Opinie o Pro Biuro Sp z o.o. (w upadłości) w Wrocław

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Pro Biuro Sp z o.o. (w upadłości). Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Pro Biuro Sp z o.o. (w upadłości) o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pro Biuro Sp z o.o. (w upadłości) w Wrocław

mam pytanie na poważnie. jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? czy ma się nastawić na ustny egzamin z prawa czy bardziej ogólną rozmowę? wiem, że ma być dwóch mężczyzn socjolog i radca prawny pełniący funkcję dyrektora generalnego, co możecie o nich powiedzieć. i jeszcze jedno ile zarabia tam radca prawny, może warto przemęczyć się trochę z perspektywą współpracy i dobrych zarobków po zdanym egzaminie....

a czy w jakiejkolwiek innej wrocławskiej kancelarii proponują "na wstępie" więcej? jeśli tak to chciałbym poznać taką ;D

Czy ktoś pracował w firmie Koksztys jako doradca klienta?

negcjator terenowy

Możecie mi coś opowiedzieć o windykacji w terenie?? Zastanawiam się czy złożyć tam swoją aplikację. Obecnie jestem w konkurencyjnej firmie na w/w stanowisku i zarabiam(usunięte przez administratora) przepracowanie bez umowy za (usunięte przez administratora)uto to fiat panda bez elektryki oraz klimy. Ile zarabiają windykatorzy w terenie i jakimi autami jeżdżą? Czy czas pracy jest nienormowany?

Radca Prawny

1. Rozmowa z radca prawnym; pytania o przebieg dotychczasowej pracy. Wreczenie zadania rekrutacyjnego do przygotowania w domu. 2. Dzien probny w biurze - kolejne zadania do opracowania (porady w biezacych sprawach kancelarii). Brak jakiejkolwiek opinii na temat przygotowanych rozwiazan. Dodam, ze dzien probny byl oczywiscie bezplatny. Taki przebieg rekrutacji wskazuje raczej na poszukiwanie taniej sily roboczej niz rzeczywista chec nawiazania stalej wspolpracy. Oferowane wynagrodzenie bardzo niskie, warunki w biurze ponizej standardu - ciasne i glosne pomieszczenie, stary sprzet biurowy niespelniajacy wymogow ergonomii pracy przy komputerze.

Pytania dotyczace doswiadczenia.

Niewazne

Cześć koleżanko, Tak się składa że zastanawiam się nad wysłaniem CV do tej firmy, mogłabyś powiedzieć co Ci zaoferowali(wiadomo chodzi mi głównie o finanse)? I na jakie stanowisko aplikujesz? ps. Nie martw się, jak już zaprosili na rozmowę to na pewno oddzwonią:)

Ja.

Wiam ! Byłam na rozmowie firmie KOKSZTYS ,mialam krótką rozmowe,po czy ma czekać na telefon z tej firmy,! Moje pytanie do was?! Skoro do mnie zadzwonili i zprosili na rozmowe,to jest szansa ze odzwonia?

Rencistka

Co w Kancelarii słychać?

Nie chodzi o wierność ale o kompetencje... trzeba dla firmy zarabiać, a nie tylko być wiernym, bo z samej wierności ludzi się nie wykarmi...

zainteresowana

w związku z dynamicznym rozzwojem kancelarii, sa dwie oferty pracy dla dyrektora oraz kierownika. proszę mi odpowiedziec czy warto aplikowac? na jakie wynagrodzenie mozna liczyc, jacy sa przełożeni, pracownicy. prosze o wszelkie opinie.

filipinka

Witam Wszystkich Wybieram się na rozmowę na stanowisko Asystenta prawnika, będę wdzięczna za opinie, warunki na tym stanowisku, jeśli ktoś pracuje lub pracował. Czy firma zatrudnia na umowę zlecenie na pierwsze 3 mies a potem na um o pracę na czas nieokreślony? Z góry dziękuję i pozdrawiam

egzekucja

Hej. A kogo uwazasz za Starą Kadrę? W jakich latach tam pracowałaś? pozdro dla wszystkich pracujących wcześniej i teraz w ZPE !

mimozaaaa

to kto został tam z tzw Starej kadry ?? (usunięte przez administratora)istnieją?? (usunięte przez administratora)to byli konkretni ludzie no i dziewczyny też były w porządku moze Kiero był troche zgaszony ale podobno wysoko awansował wiec raczej jest tam spokój??

