Opinie o Akademia Komputerowa Step Sp. z o.o. w Józefosław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Akademia Komputerowa Step Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Akademia Komputerowa Step Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Akademia Komputerowa Step Sp. z o.o. w Józefosław

Natala Nowy wpis

Dzień dobry. proszę o wyjaśnienie kwestii stawek dla nauczycieli. Różne kwoty od godziny padały w zeszłorocznych wpisach. Teraz na stronie widnieje oferta dla nauczyciela informatyki dla dzieci. stawka wyniesie 50 zł tak jak ktoś kiedyś pisał?

Jakie godziny pracy obowiązują w Akademia Komputerowa Step Sp. z o.o.?

Wiktoria Nowy wpis

Zależy od stanowiska. Specjaliści ds sprzedaży pracują od 9 do 17 lub od 10 do 18.

galaninim

a jak z zarobkami trenerów? jest ok czy bieda z nędzą?

noname
@galaninim

nauczycieli dla dzieci mają 29 brutto na godzinę a z dorosłymi 23,50 brutto wiec słabo jest

Wiktoria Nowy wpis
@noname

Skąd taka informacja? Nauczycieli dla dzieci mają OD 50 NETTO. Dla osób dorosłych OD 90 NETTO

Kamila

to jak to w zasadzie się stało, że zostałeś zaproszony i wyszła taka sytuacja? jaki konkretnie był kontakt przed i na podstawie czego miałeś przyjść na rozmowę? ciekawa jestem ile osób zatrudnia się w takim razie w tym oddziale i jak mogłyby się co do tego odnieść

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Akademia Komputerowa Step Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
xxx

Akademia ma swoje plusy i minusy więc zacznę może od pogrupowania: PLUSY - Możliwość elastycznej współpracy ( można poprosić o pomoc przełożonych i zawsze dojdzie się do jakiegoś porozumienia czy to z dniem wolnym czy innymi sprawami) - Atmosfera bywa różna ale na ogół czułem ciepło bijące od ludzi choć zdarzały się i gorsze chwile - Ciągły rozwój i możliwość pracy w róznych sektorach mimo, że jesteśmy pracownikiem na innym stanowisku akademia daje się wykazać pracownikom MINUSY - Słabe wyposażenie biura dla pracowników - Chaos - tak bym nazwał ogólny stan pracy. Często brak formalizacji i problemy z komunikacją. Tak z czystym sumieniem : Wiele się nauczyłem w firmie STEP, dała mi wiele możliwości ale również uświadomiła co chce robić dalej i pozwalała na mój rozwój. Są kwestie, których przeboleć nie można jak wspomniany chaos - ciągle coś się zmienia, problemy z przekazywaniem informacji czy nawet brak jednogłośnych decyzji ze strony przełożonych. Czy polecam? zależy od osoby - jeśli nie przeszkadzają ci ciągłe zmiany i fakt, że firma jest wciąż na początkowym etapie swojej ścieżki jako organizacja (W POLSCE) i wymaga jeszcze wielu zmian i uregulowania wielu kwestii ale wynagradza to lokalizacją, elastycznym wymiarem czasu pracy i możliwością spełniania się w wielu zadaniach to polecam.

@xxx

no to faktycznie sporo plusów zostało wskazanych. Ten chaos to pewnie szerzej trzeba byłoby ująć albo pewnie popracować, żeby wiedzieć o co konkretnie chodzi ale co z tym wyposażeniem całym? Czego konkretnie brakuje i czy ktoś może zgłaszał jakiejkolwiek zapotrzebowanie?

xxx
@Kamila

Wyposażenie chodzi o podstawowe rzeczy jak spożywka (np kawa czy mleko), mikrofala jest ale publiczna dla budynku a nie samego biura, brak dodatkowych udogodnień jak jakieś soki czy inne "benefity". Teraz firma i tak zaczyna polepszać standardy - nie pracuje już kilka miesięcy możliwe, że coś się zmieniło. Chaos - zbyt dużo by opisywać i też nie chce ujawniać informacji wewnętrznych. W skrócie brak formalizacji jak już wspominałem czyli brak pewnych procedur dotyczących tego jak wykonywać różne zadania czy jak się z czymś obchodzić. Zasady są ustalane często "na gorąco" w zależności od sytuacji a brakuje spisania wielu rzeczy.

@xxx

no to benefitów jestem ciekawa, może ktoś kto na bieżąco jest się odniesie. co do wspomnianego chaosu i ewentualnego spisywania to w czym jest problem, żeby tego dokonać? jakie stanowiska w strukturze powinny być odpowiedzialne za tego typu funkcje?

