Stern Weber Polska

Opinie o Stern Weber Polska

Pracuję w tej firmie od kilku lat i nie kojarzę aby firma maiła jakichkolwiek przedstawicieli handlowych, ale miło, że przynajmniej opinia pozytywna :) Jeśli chodzi o pracę, to po prostu trzeba się zgłosić niezależnie czy trwa rekrutacja czy nie. Dobry pracownik zawsze mile widziany :)

Pracujesz w firmie Stern Weber Polska albo wiesz o niej kilka rzeczy od znajomych? Jesteśmy ciekawi Twojego zdania, napisz jak wygląda zatrudnienie w firmie!

Zostaw opinię o Stern Weber Polska - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stern Weber Polska