Opinie o Pro Biuro Sp z o.o. (w upadłości) w Wrocław

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Pro Biuro Sp z o.o. (w upadłości). Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Pro Biuro Sp z o.o. (w upadłości) o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pro Biuro Sp z o.o. (w upadłości) w Wrocław

Ktoś wie na czy polega windykator terenowy/objazdowy ? co robi taka osoba, i ogólnie warunki na jakich pracuje ? będę wdzięczny za odpowiedź ;)

rob

Koordynator Help Desk w Dziale IT zakres podstawowy: koordynowanie pracy help desk, wykonywanie zadań typowych dla help desk w zakresie hardware i software, prowadzenie czynności administracyjnych w odniesieniu do rozwiązań informatycznych oraz obsłudze aplikacji typu ERP w tym diagnozowanie problemów, naprawa błędów i wdrażanie nowych projektów oraz konfiguracja nowych rozwiązań informatycznych. Cv wysyłać na adres biuro@koksztys.pl

ttt

a coś więcej wiesz?

rob

Gdzies widziałem, chyba na ich stronie, że szukaja informatyka

Radca Prawny

1. Rozmowa z radca prawnym; pytania o przebieg dotychczasowej pracy. Wreczenie zadania rekrutacyjnego do przygotowania w domu. 2. Dzien probny w biurze - kolejne zadania do opracowania (porady w biezacych sprawach kancelarii). Brak jakiejkolwiek opinii na temat przygotowanych rozwiazan. Dodam, ze dzien probny byl oczywiscie bezplatny. Taki przebieg rekrutacji wskazuje raczej na poszukiwanie taniej sily roboczej niz rzeczywista chec nawiazania stalej wspolpracy. Oferowane wynagrodzenie bardzo niskie, warunki w biurze ponizej standardu - ciasne i glosne pomieszczenie, stary sprzet biurowy niespelniajacy wymogow ergonomii pracy przy komputerze.

Pytania dotyczace doswiadczenia.

Mor

Z tego co wiem, to jest wielu chętnych, ale też wymagania maja wysokie, tak czy inaczej warto pisac, może odpowiedzą

Mor

Wiem, że teraz szukają negocjatora do działu windykacyjnego. W opisie stanowiska mają: telefoniczne nawiązywanie kontaktu z klientami banku, wyjaśnianie przyczyn opóźnień w zakresie płatności, motywowanie klientów do zapłaty,realizowanie planów w zakresie kwot odzyskanych. Wysłałem aplikacje na rekrutacja.kadry@koksztys.pl Czekam teraz na odpowiedź. Moja kumpela tam pracowała, mówi że bardzo spoko, choc podobno nie jest łatwo sie tam dostac. Jak cos odpowiedżą dam znać.

Maniek

Omijać i to BARDZO szerokim kołem.

Koksztys S.A.

Z uwagi na ostatnie wpisy na forum Go Work KOKSZTYS S.A. informujemy, że indywidualne sprawy pracownicze nie będą omawiane i komentowane na forum ponieważ może to godzić zarówno w interesy Grupy KOKSZTYS S.A. jak też obecnych lub byłych pracowników. Wcześniejsze próby przekazywania kontaktu bezpośrednio do Prezesa Zarządu nie przyniosły w naszej ocenie zamierzonego efektu choć działanie takie uważamy za niestandardowe. Mimo to, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom, taką podjęliśmy decyzję. Aby w maksymalny sposób przybliżyć jednak kontakt ze Spółką w sprawach z obszaru HR w najbliższym czasie podamy do wiadomości specjalnie dedykowany adres e-mail do kontaktów w sprawach indywidualnych, szanując prywatność zarówno naszych byłych, obecnych i przyszłych pracowników. Biuro Zarządu KOKSZTYS S.A.

Olka

Szkoda słów. Popieram ostatnie wpisy.

Koksztys

Szanowny Panie. Do tej pory nikt nie skontaktował się z naszą firmą mimo, iż o taki kontakt usilnie zabiegamy. Ponawiamy prośbę – proszę wysłać na adres mailowy: a.krawczyk@koksztys.pl opis sprawy i wyjaśnienie na czym polega problem.

Koksztys

Szanowni Państwo. W dalszym ciągu oczekujemy na kontakt z Państwa strony – niestety w poprzednim wpisie administrator wykreślił numer telefonu. Proszę w takim razie o kontakt mailowy – a.krawczyk@koksztys.pl

Miro

Popieram że łatwiej w środku lata nad morzem pojeździć na nartach po śniegu niż dodzwonić się do szefostwa firmy. (usunięte przez administratora)

Koksztys

Dzień dobry W odpowiedzi na Pana wpis chciałem poinformować, iż pełnię funkcję Prezesa Zarządu Koksztys S.A. Z ubolewaniem przyjąłem Pana, niesłuszne według mnie, zarzuty o nierzetelności naszej firmy. Bardzo proszę o kontakt bezpośrednio do mnie pod numerem telefonu (usunięte przez administratora)Pozdrawiam – Amadeusz Krawczyk.

iksińska

dzięki Romek

iksińska

czy ktoś może opisać dokładniej na czym polega praca i zakres obowiązków managera regionu? czy manager jest tylko z nazwy czy faktycznie zarządza grupą sprzedażową lub oddziałem? z góry dziękuję

Rozczarowana

Temat - rozmowa rekrutacyjna. Jeżeli miałabym oceniać firmę wyłącznie po osobie, która ją reprezentuje, to raczej nie byłaby to pozytywna opinia. Wydaje mi się, że zapraszając kogoś na rozmowę kwalifikacyjną, wypadałoby chociaż przez 30 sekund przestudiować jej dokument aplikacyjny. Czułam się zażenowana podczas rozmowy sposobem w jaki była prowadzona i zadawanymi pytaniami, a po rozmowie pozostał jedynie niesmak.

Vito Corleone

Ile wynosi przeciętna podstawa wynagrodzenia "specjalisty ds. windykacji" ?

xa

Nie marnujcie swojego czasu na tę firmę. Nie warto od samego początku.

Ciekawy - windykacja

Hej. Mam pytanie: jak wyglada praca w windykacji terenowej? Bardzo gnebia psychicznie? Trzeba jezdzi nocami? Daja umowę o pracę czy zlecenie?

Koksztys

W odpowiedzi na wpis A.: Dzień dobry. Grupa Koksztys prowadzi firmę rzetelnie i uczciwie. Jeżeli doszło do jakichkolwiek opóźnień w płatnościach - mogą one wynikać jedynie z przeoczenia. Proszę w tej sprawie o kontakt mailowy: r.wlodarek@koksztys.pl

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pro Biuro Sp z o.o. (w upadłości)?

Kandydaci do pracy w Pro Biuro Sp z o.o. (w upadłości) napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Pro Biuro Sp z o.o. (w upadłości)