Brand Support Sp. z o.o.

Opinie o Brand Support Sp. z o.o.

fool

Super, że panuje u nich dobra atmosfera @kamera, to zdecydowany plus, bo przecież jak każdy dba o pozytywne relacje między sobą, to nie ma się co dziwić, że zatrudnienie jest opłacalne. A wypłata jest terminowa?

radomska kurwa

praca dla tej agencji na frilansie to wieczne oczekiwanie na pieniądze, firma jest niepoważna, a szefowa ma wszystko w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

Znasz nowinki o firmie Brand Support Sp. z o.o. ? Co możesz powiedzieć na temat pracodawców i atmosfery pracy?

Zostaw opinię o Brand Support Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Brand Support Sp. z o.o.