King-Home Aneta Jadowska

Adres: Głogowska 47 lok. 7, 53-621 Wrocław

NIP: 8971712492 REGON: 022487054

King-Home Aneta Jadowska

Opinie o King-Home Aneta Jadowska

Filtruj opinie po kryteriach:

Marek Z.
 Rekomendacja

Byłem klientem biura King-Home i zdecydowanie polecam współpracę z panią Anetą. Usiłowałem sprzedać mieszkanie na Nadodrzu. Rzekomą pomoc oferowało wielu pośredników. Pani Aneta wyróżniała się na tle innych pośredników, Wykonała dokumentację zdjęciową, przeprowadziła szczegółowy wywiad nt. nieruchomości i opublikowała profesjonalne ogłoszenie. Pokierowała w zakresie wymaganej do sprzedaży dokumentacji (mieszkanie było kupione na kredyt). Aktywnie pozyskiwała zainteresowanych klientów i w bardzo krótkim czasie doprowadziła do transakcji sprzedaży. Wszystko profesjonalnie zorganizowała, włącznie z bardzo kompetentnym notariuszem. Współpraca z panią Anetą to gwarancja profesjonalizmu i skuteczności działania.

Swetosław Pyzałka
 Opinia

Sprzedawałem niedawno mieszkanie we Wrocławiu. Wśród wszystkich firm które zgłosiły się z propozycją współpracy, King-Home Aneta Jadowska to w mojej ocenie najbardziej profesjonalna firma zajmująca się pośrednictwem w handlu nieruchomościami. Panią Anetę cechuje wysoka kultura osobista, oraz wiedza dotycząca obrotu nieruchomościami. Od momentu rozpoczęcia współpracy do momentu sprzedaży otacza klienta troskliwą i profesjonalną opieką jednocześnie dbając o jego zadowolenie i interes od momentu podpisania umowy do momentu sprzedaży. Co najważniejsze, szybkość działania Anety Jadowskiej również w temacie znalezienia odpowiedniego klienta, w porównaniu z konkurencją, nie ma sobie równych. Wszystkie jej decyzje są podejmowane w uzgodnieniu z klientem. Dlatego z czystym sumieniem polecam King-Home jako jedynego partnera we Wrocławiu dla osób chcących nabyć lub sprzedać swoje mieszkania czy domy. Czytając niepochlebne komentarze, warto zwrócić uwagę, że wypisują je osoby anonimowe, być może konkurencja chcąc a zdyskredytować dobrą agentkę nieruchomości w oczach potencjalnych klientów, osoby które używają wyłącznie imion i pseudonimów, które myślą że są anonimowe w sieci...

Twor36@gmail.com
 Opinia

Pani Aneta załatwiła za nas dwie transakcje kupna i sprzedaży mieszkania zrobiła to bardzo profesjonalnie solidnie i rzetelnie Nie mieliśmy z niczym żadnych problemów polecieliśmy panią Anetę znajomym byli równie zadowoleni jak my z całą odpowiedzialnością możemy polecić panią Anetę do załatwiania spraw związanych z nieruchomościami. Krystyna Tworkowska

Tak6Nie

@Twor36@gmail.com 20.03.2019 22:13

Bardzo dziękuję za miłe słowa. Pozdrawiam Państwa serdecznie

Żaneta Jagielska
 Opinia

Kupiłam przez Panią Anetę Jadowską mieszkanie na ul. Ołbińskiej. Od pierwszego telefonu do P.Anety aż do podpisania umowy notarialnej pełen profesjonalizm i konkretne działanie z jej strony. Moja umowa wiazala sie z dwukrotnym pobytem u notariusza - za kazdym razem P.Aneta towarzyszyla mi. Również skorzystałam z fachowych rad jak rozmieścić pokoje w mieszkaniu co na pewno pomoże mi w wynajmie. Polecam z czystym sumieniem !????

