale wsparcie koleżanek/kolegów i co mnie zaskoczyło "prawdziwe"motywowanie przełożonego bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło Nie odczułam wyścigu "szczurów" Jest dużo szkoleń produktowych, które wiele wnoszą w rozwój osobisty. Jedynie na początku pracy brakowało mi konkretnego szkolenia z systemów CA.

Joanna

@Zawiedziony Pracownik nie jestem managerem windykacji w Credit Agricole Polska, ani żadnym innym pracownikiem tej firmy. Nie mam też z nią żadnego związku. Jestem, zatem moderatorem forum Gowork.pl. Pomagam użytkownikom w uzyskiwaniu informacji o miejscach pracy. A dopytywanie Was o jakieś szczegóły, których nie zawarliście w swoich wypowiedziach może pomóc różnym osobom.

Kkk

Potwierdzam, na układy nie da rady, manager windykacji awansuje osoby które nie maja wlasnego zdania, maja nizsze kompetencje i ślepo będą wykonywały obowiązki. Kadra zamiast zarządzać, szuka tylko haków które można wykorzystać w przyszłości. Kasa słaba. Nie polecam.

Zawiedziony Pracownik
@Kkk 07.12.2017 20:42

Nic dodac nic ujac prosto w punkt

Joanna

Zauważyłam, że pojawiła się w ostatnim czasie duża liczba komentarzy związanych z pracą w Credit Agricole Polska, ale nie ma na nie odpowiedzi. Dlatego zachęcam pracowników banku do wypowiadania się na forum i udzielania odpowiedzi osobom zainteresowanym. To na pewno wielu z nich pomoże w decyzji o podjęciu pracy.

Zawiedziony Pracownik
@Joanna 08.01.2018 15:09

Joanna T.To Manager Windykcji w CABPSA

Bednarz

Praca w contact center nie polecam.Liderzy siedzą tam od początku Lukasa ,większość dostała to stanowisko kilka lat temu za sprzedaż.W chwili obecnej ludzie startujący na te stanowisko opowiadają ,że maja ciężka drogę do przebycia .Wiekszosc doradców siedzi tam już od kilku lat ,tłumacząc się , że nie chcą startować na lidera bo to trudna rekrutacja ,wyciskanie cytryny .Z roku na rok podobno czuja ,że jest coraz gorzej ,ale trzyma ich hipoteka itp .młodzi przychodzą i uciekają jak tylko znajda cos lepszego .Starsi pracownicy siedzą z przyzwyczajenia ,przyzwyczaili się do coraz gorszej bazy klientów ,rozliczeń ,coraz mniejszych premi lub coraz częściej w ogóle .Biora coraz więcej nadgodzin ,a plan nadal na poziomie 80% ,do wypłaty z tego 60% ,tzn.że będąc na miejscu 20 na 120 osób dostaniesz 60% z kwoty brutto np 400 zł.Jak ktoś ma lepszą podstawę to ujdzie . student bez dzieci i hipoteki jakoś wytrzyma ,ale przy większych wydatkach to nie poszalejemy.Do obrobienia coraz więcej ,jeszcze 5 lat temu były indywidualne plany ,każdy miał dobre zarobki ,darmowa kawa itp.Ranking jest tak ustawiony ,że wychodzi tak jak wyżej .Obowiazkow przybywa ,a możliwości sprzedażowych ubywa .Rozliczenia ,które ogarniają tylko specjaliści ,ale z powodu systemu ,musza się grubo nakombinować ,błędy migracyjne itp,reklamacje .wkur...klienci ,roszczeniowi i wszystko wylewane jest na ciebie ,a kasy coraz mniej w porównaniu do warunków sprzed 5 lat .Lider ci nie pomoże przy rozliczeniu ,bo oni tego nie robili za swojej kadencji .Pełno tabelek ,kiedyś się wysyłało jedna na tydzień ,a teraz kilka ,które robisz na szybko w 10 sekundowej przerwie miedzykontaktami.Wszystko do wyuczenia ale można się zastanawiać czy za ta kasę to warte świeczki .typowe corpo .Jedyne co jest tam wielkim plusem ,to ludzie.Spotkac można naprawdę ciekawych i wspaniałych ludzi ,ale tez odczuwa się powoli wyścig szczurów ,juz coraz mniej sobie pomagają i każdy patrzy jak zrobić plan.

