Opinie o Rhenus Logistics S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Rhenus Logistics S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Rhenus Logistics S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rhenus Logistics S.A. w Warszawa

Kpina i cyrk

''Logistics'' w nazwie firmy, to nieśmieszny żart. Paczka miała zostać dostarczona w czwartek - nie została. W poniedziałek dostałam informację, że była próba dostarczenia towaru w piątek - nie było. Po rozmowie z Panią na infolinii dostałam obietnicę, że we wtorek paczka przyjdzie na 100% - specjalnie wzięłam pracę zdalną aby paczkę odebrać, można się już domyślić, że nie przyszła. Po kolejnej rozmowie z infolinią, padła informacja, ze paczka przyjdzie jutro - zobaczymy, ale odczucia są raczej negatywne. Pomijam już fakt, że trzykrotnie dostaliśmy numer do kuriera, który nie pracuje, a Pani na infolinii nie potrafiła uzasadnić tak długiego opóźnienia i była wręcz oburzona, że ktoś śmie przeszkadzać jej w pracy, chociaż ciężko to nazwać pracą, skoro firma z ''logistyką'' w nazwie oddelegowuje do wysyłki towaru pracowników, którzy znajdują się obecnie na urlopie. Brak profesjonalizmu i robienie sobie żartów z klientów.

Polak
@Kpina i cyrk

To samo u mnie.

@Kpina i cyrk

Od kilku dni nie dostałam paczki

Joanna
@.

Zgłaszałeś to gdzieś? Udało się ruszyć sprawę?

Maj

Dla odmiany powiem, że firma dostarczyła kuchnię z IKEI na czas, wszystko w porządku, panowie byli sympatyczni.

Piotruś Pan

Uważajcie na operatorke wysokiego składu taka blondynka przy kości bardzo chamska krzyczy bez powodu i non stop siedzi na telefonie

Łucja

Widzę, że w ostatnim czasie pojawiają się głównie opinie od klientów Rhenusa a mnie interesuje zatrudnienie :) Czy jakiś pracownik może odnieść się do warunków zatrudnienia na stanowisku magazyniera? Ile wynoszą premie jakościowe i jakie są warunki ich przyznawania? Jak wyglądają możliwości dołączenia rodziny do opieki medycznej w Lux Medzie?

@Łucja

Dzień dobry Pani Łucjo, proszę o informacje o który oddział naszej firmy Pani pyta?

Miss
@Łucja

Nie polecam :) oddział w best ;)

Polak
@Łucja

Naprawde po opiniach klientów chcesz przyczynić się do traktowania w taki sposób klientów?

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Rhenus Logistics S.A. kandydat na stanowisko Kontroler Finansowy ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?

Brak szacunku do klienta, towar miał być dostarczony do sklepu -zawiodła firma transportowa, towar miał być dostarczony do domu już 2 razy - zawiodła firma transportowa. To może najwyższa pora zmienić firmę... Trzeba samemu dzwonić na infolinie bo brak jakiegokolwiek kontaktu z ich strony, już dwa dni stracone na czekanie od 8 do 20, a pani na infolinie informuje standardowo że nie wie i postara się sprawdzić, po czym mijają kolejne dni a towaru jak nie było tak nie ma. To firmie IKEA powinno zależeć na tym żeby klient jak najszybciej otrzymał towar za który zapłacił.

@Karolina

Potwierdzam. To samo u mnie.

Jedno z najgorszych doświadczeń jako Klient. Firma zagraniczna myśli że "Polska" to kraj trzeciego świata i tną koszty na Klientach. 7 dni przesyłka nie dostarczona. Nie polecam nikomu - odstępuje od umowy i wystawie adekwatne opinie na stronie JYSK oraz IKEA.

Witam, wszystkie opinie dot.uslug wykonywanych przez Rhenus. Chętnie poznałbym opinie o firmie, jako o pracodawcy :) wypowiadajcie się Najbardziej zależy mi na opinii odnośnie oddziału w Radonicach.