Tak5Nie

@Żaneta Jagielska 21.03.2019 20:01

Dziękuję Pani Żaneto! :)

Lilianna
 Rekomendacja

(usunięte przez administratora) pomogła mi w kupnie mieszania dla mojego syna. Bardzo kompetentna osoba, służyła zawsze pomocą. To mój pierwszy zakup mieszkania za pomocą pośrednika, ale z pełnym przekonaniem mogę polecić(usunięte przez administratora) Potrafiła odpowiedzieć na każde pytanie i być z nami do końca całej procedury. Jako osoba zajmującą się również sprzedażą, mogłam odczuć, że zajmuje się mną ktoś - kto zna się na swojej pracy. Gorąco polecam i dziękuję.

Tak3Nie

Tenia
 Opinia

Za pośrednictwem biura Pani Anety załatwiałam kupno mieszkania. Osoba bardzo sprawna, konkretna i kompetentna. Służyła pomocą na całym etapie przeprowadzania transakcji. Jedyna kontrowersja to wymóg podpisania umowy pośrednictwa (w sytuacji, gdy ma podpisaną analogiczną umowę ze sprzedającym) - jako warunek pokazania mieszkania, które samemu znalazłam w ogłoszeniu.

Ewa
 Rekomendacja

Szanowni Państwo, współpraca z Panią Aneta w zakresie sprzedaży nieruchomości przebiegła bez zastrzeżeń! Pani Aneta działa profesjonalnie i sprawnie, konstruktywne podchodzi do rozwiązywania problemów, służąc przy tym doradztwem i pomocą. Polecam wszystkim tę firmę!

Waldemar
 Opinia

Drodzy Państwo, którzy interesujecie się ofertami pani Anety Jadowskiej chcę uspokoić. Pani Aneta jest osobą bardzo sympatyczną i kompetentną. Osobiście kupiłem od niej mieszkanie we Wrocławiu na ul. Szybkiej. Prowadziła sprawę od początku do końca, włącznie ze spiasaniem protokołów odbioru i przekazania stanów liczników. Była obecna zarówno przy umowie przedwstępnej jak i umowie ostatecznej u notariusza. Kupowaliśmy mieszkanie wraz z małżonką choć nie jesteśmy z Wrocławia, a Pani Aneta była z nami za każdym razem. Pomagała we wszystkich sprawach osobiście. Wszystkie te obelgi należy traktować jako rzeczywiście okrutne eliminowanie przez konkurencję. Jeżeli mam przed czymś przestrzegać, ale dotyczy to wszystkich pośredników nieruchomości, to negocjowanie od razu przy podpisywaniu umowy wysokości prowizji. Co w jej przypadku też jest możliwe i przy stanowczym postawieniu sprawy jest poziomem dużego dobrze prosperującego biura. Ogólnie bardzo polecam Panią Anetę Jadowską.

Tak7Nie

@Waldemar 14.02.2019 16:52

Bardzo dziękuję Państwu za miłe słowa i udaną współpracę.

Piotr
 Opinia

Zostałem poproszony o wystawienie opinii, bo widzę pojawia się tutaj "fala hejtu". Kupuję i sprzedaję kilka nieruchomości rocznie, wysokie prowizje biur, płatność 50% już na etapie umowy przedwstępnej, itp. to normalne praktyki. Zawsze jednak warto rozmawiać, warto powalczyć o wysokość prowizji, czy moment jej płatności. Ze swojej strony mogę powiedzieć, że p. Aneta jest osobą z którą takie rozmowy są jak najbardziej możliwe i co najważniejsze - EFEKTYWNE :-) Bez dwóch zdań polecam współpracę.

Tak5Nie

@Piotr 06.03.2019 11:43

Dziękuję Panie Piotrze za wypowiedź. Pozdrawiam serdecznie!

Gruba Ewa
 Opinia

Polecam kompetentną i sympatyczną pośredniczke, z którą kupno mieszkania nie jest grą w ruletke lecz konkretnym działaniem z ustalonymi od początku regułami

Tak6Nie

@Gruba Ewa 09.03.2019 21:27

Dziękuję Pani Ewo, pozdrawiam serdecznie!