Zawiedziony Pracownik
@Bednarz 04.10.2017 23:07

101% Prawda

Zawiedziony Pracownik
@sierzant 55 07.11.2017 13:33

Idz tam do robo sie przekonasz

Mariusz

Czesc . Pracuje obecnie w Getbacku ale mam dosc , chce czegoś nowego. Ile podstawy dla doświadczonego windykatora ? 8 lat w zawodzie dajecie na start ? proszę o info ile podstawy na reke . Mario .

Zawiedzony Pracownik
@Mariusz 05.01.2018 15:28

Serio

Zawiedzony Pracownik
@Mariusz 05.01.2018 15:28

Serio

Konieczny

Dla doświadczonego pracownika windykacji , tj 8 lat , dają 2700 brutto plus jakies 30 % premii ustawowej . Bez komentarza - w którym my wieku żyjemy ? Nie dziwie sie że tyle osób opuszcza kraj , pracując na taśmie za granicą .

Zawiedzony pracownik
@Konieczny 10.01.2018 21:08

Potwierdzam Dramat odradzam atmosfera wynagrodzenie traktowanie pracownika ponizej jakiej kolwiek krytyki prawie osiem lat pracy i wynagrodzenie 2500 netto to max jak lizesz (usunięte przez administratora) liderowi i kierowniczce mierni wierni kapujacy promowni odradzam

Joanna

@Kkk myślisz, że taki jest powód tych awansów? Może jednak te osoby miały odpowiednie kompetencje i przygotowanie do takiej pracy? Są na forum telewindykatorzy? Może ktoś opowiedzieć więcej o tej pracy w Credit Agricole Polska użytkownikowi @Telewindykator?

Nick
@Joanna 19.12.2017 13:13

Są, ale się wstydzą

Zawiedziony Pracownik
@Joanna 19.12.2017 13:13

Dramat 2500 netto to max jesli pani kierownik cie lubi panuje tam klika mierni ale wierni wiem co mowie z autopsji odradzam

Waldi

Ludzie się boją pisać , dajcie spokój , komedia. Ile zarabiacie , ile na słuchawce ma windykator ? czy ja sie w końcu dowiem ?

Były Administrator systemów

Administrator systemów bankowych: Brak podwyżek, duży zakres odpowiedzialnych obowiązków, spora rotacja, brak dokumentacji i szkoleń.

Mariusz

Czesc . Pracuje obecnie w Getbacku ale mam dosc , chce czegoś nowego. Ile podstawy dla doświadczonego windykatora ? 8 lat w zawodzie dajecie na start ? proszę o info ile podstawy na reke . Mario .

Telewindykator

A co powiecie o stanowisku Telewindykator ? Opłaca się w ogóle startować, czy omijać wielkim łukiem? Jakie mniej więcej wynagrodzenie i czy w ogóle da się zarobić w tym dziale?

Adada

Witam Ile podstawy ma Doradca kredytowy?

Joanna

@Bednarz czyli w Credit Agricole Polska nie ma szans na zmiany stawek? Jest to praca głównie dla studentów? Czyli studentów odsyłam na stronę firmy, bo jest tam łatwa wyszukiwarka ofert pracy dla interesującego nas województwa i działu, w którym chcemy pracować. Ułatwia to zalezienie oferty odpowiedniej dla nas: https://kariera.credit-agricole.pl/oferty/

Joanna

@Miecio czyli praca na część etatu polega na tym, że przychodzisz codziennie, ale nie zostajesz w wymiarze 8h? A czy rozmawiałeś z pracodawcą, żeby szkolenia odbywały się o innej godzinie? Czemu one się odbywały tak rano? Czy każdy miał obowiązek na nich być? Dzieląc się na forum takimi informacjami pomagasz osobom zainteresowanym pracą w Credit Agricole Polska.

