Opinie o Koksztys Biuro sp. z o.o. w Wrocław

Koksztys Biuro sp. z o.o.
2 333 266 5 1
Kosa Nowy wpis

UWAGA NA KOKSZTYS. (usunięte przez administratora)

malutka Nowy wpis
@Kosa

Nie polecam pracy w Koko! Pensje niziutkie (no może poza prawnikami i kierownictwem, choć w porównaniu do innych normalnych firm to słabo), po wejściu PIT-0 obniżają pensje najmłodszym żeby nie zarabiali za dużo, chcesz 1 dzien urlopu a kierowniczka robi problemy i przewraca oczami, benefitów żadnych, lokalizacja na zadupiu. Niby taka duża kancelaria chwaląca się byciem w czołówce innych kancelarii na dolnym śląsku, a wewnątrz syf kiła i mogiła. Jak szybko mnie zatrudnili, tak szybko uciekłam. Strata czasu!

Łukasz Z. Nowy wpis
@malutka

Zarabiamy bardzo mało a konkurencja zabiera dobrych pracowników. Brak dobrego inwestora to brak możliwości konkurowania z intrum, kaczmarskim.

Mikołaj Nowy wpis
@Łukasz Z.

Zgodnie stwierdziliście, że wynagrodzenia są zbyt niskie. Możecie określić, jak dokładnie one wyglądają? Chciałbym wiedzieć również, czy poza samą podstawą można liczyć na ewentualne benefity. Dajcie znać, jak to wygląda.

gość

fajnie jest w koksztysie! :)

Magda J-S
Nazwa działu: Produkcja
@gość

Bardzo fajnie

Mikołaj
@Magda J-S

A mogłabyś opowiedzieć coś więcej o pracy w tej firmie? To na pewno pomogłoby osobom, które zastanawiają się nad wysłaniem swojego CV. Co jest największym plusem pracy w Koksztys Biuro sp. z o.o. i co pracodawca oferuje na start? Będę zobowiązany.

Vladek

Ogólnie w firmie pracuje się dobrze. Niskie wymagania co do realizacji zadań. Ja pracowałem na egzekucji, można udawać że się pracuje. Fajeczka, fajeczka coś tam kierowniczka pokrzyczy i tyle. Niestety strasznie mało płacą.

Tak5Nie

@Vladek

Czyli w egze nic sìę nie zmieniło.

Tak4Nie
Marta Sz.
@.

Stara dobra egz.

Korposzczur

Nie polecam pracy w dziale administracji.. Wynagrodzenie najniższe, umowa zlecenie, problem z dniem wolnym, niemiła atmosfera. Praca pod presją czasu, a 8h to za mało żeby to wszystko ogarnąć - a kiedy zostajesz na nadgodziny to nikt tego nie docenia, nagle okazuje się, że nawet nie należy Ci się premia kwartalna. Radzę omijać szerokim łukiem!!!

Tak38Nie
Anonimowo
@Korposzczur

Hmm.. mialam to samo. Pracowalam jeszcze jako studentka. Kilka lat temu. Wynagrodzenie wtedy bylo bardzo niskie i w dodatku umowa zlecenie, takze po jakims czasie sie zwolnilam. Zdziwiona jestem, ze po tylu latach nic sie w tej kwestii nie zmienilo na lepsze... Co do samej pracy to oceniam bardzo neutralnie.

Tak8Nie

4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Nie polecam

Nie polecam tej kancelarii!!! Praca w dziale administracji to jedna wielka porażka!!! Nowi ludzie zostawieni sami sobie, nikt się nimi nie interesuje. Nawet nie bylo dla mnie miejsca przez 4 dni... koordynatorka miala to gdzies... w ogóle mega dziwna prosta kobieta. Niczego się tam nie można nauczyć. Każdy nowy tylko otwiera koperty reszcie i im skanuje dokumenty po 8h!!!!!!!! SZKODA CZASU i oczywiście za najniższą krajową... A w ogłoszeniu że atrakcyjne wynagrodzenia hahaha

Tak21Nie
Aga
@Nie polecam

Bez zmian

Mikołaj
@Aga

Naprawdę od roku nie zaszły żadne zmiany na lepsze? Nie było żadnych podwyżek, premii? Czy ktoś z firmy próbował rozmawiać na ten temat z szefostwem? Jestem ciekaw czy to dobre miejsce do pracy, Twoja opinia mnie nieco martwi, może jednak znajdą się też jakieś plusy?