Ewa

Zweryfikowany użytkownik

Rekomendacja

Witam, Miałam przyjemność współpracować, z Panią Aneta, i oceniam jako profesjonalna, rzeczowa i bardzo konkretna osoba. Pomimo tego ze nie mieszkam w kraju, wszystko zadziałało tak jak powinno. Zmobilizowała mnie do podjęcia decyzji za co jestem jej wdzięczna. Kupiłam mieszkanie na Jagielonczyka tak jak było ustalone. Prowizja, dobra negocjacja oscylowała na granicy dwóch procent, zapłata 50% przy umówię przedwstępnej, ma swoje plusy, jest mniej odczuwalna przy umówię finalnej gdzie jest dużo więcej innych opłat.Wybor notariusza który ma najbardziej konkurencyjne ceny we Wrocławiu, również odbieram na duży plus, a tym bardziej na profesjonalizm.

@Ewa 10.03.2019 21:46

Pani Ewo, dziękuję za przemiłą współpracę i zaufanie, którym mnie Pani obdarzyła.

Oleksandr
 Opinia

Sprzedawalem mieszkanie za posrednictwem King-Home, Anety Jadowskiej. Zdecydowanie moge powiedziec, iz te wszystkie negatywne wpisy nie sa prawdziwe. W moim przypadku Pani Aneta wykazala sie wielkim profesjonalizmem, pomagala mi na kazdym etapie sprzedazy, posrednio lub bezposrednio zwiazanymi z transakcja. Zawsze bylem poinformowany na ktorym etapie jestesmy, umowy byly dobrze zrobione, a wspolpraca byla bardzo mila. Warto dodac, ze do samej transakcji doszlo w bardzo szybkim czasie. Dziekuje Anecie i polecam wspolprace z tym biurem.

@Oleksandr 18.03.2019 15:51

Dziękuję za miłą współpracę :)

Jacek
 Opinia

Przeprowadzałem z Panią Anetą kilka transakcji , muszę powiedzieć że rzeczą charakterystyczną jest profesjonalizm ze strony tej Pani rzeczowość i merytoryczność ,bardzo serdecznie polecam

@Jacek 15.03.2019 10:13

Panie Jacku, dziękuję za pozytywną opinię.

greeko
 Opinia

Uwaga na to biuro nieruchomości, stosuje ono chwyty poniżej pasa, radzę dokładnie czytać umowę pośrednictwa, które podsuwa nieświadomym konsekwencji klientom właścicielka biura King-Home Aneta Jadowska. Radzę nie podpisywać z tym biurem żadnych umów, ja zostałem niestety (usunięte przez administratora), a później usłyszałem "umowa to umowa, podpisałeś to wyciągaj kapustę ..." Uważajcie na biuro King-Home Aneta Jadowska, unikajcie tego biura , a zwłaszcza właścicielki tego biura.

Tak1Nie2

@greeko 14.12.2018 18:15

Szanowni Państwo, pragnę poinformować, że zamieszczone tu wpisy nie mają żadnego oparcia w stanie faktycznym i należy poczytywać je za czyny nieuczciwej konkurencji, mające na celu zdyskredytowanie mojej działalności zawodowej. Niestety Internet poza jego oczywistymi zaletami, stanowi też wygodną platformę dla osób, które chcąc budować własną pozycję na rynku, sięgają po instrumenty takie jak anonimowe oszczerstwa wobec konkurencyjnych przedsiębiorców. Zjawisko to niestety staje się coraz bardziej powszechne, ale w moim przekonaniu warto z nim walczyć, zatem działania te zostały zgłoszone odpowiednim organom. Gdybyście mieli Państwo jakiekolwiek pytania, zapraszam do kontaktu ze mną pod numerem telefonu 608 669 874 lub mailowo biuro@king-home.pl. Z wyrazami szacunku, Aneta Jadowska King-Home.