Miecio

Pracowałem przez kilka miesięcy w call center credit agricole. Plusem pracy jest niewątpliwe przyjmowanie na umowę o pracę od razu, jasne zasady co do wypłaty wynagrodzenia. Miałem dobry kontakt ze swoją liderką, która miała pozytywne nastawienie dzięki czemu milej się pracowało. Minusem pracy jest to,że na lokalizacji Quatro Forum od wielu miesięcy nie działa klimatyzacja na sali sprzedażowej.XXI wiek,międzynarodowa korporacja,wychodzisz z roboty i śmierdzisz jak świnia. Nie odpowiadał mi także tryb szkolenia, które było na siódmą rano (radzę poczytać badania na temat nauki o takiej porze) i mało ciekawy format jego prowadzenia.Uważam,że credit nie dba o swoich pracowników, stawki w wielu działach zajmujących się weryfikacją czy przepływem dokumentów w banku są śmieszne, często ludzie którzy pracują tam wiele lat dostają tyle pieniędzy co ci nowozatrudnieni. Wielu z nich robi tam na nadgodzinach co odbija sie na tym,że klienci są wkurzeni, bo czekają tygodniami na rozliczenia,reklamacje itd.W call center za brak realizacji planu sprzedażowego ucina się premie ludziom, którzy siedzą tam za najniższą krajową. Często są to osoby koło 40,mające na utrzymaniu dzieci. Jestem ciekaw czy dyrektor działu też ma uciętą pensje w takiej sytuacji, ale nie sądzę. Credit to dobra firma na początek, ale nic więcej. Żeby mieć na wiecej niż waciki trzeba tam siedzieć na nadgodzinach a polityka firmy wobec pracowników jest taka żeby ich zajechać, a nie wynagradzać. Minusem jest też ogromne kłamstwo nazwane "elastycznym grafikiem" w praktyce to piec dni w których możesz sobie wybrać kiedy przychodzisz,ale nie musi to zostać zaakceptowane. Więc jest loteria jeśli chodzi o grafik. Faktycznie można pracować na cześć etatu, ale musi być to praca dzień w dzień.

Joanna

@Annika widzę, że jesteś zadowolona z pracy. Powiedziałabyś jakie według Ciebie są zalety pracy w firmie Credit Agricole Polska? Aktualnie jest prowadzona również rekrutacja na wiele stanowisk pracy. Co z własnego doświadczenia doradziłabyś osobom starającym się o pracę?

Annika

Bardzo spokojna praca, bez korporozgrywek, można się skupić na zadaniach. Francuska kultura pracy.

Marek

Jaka podstawa i premia netto na stanowisku - przedstawiciel handlowy, obsługujący firmy oferujące kredyt ratalny ? Jestem z innej branży i nie mam pojęcia, jakie zarobki są realne na tym stanowisku, a zaproszono mnie na rozmowę.

AnnaMaria

Placówka Brzeg Pani "dyrektor" to jakieś nieporozumienie. Mobbing, traktowanie nowych pracowników jak g*wno. Ma swoich pupilków, a reszte ma za nic. Nie ma najmniejszego pojęcia o tej pracy i o placówce. Wyścig szczurów, marne pieniądze i postrzępiona psychika. Omijać szerokim łukiem!