Kandytat

Obiecuje kontakt po rekrutacji, jednak potem zbywa. Aplikowałem na stanowisko Korepetytor Python, jednak 'zajęcia testowe' miałem robić z robotyki lego (usunięte przez administratora)

@Kandytat

I do dziś się to nie rozwiązało czy może jednak był ten kontakt ostatecznie? Mimo wszystko napiszesz jak rozmowa wyglądała? Na forum mało aktualnych info jest, zawsze fajnie wiedzieć więcej

Zdecydowanie odradzam. Atmosfera jest fatalna, kierowniczka (usunięte przez administratora)i płytko odpowiada na jakiekolwiek pytania, skutecznie odstrasza pracowników od siebie i swojej firmy. Najlepsze i najbardziej komfortowe dni pracy były wtedy, kiedy była na urlopie a kierownictwo schodziło na inną osobę. Po zmianie placówki z Prostej 69 na Prostą 70 tylko jeszcze więcej problemów, żeby wejść do Akademii trzeba mieć kartę, którą (w czasie mojej pracy) posiadały tylko dwie, góra trzy osoby. Pracownikom nie były wyrabiane, no bo po co. Zdarzało się czekanie pod drzwiami 20 minut aż ktoś wpuścił. Nie możesz być w pracy danego dnia? To tylko i wyłącznie twój problem, kierownictwo ma cię w nosie, musisz sam obskoczyć wszystkich innych pracowników z nadzieją, że ktoś cię zastąpi. Nikt nie chce cię zastąpić danego dnia? Jesteś zmuszony przyjść do pracy pod groźbą kary finansowej wynikającej z odwołania zajęć. Brzmi jak pogwałcenie jakichś praw. Grupy dzieci są maksymalnie upychane żeby wydoić jak najwięcej kasy od rodziców, sala która pomieści 8 osób? Wsadzimy tam 12. Dla pracowników nie jest przewidziany żaden sprzęt, są dwa laptopy "dydaktyczne", ale możesz mieć nieszczęście niezałapania się na żaden bo zostały zabrane przez innych. Laptopy na których pracują dzieci często nie były dostosowywane do potrzeb zajęć i trzeba było poświęcać czas lekcyjny na instalowanie oprogramowania. Tragedia, nie polecam nikomu.

Jaki jest wkład kierownictwa Akademia Komputerowa Step Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

W tej firmie nie ma dobrej atmosfery. Kierowniczka (Ukrainka) stosuje (usunięte przez administratora) wobec pracowników, a dyrektor, który wszystko widzi nic nie robi. Oprócz tego każą (usunięte przez administratora) klientów i sprzedawać im po prostu kota w worku za nie małe pieniądze. Nie bez powodu personel zmienia się tam nieustannie od początku otworzenia oddziału w Polsce, nawet klienci to widzą i nie są zadowoleni. Kierownictwo (oczywiście z Ukrainy) chyba nie wie co robi, ponieważ sami niszczą tą firmę. Pracownicy, którzy podtrzymują dobre kontakty z klientami są traktowani przez kierowniczkę jak (usunięte przez administratora) po czym się zwalniają, a firma traci i pracowników i klientów. Dopóki kadra kierownicza się nie zmieni, nie polecam pracy w AK STEP.

X

Potwierdzam. Pracowałam tam

Miłośniczka rasistów

A możecie jeszcze 10 razy napisać ze ktoś jest Ukraińcem, a ktoś nie?

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Akademia Komputerowa Step Sp. z o.o.. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Nie, cisną cały czas, pracujesz po (usunięte przez administratora) godzin/ dziennie. Jak(usunięte przez administratora) może powiedzieć, że dzień przestoju pracy kosztuje firmie mojej rocznej wypłaty? MASAKRA! Nie polecam.

Kuba

Zajęcia są drogie i niestety bardzo nudne!????

Weronika
@Kuba

@Kuba Napiszesz mniej więcej, jaki jest koszt zajęć i ile godzin one wynoszą? Serdeczne dzięki.

Pani z recepcji

Pracowałam w tej firmie 5 mies. Nie jest aż tak tragicznie. Dużo do życzenia, ale firma dopiero się rozwija. Zespół, z którym pracowałam, to fajni, mili ludzie, którzy na prawdę lubią to, co robią. Jeśli chodzi o inwestorów (zagranicznych ;)) to jak przychodzili, miałam wrażenie, że tylko przeszkadzają pracować i nie zdają sobie sprawy z tego, co mówią i robią. Ale z tego co wiem, pojawili się tam też polscy inwestorzy i niby robią porządek. Niektórzy chodzą marudzą, że mało zarabiają, ale moim zdaniem Akademia oferuje dobre zarobki, biorąc pod uwagę, że dopiero weszli na rynek i nie wymagają kompetencji z kosmosu, mogą sami nauczyć wielu rzeczy (nie mówię o trenerach, tylko o innych pracownikach), nie ma uczucia, że chodzisz tam jak na katorgę. Kawa, przerwa, nie ma problemu. Zawsze można dogadać się przyjść później, wziąć wolne. Nikt nie chodzi i nie pilnuje, co robisz. Słyszałam, że wcześniej było inaczej, ale kiedy ja pracowałam, to już było spoko. Jeżeli nie odpowiada wynagrodzenie, warunki, traktowanie, to idzie się i szuka innej pracy. Tak właśnie zrobiłam ja, bo niestety w mojej sytuacji życiowej potrzebuję więcej kasy, no i też chciałabym awansować zawodowo, a w Akademii nie mogli zaproponować nic więcej, jeśli chodzi o zarobki i stanowisko.