Beata
@Mikołaj

Niestety nadal bez zmian, co widać po mocno odchudzonym zespole, który pracuje pond siły przy obowiązkach, które wczesniej wykonywała dwukrotnie większa ilość pracowników, każdy mysli o zmianie pracy bo dyrektor wszędzie szuka oszczędności a wysokie premie zgarnia dla siebie i swoich przydupasów, wynagrodzenie nadal najniższe, umowa zlecenie, widać że po podziale spółek kancelaria kiepsko sobie radzi a kolejni klienci wypowiadają umowy... Nie polecam...

Katarzynka

Super firma! Zawsze jest ktoś, kto nie jest zadowolony, ale cóż, takie jest życie. Ja osobiście bardzo polecam

Tak4Nie8
@Katarzynka

Brawo Ty

Frozen
Nazwa działu: Produkcja
@.

Brawo Wy

homo sapiens z dedykacja

mam o Koksztysie jako firmie jak najgorsze zdanie. Za ich wynagrodzenie to sie nawet odechciewało rzetelnie wykonywać swoich obowiązków . Rotacja pracowników jest potężna. Wszyscy co trochę mają czas aby pomyśleć następnego dnia rezygnują albo robią tak że są zwalniani. Dodatki do pensji są najniższe we Wrocławiu. Nigdzie nie ma niższych. Socjal nie istnieje. Jedyna firma która nawet na Święta nie dala złotówki tylko czekoladki chyba dla osłody. Zarządzanie i organizacja w tej firmie to dramat w najczarniejszym scenariuszu. Od CC aż po księgowość jeden potężny chaos. Ludzie szeregowi pracownicy nawet jak coś się starają to i tak są nie dostrzegani. Zarządzający gonią swój ogon aż padną na zadyszkę lub ze strachu. Firma nie jest w stanie niczego dać pracownikowi co mogłoby do niej przyciągnąć dobrych pracowników. Koksztys porażkA pod każdym aspektem zawodowym, finansowym. Reasumujac dla młodych nie polecam (stracicie chęć do rozwoju zawodowego) dla "wyjadaczy" (nie polecam nie zarobicie, będziecie się tylko złościć i odejdziecie lub wbijecie we wszystko co tam sie dzieje i dostaniecie wypowiedzenie bez okazania 1% zrozumienia) APEL do tych co wiedzą: Panie i Panowie z Koksztysa jeśli myślicie aby przetrwać 2019r z zyskiem to zacznijcie brać przykład z firm innych. Zróbicie ZFŚP a jak nie to socjal aby ludzie czuli do Was coś więcej poza odruchem wymiotnym. Dwa zacznijcie szanować pracowników i słuchać ich głosu. W dzisiejszych czasach to nie jest już rynek pracodawcy ale rynek pracownika jak sie tego nie nauczycie to rynek was wyeliminuje i już ostatni element - zamiast żebrać i kajać się przed tzw waszymi klientami strategicznymi może wreszcie czas wybrać się na zakupy. Kupić jakiś miły np portfel długu( obecnie jest doskonała okazja na zakupy bo duży Bank sprzedaje wierzytelności) wtedy przesitkować dokladnie sprawy odsprzedać złe a na dobrych zarobić. ale do tego potrzeba mieć dobrych analityków i nie sępić nawet na przysłowiowe kanapki.ODRADZAM :NAJSLABSZA FIRMA pod każdym kontem. A jest jeszcze jeden minus. Lokalizaja. Tylko ktoś bez wyobraźni prowadzac tego typu firmę ucieka na koniec miasta chyba ze intencja byla inna zniechecic klienta do przyjechania to sie kilka razy udalo:)

Tak32Nie1
Kama
@homo sapiens z dedykacja

Coś się zmieniło?

Marta
@Kama

Nic

Polo

Polskie dziadostwo i nic więcej.

Market
@Polo

To idź do koreańskiego:-)

Anita

Idealnych firm nie ma tylko ludzie wybierają sobie niewłaściwą pracę i stąd to niezadowolenie!!

Tak5Nie1
No coś ty
@Anita

No coś ty

Aga
@Anita

Albo nie chce się pracować a kasa potrzebna.

Kula

Bywa cięźko bywa różnie, ale czy w innych firmach jest sam miód?

Tak3Nie1

Ewa
@Kula

Prawda

SomiMa

Super firma dla ludzi którzy się chcą rozwijać i nie boją się ciężkiej pracy.

