Makro Cash and Carry Hala nr 5

Wrocław

Opinie o Makro Cash and Carry Hala nr 5

Nadia

Czy ktoś może mi powiedzieć jak kształtują się zarobki pracowników administracyjnych?

kaczy

z tego co wiem to mają tam całkiem dobre zarobki na hali, poza tym nie oszukujmy się, ale w branży makro cash and carry to naprawdę porządna sieć :) pozdrawiam

I bardzo dobrze, że są związki! Oberwie się wreszcie dyrektorce i kierownikowi z układów za takie traktowanie ludzi. Wreszcie może będzie normalnie i godnie, zwłaszcza na przemysłówce. Nagle zauważyli, że brakuje podstawowego sprzętu - kpina, a tak to niby było wszystko?

...............
@Pracownik 04.04.2015 16:37

związki pracują dla firm nie dla was sam się przekonasz żeby były prawdziwe związki najpierw stare by musiały przestać istnieć np solidarność jak rak dla organizmu firmy zamiast leczyć pomagać to tylko kasę bierze oni patrzą tylko na siebie ciepła posadka ludzi mają w dddddddd

W hali zawiązały się Związki zawodowe. To reakcja na to co robi dyrekcja hali.

Zostaw opinię o Makro Cash and Carry Hala nr 5 - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Makro Cash and Carry Hala nr 5