Opinie o Koksztys Biuro sp. z o.o.

that's right

Nie ma przytłaczającej atmosfery tylko każdy jakoś próbuje się z innymi dogadać, żeby praca jakoś szła. Z presją to zależy od tego czy pracowałeś już w jakimś biurze i wiesz z czym to się je - dla innych mała presja to duży problem i odwrotnie.

Magdalena

Byłam na stażu miesięcznym i było ok. Najpierw czułam się wrzucona na głęboką wodę, ale z czasem się to unormowało. Może po studiach ruszę tam do pracy na stałe, bo naprawdę było fajnie.

agaczi

z wypłatami nie ma problemów, bo na koncie są najpóźniej dzień przed temrinem określonym w umowie. Za to duży plus, bo każdy rachunki opłacać musi, a bez tej kasy ani rusz ;(

Promyczek

Miła atmosfera to coś co ratuje biuro jak trafi się gorszy dzień i tutaj kilka osób jest z mega dużym poczuciem humoru, co potrafią rozładować napięcie i dać promyk nadziei, że kolejnego dnia będzie lepiej :)))

Adrian Zalewski

Niedawno byłam tam na rozmowie o pracę. Rozmawiałam z bardzo kulturalną panią, która była odpowiedzialna za rekrrutację. Rozmowa przeprowadzona w sposób taktowny i w pełni profesjonalny. Nie dostałam się jednak,bo wzięli kogoś innego. Mimo to, pozytywne wrażenie mi po nich pozostało.

Artur S.

Polecam pracę w firmie Koksztys, gdyż bardzo dba o pracownika oraz daje wiele pól do rozwoju. Organizuje liczne szkolenia i wyjazdy.

Ketie

Zarobki bardzo zadowalajace, można mieć profity w postaci pieniężnej, jeśli ktoś się przyłoży do swojego zadania i firma będzie miala z tego zyski.

Worker

Pracuje w firmie Koksztys już od 5 lat i sobie bardzo chwalę. Jeśli ktoś jest zdeterminowany i sumiennie wykonuje swoją pracę to można awansować na wysokie stanowiska.

Kręglarz

Praca w dość dużym tempie, ale ja to uwielbiam. Świetne zarobki oraz możliwość wyjazdów służbowych w różne ciekawe miejsca.

On

Ja pracuję jako windykator terenowy i powiem tak: praca jest bardzo specyficzna, chwilami cieżka, ale wiedziałem na co się piszę. Ale przynajmniej kasa jest z tego całkiem dobra więc narzekać nie mogę. Polecam, bo to pracodawca, który bardzo dba o swoich pracowników.

andrzej
@On 06.12.2017 13:51

ja tez jestem terenowym... na poczatku bylem lekko przestraszony ale taka specyfika pracy, idzie sie przyzwyczaic... wazne ze dobrze placa za taka prace...

Dominika

@Lorne70 to, o czym wspominasz raczej wpisuje się w kategorie „benefitów” pozapłacowych. Nie są one wcale takie popularne w innych firmach. Natomiast czy socjal sam w sobie funkcjonuje w Koksztys Biuro? Można liczyć np. na dofinansowanie do wakacji dla dzieci, paczki na święta?

tak
@Dominika 26.09.2017 07:43

na nic nie licz

Kolo

Windykacja trudny kawałek chleba do zgryzienia ale wiedziałem jak to bedzie, ważne, ze kasa się zgadza i da sie przyzwyczaić do tej pracy

Pracownik Koksztys

Firma która na prawdę daje duże możliwości rozwoju, ja po roku awansowałem, jestem z tego bardzo zadowolony. Sporo się nauczyłem, a kase mam adekwatną do moich umiejętności. Polecam.

pozdrawiam

Jak na start- super praca, kasa lepsza w zasadzie niż wśzedzie indziej, duże możliwości rozwoju i ogólnie sporo się można nauczyć. Zespół fajny, atmosfera wręcz rodzinna. Mi się tu póki co bardzo podoba i anwet nie myślę zeby się rozglądać za inną pracą.

Mor

Szukają pracowników biurowych, wklejam info z fb Koksztys Kancelaria Prawa Gospodarczego Sp.K. poszukuje Pracowników Biurowych. Miejsce pracy - Wrocław WYMAGANIA: - obsługa komputera - znajomość pakietu MS Office w szczególności MS Excel - dyspozycyjność - osoba komunikatywna - osoba posiadająca umiejętność pracy w zespole - zaangażowanie, rzetelność i samodzielność w działaniu - mile widziany status studenta OFERUJEMY: - atrakcyjne wynagrodzenie - odpowiedzialną pracę z ambitnym zespołem Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie ofert zawierających CV na adres: DKS.rekrutacja@koksztys.pl Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133, poz. 883).”