Obecny pracownik
@AnnaMaria 31.07.2017 16:37

Ta opinia wywołała w naszej placówce w Brzegu dyskusję wśród obecnych pracowników. Zgonie jesteśmy zszokowani tą krzywdzącą opinią. Szefowa placówki jest na ty stanowisku od początku istnienia tej placówki i ma pod sobą ludzi, którzy z nią współpracują już nawet ponad 11, 9, 8 lat. Skład zespołu pozostawał praktycznie niezmienny przez ponad 10 lat co było by raczej niemożliwe w warunkach mobbingu. Osoba pisząca opinię nie powinna robić tego w nerwach, a raczej zastanowić się "na czym polega praca w zespole" i nauczyć się przyjmować krytykę - nie jesteśmy doskonali. Pani Dyrektor zawsze stara się szanować ludzi i nawet w konfliktowych sytuacjach - jesteśmy tylko ludźmi :) - zawsze zapoznaje się z punktem widzenia każdej ze stron. Nawet byli pracownicy utrzymują nadal kontakt z wszystkimi pracownikami placówki z szefową na czele i przy nadarzających się okazjach spotykamy się - co świadczy o sile zespołu. Proszę o zapoznanie się z definicją słowa MOBBING, zanim się kogoś niesłusznie oskarży. Uważamy, że opinia jest bardzo krzywdząca. Nowi pracownicy zawsze mogą liczyć na pomoc wszystkich i ich zaangażowanie. Po prawdziwą opinię na temat naszej pracy zapraszamy do placówki :))))

Pracownik Placowki Brzeg
@Obecny pracownik 23.09.2017 21:39

Dokladnie tak. Pani Dyrekotr to kompetentna osoba. Uwazam, ze to odpowiedni czlowiek na tym stanowisku. Jak na dyrektora przystało wymaga, ale o mobbingu nie ma mowy.

Ola

Czy ktoś wie jakie zarobki są we franczyzie? CA express? Mam tam rozmowe:-)

madi

Ta firma to jakaś porażka na pewno nie chce z nimi mieć nic wspólnego... odezwali się do mnie z propozycją pracy w call center, obiecywali gruszki na wierzbie- premie ok. nawet dwóch tysięcy, elastyczność etatu( wybór pół czy cały), różne benefity. Jak się okazało po czterech miesiącach podczas których męczyli mnie kiedy moge zrobić szkolenie dwutygodniowe poszłam w końcu na rozmowe ze względu na studia których nie mogę zaniedbać. Co się okazało? Kierowniczka działu jakby była za kare na tej rozmowie w dodatku jakby połkneła kij od szczotki, bardzo się obruszyła na moją odpowiedź na pytanie czego oczekuje od kierownika- odpowiedziałam wprost - chce sie nauczyc budowania relacji z klientem i oczekiwałabym od kierownika tego że musze się zwrócić do niego o pomoc. Bardzo było jej to nie w smak. Oczywiście mysleli że znaleźli osobę która mozna kierować tak aby była na każde zawołanie która nie powie złego słowa. Wprost się zapytała czy jak oddział nie dostanie premii to czy nadal będę się starać.. Na dodatek dużym minusem jest płatność za ubezpieczenie czy multisport - ci którzy poszli by na pół etatu dostają 1050 brutto- ok 760 netto z czego po odliczeniu właśnie tych kosztów zostaje nieco ponad 650. Nie polecam tam pracy nawet wrogowi-omijajcie tą placówkę szerokim łukiem...

Tomek
@madi 23.06.2017 18:18

Której placówki?

#gruby

Pracowałem w CA dość długo: gdy zaczynałem, moja córka miała 5 lat, jak mnie zwalniali - 18. Pierwsze lata były w Lukas Banku. To, co się nie zmieniło, to stabilność zatrudnienia - umowa o pracę, pensja na 28. każdego miesiąca. Niestety, premie roczne z roku na rok coraz słabsze i wszędzie cięcie kosztów, przez co zwolnienia w wielu obszarach, w tym także tzw. strategicznych. Tam, gdzie ja pracowałem, plusem była atmosfera tworzona przez niesamowitych ludzi - fachowców i pasjonatów. Niestety, to jednak przeszłość, bo presja liczb i tabelek wysadziła wielu z siodła: wypalili się i odeszli albo zostali zwolnieni. Poza tym rozpowszechniły się kolesiowskie układy, mobbing, lizusostwo i donosicielstwo. Obecnie, przynajmniej w moim obszarze, na tym polegają tam awanse i przesunięcia na stanowiskach. A wszystko pod szyldem "nowej strategii". Dlatego, pomimo tego, że poświęciłem bankowi kawał życia i serca, nie polecam go nikomu jako pracodawcy.

