Wezyr Holiday Service Sp. z o.o.

Wezyr Holiday Service Sp. z o.o.

Opinie o Wezyr Holiday Service Sp. z o.o.

Agnieszka

@Nie polecam, nic nie mówi zarówno mnie, jak i innym osobom na forum, porównanie takie jak "tureckie traktowanie". Mógłbyś napisać w bardziej rzeczowy sposób, jak wygląda praca w Wezyr Holiday Service? Wspominasz też o zadaniach rekrutacyjnych - w obecnym czasie jest to standard w większości firm, niezależnie od poziomu stanowiska, na które się aplikuje.

Nie polecam

Firma turecka i traktowanie ludzi chyba też "tureckie". Ogólnie jest to korpo dla ludzi po 40, którzy nie mieli innego pomysłu na życie. Młodsi to chyba tylko na infolinii. Firma wymaga jakichś zadań rekrutacyjnych na stanowiska wyższe niż junior. Wymagają w procesie rekrutacji przyjścia do firmy i wykonania zadania testowego (zdalnie nie można). Takie zadania to można dawać do wykonania juniorom, a nie osobą z kilkuletnim doświadczeniem i portfolio. Jeśli odmówisz wykonania zadania, to nie mają problemu, żeby dać umowę, a po tygodniu dać wypowiedzenie pod byle pretekstem.

Możecie opisać teraźniejszą sytuację Wezyr Holiday Service Sp. z o.o.? Przyda się to wielu osobom zainteresowanym pracą tam.

Ala

Jakby ktoś się jeszcze zastanawiał nad pracą rezydenta to tragedia i nie polecam. Warunki gorzej niż tragiczne, brudne pokoje, często bez klimatyzacji (a temp. w sezonie to ponad 40 stopni). Pracuje się w sezonie nawet 20 godzin dziennie, z czego płacą za kilka, bo okazuje się np że nie ma dla Ciebie powrotu z lotniska i musisz czekać kilka godzin w nocy aż ktoś inny będzie wracał. Często też nie ma zapewnionych noclegów kiedy w nocy trzeba jechać do Antalyi, albo są w brudnych pokojach w łóżkach w któryś ktoś już spał i przy okazji zostawił na przescieradle różne wydzieliny. W pierwszym sezonie nie ma co liczyć na nic więcej niż transfery i może raz w tygodniu wycieczki, zwłaszcza jak jest się dziewczyną. O zapewnionym jednym dniu w tygodniu wolnym też można często pomarzyć, a na skargi o łamanie praw pada z reguły odp. "jak ci się nie podoba to wracaj do Polski". Kokosów nie ma, warunki straszne, a traktowanie przez Turków z biura urągające ludzkiej godności.

Sssss

Nie polecam pracy w księgowości! mega duża rotacja- co parę miesięcy pracownicy uciekają, na stanowisko młodszego księgowego dają obowiązki dla księgowego, ale kasę adekwatną do niższego stanowiska. Atmosfera w pracy - dramat. Układy, układziki i wieloletni pracownicy wysługujący się nowymi.

Ewelina

Jeśli chodzi o Wezyra w Wawie to bardzo fajni ludzie pracują na niższych szczeblach lecz na wyższych to już zaczynają się schody w złą stronę, [usunięte przez moderatora] to Profesorzy w Spychologii i dokładnego wychodzenia z pracy nawet jeśli nie wszytko jest zrobione. Pensja to moim zdaniem 1500 PLN minimum netto obecnie. Jeśli chodzi o nadgodziny to NIE RÓB ponieważ nie oddają godzin i nie płacą za nie. Pracowałam tam kilka miesięcy i na szczęście udało mi się dostać pracę z której jestem zadowolona. Pozdrawiam ludzi o dobrych nerwach.

Słowa kojarzące się z wezyr holidays (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w wezyr holidays: Najbardziej nie podobało mi się w wezyr holidays:

Zostaw opinię o Wezyr Holiday Service Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wezyr Holiday Service Sp. z o.o.