First Maurycy Mielczarek

Aleksandrów Łódzki

Opinie o First Maurycy Mielczarek

ziomeczek

A to firma koło Wrocławia w Domasławiu?? Odpiszcie ktoś.

Ali G
@ziomeczek 08.08.2016 15:33
A to firma koło Wrocławia w Domasławiu?? Odpiszcie ktoś.

Domaslaw Wrocławska

peab

umowa podpisana z przynajmniej 4 firmami które o sobie nawzajem nie wiedzą.Kazda placi mu za ta sama trase,czysty zysk,nie?Do tego przy transporcie garmazerki brak wymagan na ksiazeczki sanepidowskie?

kargul

ZGŁASZAJCIE DO US I ZUS ORAZ PIP

kierowca

Baza syf, praca i godziny pracy nie ludzkie. Szef nic nie wie i niczym się nie interesuje potrafi tylko chamskie odzywki słać. Brak warunków zarówno technicznych jak i sanitarnych. Oczywiście nie płaci. Na początku potrafi wydzwaniać w nocy o północy, później jakoś ma problemy z odbieraniem.

OLA

Maurycy tak trzymaj !!!!!!!!!!!!!

Chcialby zebys.spal w vanie nie wracal do.domu zero szacunku dla czegokolwiek nieludzka.placa spore wymagania a do tegp drze ryja jak zrobisz cos.zle. Ucina pieniadze za.nadwyzki spalania, umowy smieciowe albo wcale. Ocena ogolna zarowno jak i aparycja, zenujaca.

ktosik

Nierzetelny pracodawca. Najchętniej zatrudnia na umowę o dzieło, płaci nieterminowo, chciałby, żeby ciężarówka paliła 15 l/100. Typowy polski prywaciarz. Nie polecamgo!

Zostaw opinię o First Maurycy Mielczarek - Aleksandrów Łódzki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie First Maurycy Mielczarek