Joanna

@zamalo mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat tego jak wyglądają praktyki w Credit Agricole Polska? Czego mogą spodziewać się osoby nimi zainteresowane? Jeśli do działu, w którym pracujesz pojawili się kiedykolwiek praktykanci, to chętnie dowiemy się jak wyglądała ich praca.

gosc123

Czy praktyki w tym banku są płatne?

zamalo
@gosc123 13.06.2017 23:11

Tak. 700 zł.

Joanna

Wątek służy do zostawiania opinii na temat firmy jako pracodawcy. Nie jest to miejsce do obrażania innych użytkowników wątku lub pracowników firmy. @Xerox jeśli jesteś pracownikiem Credit Agricole Polska to chętnie poznamy Twoją opinię na temat tego jak oceniasz firmę jako pracodawcę i dlaczego. Jednak bardzo proszę o zachowanie kultury wypowiedzi.

Zainteresowana

A jakie sa godziny pracy konsulatantow hotline?

aplikujący

Tydzień temu wysłałem CV w odpowiedzi na interesującą mnie ofertę pracy w IT w centrali. Spełniam wszystkie kryteria wskazane w ofercie ale minął tydzień i nikt się nie odezwał. Zastanawiam się czy jeszcze do mnie zadzwonią. Jakie są Wasze doświadczenia jeśli chodzi o pracę działu HR w CA? Ile u nich trwa analiza zgłoszeń, po jakim czasie od złożenia aplikacji do Was dzwonili? Będę wdzięczny za wszelkie informacje.

boniek
@aplikujący 22.05.2017 14:54

Zazwyczaj firmy dzwonią tak sie w ciagu 2 tygodni, chociaz do mnie pewna korpo odezwała sie po 5 miesiącach (!). Tak czy śmiał rekruterzy spotykają sie z kilkoma najlepszymi kandydatami, a nie z wszystkimi pasującymi, you never know...

Joanna

@Tomek czy byłeś/jesteś pracownikiem call center Credit Agricole? Bardzo chętnie dowiemy się więcej o tym jak funkcjonuje ten dział. Wspominasz o niekompetencji liderów. Masz na myśli jakąś konkretną sytuację?

Johnny

Pozdrowienia dla super kolegów z Łodzi. Jest moc :D

Tomek

CC CA to jakiś cyrk na kółkach. Niekompetencja liderow jest wręcz przerażająca. Zero pojęcia o bankowości i działaniach systemów, na których pracują i procesów, które niby wdrażają. Współczuję klientom tego banku i obecnym i przyszłym pracownikom. Pozdrawiam :)

Joanna

@Xandra możesz opowiedzieć więcej o Twoich doświadczeniach w pracy w Credit Agricole Polska? Chętnie dowiemy się co sprawia, że polecasz pracę w tej firmie.

Karina

Ktoś coś może powiedzieć o zarobkach i ew. premiach w CA programistów z kilkuletnim doświadczeniem?

Aga

A coś o pracy na hotline może ktoś powiedzieć? Zarobki? Godziny pracy? Itp.

ar

Czy ktoś mógłby coś napisać o obecnej sytuacji w IT?

C-HASZ
@ar 21.12.2016 20:25

A konkretnie co Cię interesuje albo jakie stanowiska? Bo tu pracuje kilkaset osób. Generalnie spokój, brak nadgodzin, technologicznie ciekawie, więc dużo ludzi pracuje tu przez wiele lat (ja od 4), kierownika też mam ok. Minus, że nie ma benefitów czy imprez jak w niektórych firmach IT, na szczęście pensja jest ok więc mogę sobie kupić sam.

Zostaw opinię o Credit Agricole Polska - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Credit Agricole Polska