Opinie o Kancelaria Sosnowski (Kancelaria Adwokacka Adwokat Jacek Sosnowski) w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Kancelaria Adwokacka Adwokat Jacek Sosnowski. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Kancelaria Adwokacka Adwokat Jacek Sosnowski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Adwokacka Adwokat Jacek Sosnowski w Warszawa

ex Nowy wpis

Co innego mówi się na rozmowie o pracę, a co innego jest w rzeczywistości. "Zespół" ludzi pracujących tam nie sprawia przyjaznego. Kilka godzin pracy w tym miejscu pozwala wyciągnąć odpowiednie wnioski. Kancelaria uprawia call center, do którego angażują prawników. Nie ma możliwości rozwoju jeśli nie jest się co najmniej aplikantem. To tylko moja opinia, może inni mają odrębne doświadczenie, którym też się podzielą.

Czy Kancelaria Adwokacka Adwokat Jacek Sosnowski organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Dawny Nowy wpis

Miałem szkolenie wstępne do pracy, poza tym za krótko tam byłem, żeby to stwierdzić.

Dawny Nowy wpis

Szkoda, że nikt inny się nie udziela. Zaznaczam, że moje opinia jest opisaniem moich odczuć, dla mnie pieniądze były zbyt małe i dowiedziałem się o swojej pensji przy podpisaniu umowy, dla kogoś taka kwota może być wystarczająca, pieniądze rzecz względna :) Możliwe, że ja mam wygórowane wymagania :D Ale na standardy Warszawy jednak jest to zbyt mało, wiem, że czasy są jakie są, ale jednak, jak ktoś chce mieć coś dobrze zrobione, trzeba za to dobrze zapłacić. Nie mogę tylko przeboleć, że ogłoszenie jest mylące i przewiduje różne formy pracy, a proponowana jest jedna (na upartego można jeszcze dodać drugą), ta wedle mojej opinii najmniej korzystna. Rozumiem, że moje opinie będą kasowane, ale może komuś się to przyda. I zaznaczam z podkreśleniem kilkukrotnym, to jest MOJA OPINIA, więc jeżeli jest możliwość proszę nie kasować :)

Dawny

Z racji tego, że poprzednia opinia została usunięta, napisze jeszcze raz i może trochę inaczej. Dlaczego to nie jest praca dla mnie. 1. W ogłoszeniu, na które aplikowałem jest podana forma współpracy, może to być umowa o prace, zlecenie bądź o dzieło. Na rozmowie rekrutacyjnej nie zostałem poinformowany o tym, jaka to będzie ostatecznie umowa, jak się domyślać dostałem najgorszą formę współpracy. 2. Brak perspektyw rozwoju i znów, ogłoszenie mówiło o innym stanowisko, rozmowa rekrutacyjna to potwierdzała w praktyce było inaczej. Na chwilę dla studenta, albo w ramach praktyk, takie coś byłoby super, dla osoby po studiach, która chce się rozwijać to zmarnowany czas. 3. Płaca, jaka umowa taka płaca. Wynagrodzenie nie jest podawane w ogłoszeniu, ani na rozmowie rekrutacyjnej. I dlatego mnie nie satysfakcjonowała. Nawet, jako student nie byłbym zadowolony z takiego wynagrodzenia, nie mówiąc o dzisiejszych czasach i inflacji. Ogólnie praca nie dla mnie. Zaznaczam, że jest to konstruktywna opinia na temat pracy z perspektywy pracownika, nie klienta. Rozumiem, że kancelaria świetnie sobie radzi i ma zasłużoną pozycję na rynku, ale jak chcą mieć dobrze wykonaną pracę, to niech zmienią podejście do pracowników, a to z pewnością przełoży się na lepsze wyniki i więcej klientów.

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Adwokacka Adwokat Jacek Sosnowski - Warszawa

• Jak się pracuje w Kancelaria Adwokacka Adwokat Jacek Sosnowski?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Adwokacka Adwokat Jacek Sosnowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Adwokacka Adwokat Jacek Sosnowski?

Kancelaria Adwokacka Adwokat Jacek Sosnowski
  • Grzybowska 4 lok. 2