Centrum Eurokontakt

Chełm

Opinie o Centrum Eurokontakt

Agata

@Szkoda czasu i nerwów !!! - a czy możesz powiedzieć coś więcej na temat tego, co sprawia, że masz negatywną opinię o Centrum Eurokontakt? Wspominasz, że oferty publikowane przez firme są niezgodne z faktyczną propozycją zatrudnienia - czy możesz to rozwinąć i podać konkretne przykłady opisywanej przez Ciebie sytuacji? Takie dodatkowe informacje mogą być ważne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w tej firmie.

Szkoda czasu i nerwów !!!

Omijać szerokim łukiem tą firmę komentarze to piszą chyba same pracownice albo ich znajome !!! Byłam i nie polecam oferty niezgodne z opisem nie sprawdzone pod względem faktycznym w dodatku za marne pieniądze bo w tych samych miejscach opiekunki zarabiają po 400 euro więcej tylko z innej agencji , Kontakt zerowy !!! jeszcze raz nie polecam !!!! Piszę bo byłam i się przekonałam !!!

baja0611

Jest kilka firm o podobnych nazwach, ja jeżdżę z Centrum Eurokontakt Chełm od 11 lat i mogę z całego serca wszystkich polecić tą firmę, jeżeli chodzi o pieniądze to zawsze są na czas, legalne zatrudnienie. Panie z biura bardzo miłe i zawsze służą pomocą. Jak dla mnie 11/10

Anna

Pojchałam do pracy za posrednictwem tej firmy, mialo być legalnie, umowa na miejscu.Na miejscu okazało się, że praca na czarno. Do tego 13 do 15 godzin pracy dziennie.Wyzysk i oszustwo.

SASO

Eurokontakt to jest "pseldo firma"oszuści i krętacze ! Za załatwienie pracy trzeba zapłacić 295zl.u nich to się nazywa kurs językowy!!!! Okradają z godzin ,nie dają rozliczeń ,inna stawka na umowie ,inna w rzeczywistości ! Pracujsz za granicą ale tak naprawdę w Polsce roznosisz ulotki !!!! Wałek na całego ! Mało tego pracujesz dla jakiejś firmy która jest w Wielkiej Brytanii !!!! Jeden wielki syf i szumowiny !!!lepiej z diabłem jechać na koniec świata jak z EUROKONTAKTEM do pracy !!!!!!!

Dorota

Nie polecam tej pseudofirmy omijać z daleka

Bliska znajoma

Wiadomo z czego prezesi mają te chaty z basenami, pięć mieszkań,drogie butiki I kilka innych posiadłości. Nawet na rodzinie zarabiają krocie. Wszystko na dzieci jest, aby w razie czego nie mogli im nic zabrać. Cwaniaki

Ola

nie polecam

Urszula

Ja również jeżdżę z nimi prawie dwa lata. Początkowo było nawet w miarę, ale teraz Masakra co miesiąc muszę prosić o moją kasę. Zawsze jakieś głupie tłumaczenia. Jestem już wykończona tą sytuacją. Koordynatorka zupełnie się nie interesuje. Może znacie jakąś rzetelną firmę

lipa51

DZADOSTWO WIELKIE oszusci straszni kradna wyplate i jeszcze nie daja karty europejskiej w,razie pobytu w szpitalu co z tego ze sa mile i tak samo kordynatorka kawal suki

Jarzebina

Co z tego że są mile ale trzeba sie prosic o swoja kase nawet 2 miesiace bo nie maja pieniedzy zeby wyplacic i tlumacza sie ze ktos tam nie zaplacil bo byl na urlopi a co to kogo interesuje .... Jede na zlecenie kasa ma byc na czas !!! I do tego oszukuja z kasa za bilety placi pacjent 150 e za bilety zaplaci firma 100 e to powinni oddawac reszte dla opiekunki bo to jej pieniadze ?

MMM
@Jarzebina 02.11.2016 21:58

Nie, to nie sa opiekunki pieniadze tylko rodziny! Opiekunka powinna przedlozyc bilety, wydatki i za to powinna rodzina zaplacic A NIE, ZE NACIAGACIE RODZINY!

moja

a mnie powiem Wam zaintersowała oferta pracy na stanowisko managera/ specjalsity do spraw rynków finansowych w Warszawie widze ze szukaja wazna jest znajomość branży z zakresu MRF,komunikatywność i zdolności interpersonalne (czytelne, właściwe, umotywowane)

helena

przed swiatami panie z biura staja na glowie.rekrutuja na sile,w sezonie letnim rowniez,potem sa okresy blogiego spokoju,prosze sie targowac o wyzsza kwote,prosze tak robic z innymi biurami tez,od 9 lat zarobki te same,prosze dopominac sie o wolne,jezeli brak niech placi biuro lub rodzinka,nie czekajcie na manne z nieba tygodniami az rodzinka zaproponuje wyjscie z domowego aresztu.premii za to nie dostaniecie,depresje owszem.

