Opinie o Anna Kempa-Janusiak Gerydon w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Anna Kempa-Janusiak Gerydon. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Anna Kempa-Janusiak Gerydon na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Anna Kempa-Janusiak Gerydon w Warszawa

Marcin Nowy wpis
Inne

Jedyna w Warszawie (albo i w Polsce) firma o takim poziomie obstugi klienta. Wtascicielka jest ogólnie nieosiagalna. Nie odbiera telefonu miesiacami, nie odpisuje na maile, nie przychodzi do biura. Pracownicy nie maja z nia kontaktu, nie wiedza kiedy mozna zastac „ szefowa" Pani Anna ogólnie nie jest dla swoich klientów, o czym zdarzato jej sie informowac cztonków wspólnoty, w czasach, kiedy jeszcze telefony sporadycznie odbierata. Dokumenty wspólnoty sa strzezone niczym dokumenty panstwowe, nie ma mozliwosci zapoznania sie z nimi, ani nawet numerem polisy ubezpieczeniowej. Sprawnie przekazywane sa jedynie faktury które Pani Anna co miesiac wystawia za swoje ustugi (nie)zarzadzania nieruchomoscia. Pozytywne opinie, które tanizna znalezc na Google to opinie jej znajomych i pracowników np p. Marta Kowalewska jest ksiegowa ).

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Anna Kempa-Janusiak Gerydon?

stefan Nowy wpis
Były pracownik

Firma działająca na szkodę mieszkańców. Kontakt z właścicielką firmy Anną Kempą Janusiak to DRAMAT. Pytanie dlaczego nie poinformowała mieszkańców o zebraniu wspólnoty nazywa żartem. Osoba ta nie odpisuje na maile, nie odbiera telefonu. Pani ta obiecuje, dużo mówi , nic nie robi. Odpadając elewacja, rdzewiejące barierki, dziury w nawierzchni ciągów komunikacyjnych to tylko kilka przykładów z długiej listy zaniedbań tej pani. Insynuacje, kłamstwa, spychologia. Anna K-J ma mieszkańców za głupców. Nie polecam, tak niekompetentnej, niechętnej wykonywaniu obowiązków, nieprawdomównej osoby i zatrudnionych przez nią podwykonawców. Mam tylko głęboką nadzieję, że pani ta odpowie za swoje zaniedbania oraz (usunięte przez administratora)

Antoni Nowy wpis
Były pracownik

Firma działająca na niekorzyść właścicieli. Oszusta uwaga proszę unikać

 Rozmowa kwalifikacyjna
W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Anna Kempa-Janusiak Gerydon? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Katowice
Green Volt Konrad Rakowski
(1 opinia)
Wyślij CV
logo firmy Administrator
Warszawa
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
Wyślij CV
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
Gdańsk
RWS Investment Group Sp. z o.o.
(13 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Anna Marta

Nie polecam tej firmy, a zwłaszcza współpracy z właścicielką, która nie potrafi kontaktować się z klientami. Śmiem nawet twierdzić, że działa na ich szkodę. Wszystko idzie jak po grudzie, zgłaszane problemy nie są rozwiązywane, namiętnie stosowana spychologia. p. Anna oczekuje od lokatorów współpracy, a sama nie potrafi przekazać precyzyjnych, niepełnych komunikatów, co więcej wprowadza w błąd.

Zostaw merytoryczną opinię o Anna Kempa-Janusiak Gerydon - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Anna Kempa-Janusiak Gerydon?

  Zobacz opinie na temat firmy Anna Kempa-Janusiak Gerydon tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Anna Kempa-Janusiak Gerydon
1/5 Na podstawie 1 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Powstańców Śląskich 103 lok. 2
  01-355 Warszawa
 • NIP: 5271082372 REGON: 011813967
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 634 470
 2. Pracuj.pl 3 137 130
 3. LinkedIn 3 035 232
 4. Olx.pl 2 564 298
Anna Kempa-Janusiak Gerydon
Przejdź do nowych opinii