Wezyr Holiday Service Sp. z o.o.

Opinie o Wezyr Holiday Service Sp. z o.o.

Ala

Jakby ktoś się jeszcze zastanawiał nad pracą rezydenta to tragedia i nie polecam. Warunki gorzej niż tragiczne, brudne pokoje, często bez klimatyzacji (a temp. w sezonie to ponad 40 stopni). Pracuje się w sezonie nawet 20 godzin dziennie, z czego płacą za kilka, bo okazuje się np że nie ma dla Ciebie powrotu z lotniska i musisz czekać kilka godzin w nocy aż ktoś inny będzie wracał. Często też nie ma zapewnionych noclegów kiedy w nocy trzeba jechać do Antalyi, albo są w brudnych pokojach w łóżkach w któryś ktoś już spał i przy okazji zostawił na przescieradle różne wydzieliny. W pierwszym sezonie nie ma co liczyć na nic więcej niż transfery i może raz w tygodniu wycieczki, zwłaszcza jak jest się dziewczyną. O zapewnionym jednym dniu w tygodniu wolnym też można często pomarzyć, a na skargi o łamanie praw pada z reguły odp. "jak ci się nie podoba to wracaj do Polski". Kokosów nie ma, warunki straszne, a traktowanie przez Turków z biura urągające ludzkiej godności.

Sssss

Nie polecam pracy w księgowości! mega duża rotacja- co parę miesięcy pracownicy uciekają, na stanowisko młodszego księgowego dają obowiązki dla księgowego, ale kasę adekwatną do niższego stanowiska. Atmosfera w pracy - dramat. Układy, układziki i wieloletni pracownicy wysługujący się nowymi.

Ewelina

Jeśli chodzi o Wezyra w Wawie to bardzo fajni ludzie pracują na niższych szczeblach lecz na wyższych to już zaczynają się schody w złą stronę, [usunięte przez moderatora] to Profesorzy w Spychologii i dokładnego wychodzenia z pracy nawet jeśli nie wszytko jest zrobione. Pensja to moim zdaniem 1500 PLN minimum netto obecnie. Jeśli chodzi o nadgodziny to NIE RÓB ponieważ nie oddają godzin i nie płacą za nie. Pracowałam tam kilka miesięcy i na szczęście udało mi się dostać pracę z której jestem zadowolona. Pozdrawiam ludzi o dobrych nerwach.

Słowa kojarzące się z wezyr holidays (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w wezyr holidays: Najbardziej nie podobało mi się w wezyr holidays:

Zostaw opinię o Wezyr Holiday Service Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wezyr Holiday Service Sp. z o.o.