Opinie o Andżela Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Andżela Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Andżela Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Andżela Sp. z o.o. w Warszawa

Co wchodzi w socjal Andżela Sp. z o.o.?

Były prac Nowy wpis

Zgadzam się w stu procentach z negatywnymi opiniami. Moje doświadczenia w tej firmie były absolutnie odwrotne od tego, co obiecywano na początku. Mówiono nam o rozwoju zawodowym i przyjaznej atmosferze, ale rzeczywistość była zdecydowanie inna. Kierowniczka, która sprawowała nad nami pieczę, była źródłem nieustającego strachu i stresu dla wszystkich pracowników. Nawet pomimo regularnych przyjść do pracy, nigdy nie dostawaliśmy od niej żadnych pochwał. Zamiast tego, często wybierała sobie celowników spośród tych, którzy wykazywali ambicję i chcieli rozwijać się w firmie. Jej metoda polegała na tłumieniu naszych aspiracji, przekonując, że na nasze stanowisko jest wielu chętnych, a z Warszawy przyjdą nowi pracownicy. To zupełnie nie miało sensu. Praca zdalna, którą miała być dostępna, była obarczona wieloma restrykcjami i niestety nie miała wiele wspólnego z obietnicami. Nawiasem mówiąc, kierowniczka często była nieobecna, ale gdy próbowaliśmy skorzystać z przysługującego nam prawa do wolnego dnia z powodu umówionego lekarza, natrafialiśmy na wiele trudności. Kolejnym problemem były nadgodziny, które regularnie wykonywaliśmy, ale nigdy nie otrzymywaliśmy za nie odpowiedniego wynagrodzenia. Czuliśmy się traktowani jak maszyny do pracy, a nie jak ludzie. Team Liderzy zespołów są zainteresowane tylko sobą, zupełnie nie przejmując się potrzebami pracowników. Nawet jeśli narzekał na kierowniczkę, to nigdy nie potrafił podjąć z nią konstruktywnej rozmowy. Ludzie tutaj mogą dostać wypowiedzenie tylko bo coś Ani (kierowniczka) się nie spodobało. Podsumowując, moje doświadczenia w tej firmie były absolutnie negatywne i zdecydowanie odradzałbym rozważanie pracy tam.

Czy Andżela Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

Jeśli chcesz zmarnować tylko swój czas to praca w Andżela.com jest właśnie dla Ciebie! Na magazynie w Strykowie uświadczysz od stałej ekipy pracownic wiele, ale na pewno nic dobrego. Młody, energiczny zespół zapewni Ci, poczucie niestabilności, zachowania podchodzące pod mobbing szczególnie z strony liderki, zero poczucia przynależności do grupy dzięki czemu będziesz codziennie martwić się czy przychodząc do pracy nie dostaniesz na stół wypowiedzenia, bo tak właśnie Andżela.com działa- mimo dobrej pracy wyrzucają pracownika tylko dlatego, że grupa go nie zaakceptowała (a nawet nie dają szansy zaklimatyzowania) jakby to była podstawówka. Na sam koniec jeszcze trzeba pilnować, czy wypłata się zgadza. Kategorycznie nie polecam.

Była pracowniczka

W zupełności zgadzam się z przedstawioną opinią. Nie polecam!!

Lila123

Całkowicie się zgadzam. Na początku pracy mówiono o rozwoju i miłej atmosferze co zupełnie nie zgadza się z panującymi tam warunkami. Kierowniczka budzi grozę w oczach wszystkich pracowników. Przychodziła codziennie, ale nigdy z pochwałami. Potrafi obrać za cel ludzi, którzy zwyczajnie chcą czegoś więcej i stosując (usunięte przez administratora) gasić Twój zapał, mówiąc Ci że na Twoje stanowisko jest wiele chętnych z Warszawy. Możliwość pracy zdalnej, tez ma się nijak do zasad, które kierownik stosuje. Nie wspomnę już o problemie, gdy bierze się wolne (bo ma sie umówionego lekarza, kilka miesięcy wcześniej). Najlepiej w ogóle nie wychodzić z pracy i pracować 24/7. Ale nie myśl sobie, że dostaniesz należne pieniądze za nadgodziny. Z tym również jest problem. Ludzie traktowani są jak przedmioty. Lider myśli tylko o sobie, nic więcej. Potrafi narzekać na kierowniczkę, jednak gdy przychodzi do starcia oko w oko z nią, niestety ale słowem sie nie odezwie. Napomknę tylko, że robisz niekiedy więcej od lidera, który potrafi nie odpisywać Ci na wiadomości, kiedy masz problem. Na koniec tej fatalnej przygody, kiedy jesteś już wykończony psychicznie, ciągłymi zarzutami, ale i tak robisz swoje najlepiej jak potrafisz… możesz dostać wypowiedzenie, bez najmniejszego argumentu. (Jedyny argument to to, że nie spodobałeś się kierownikowi, pod względem wyglądu lub tego, że stawiasz na swoim). Czysty (usunięte przez administratora) na pracownikach!

bla bla bla Nowy wpis
@Lila123

Ciekawi mnie fakt, że tak złe traktowanie było tolerowane przez ciebie i dopiero opisałaś sytuację po tym jak zostałaś zwolniona? Kiedy byłaś pracownikiem wszystko było ok? Dlaczego wtedy nie napisałaś opinii? Jak długo pracowałaś? Czytam takie opinie i zastanawia mnie fakt że powstają one kiedy pracownik zostaje zwolniony, bo wcześniej wszystko było ok? Nadgodziny wypłacane? Praca zdalna udostępniana?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Andżela Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Sustainability Controller
Sonova Warsaw Service Center Sp. z o.o.
logo firmy Office Assistant
Gpre Management Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik Punktu Informacyjnego
Kaliszuk sp.j. Staff Partners

Zostaw merytoryczną opinię o Andżela Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Andżela Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Andżela Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Andżela Sp. z o.o.
  • Wynalazek 2 lok. 214