Admin

Negatywne opinie nie dotyczą firmy Centrum Eurokontakt z Chełma! Ludzie zanim dodacie opinie czytajcie, to jest profil CE Chełm , firma oferująca pracé opiekunkom. Pozdrawiam

kolega

witam nie polecam tej firmy pojechałem do niemiec przez eurokontakt z wrocławia rzekomo do spinaczy jak już dotarłem na miejsce z trzema ludzmi to spaliśmy na klatce schodowej bo oczywiście wszyscy z biura mieli wyłączone telefony do pracy nie było 10 km lecz 60km inna praca niż była w umowie pani agata zrobiła zebranie na którym powtórzyła 3 razy że w razie kontroli przez policje nie podawać adresu firmy czyli coś jest na rzeczy za mieszkanie miało być 400 euro do podziału na ilośc osób a się okazało ze wyszło 1500 euro mało tego jeszcze pobrali 270 zł niby na przejazd do miejsca pracy a tak naprawde to nie umieją się wytłumaczyć za co ta opłata a na paragonie jest nauka języka obcego przekręt jak nic jeśli chcecie jechać za granice to nie przez te biuro pozdrawiam

brp
@kolega 11.01.2016 11:39

-kolega : Centrum Eurokontakt z Wrocławia to całkiem inna firma. Eurokontakt z Chełma to oferty pracy dla opiekunek -piotr : CE Chełm nie pracuje zadna ( usunięte przez administratora )

piotr

ta firma to jest jedna wielka pomyłka i pan zieliński i pani jagoda co w biurze siedzą

Ewa

witam-900-slaby jezyk,1200 dobry jezyk i tak od 10 lat okolo placa,przy dzisiejszej inflacji-jalmuzna....panie owszem mile,przyjazne,ale z nimi sie nie pracuje.1350 mozna tez dostac-ale ciezka sztela i moze byc osoba towarzyszaca..czyli mily dziadek lub mila babcia-malzenstwo,po ktorej tez trzeba prac,prasowac,sprzatac,gotowac..tak sie sprawy przedstawiaja

Inga

Witam,Centrum Eurokontakt z Chełma nie polecam tej firmy ja tam pracowałam 2 lata i o 2 lata za dużo,dopiero mi się oczy otworzyły jak poszłam do ZUS i dowiedziałam jak mi odprowadzają składki od jakiej sumy.Zarobki marne w ciężkich przypadkach gdzie noce są zarwane po 2-3 razy trzeba wstawać płacą 1000 euro,nie ma mowy o podwyżce.

jjj

Witam!!! A wybiera sie ktoś 17stycznia do Austrii ?? Praca przy sprzątaniu obiektów sportowych a dokładnie obiektów narciarskich???

Brp
@jjj 17.12.2015 19:10

Oferta dotyczaca sprzątania w Austrii nie jest wystawiona przez Eurokontakt Chełm. Proszę o dokładne czytanie ktorej firmy wystawiacie opinie, tutaj jest Centrum Eurokontakt z Chełma ktora oferuje prace opienunkom.

nn

Odradzam wyjazd do Francji (La Chapell). Ludzie masowo stamtąd uciekają. Praca polega na czyszczeniu prawie pustych drzew z jabłek (na akord). Z naciskiem na to aby każde jabłko miało ogonek, było bez listka,obicia itp...(jabłka na drzewach są już w większości poobijane przez traktory tam jeżdżące). Grupą opiekuje się facet, który sam potrzebuje opieki (specjalistycznej)... Cały czas straszy ludzi, narzuca się w prymitywny sposób kobietom, urządza libacje alkoholowe. Zatrudniono go by był łącznikiem ze stroną francuską a facet ledwo duka po francusku, zna tylko kilka słów i porozumiewa się prawie na migi. Ogólnie warunki są straszne.

nowy

czy ktos moze napisac cos o pracy w zakladzie kamieniarskim w niemczech przez firme eurokontakt

ivonn70

Obawiam się że piszemy o różnych firmach. Firma z Chełma daje pracę opiekunki w Niemczech. Belgia czy Francja to inne firmy. Praca legalna oraz wypłaty na czas. Opiekunki z całej Polski pracują dla firmy i oczywiście dla siebie. Osobiście przekazuję nr tel. do firmy osobom zainteresowanym. Nie wiem skąd to nieporozumienie.

