Opinie o Akademia Komputerowa Step Sp. z o.o. w Józefosław

counter
3 3 15 5 1
Tacik Nowy wpis

Ale przecież nikt za darmo nie pracuje i nie zawsze pracujemy dłużej, bez przesady z narzekaniem.

Wojtek Nowy wpis

Pracuje się po 12 h ? Nie da się po 8?

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Akademia Komputerowa Step Sp. z o.o.. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

były pracownik Nowy wpis
@Pytanie

Nie, cisną cały czas, pracujesz po 12 godzin/ dziennie. Jak szef może powiedzieć, że dzień przestoju pracy kosztuje firmie mojej rocznej wypłaty? MASAKRA! Nie polecam.

Kuba

Zajęcia są drogie i niestety bardzo nudne!????

Weronika Nowy wpis
@Kuba

@Kuba Napiszesz mniej więcej, jaki jest koszt zajęć i ile godzin one wynoszą? Serdeczne dzięki.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Pani z recepcji

Pracowałam w tej firmie 5 mies. Nie jest aż tak tragicznie. Dużo do życzenia, ale firma dopiero się rozwija. Zespół, z którym pracowałam, to fajni, mili ludzie, którzy na prawdę lubią to, co robią. Jeśli chodzi o inwestorów (zagranicznych ;)) to jak przychodzili, miałam wrażenie, że tylko przeszkadzają pracować i nie zdają sobie sprawy z tego, co mówią i robią. Ale z tego co wiem, pojawili się tam też polscy inwestorzy i niby robią porządek. Niektórzy chodzą marudzą, że mało zarabiają, ale moim zdaniem Akademia oferuje dobre zarobki, biorąc pod uwagę, że dopiero weszli na rynek i nie wymagają kompetencji z kosmosu, mogą sami nauczyć wielu rzeczy (nie mówię o trenerach, tylko o innych pracownikach), nie ma uczucia, że chodzisz tam jak na katorgę. Kawa, przerwa, nie ma problemu. Zawsze można dogadać się przyjść później, wziąć wolne. Nikt nie chodzi i nie pilnuje, co robisz. Słyszałam, że wcześniej było inaczej, ale kiedy ja pracowałam, to już było spoko. Jeżeli nie odpowiada wynagrodzenie, warunki, traktowanie, to idzie się i szuka innej pracy. Tak właśnie zrobiłam ja, bo niestety w mojej sytuacji życiowej potrzebuję więcej kasy, no i też chciałabym awansować zawodowo, a w Akademii nie mogli zaproponować nic więcej, jeśli chodzi o zarobki i stanowisko.

Max
@Pani z recepcji

Trochę sama sobie zaprzeczasz, bo najpierw piszesz, że dobrze płacą, a później, że odeszłaś, bo chciałaś więcej zarabiać... ja osobiście mam bardzo złe doświadczenia z tą firmą i nikomu jej nie polecę. Pracowałem w niej krócej, ale ten czas dał mi do myślenia, że dłużej znaczy tylko gorzej. Firma może nowa, ale już ma złe zwyczaje i tacy pracodawcy nie powinni zatrudniać normalnych ludzi. Inwestorzy wtykali nos wszędzie utrudniając pracę trenerom i sekretarkom, marudzili, że za dużo pieniędzy wydali i że nie trzeba kupować baterii do dronów, które były podstawą zajęć. Aha i że trenerzy przychodzą tylko po pieniądze, a nie dają nic w zamian. Nie polecam nikomu, chyba, że ktoś lubi pracować za darmo lub szarpać się o swoije wynagrodzenie.

Pani z recepcji
@Max

Nie zaprzeczam:) Każdy ma swoje obowiązki i wydatki w życiu, w pewnym momencie potrzebowałam po prostu więcej pieniędzy i tyle :) Wiem, że wśród byłych pracowników sporo negatywu zostało. Ale na prawdę zmiany w Akademii były i są na lepsze.

