Opinie o Anna Kempa-Janusiak Gerydon w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Anna Kempa-Janusiak Gerydon. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Anna Kempa-Janusiak Gerydon na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Anna Kempa-Janusiak Gerydon w Warszawa

baner wywiady
stefan Nowy wpis
Były pracownik

Firma działająca na szkodę mieszkańców. Kontakt z właścicielką firmy Anną Kempą Janusiak to DRAMAT. Pytanie dlaczego nie poinformowała mieszkańców o zebraniu wspólnoty nazywa żartem. Osoba ta nie odpisuje na maile, nie odbiera telefonu. Pani ta obiecuje, dużo mówi , nic nie robi. Odpadając elewacja, rdzewiejące barierki, dziury w nawierzchni ciągów komunikacyjnych to tylko kilka przykładów z długiej listy zaniedbań tej pani. Insynuacje, kłamstwa, spychologia. Anna K-J ma mieszkańców za głupców. Nie polecam, tak niekompetentnej, niechętnej wykonywaniu obowiązków, nieprawdomównej osoby i zatrudnionych przez nią podwykonawców. Mam tylko głęboką nadzieję, że pani ta odpowie za swoje zaniedbania oraz (usunięte przez administratora)

Antoni Nowy wpis
Były pracownik

Firma działająca na niekorzyść właścicieli. Oszusta uwaga proszę unikać

Anna Marta

Nie polecam tej firmy, a zwłaszcza współpracy z właścicielką, która nie potrafi kontaktować się z klientami. Śmiem nawet twierdzić, że działa na ich szkodę. Wszystko idzie jak po grudzie, zgłaszane problemy nie są rozwiązywane, namiętnie stosowana spychologia. p. Anna oczekuje od lokatorów współpracy, a sama nie potrafi przekazać precyzyjnych, niepełnych komunikatów, co więcej wprowadza w błąd.

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Anna Kempa-Janusiak Gerydon - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Anna Kempa-Janusiak Gerydon?

  Zobacz opinie na temat firmy Anna Kempa-Janusiak Gerydon tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Anna Kempa-Janusiak Gerydon
0/5 Na podstawie 0 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Powstańców Śląskich 103 lok. 2
  01-355 Warszawa
 • NIP: 5271082372 REGON: 011813967
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w marcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. pracuj.pl 4 476 708
 2. GoWork.pl 3 989 574
 3. linkedin.com 3 495 960
 4. olx.pl - praca 3 386 448
Anna Kempa-Janusiak Gerydon
Przejdź do nowych opinii