Tak1Nie3
Szymon
@SomiMa

Prawda

Tak1Nie2
obiektywna

Koksztys to duzy pracodawca i spodziewalam sie znacznej rotacji kadr. Tymczasem atmosfera pracy jest swietna. Ludzie sa sympatyczni i pomocni. Nawet w obecnych czasach gdy tna wszystkie firmy koszty byl wyjazd 2 dniowy integracyjny. Spotykamy sie po pracy. To nie jest moja pierwsza praca i porownoje do poprzednich 4 pracodawcow.

Magda
@obiektywna

O jak miło. Teraz tak miło to teraz ma maturzystka w ksìęgowości.

Okka

Aktualnie spółki się podzieliły i to w bardzo nieprzyjemnej atmosferze, która odbija się na pracownikach. Efektem takiego podziału jest sytuacja w której większość została pod wodzą(usunięte przez administratora). Brak jakichkolwiek benefitów (bo multisport za 80zł to to żaden benefit), premii i konkurencyjnej jak na branżę płacy, to zwiastuje im w najbliżej przyszłości katastrofę. W Koksztysie jest fatalna polityka od zatrudnienia po płacę i pracę. To miejsce w którym pracuje zbieranina przypadkowych istot od zaangażowanych w swoją pracę po... no właśnie. Takie sytuacje tylko generują frustracje w tych co zwyczajnie(usunięte przez administratora). Nic dziwnego, że większość zdolnych osób stąd ucieka bo kto docenia ich wysiłek, chyba tylko oni sami. Życzyć aby złe scenariusze dla tego miejsca się nie ziściły.

Tak28Nie1
Ewa z Wałbrzycha
@Okka

W koksztysie docenia się wyłącznie leni zamiast docenić tych co pracują i postawić na rozwój a nie odcinać kupony od bieżącego stanu rzeczy. Mają niestety staroświeckie myślenie a rynek się zmienia.

Tak16Nie
Tomasz
@Ewa z Wałbrzycha

Najgorsze jest to, że ludzi którzy nic nie robią, biorą lewe ZLA nagradza się premią a ludzi którzy ciężko pracują i robią wszystko jeszcze się niszczy i nie docenia.

Ania z Wrocławia :P
@Tomasz

Ewa, A trzeba było dawno pracę zmieniać, bo kto ma ambicje i plany na przyszłość, to już to dawno zrozumiał :D:D:D

Tak11Nie
Ania z Wrocławia :P
@Tomasz

Ewa, A trzeba było dawno pracę zmieniać, bo kto ma ambicje i plany na przyszłość, to już to dawno zrozumiał :D:D:D STRATA CZASU !

Gustaw
@Ania z Wrocławia :P

Ja mam ambicje

Gośka

W koksztysie największym problemem jest kasa!

Pomorzanka
@Gośka

I koledzy ktorzy kradna cudze pomysly wypracowane na dluznikach pieniadze.

vsv
@Gośka

kasa--rozwiń proszę wątek jej brak czy małe wypłaty czy masz coś innego na myśli?

ktoś taki
@Gośka

Niestety z oszczędności zlikwidowali nawet dofinansowanie do posiłków, darmowe owoce oraz tanie kanapki.

Tak11Nie

Olga
@Pomorzanka

Świetna praca jest w księgowości. Ostatnio zatrudnili maturzystkę po znajomości nie zna się na rachunkowości, nic nie robi, ale kasę zarabia.

Szumna Maria

Firma nierzetelna, mając wpłatę na koncie bankowym składa do Sądu Wyrok o nadanie klauzuli wykonalności i kieruje sprawę do komornika. Dużo wcześniej rozmawiałam telefonicznie z pracownikiem firmy Koksztys SA, nazwiska nie pamiętam, był to mężczyzna to aż harczał : DO KOMORNIKA! w końcu uzgodniliśmy, że wpłacę tą kwotę chociaż to sprawa przeterminowana, ale dla świętego spokoju wpłaciłam a teraz poraz drugi komornik ściąga mi z konta. Po roku 1989 : demokracja, niepodległość, wolność taki prezent zafundował nam wielki polak! święty! Jan Paweł II. Jak się jest Żydem to wszystko wolno!!!, zastraszać , gnębić i okradać i w ten sposób się bogacić. Moje sugestie dla Koksztys Biuro sp. z o.o.: Sugestie : nie okradać, nie zastraszać, być ludzkim!

debt of best
@Szumna Maria

idz(usunięte przez administratora) dłuzniku pospolity mam na Ciebie uczulenie

kamila
@Szumna Maria

Dokladnie to samo mi zrobili, 24.12 br. , sprawa uregulowana w 2015 r., mam kwity ze wplacilam, a oni wzieli pieczatke z śadu i z konta pobrali pieniadze!!!!! szczyt chamstwa, oszukuja sądy!!! czy naprawde nie mozna nic z tym zrobic???