Mr Gregor
 Opinia

Zdecydowanie odradzam usługi tej (usunięte przez administratora) firmy. Uwaga na pośredniczkę-(usunięte przez administratora) Anetę J.,która oferując korzystniejsze warunki (usunięte przez administratora)prowizję za pośrednictwo w sporządzeniu umowy przedwstępnej a nie za sprzedaż ! Nieprzyjemna właścicielka tej firmy, z premedytacją (usunięte przez administratora)prowizję za nic ... Radzę omijać szerokim łukiem... Moje sugestie dla King-Home Aneta Jadowska: Budować image firmy na uczciwości, (usunięte przez administratora)

Tak1Nie1

@Mr Gregor 16.12.2018 19:34

Sztefan
 Opinia

Wybierajcie wszystko tylko nie "King-Szajs" Aneta Jadowska. Osobom o słabych nerwach odradzam, jedna wielka porażka !!!

Tak1Nie1

@Sztefan 19.12.2018 15:42

apati
 Opinia

ODRADZAM , ODRADZAM I JESZCZE RAZ ODRADZAM!!! Nie dziwie się , że mają tak złe opinie. King-Home Aneta Jadowska nie daje klientowi kopi umowy pośrednictwa po podpisaniu, nie daje również załączników do tej umowy. Po upomnieniu się klient otrzymuje krzyk, wrzask i tekst "co pani nie wie co podpisała". Złe traktowanie klienta jest na porządku dziennym. Odradzam

@apati 20.12.2018 13:55

Ewka
 Opinia

Zgadzam sie z opinią, wlasnie odstąpilam od umowy, arogancki ton Pani posrednik...zero wkladu pracy, ja musialm wyslac zdjecia i opisac mieszkanie...zenada. Poza tym bledy na stronie reklamy na necie ... Brak profesjonalnosci.. totalna olewka klienta .. no i aroganckie roszczenia do prowizji ...

Tak1Nie2

@Ewka 21.12.2018 15:22

Jakub Durczak
 Opinia

Pani Aneta to profesjonalna i dobrze przygotowana do pracy pośredniczka. Przeprowadziłem z nią kilka transakcji i zawsze wszystko było ok. Polecam

@Jakub Durczak 07.03.2019 23:06

Dziękuję za opinię Panie (usunięte przez administratora).

Oszukani
 Opinia

Zdecydowanie odradzamy z mężem to biuro nieruchomości, zwłaszcza Panią(usunięte przez administratora), która wykazała się totalnym brakiem profesjonalizmu, a mówić wprost - (usunięte przez administratora)Pomijając fakt, że podczas oglądania mieszkania była agresywna, ironiczna i praktycznie przez cały czas starała się nas zdyskredytować w oczach kupujących, kiedy w końcu okazało się, że jesteśmy póki co jedynymi kupującymi, wielokrotnie przekładała podpisanie umowy przedwstępnej z różnych względów. Kiedy umówiliśmy w końcu termin dogodny dla wszystkich, na kilka godzin przed podpisaniem umowy (kiedy już akt notarialny był gotowy) wysłała sms-a (!!!), że oferta jest już nieaktualna, marnując czas nasz, naszej pośredniczki i notariusza. Po kilku minutach interakcji z Panią (usunięte przez administratora) czuliśmy się jak intruzi. Pani(usunięte przez administratora) brakuje podstaw kultury osobistej - nie pozwala dojść do słowa, ciągle przerywa i krytykuje. Niestety mamy fatalne doświadczenia z nią i już nigdy więcej nie postawimy na współpracę z tą Panią.

@Oszukani 06.02.2019 11:25

Jadwiga J.
 Opinia

Korzystałam z usług tego biura i zdecydowanie nie polecam. Jakość usług do wysokości prowizji nieadekwatna, w moim przypadku za sprzedaż i kupno mieszkania zażyczyli sobie 7,38% prowizji !!!!!!! Uważajcie!!!!

