Jansen Sp. z o.o.

Warszawa

Ocena pracodawcy 4/6

na podstawie 4 ocen.

Opinie o Jansen Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jansen Sp. z o.o.

remik

firma aktualnie poszukuje na stanowisko Business Development Manager @tomasz. oferują zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę; i konkurencyjne wynagrodzenie złożone z części stałej oraz zmiennej, a także możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy.

pracka

Poszukuje informacji - jak zdobyć kontakt do jasnesa - bo firma zajmuje się sprowadzaniem ekskluzywnych nabiałów a teraz w momencie otiwerania restatruacji albo jak to inaczej mówią kanjpy będzie mi potrzebne cośtakiego. mam nadzieje, że jakoś uda się mi dowiedzieć czegośjeszcze o tej firme tutaj po opiniach.

Olink

Odnoszę wrażenie, że nikt nie pisze o rekrutacji, bo właśnie ludzie są zadowoleni z pracy u nich i nie potrzebują jej zmieniać. W zasadzie import produktów nabiałowych nie wydaje się niczym codziennym, ale najwidoczniej firma zapełniła lukę w rynki potrafi z tego jak widać czerpać korzyści. Mam nadzieję, że ma to przekład również na pracowników.

Ewa

Skoro w firmie jest dobra atmosfera i dobre zarobki to na pewno warto powalczyć o pracę tam.

Ewa

Dziękuję za informacje. Myślałam,że ta firma to hurtownia serów w tym francuskich i pomyślałam, że wiąże się to z wyjazdami.Chodziło mi o możliwość kontaktu z językiem. Czy w takiej firmie taki kontakt jest. Jeśli to importer serów to pewnie kontakt jest większy niż byłby w hurtowni.

pracownik

Pracowałem długo w tej firmie, muszę powiedzieć, że zarówno warunki płaca/praca jak i kontakty między pracownikami są świetne. Oczywiście jeśli nie jest się aspołeczną jednostką. To nie jest hurtownia serów tylko importer. hurtownie się tutaj zaopatrują. I tak z ciekawości - co ma hurtownia do wyjazdów do Francji??;P a jeśli już wyjazd by był to logiczne, że można by było wykorzystać język :P

Ewa

A jakie są warunki pracy i możliwość rozwoju? Jeśli to hurtownia serów to czy wyjeżdża się do Francji na przykład i można wykorzystać język francuski? I czy atmosfera w tej firmie jest przyjazna?

jansen pic na wodę

dajcie sobie spokój tylko znajomi

były

nowy - 2013-02-24 08:23:30 witam mam pytanko jakie sa tam warunki pracy po ile godzin sie pracuje za jakie pieniadze itp?az skończysz i płaca za 8 reszta jest w pakiecie wolontariat

pl

pracujesz aż skonczysz nie ma ze boli

nowy

witam mam pytanko jakie sa tam warunki pracy po ile godzin sie pracuje za jakie pieniadze itp?

były...

Tak jak ktoś wcześniej napisał: brak procedur, praca w godzinach jakich firma potrzebuje, każdy zajmuje się każdą pracą, przerabianie towaru to chleb codzienny, właściciele niereformowalni i nie zależy im na pracownikach. Właściciele to właściwie dość prości ludzie, zależy im tylko na tym co sami zarobią. (usunięte przez administratora)...

jola

ja tam pracowałam jakiś czas temu w biurze i było o.k. odeszłam pół roku temu,, bo przeprowadziłam się do innego miasta. polecam ogólnie.

Lolek

Ja się zwolniłem i w 2 innych firmach tej branży zobaczyłem co to znaczy bajzel. W tej drugiej cały cza spracuję ale to dopiero jest porażka. A w jansenie teraz podobno mają komplet W serach zawsze coś się przeterminuje bo to nie jest woda ale oni to chociaż oddawali ten syf do utylizacji a moja obecna firma obciąża handlowców. Ogólnie w Jansenie było ok tylko handlowców mieli z łapanki nie znali towaru, nawet nie wchodzili do magazynu. W biurze też nikt nie miał pojęcia o serach. Młody szef sie czepiał ale nie był groźny starszy groźniejszy ale rzatko się czepiał. W sumie to była spokojna robota za niezłe pieniądze ale chciałem sobie poprawić

Zostaw opinię o Jansen Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jansen Sp. z o.o.