Sprawa została wyjaśniona

Robert

Dłużnik to pan

Kinia

Piękny Zborku twoje krągłości są jak hipcio w zoo twoje piegi są jak małe kuleczki piesków na śniegu twója face jest jak twarz ojca z Torunia dzięki okularom - 20 dioptrii ty mój cudzie z biedronki...

Tak17Nie

ciekawy
@Kinia

Same niepochlebne opinie a firma zatrudnia około 150 osób . To sporo . Może te negatywne opinie są autorstwa konkurencji , albo jakiegoś rozżalonego byłego pracownika .

Tak4Nie6
Eks pracownik
@ciekawy

Te opinie nie wzięły się znikąd,a już z pewnością nie są autorstwa konkurencji.

Tak8Nie2
SomiMa
@ciekawy

Żal żal żal

pytaj

koksztys wrzucił ogłoszenie o pracę- windykator terenowy. Na jakie zarobki można liczyć? Jak kwestia samochodu, paliwa, ilośc spraw, co to za portfel?

Tomasz
@pytaj

Bardzo dużo zlecen duza kasa.

Lol

Jezeli chodzi o dział windykacji nie polecam. Kierownik wymyśla chore procedury....za ktorymi nikt nie nadąza ....meczy czlowiekowi psyche....jesli jestes jego popilkiem to masz dobrze. Kasa kiepska a wymagań duzo.... Lokalizacja kipeska na odludziu....

Tak18Nie1

@Przerwa służbowa

Zapytaj go

Przerwa służbowa
@Dioniza

Nie mam jak. O jaki wilczy bilet chodzi?

Lol
@Lol

Nie polecam pracy na dziale windykacji. Kasa kipska, kierownik lubi lizusów. Utrudnia urlopy, stresuje pracownika....wymyśla chore procedury, nie liczy sie z pracownikiem

Jupik

Nie polecam pracy w Koksztysie! Zarządzanie to istny dramat,bo go nie ma. Po "rozwodzie" między spółkami zniknęły dofinansowania do obiadów. Benefitów praktycznie nie ma( trudno za takowy określić multisport za prawie 80 zł i opieka medyczna za taką sama kwotę. Osoby,który się angażują w pracę są wykorzystywane,zaś leserzy mają się dobrze. Brak jakiejkolwiek komunikacji na linii pracownicy - przełożeni. Zarobki marne.

Tak18Nie1
Grasz

Chcesz rozwoju to nie tu.

Tak17Nie
jason

uwaga , (usunięte przez administratora)

adam

oszusci nie polecam omijajacie szerokim z daleka (usunięte przez administratora) perfidni wyludzaja pieniadze Moje sugestie dla Koksztys Biuro sp. z o.o.: oszusci nie polecam omijajacie szerokim z daleka (usunięte przez administratora)perfidni wyludzaja pieniadze

antywindyk

trzeba być ostatnią mendą żeby pracować w firmie pokroju koksztys i żerować na ludziach.

Cezary

Może w sytuacji braku ludzi do pracy firma pomyśli o podwyżkach? To może przyciągnąć nowych?

Tak10Nie

@Cezary

Oby pomyśleli bo ludzie uciekają na potęgę z każdych działów.

TakNie

Lubię atmosferę w Koksztys Biuro sp. z o.o. za: .

Magda S.

Jest super

Tak1Nie3
Robert

Jesteście pewni, że nie czeka w firmie nic dobrego?

Kula
@Robert

Ludzi i to nie wszyscy.

Gość

Jak wygląda kwestia umowy i wynagrodzenia na pozostałych stanowiskach oprócz call center ?

zerard
@Gość

Minimalna krajowa, maksimum obowiązków i oczywiście umowa zlecenie, na której jest problem z dniami wolnymi. Omijać szerokim łukiem!

Tak7Nie
Gregor

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje?

Spejson

Windykacja. Dramat. Kasa słaba. Na końcu świata. Chyba że ktoś z Nowego Dworu to blisko. Okropnie .

Tak7Nie

Zostaw opinię o Koksztys Biuro sp. z o.o. - Wrocław

Chcę opublikować:

Koksztys Biuro sp. z o.o.