@Jadwiga J. 04.02.2019 19:08

Karolina
 Opinia

Wiedza tej firemki polega tylko na tym by (usunięte przez administratora) sprzedającego i kupującego. Brak doświadczenia w obrocie nieruchomościami, dokumentami i obsługą klienta. Podstawowe błędy można znaleźć już w umowie przedwstępnej gdzie nawet adres mieszkania jest źle napisany jak i metraż mieszkania umieszczona na stronie internetowej odbiega stanowi faktycznemu. Od razu poproś o wykaz ze spółdzielni (ja o prawidłowym metrażu dowiedziałam się po 3 miesiącach) bo będą za wszelką cenę się wybielić. Wszystkie aneksy do umowy przeczytaj 10000 razy bo również byk na byku. Nawet podczas zdawania mieszkania nikt nie umie poprawnie odczytać stanów licznika itp. Na koniec dowiesz się, że to wina własnego wyboru banku i w mailach będą grozić Ci windykacją hahaha jeśli nie zapłacić im prowizji. Podsumowanie: jeśli chcesz kupić mieszkanie i chcesz uniknąć nerwów, straty czasu i pieniędzy za PARTACZENIE SZUKAJ MIESZKANIA w innym pośrednictwie albo w ogóle bez niego.

@Karolina 27.12.2018 15:53

Marysia
 Opinia

Odradzam kategorycznie jakakolwiek wspolprace z King-Home Aneta Jadowska, właścicielka tego biura to bajerantka jakiej świat nie widział. Jak nie chcesz stracić sporej kwoty pieniędzy to trzymaj sie daleko od tego biura.

@Marysia 30.12.2018 13:47

Aro
 Opinia

nie polecam tej Pani nikomu i nikomu nie życze bliższego spotkania z nią

@Aro 13.08.2018 10:32

Wrocław Śródmiescie
 Opinia

Już raz dałem sie nabrać gdy wyżej wymieniona Aneta pracowała w biurze pod inną nazwą. Jakież było moje zdziwienie gdy spotkałem tą pośredniczke na mieszkaniu, tym razem pod nowym szyldem.

Czesław
@Wrocław Śródmiescie 10.09.2018 20:14

Niewiele osób pisze w tym wątku, ale większość opinii jest mało pochlebnych. Byłeś klientem tej firmy i szukałeś nieruchomości? Na tym forum szukam opinii pracowników firmy i informacji o warunkach zatrudnienia. Piszcie, czy firma nadal funkcjonuje i szuka pośredników nieruchomości? Zachęcam Was do komentowania.

@Wrocław Śródmiescie 10.09.2018 20:14

OSTRZEGAM
 Opinia

Uważajcie co podpisujecie z pseudo biurem nieruchomości King-Home Aneta Jadowska. Ja niestety dałam się nabrać na prowizję za sprzedaż mojego mieszkania tj 3,69% brutto i drugie tyle za kupno mieszkania czyli łączenie 7,38% brutto. OSTRZEGAM WSZYSTKICH, oprócz pieniędzy które straciłam, podupadłam również na zdrowiu. Uważajcie na to biuro!!!!

@OSTRZEGAM 13.12.2018 19:49

Laura
 Opinia

Tragedia, po prostu tragedia. Podaje jedną z metod jakie stosuje właścicielka biura nieruchomości King-Home Aneta Jadowska tj. podsuwa do podpisania klientowi umowę na ulicy, gdzie jest drobnym drukiem napisane, że umowa została zawarta w siedzibie biura przy ul. Głogowskiej 47/7 we Wrocławiu, bez możliwości wypowiedzenia czy też odstąpienia od umowy pośrednictwa. Dzięki takim ruchom tej pośredniczki, klient później nie ma żadnej możliwości rozwiązania umowy, w rezultacie czego musi zapłacić prowizję. Takie bezczelne metody kwalifikują się do UOKiK i do Prokuratury.

@Laura 15.12.2018 15:22

Marcin
 Opinia

OSTRZEGAM WSZYSTKICH PRZED TYM BIUREM NIERUCHOMOŚCI!

TakNie2

@Marcin 10.08.2018 15:49

Opinia

Co słychać w firmie Ano Square Aneta Jadowska w miejscowości Wrocław? Czekamy na nowe info. Może znajdzie się osoba, w firmie Ano Square Aneta Jadowska, który ma jakieś info?

neutralnanegatywnapozytywna

Zostaw opinię o King-Home Aneta Jadowska - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie King-Home Aneta Jadowska

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.