rino

To żałosna firma, ktora manipuluje zasobami ludzkimi,a wszyscy ci co piszą pozytywnie to oni sami, muszą jakoś poprawiać swoją zepsutą reputację

dom19

PRACOWALEM PRZEZ EUROKONTAKT W BELGI.DZIS MAMY 7PAZDIERNIKA A JA KASY ZA CZERWIEC NIE DOSTALEM!JAK DO NICH DZWONIE TO GADAJA JEDNO WIELKIE [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

sylwia 34

opiszcie moze,ile dostajecie miesiecznie,firm jest duzo co miesiac nowe powstaja,zakladaja je byle opiekunki rowniez,ktora sie odwazy napisac po za pochwalami na temat milych panienek z biura ,ktore po 8 godzinach ida do domu -2 tys netto maja za swa prace,w Polsce klasy c,wiec sie ciesza,bez izolacji,bez smrodu starszych osob,bez wstawania po nocach i bez falszywych usmiszkow rodzin podopiecznych -dozyja chyba setki

ivonn70

Uważam że dla tej firmy można pracować. Panie wszystko powiedzą,wyjaśniają. Firma prowadzi kurs języka niemieckiego. Ofert pracy ma sporo. Polecam. Za pracę otrzymujemy pieniądze.

joanna

Ja też nie wierze jak czytam. Sama jeżdżę od 8 mc, namówiłam już 2 koleżanki i wszystkie jesteśmy zadowolone. Pieniądze zawsze na czas, w zusie też żadnych problemów. Dla mnie bomba. Polecam

bożena

Ela widać jak pracowałaś w CE.... Wszystko co napisałaś to kłamstwo. Składki 50 zł są odprowadzene wtedy kiedy siedzisz w domu i nie pracujesz, a kiedy jesteś w pracy odporowadzane są normalnie. Śmiech na sali. Ja pracowałam na początku w kilku innych firmach i z całym sercem moge powiedzieć że to najbardziej uczciwa firma jaką spotkałam. W poniedziałek jadę już 4 raz i jestem mega zadowolona. Kiedy czytam te negatywne opinie aż nie chcę się wierzyć i myślę że wystawiają je osoby z konkurencji ,a nie opiekunki pracujące w CE. 10/10

Jadwiga

Witam kolezanki po fachu!swego czasu jezdzialam z Centrum z Chełma do opieki do Niemiec. Miejsce gdzie pracowalam bylo nawet znosne ale nikomu nie zycze załatwiania z nimi formalnosci! Bylam u rodziny 2 miesiace, umowe dostalam po miesiacu, kartę EKUZ otrzymalam 2 dni przed powrotem do Polski! Cale szczescie nic mi sie nie stalo i nie potrzebowalam isc do lekarza ale co by bylo gdyby...? 1050Euro przy dobrym języku to smieszna kwota!nie wspomne juz o skladkach...

ela

Witam,ja pracowałam w tej firmie CE nie polecam jaj nikomu,pieniądze były na czas ale składki były odprowadzane nie od tej sumy co byłam zatrudniona tylko od np.50 zł a ja byłam zatrudniona na 1000 zł,idzcie do ZUS i sprawdzcie.Jest dużo firm,które są rzetelne.Pozdrawiam

Antyk

Mila chyba coś ci się pomyliło , jestem w ciągłym kontakcie z CE. Odbieraja telefony i odpisują na emaile.

miaria.j

Pracuje w tej firmie od samego początku i moje koleżanki również, zawsze pieniądze na czas. My jesteśmy zadowolone i wszystkim z czystym sumieniem polecam tą firmę.

mila

Firma z Lublina Eurokontakt oszuści, minęło wprawie 4 miesiąca nie dostałam pieniędzy, nie odbierają ode mnie telefonów i nie odpowiadają na e-maile

ewa51

Ile ludzi tyle opinii,jeszcze nikt wszystkim nie dogodził .Ja współpracuję z eurokontaktem już rok i nigdy się nie zawiodłam wręcz przeciwnie zawsze mi pomogli.Mogę śmiało polecić.

myszka2258

Super firma , bardzo dobre zarobki , super ludzie. Również polecam ! 10/10

Grażyna
@myszka2258 31.07.2015 20:06
Super firma , bardzo dobre zarobki , super ludzie. Również polecam ! 10/10

Jakie to są dobre pieniądze 1000e ciężka sztela,żadnego wolnego w ciągu dnia,składki odprowadzane od 1700 zł i to nie zawsze.Obudzicie się przy emeryturze.

krystyna-sopot
@Grażyna 22.09.2016 07:25

jezeli brak wolnego,prosze dzwonic do pan z biura,lub powiadomic rodzine-rufbereitschaft-czyli niemoznosc opuszczenia domu-jest platny-8,50 na godzine-jesli rodzina sie dowie,znajdzie kogos dla babci lub dziadka,lub zarobicie sobie pieniazki,jesli bedziecie siedziec i milczec,potem narzekac w internecie-zostaniecie z niczym,inne opiekunki tak robia-rodzinki placa lub dziwnie szybko opiekunka ma wolne do wyjscia min,2 godz codziennie.