Dominika

Każdy rodzaj pracy ma jakąś swoją specyfikę @Kubala i nie każdy musi kojarzyć Koksztys Biuro z wyżywaniem się na dłużnikach, Odnośnie ofert pracy, rzeczywiście ich teraz brakuje, czy ktoś wie jak biuro reaguje na przesyłanie zgłoszeń, bez aktualnie trwającej rekrutacji?

Kubala

Koksztys prowadzi trudny rodzaj działalności, z całą pewnością ma wielu wrogów. Czy to się nam podoba czy nie takie firmy muszą funkcjonować. Firma nie ma żadnych nowych ofert pracy i szkoda. Podoba mi się taka praca i nie mylcie z wyżywaniem się na dłużnikach!

Dominika

@Koksztyk czy firma zapewnia pracownikom socjal? Dla wielu osób jego brak, może świadczyć negatywnie o pracodawcy. Jak to działa w tym przypadku?

Koksztyk

Jeślim ktoś idzie do pracy w firmie to z całą pewnością wie jaki rodzaj działalności prowadzą. Nie jest to łatwa praca i może właśnie to jest przyczyną, że niektórzy bardzo skarżą się na firmę? Nieporozumienie!

Mor

Zadzwoń i zapytaj - praca na windykacji Kontakt: Ireneusz Kwinta i.kwinta@koksztys.pl Tel. 71 33 51 497 albo na sprzedaży - Zadzwoń - /71/ 33 51 589 Przyślij CV - a.marszalek@koksztys.pl

Karina

Jak się pracuje w firmie? Charakter pracy nie należy do przyjemnych więc może udzielać się nerwowa atmosfera? Czy oferta dla specjalisty ds. windykacji jest jeszcze aktualna? Czy da się tu dobrze zarobić?

Krychu

Słyszałem , że Koksztys Biuro jest całkiem spoko firmą, wiadomo że charakter pracy jest mało przyjemny ale to też trzeba robić. Mam doświadczenie w takiej pracy i jedno pytanie z nadzieją, że ktoś mi podpowie. Jak się pracuje i czy poza kasa jest pakiet socjalny?

Mor

Zadzwoń, zapytaj - ja jestem umówiony na rozpoczęcie od 1 lipca, dają premie od ilości pozytywnie zalatwionych spraw.

Kokosik

@Mor Czy te informacje które podajesz są sprawdzone? Wydaje się, że warunki nie są złe, ciekawe tylko czy biorą pod uwagę efekty pracy, czyli ściągalność bo to jest dopiero zysk firmy. Fajnie, że podpisują umowę o pracę.

Mor

Szukaja też do działu windykacji. dzwoniłem - dają umowę o pracę, ale opłaca się też zlecenie na akord - płacą 14 zł brutto za godzine, godziny pracy wybierasz sobie sam. Niżej ich oferta Specjalista ds. windykacji Twoja praca będzie polegać na: • telefonicznym kontakcie z Klientami • doradzanie Klientom najlepszych rozwiązań dotyczących ich zobowiązań • prowadzenie negocjacji na etapie polubownym • realizacja zadań własnych oraz zespołowych • realizacji standardów jakości Oferujemy: • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę • elastyczny czas pracy • umiejętności negocjacyjne przydatne również w życiu codziennym • szkolenia wdrożeniowe • ciekawe perspektywy dalszego rozwoju w ramach dużej grupy kapitałowej - bogaty pakiet socjalny m.in. Karta Multisport czego wymagamy • wykształcenia min. średniego • wysokiej kultury osobistej • dobrej dykcji i łatwości formułowania myśli • doświadczenie w pracy na Call Center będzie dodatkowym atutem. Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie aplikacji na adres: i.kwinta@koksztys.pl lub kontakt: 71 33 51 497

Na objazdowej 50 na Żernikach

Kokos

Myślę, że taka firma jak Koksztys zawsze będzie miała wielu wrogów co jest związane z charakterem działalności jaką prowadzą. Jeśli ktoś to lubi będzie mu tu dobrze.

Zainteresowana

A firma miesci sie na objazdowej czy na armi krajowej we wroclawiu ?

Mor

szukają do pracy PRACA WAKACYJNA OD ZARAZ! Kancelaria Prawa Gospodarczego Koksztys poszukuje osób do pracy w okresie wakacyjnym. Zakres prac: - kontakt z sądami, komornikami, - sporządzanie pism procesowych, - wykonywanie innych czynności z zakresu pomocy prawnej Stawka: 13 zł brutto/godzinę Kontakt: Dagmara Juszczyszyn d.juszczyszyn@koksztys.pl Tel. 71 33 51 452 Adres: ul. Objazdowa 50, 54-513 Wrocław

Kokos

Koksztys Biuro sp. z o.o. nie łatwego charakteru działalności. Z całą pewnością praca jest dla ludzi stresująca ale jeśli już ktoś wybrał ją to powinien być zadowolony. Wyniki pracy wpływają przecież na pozycję firmy i w konsekwencji na nasze zarobki.

