Opinie o Centrum Eurokontakt w Chełm

Agencja Pracy ymczasowej, Praca dla opiekunek Niemcy

Branże: Ośrodki pomocy społecznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Eurokontakt w Chełm

Grazyna n

ja tez pracuje z tą firmą i mam wypłatę na czas, koordynatorzy pomocni, nie mialam nigdy zadnych problemow wszystko super i moge polecic wszystkim opiekunkom.

Beata W

Ja zaczęłam z tą firmą współpracę i jak na razie jest super z każdym problemem zawsze dzwonię i mam pomoc . Pozdrawiam serdecznie całą firmę.

MaRgOlKa_kalisz

ja rowniez pracuje to bedzie juz 6 miesiac i wszystko super, bardzo przyjazna firma, kazdy mily. wypalate zawsze dostaje na czas, zreszta jak 2 razy prosila o szybszy przelew to bez problemu dostalaml., zlecenie mam obok monachium wszystko okej, dzownia pytaja interesuja sie takze moge polecic innym osobom

piotrekpan59

Pracuje z Eurokontaktem z Chełma od 2015 i wszystko jest ok, kasa na czas koordynator pomaga. Jak ktos szuka pracy to mogę polecic

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Centrum Eurokontakt. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
Bas_ka64

Dobra firma, maja zlecenia w całych Niemczech. Wynagrodzenie na czas

StanisławzeZgierza

w firmie pracuje od 2 lat moja siostra mnie zacheciła do pracy, jestem zadowolony, mam dobre zlecenie u seniora obok Monachium, zawsze wypłatę mam na czas, pracownicy dzwonią i pytają, jeśli mam problem interwenuja. ogolnie wszystko dobrze funkcjonuja takze moge polecic innym. ja wjechalem 1 raz do tej parcy z eurokontaktem i tak pracuje do dzisiaj.

Renka-z

ja pracuje w firmie od 2009 roku, nigdy nie narzekałam, wypłata zawsze na czas. Pracownicy pomocni, zawsze dzwonia, firma ma swoje busy, takze wszystko organizują. Ogólnie mam dobre zdanie i poleciłam kilku moim znajomym i wszyscy też pracują i każdy zadowolony.

Kry_sienka

Zgadzam się z poniższą opinią. Firma ma problemy finansowe a właściciele wysyłają ludzi do pracy po czym albo nie płacą albo płacą w ratach wynagrodzenie. Koordynatorzy wiedzą o ich działaniach w Niemczech. Bawaria, Bonn tam niemieckie agencje nie chcą o niej slyszec !!!Barbara to była nauczycielka właścicielka która wyrzucili ze szkoły jakieś 25 lat temu. O pracy opiekunki pielęgniarki to ona nie ma pojęcia. Zarobek na naiwnych polaczkach. Fv wystawia rodzinie np: na 2200 euro 3000 euro albo 4000 5000 tys. Euro a wy dostajecie marne 1300 euro. Tyle na Was zarabia

ad1284
@Kry_sienka

Dziękujemy za opinię, ale wnioskując po komentarzu wydaje się że nigdy Pani nie pracowała w firmie Centrum Eurokontakt z Chełma. Wszystkie powyższe informacje są nieprawdziwe, począwszy od niemieckich Koordynatorów z którymi współpracujemy od lat, kończywszy na wymyślonych informacjach dotyczących zarobków, faktur itp... Jesteśmy na rynku od 15 lat i mamy setki zadowolonych opiekunek. Pomimo nieprawdziwej opinii życzymy Pani miłego dnia :)

Ciężko jest w systemie 12/12 w Centrum Eurokontakt?

ad1284

Firma nie pracuje w systemach. Zajmujemy się tylko i wyłącznie opieką w Niemczech.

jadw_iga

Właśnie wyjechałam na zlecenie do podopiecznego na bawarii z tą firmą, już 2 koleżanki dały mi numer do koordynatora i wszystko jest okej, kontakt dobry, dzwonią pytają jak jest czy jest dobrze, nie ma do czego się przyczepić oby tak dalej.

Czy Centrum Eurokontakt zapewnia kartę multisportu?

amd

Centrum Eurokontakt z Chełma to agencja zatrudnienia w Niemczech, także multisport raczej odpada.

Mariola1978

Właśnie wyjeżdżam trzeci raz do niemiec z ta firma i jest super zadowolona. wszystko zaltawiaja od przejazdu po dokumenty. czesto dzownia i pytaja czy wszystko ok. jak ktos chce jechac to bardzo polecic

Aleksander
@Mariola1978

Czy firma gwarantuje również pakiet opieki zdrowotnej oraz zakwaterowanie? Widzę że jedziesz tam już trzeci raz, więc na pewno jesteś w stanie odpowiedzieć mi na moje pytania. Liczę na Twoją pomoc.

Mariola1978
@Aleksander

Oczywiście, firma zajmuje się tylko zleceniami w opiece także zawsze zakwaterowanie Jest w domu pacjenta. Na zleceniu posiadasz normalne ubezpieczenie uprawniające do korzystanie z wszystkich usług medycznych

bozena s.

Ja też polecam, pracuje już 2 rok, namówiłam siostrę i córkę wszystkie jesteśmy zadowolone. Dobre warunki zatrudnienia i wypłata na czas. Pan koordynator bardzo dba o pracowników, pomaga w razie potrzeby. polecam wszystkim opiekunkom !

Jolanta

Ja jeżdżę z ta firma od roku. Jestem bardzo zadowolona, koordynator bardzo sympatyczny, często dzwoni w razie potrzeby pomaga. Pieniądze dostaje zawsze na czas. Nie mogę powiedzieć złego słowa.

Jadwiga

Ja jestem bardzo zadowolona. Pracuje od 9 miesięcy, pieniądze zawsze na czas, bardzo dobry kontakt. Zlecenie zgodne z opisem.

Ja pracuje z Centrum Eurokontakt z Chełma od roku i polecam szczerze. Pieniądze na czas, dobry kontakt z koorynatorem, mają dużo nowych ofert. Zawsze służą pomocą. Jak dla mnie wszystko super.

Kris

Ja pracuje w Centrum Eurokontakt od września i jestem zadowolony, dobry kontakt z koordynatorem. Wszystko zgodnie z opisem i kasa jest na czas.

Swój

Pracuje ktoś na ostrygach na zachodzie Francji? Szukam ludzi tam pracujących

Kris
@Swój

Firma centrum Eurokontakt z chelma posiada tylko oferty pracy w opiece. PROSZĘ CZYTAĆ DOKALDNIE NAZWE FIRMY I SKĄD JEST

Honorata

Witam!byłam pierwszy raz z firmą eurokontakt z Chełma, jestem bardzo zadowolona.

Czy pracownicy w Centrum Eurokontakt dogadują się między sobą?

Witam, Tak, jak najbardziej. Wszyscy koordynatorzy mają kompatybilne systemy dzięki czemu są w ciągłym kontakcie.

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Eurokontakt - Chełm

• Jak się pracuje w Centrum Eurokontakt?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Eurokontakt tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Eurokontakt?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 36 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Centrum Eurokontakt