Mat-Mor Sp. z o.o.

Opinie o Mat-Mor Sp. z o.o.

Igor

Rozumiem, że dobrze się wam pracuje ale moglibyście od czasu do czasu napisać co się dzieje? Dla kandydatów takie informacje bezpośrednio od pracowników maja duże znaczenie.

Agata

Czy ktoś z was pracuje obecnie w Mat-Mor Sp. z o.o.? Jaka na dzień dzisiejszy panuje atmosfera podczas pracy? Najświeższe opinie pomogą potencjalnym zainteresowanym w poznaniu pracodawcy "od wewnątrz". Warto swoim doświadczeniem rozwiać wszelkie wątpliwości osobom chcącym podjąć się pracy w tej firmie.

zla

tak benefit uścisk prezesa jak sie naje wali na szkoleniu

edr

Jesli tak, to taki specjalista ma rzeczywiście dobre zarobki, a benefity też się trafiają do nich jeszcze.

Renata

Zero życia prywatnego w tej firmie. Pracuje się po 300 godz w miesiącu za byle jakie pieniądze. Brak słów

fgjyfb

Prawie na czas tylko co z tego jak po przepracowania 350 h nie wyjdzie Ci 3000 zł bo za h nawet nie ma 9 zł .

ddffgh

kto niby dba o atmosfere?? to dlatego pracownicy uciekaja jak najdalej i przewaznie do konkurencji bo sa godne warunki pracy ...dno dna

Klara

A bo to jakaś nowość? Przychodzi nowa osoba,na kradnie a jak się zgłasza kierownictwu to nie wiele to da.

Klara

Najgorsza firma w jakiej było mi dane pracować!!!! Człowiek jak niewolnik jest tam traktowany,pracuje się po 300 godz w miesiącu za marne pieniądze. Za braki na sklepie oddają wszyscy mimo że tylko jedna osoba kradnie. Nie polecam.

mandaryna

Haer Stabilnie to będziesz miał pracę codziennie po 12 godzin bo jak trafisz na sklep gdzie jest problem z personelem to masz murowane siedzenie w robocie. Zapomnij wtedy o znajomych a jak masz rodzinę to i tak Cię wywalą z domu bo tylko robota i nic. Jak to nazywasz stabilizacją to Ci współczuję.

Pracownicy

Rekrutacja trwa,więc jeśli jesteś taki chętny do pracy w tej firmie to zapraszamy.

mamba

Nie polecam,zwlaszcza jesli macie za wspolpracownika osobe ktora jest wpatrzona w czubek wlasnego nosa i wiecznie sie spoznia

lalka

a z kąd wy wszyscy macie takie informacje? Poprostu nie udaje Wam się coś to sie mścicie na niewinnych ludziach. gorzej niż dzieci w przedszkolu żałosne

Katrina

Chyba jak się zatrudnialiście to wiedzieliście na jakich warunkach! Nie pasowało to było się zwolnić, nikt tu nikogo na siłę nie trzyma.

ela

Najbardziej mi się podoba post na temat wdzięczności za obowiązkowe obecności na szkoleniach i wyjazdach... a nie ma nic o tym co groziło za nieobecność na takim wypadzie poza godzinami pracy.

Magda

Miałam na myśli aby nikt się nie podszywał pod ''Anitta' bo to nie ona napisała tamtą wypowiedź.

Magda

Jeżeli ktoś umieszcza takie posty to niech chociaż ma odwagę się podpisać zamiast podszywać pod kogoś innego!!!

ktoś

Gratuluję wypowiedzi,dobrze wiemy kto to napisał.

Aleksa

Widać nic się nie zmieniło. Nikomu nie polecam tej firmy !! Szkoda tylko że nikt nic nie robi w tej sprawie.

jolka

Ludzie w każdej pracy trzeba się na [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] chcesz to pracujesz nie to siedzisz w domu... Nikt Cie nie przecież nie zmuszał żebyś pracował w tej firmie wiec nie miej pretensji do nikogo i nie narzekaj. Ja osobiście uważam ze praca jest jak każda inna, ale jak chcesz dorobić to oczywiście masz taką możliwość. A kierownictwo jest Ci wdzięczne za to ze jeszcze chodzisz na zastępstwa :)Więc ja osobiście nie zgadzam się z komentarzami wyżej Pozdrawiam :)

vera

Nikt nie musi się decydować na dodatkowe zmiany za które zresztą jest płacone ,jeśli ktoś chce dorobić to jest taka możliwość.Ja pracuję w tej firmie od dawna co prawda bywa różnie ale pewnie jak wszędzie.Co najważniejsze pensja na czas a i paczka co roku na święta :)Naprawdę nie ma tragedii , oczywiście można iść na 8h do Biedronki za 1500zł.

helka

Może odeszłaś bo musiałaś nie radziłaś sobie z pracą. Ja też pracuję od kilkunastu miesięcy i jestem z pracy zadowolona. Pensja jest zawsze na czas a atmosfera też jest ok.

Ilona

To bzdura. Sama odeszłam. Nikt mnie nie wyrzucił. Miałam dość pracy ponad siły, w świątki piątki i niedziele po 24 godziny. To najgorsza firma w której pracowałam. Trzymajcie sie od tej firmy z daleka chyba że lubicie pracować dużo ale prawie za nic.

Liza

Pracuję w tej firmie od długiego czasu i nie zgadzam się z powyższymi opiniami. Jak się dobrze pracuje to wszystko jest ok. Podejrzewam, że te opinie wypisują ludzie, którzy zostali po prostu z firmy wyrzuceni i teraz się odgrywają. Ja tam nie mam tej firmie nic do zarzucenia.

złośnica

Nie jest źle? To zapewne bez powodu ludzie się zwalniają?! Pojęcie "szacunek" nie którym ludziom jest nie znane!

Madzia

To dużo musiało się w tej firmie zmienić w niedalekim czasie. Ja jak tam pracowałam to byłam zadowolona. Pensja była zawsze na czas i wcale niemała. No oczywiście można się zatrudnić na 8 godzin dziennie od poniedziałku do piątku i dostawać 1200-1300zł ale na pewno nie w sklepie 24H.

Zostaw opinię o Mat-Mor Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mat-Mor Sp. z o.o.