AE WOMAN sklep odzieżowy

Wrocław

Opinie o AE WOMAN sklep odzieżowy

Zakupoholiczka

W dawnym budynku domu handlowego ŁADA może i nie było tak pięknie i nowocześnie,ale sprzedawcy potrafili Nam to zrekompensować miłą obsługą. W chwili obecnej jest Luxus w kierunku aranżacji-wnętrz,natomiast daje się wyczuć nachalność ze strony pań obsługujących (ERA-prowizji :-( [usunięte przez moderatora]wyzywa i poniża swoich pracowników przy klijentkach. Nie raz byłam świadkiem. Kolekcja na :10 pkt. Atmosfera 2 pkt.

Ruda Kita

Prawda jest taka,że [usunięte przez moderatora] będąc na liście najbogatszych polaków (według magazynu "WPROST najbogatsza-polka). Płaciła[usunięte przez moderatora]pieniądze,a często i na takie trzeba było czekać. Wypłata za wczasy pod gruszą według jej własnych przepisów nikomu się nie należała. Podpisywaliśmy jakieś "chore" papierki,że zrzekamy się pieniędzy za wczasy pod gruszą na cele firmy,a po paru dniach[usunięte przez moderatora] wozili się kolejnymi Luxusowymi autami. W wolne soboty i nadgodziny pracuje się dla tej pani charytatywnie.TAKA TO SIĘ DOROBI !!! A pracownik garba :-(

Zostaw opinię o AE WOMAN sklep odzieżowy - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AE WOMAN sklep odzieżowy