Opinie o Stowarzyszenie Kupców i Ogrodników Wrocławska Giełda Kwiatowa w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Stowarzyszenie Kupców i Ogrodników Wrocławska Giełda Kwiatowa. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Stowarzyszenie Kupców i Ogrodników Wrocławska Giełda Kwiatowa o rekrutacji.

Branże: Organizacje i związki

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stowarzyszenie Kupców i Ogrodników Wrocławska Giełda Kwiatowa w Wrocław

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Może pojawi się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała powiedzieć nam coś o zatrudnieniu w firmie Stowarzyszenie Kupców i Ogrodników Wrocławska Giełda Kwiatowa w mieście Wrocław? Każda opinia ma znaczenie!

Zostaw merytoryczną opinię o Stowarzyszenie Kupców i Ogrodników Wrocławska Giełda Kwiatowa - Wrocław

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie
Stowarzyszenie Kupców i Ogrodników Wrocławska Giełda Kwiatowa
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Giełdowa 12
    52-438 Wrocław
  • NIP: 8971622458 REGON: 932126142 KRS: 0000132259

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

1. GoWork.pl 3 725 514
  2. pracuj.pl 3 349 188