Karol

Rodzaj działalności nie sprzyja miłym opiniom. Ściąganie długów to trudna działalność do tego bardzo stresująca.

Kola

Myślę, że spokojnie poradzą sobie z rotacją pracowników, to nic dziwnego raczej normalne . Pracuje już kilka lat, tak było i jest ponieważ ludzie zmieniają domy.

Luka

KoksztysSA ma trudną rolę do wykonania, praca jest bardzo stresująca. Nie dziwi mnie, że niektórzy uciekają bo nie każdy wytrzymuje presje i stres. Widocznie mają teraz gorszy czas ale tak już bywa. ?

rob

szukają ludzi do pracy na stanowisku konsultantów - info na ich fb, podobno dobrze płacą, kumpela się do nich dostała

Dominika

Co nowego słychać w Koksztys Biuro sp. z o.o.? Ostatnio bardzo mało wpisów.

Kola

Koksztys to profesjonalna kancelaria i nie może sobie pozwolić na błędy. Przed klientem nie ma tłumaczenia.

Karol

Szanowny aplikancie, musisz się jeszcze sporo uczyć żeby oczekiwać wyższych zarobków. Na razie firma musi szkolić młodych pracowników a to są wymierne koszty. Koksztys to profesjonaliści i nikt tego nie zmieni wpisami.

Śmiech na sali

Aplikantowi II roku aplikacji ze sporym doświadczeniem proponują netto 1600 zł, firma nieporozumienie.

Sukces

Znam firmę i wiem, że są solidni i ok dla pracowników. Atmosfera wśród ludzi jest również dobra, człowiek idzie do pracy bez strachu!. Jeśli ktoś chce zarabiać jako sekretarka 3 tyś. to może poszukać innej firmy.

ona

Bardzo proszę o opinie o firmie, jak jest z wynagrodzeniem, jakie są przedziały dla windykatora telefonicznego?

Ruda-92

Normalna firma. Bez mobbingu, bez kosmicznych wymogów i wymuszanych nadgodzin. Dużo złych opinii od studentów, którzy pierwszy raz w życiu zaczęli pracę. Atmosfera na plus, zarobki jak wszędzie- mogłyby być wyższe ale to PL nie DE. Doceniają starania pracowników. I nie czuć wyższości przełożonych nad zwykłymi pracownikami.

zainteresowany

a jak wygląda sprawa płatności za faktury, jeśli chciał bym podją pracę w ramach o współpracę gospodarczą? jakie terminy płatności?

rob

Szukają do pracy w sekretariacie - Stanowisko: Pracownik Sekretariatu Wymagania: wykształcenie wyższe lub średnie min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku komunikatywna znajomość języka angielskiego obsługa urządzeń biurowych i poczty elektronicznej znajomość pakietu Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint) Obowiązki: obsługa biurowa Recepcji, Sekretariatu i Zarządu obsługa telefoniczna Recepcji i Sekretariatu obsługa wyjazdów służbowych Zarządu prowadzenie kalendarza Zarządu wprowadzanie części faktur do systemu przygotowywanie pism na zlecenie Zarządu inne tematy operacyjne zlecone przez Zarząd Rodzaj umowy: umowa zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę CV na adres: kancelaria@koksztys.pl w tytule Pracownik Sekretariatu

Pantera
@rob 07.09.2016 09:09

A myślicie, że takiej sekretarkę zapłacą chociaż te 1800-2000 zł na rękę, czy nie ma opcji?

rob

Osoba doradzająca dłużnikowi przy spłacie jego zobowiązań. Sporządza raporty, foto-dokumentację, dostarcza listy. Czas pracy zależy wyłącznie od niego, bo sam sobie go organizuje. Musi to być człowiek bardzo mobilny, lubiący jeździć prawie cały dzień.

Karol

Kak wygląda praca windykatora terenowego ? będę wdzięczny za informacje .

Paweł

Ktoś wie na czy polega windykator terenowy/objazdowy ? co robi taka osoba, i ogólnie warunki na jakich pracuje ? będę wdzięczny za odpowiedź ;)

rob

Koordynator Help Desk w Dziale IT zakres podstawowy: koordynowanie pracy help desk, wykonywanie zadań typowych dla help desk w zakresie hardware i software, prowadzenie czynności administracyjnych w odniesieniu do rozwiązań informatycznych oraz obsłudze aplikacji typu ERP w tym diagnozowanie problemów, naprawa błędów i wdrażanie nowych projektów oraz konfiguracja nowych rozwiązań informatycznych. Cv wysyłać na adres biuro@koksztys.pl

ttt

a coś więcej wiesz?

rob

Gdzies widziałem, chyba na ich stronie, że szukaja informatyka

Mor

Z tego co wiem, to jest wielu chętnych, ale też wymagania maja wysokie, tak czy inaczej warto pisac, może odpowiedzą

Zostaw opinię o Koksztys Biuro sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Koksztys Biuro sp. z o.o.