pyzel

10/10 jestem mega zadowolona, jadę właśnie z nimi 2 raz i jestem bardzo zadowolona, pieniądze są naprawdę dobre, wszystko legalnie. Polecam

Inga

Ludzie żyjecie dniem dzisiejszym,a co z emeryturą na jakie sumy jesteście zatrudnieni i co wam odprowadzają do ZUS.Są firmy które dobrze płacą i na ładną sumę zatrudniają,a taka firma jest blisko was też w Chełmie.

pitt258

Ja również polecam,

wronka34

Centrum Eurokontakt Chełm naprawdę solidna firma, z całego serca polecam. Współpracuje już prawie rok i jestem bardzo zadowolona :)

Wioletta

Ja pracuje w tej firmie kilka dobrych lat i w ZUS-ie wszystko mam prawidłowo odprowadzane i pieniądze są zawsze na czas. Zawdzięczam bardzo dużo tej firmie, właścicielka jest osobą która zawsze pomoże w potrzebie i panie z biura też bardzo miłe.Z czystym sumieniem mogę polecić. 10/10

JAGA

Proszę sprawdzać w ZUS ie czy firma odprowadza składki od takiej sumy jaką mamy w umowie.Ja pracowałam w Centrum Eurokontakt i co z tego że płacili na czas,ale gdy poszłam do ZUS sprawdzić czy są odprowadzane składki to dopiero zmieniłam zdanie o tej firmie umowa sobie a składki sobie.

grażyna1245

Firma działa na rynku już wiele lat i jest wiarygodna, nie to co inne Agencję. Ja wyjeżdżam z tą Firmą 6 lat już i nigdy się nie zawiodłam.

Urszula

Witam, w firmie Centrum Eurokontakt pracuję od kilku miesięcy. Jestem zadowolona. Panie z biura pomagają w załatwieniu wielu spraw. Praca legalna, zarobki jak na polskie warunki dobre. Polecam.

marta0611

Ja też obecnie pracuje w firmie Centrum Eurokontakt i jestem bardzo zadwolona , praca jest legalna, pieniądze zawsze na czas a panie z biura zawsze służą pomocą.

niania1496

jeżdżę z tą firmą od 5 lat i jestem bardzo zadowolona. polecam

Ewa

Zgadzam się z [opiekunka1969] , a negatywne komentarze dotyczą firmy z Zamoscia. Eurkontakt Chełm to sumienna firma.

Opiekinka1969

Pracuje w tej firmie od 4 lat i nie spotkało mnie jeszcze nic nie przyjemnego , pieniażki zawsze są tego samego dnia na moim koncie, firma naprawdę godnie sie opiekuje pracownikiem. Sama szefowa załatwia niektóre sprawy, i jest naprawde dobrym czlowiekiem. Mam bardzo dobry kontakt z biurem , wiec drogie Panie polecam ze szczerym serduchem.

mar7895

O firmie Centrum Eurokntakt dowiedziałam się od znajomej, a teraz ja i mój mąż pracujemy tu i jestemy bardzo zadowoleni. Polecam

Wiesława

Nie rozumiem negatywnych opinii , ja nie mam nic do zarzucenia a jadę już z tą firmą 3 raz , wszystko sprawnie załatwione , cały transport do podopiecznego załatwia i opłaca firma eurokontakt. pieniądze mam na czas i jestem zadowolona.

MARTA
@Wiesława 16.06.2015 11:38

mila wiesiu-transport oplaca zawsze-rodzina podopiecznego,biura konseketnie ...te pieniazki otrzymuja,czasami sa i takie biura-i to mi sie podoba-ja oplacam podroz-pokazuje bilet wraz z cena..i zawsze moge sobie cos kupic za euro przed wyjazdem do domu...niewiem ile polskie biura kasuja od niemieckich rodzin,za ta podroz...niemieckie rodziny nie ogladaja rachunkow...od przewoznikow z biur...przeciez...reszty mozna sie domyslic-jesli w to watpisz mila wiesiu-poprostu zapytaj rodzine,

kasiab

Moim Zdaniem Super , mam 4 dzieci i tylko w tej firmie mogę zarobić na utrzymanie rodziny, pieniądze zawsze na czas jestem ubezpieczona. Pani z biura są wyrozumiałe i zawsze pomagają mi gdy mam jakiś problem lub gdy musze zjechać wcześniej. Pozdrawiam Katarzyna B

Zostaw opinię o Centrum Eurokontakt - Chełm

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Eurokontakt