Max
@Pani z recepcji

Trochę sama sobie zaprzeczasz, bo najpierw piszesz, że dobrze płacą, a później, że odeszłaś, bo chciałaś więcej zarabiać... ja osobiście mam bardzo złe doświadczenia z tą firmą i nikomu jej nie polecę. Pracowałem w niej krócej, ale ten czas dał mi do myślenia, że dłużej znaczy tylko gorzej. Firma może nowa, ale już ma złe zwyczaje i tacy pracodawcy nie powinni zatrudniać normalnych ludzi. Inwestorzy wtykali nos wszędzie utrudniając pracę trenerom i sekretarkom, marudzili, że za dużo pieniędzy wydali i że nie trzeba kupować baterii do dronów, które były podstawą zajęć. Aha i że trenerzy przychodzą tylko po pieniądze, a nie dają nic w zamian. Nie polecam nikomu, chyba, że ktoś lubi pracować za darmo lub szarpać się o swoije wynagrodzenie.

Pani z recepcji
@Max

Nie zaprzeczam:) Każdy ma swoje obowiązki i wydatki w życiu, w pewnym momencie potrzebowałam po prostu więcej pieniędzy i tyle :) Wiem, że wśród byłych pracowników sporo negatywu zostało. Ale na prawdę zmiany w Akademii były i są na lepsze.

Akkan

Zdziwiona jestem tymi opiniami. Firma jest nowa na rynku Polskim i chyba to przeszkadza. Pracuję 4 miesięcy i jestem bardzo zadowolona. Są osoby którzy pracują tu od samego początku i organizują pracę. Są bardzo oddani, pomysłowi, tworzą bardzo miłą atmosferę. Jest dużo informacji, możliwość samorozwoju jest ogromna materiały dydaktyczne w języku angielskim z grafiki, programowania z których każdy pracownik może skorzystać - ogromna baza wiedzy. Potrzebne jest tylko chęć do nauki i otwarty umysł. Nie ukrywam intensywność pracy jest wysoka: dużo klientów i zgłoszeń na kursy. Oferta cały czas jest aktualizowana przesyłana z różnych filii Akademii na całym świecie, która później jest sprawdzana przez trenerów-metodystów z Polski. Natomiast osobiście sprawia ogromną radość opinie zadowolonych rodziców, dzieci i kursantów, którzy nie chcą wychodzić z zajęć. To wszystko zasługa naszych trenerów, którzy są bardzo oddani swojej pracy: są kreatywni, pomysłowi, lubią dzielić się wiedzą. Wiarygodność tego można sprawdzić w mediach społecznościowych firmy. Warunki finansowe są w porządku jak na Warszawę może nie ma dodatkowych benefitów ale jest podstawa i premia, zawsze wypłacane w terminie (umowa o pracę). Jestem Bardzo zadowolona z pracy, z zespołu, którzy tworzą osoby młode pomysłowi, lojalni, optymistycznie nastawieni do życia, którzy lubią to co robią, pełne pomysłów i inicjatywy.

Max
@Akkan

Zadowolona- bo ci zapłacili za napisanie tej opinii? Pracowałem w wakacje, team wydawał się w porządku, ale właściciele, szczególnie ten łysy po.ebany. Z resztą, widząc błędy jakie popełniasz w tekście, myślę, że jesteś jednym z ukraińskich właścicieli. Macie tam (usunięte przez administratora) nie ogarniacie tego co się dzieje, swoją kasę trzeba wyszarpywać, mimo, że zrobiło się wszystko co trzeba. Jako były pracownik NIE POLECAM! a jeśli chodzi o atuty, które tu tak wypisujesz, to śmiać mi się chce, jak przypomnę sobie poziom nauczania w waszej szkółce... a najgorsze jest to, że są rodzice, którzy wydają grubą kasę na taki chłam i tak mizerny poziom....szkoda dzieciaków...

Przechodziłem przypadkiem

Nie polecam tej firmy!!! Ani jako pracownik, ani jako klient!!! (usunięte przez administratora)Nie ma pomysłu na ten biznes. Jeśli chodzi o poziom szkoleń, to raczej podstawowa obsługa komputera niż nauka programowania. (usunięte przez administratora) Dzieciaki znają już w pierwszym kontakcie z komputerem. Szkolenia dla dorosłych-porażka! Ceny z kosmosu, a szkolenie prowadzi gość przez Skype! (sic!). (usunięte przez administratora)Zarówno kiedy będziecie pracownikiem i klientem! szczerze odradzam!!!

Atom
@Przechodziłem przypadkiem

czy Ci to teraz co są na ul. Prostej w Warszawie?

Przechodziłem przypadkiem
@Atom

Tak - ostrzegam przed tą firmą!

Zostaw merytoryczną opinię o Akademia Komputerowa Step Sp. z o.o. - Józefosław

• Jak się pracuje w Akademia Komputerowa Step Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Akademia Komputerowa Step Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Akademia Komputerowa Step Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Księżycowa 9
    05-500 Józefosław

Akademia Komputerowa Step Sp. z o.o.