Ano nim

Pozdrowienia dla wszystkich dezerterów, którzy teraz sobie lubią poużywać na Kancelarii. Szkoda, że nie byli tacy wygadani jak na t(usunięte przez administratora)okłamywać. P.S. Na prawdę tylko (usunięte przez administratora) Może to już obsesja ? ;)

morga

dzięki Jakub za info :)

j

Chodzi o zbudowanie działu marketingu od podstaw i współpracę z handlowcami.

yola

Hej, na necie pojawiło się ogłoszenie do Kancelarii na stanowisko Menedżera Marketingu. Zastanawiam się nad aplikowaniem. Czy ktoś wie na czym polega praca na tym stanowisku? W ogłoszeniu nic na ten temat nie ma ...

Jeśli(usunięte przez administratora)robią to z własnej woli, to zajęcie raczej(usunięte przez administratora)

jak cos wam nie pasuje, to odejdzcie

olala

Cóż, to chyba oczywiste, że jak jakiś frustrat nie dostał pracy albo ją stracił to potem wypisuje takie bzdury. Mi się tam podoba :-) pozdrawiam

młody prawnik

Trudno oczekwiać, aby ktoć kto jeszcze nic nie umie odrazu zarabial kokosy. A żaden pracodawca nie jest na tyle durny żeby odrazu dawać zarobić młodzikowi, którego jeszcze trzeba wszystkiego uczyć, za którego będzie trzeba ponosić odpowiedzialność i który jak tylko zdobędzie trochę więej doświadczenia zwieje do innej firmy. Skoro tego nie kumacie, to nie dziwicie się, że nie zasługujecie na więcej(usunięte przez administratora)Jeżeli wam się wydaje, że będziecie zarabiać po kilka tysięcy złotych miesięcznie, albo nawet kilkanaście, za sam fakt skończenia kierunku PRAWO to chyba z Księżyca spadliście! A co mało jest już prawników na rynku? A ileż za chwilę będzie radców i adwokatów jak te wszystkie "farciarskie" roczniki pokończą aplikacje?! Myślicie że tylu prawników, jeszcze w jedno-/dwuosobowych kancelaryjkach utrzyma się na rynku? haha, dobre. Właćnie takie firmy jak KOKSZTYS juz wkrotce będą jedyną szansą dla prawnika by w ogóle coś zarobił w swoim zawodzie. Poza tym to chyba oczywiste że zeby w firmie zarobić, coś znaczyć i by dała ona coś pracownikowi, to pracownik też musi dać coś od siebie, a żaden pracodawca nie będzie kupował kota w worku i ładował w ten worek mnóstwo pieniędzy! Poza tym KOKSZTYS to duże prywatne przedsiębiorstwo, a nie jakaś tam mała kancelaryjka w mieszkanku, i to normalne że taka firma rządzi się prawami rynkowymi, zasadami biznesowymi. To otwiera szanse rozwoju dla ludzi utalentowanych i ambitnych i pozwala im się piąć po szczeblach kariery (czego nie ma w zwykłych, małych kancelariach). Ale z drugiej strony to też oznacza, że nie zrobi w takiej firmy kariery ktoś kto ma tylko nastawienie roszczeniowe i uważa że się mu należu Bóg wie co za sam fakt skończenia prawa. To śmieszne. I kto tu myśli postkomunistycznie?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pro Biuro Sp z o.o. (w upadłości)?

Kandydaci do pracy w Pro Biuro Sp z o.o. (w upadłości) napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pro Biuro Sp z o.o. (w upadłości)