Akkan

Zdziwiona jestem tymi opiniami. Firma jest nowa na rynku Polskim i chyba to przeszkadza. Pracuję 4 miesięcy i jestem bardzo zadowolona. Są osoby którzy pracują tu od samego początku i organizują pracę. Są bardzo oddani, pomysłowi, tworzą bardzo miłą atmosferę. Jest dużo informacji, możliwość samorozwoju jest ogromna materiały dydaktyczne w języku angielskim z grafiki, programowania z których każdy pracownik może skorzystać - ogromna baza wiedzy. Potrzebne jest tylko chęć do nauki i otwarty umysł. Nie ukrywam intensywność pracy jest wysoka: dużo klientów i zgłoszeń na kursy. Oferta cały czas jest aktualizowana przesyłana z różnych filii Akademii na całym świecie, która później jest sprawdzana przez trenerów-metodystów z Polski. Natomiast osobiście sprawia ogromną radość opinie zadowolonych rodziców, dzieci i kursantów, którzy nie chcą wychodzić z zajęć. To wszystko zasługa naszych trenerów, którzy są bardzo oddani swojej pracy: są kreatywni, pomysłowi, lubią dzielić się wiedzą. Wiarygodność tego można sprawdzić w mediach społecznościowych firmy. Warunki finansowe są w porządku jak na Warszawę może nie ma dodatkowych benefitów ale jest podstawa i premia, zawsze wypłacane w terminie (umowa o pracę). Jestem Bardzo zadowolona z pracy, z zespołu, którzy tworzą osoby młode pomysłowi, lojalni, optymistycznie nastawieni do życia, którzy lubią to co robią, pełne pomysłów i inicjatywy.

Max
@Akkan

Zadowolona- bo ci zapłacili za napisanie tej opinii? Pracowałem w wakacje, team wydawał się w porządku, ale właściciele, szczególnie ten łysy po.ebany. Z resztą, widząc błędy jakie popełniasz w tekście, myślę, że jesteś jednym z ukraińskich właścicieli. Macie tam (usunięte przez administratora) nie ogarniacie tego co się dzieje, swoją kasę trzeba wyszarpywać, mimo, że zrobiło się wszystko co trzeba. Jako były pracownik NIE POLECAM! a jeśli chodzi o atuty, które tu tak wypisujesz, to śmiać mi się chce, jak przypomnę sobie poziom nauczania w waszej szkółce... a najgorsze jest to, że są rodzice, którzy wydają grubą kasę na taki chłam i tak mizerny poziom....szkoda dzieciaków...

Przechodziłem przypadkiem

Nie polecam tej firmy!!! Ani jako pracownik, ani jako klient!!! Właścicielom-Ukraińcom wydaje się, ze stworzyli prywatny folwark (a raczej kołchoz). Robi się dziesiątki i setki nadgodzin, za które nie chcą ani płacić ani nie dają możliwości odebrać. Sposob zarządzania przez właścicieli sięga dna. Nie wypłacają należnych wynagrodzen i czuja sie bezkarni. Jeśli wypłacają, to zawsze z opóźnieniem. Nie ma pomysłu na ten biznes. Jeśli chodzi o poziom szkoleń, to raczej podstawowa obsługa komputera niż nauka programowania. Programy są ujednolicone z tymi, które wymyślili na Ukrainie, co w Polsce Dzieciaki znają już w pierwszym kontakcie z komputerem. Szkolenia dla dorosłych-porażka! Ceny z kosmosu, a szkolenie prowadzi gość przez Skype! (sic!). Nie dajcie tez się nabrać na perspektywy, jakie przed Wami roztaczają! Zarówno kiedy będziecie pracownikiem i klientem! szczerze odradzam!!!

Atom
@Przechodziłem przypadkiem

czy Ci to teraz co są na ul. Prostej w Warszawie?

Przechodziłem przypadkiem
@Atom

Tak - ostrzegam przed tą firmą!

Czy jesteś zadowolony ze swojego wynagrodzenia w firmie Akademia Komputerowa Step Sp. z o.o. w mieście Józefosław? Napisz komentarz o warunkach finansowych w tej firmie jakie proponuje się pracownikom. Dla wielu osób szukających tutaj pracy to będzie komentarz na wagę złota.

Zostaw merytoryczną opinię o Akademia Komputerowa Step Sp. z o.o. - Józefosław

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Zobacz wywiad