Dalkia Services Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o Dalkia Services Sp. z o.o.

saraa

ale na razie nie widze, zeby do tej ekipy chceli zatrudnić nowych członków, wiec w sumie troche tak przykro mi jednak jest,.

!

Witam, niestety moje negatywne opinie sa usuwane z tego miejsca. Szkoda czasu.

!

@traczu, niestety jamal ma racje.

jamal

Uwaga...firma szuka osób bez wykształcenia technicznego (piekarzy), ponieważ takie osoby godzą się na pracę za półdarmo.(usunięte przez administratora)

Maciek

Mam pytanie-Jakie są zarobki w Dalkii np.Operator maszyn i Urządzeń Nawęglania? lub inne np.Dyż.Elektryk.Proszę o sumienną odpowiedź.Pozdrawiam

>!>

napisz kim jestes, to ci odpowiem.

ciekawska

kto np?

Zostaw opinię o Dalkia Services Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dalkia Services Sp. z o.o.