WAnia

Firma nierzetelna i niepunktualna, zamówienie niezrealizowane, towar niedostarczony. Brak informacji, że kurier nie przyjedzie, brak kontaktu. O słowie przepraszam za kłopot nie wspomnę. Taki dostawca psuje renomę sklepu, na zlecenie którego dostarcza towary.

xxx

Kurier miał dostarczyć paczkę 15kilogramową, przywiózł paczkę, w czasie umówionym ale na palecie zapięta w plastikowym pasku, która kazał zabrać w całości razem z paleta i nie poczuł sie w obowiązku by pomoc paczkę chociażby donieść pod klatkę - uwaga, Zaparkował autem 20 metrów od bloku twierdząc ze czeka obok i był bardzo niemiły. Jakos poradziłam sobie sama ale nie spotkałam sie z osobą która odmówiłaby mi wniesienia większej rzeczy a było to opłacone przy zamówieniu przesyłki wiec na pewno pan kurier został poinformowany. nie jestem zadowolona

Fiona

Jestem pracownikiem firmy Rhenus od lipca.Wczesniej pracowałam w innej firmie w Parku przemysłowym i powiem szczerze ze w Rhenusie a tam(nie podaje nazwy tamtej firmy ) to jest poprostu bajka.Tam zasuwałam jak Beduin przyjeżdżając z pracy nie wiedziałam czy zjeść,czy się umyć czy odrazu iść spać tak byłam zmeczona.Tutaj jest całkiem co innego choć firma zajmuje się tym samym co poprzednia.Ludzkie warunki,ludzie super brygadzisci również w porządku -normalni przedewszystkim a nie WIEEELKIE SZEFOSTWO bo wyżej odemnie.Mi się bardzo dobrze tu pracuje i po pracy normalnie funkcjonuje a nie padam na pysk.Jak dla mnie najlepsza praca w jakiej pracowałam.

m.k.
@Fiona

Potwierdzam, wiwat Rhenus!!!

Dagmara

Ta firma to jakaś kpina. Zdecydowanie powinny się przebranżowić. A ikea współpracując z takim podmiotem sama strzela sobie w kolano. Dostawa kuchni i innych mebli w trzech przesyłkach zaplanowana na 03.01 2022 w przedziale godzinowym, nie dotarła. Nawet nikt nie pofatygował się żeby się skontaktować i o tym fakcie poinformować. Kolejna dostawa 3 przesyłek po reklamacji dotarła... tylko jedna. Reszta gdzieś im zaginęła. Dramat i zupełny brak kontakty. Szczerze nie polecam.

Natalia

Szczerze nie polecam. Jako firma, która dostarcza produkty beznadziejna. Przetrzymują zakupione paczki, brak kontaktu a Pracownicy zamiast dostarczyć artykuły dzwonią, że kończą pracę i rób co chcesz. Dramat i (usunięte przez administratora) zero postawy proklienckiej.

4 podejscia od dostawy z IKEI i zadna nie zrealizowana. Biednym co chwile sie psuja samochody. 12 godzin czekania i zadnego telefonu, a nie raz, od kuriera, ze auto na warsztacie i biedak nie dojedzie (godz 14), ale jutro rano bedzie. Oczywiscie nikogo niw bylo, klamstwo w zywe oczy. Ikea przeprasza, infolinia przeprasza, bo to wina oddzialu i biedacy beda nastepnym razem, w najblizszym wolnym terminie(za 2 tygodnie) i nic. Poziom firmy zerowy, mam nadzieje, ze niedlugo padnie. (usunięte przez administratora) i nic wiecwej. Unikac szerokim lukiem.!!!!!!

A

Dramat. Towar zamówiony z Ikei, 3 terminy i 3 razy nie został dostarczony. 12 godzin czekania w domu aby ostatecznie dowiedzieć się, że rzekomo w domu nikogo nie było. Oczywiście nikt nie dzwonił ani na telefon ani do domu. Zero kontaktu. W głowie mi się nie mieści, ze tak wielka firma jak Ikea pozwala sobie na takie traktowanie klientów.

Jerzy

Żenada, mi też zmieniono termin dostawy. Podjąłem decyzję, jeżeli i tym razem mi towaru nie dostarczą założę IKEI sprawę o nie dotrzymanie warunków umowy i naruszenie dobrego imienia mojej firmy. Mnie nie interesuje czym mi towar dostarczą może to być dostawczak , zaprzęg lub na plecach szefa ale towar musi przyjechać.

Grażyna

Strasznie nie lubię wystawiać złych ocen, ale Ta firma zasługuje na dużego minusa. Firma niepoważna i nierzetelna. Wszystkie krytyczne uwagi pod jej adrsem są jakby opisem mojej sytuacji. Polecam upewnić się przy zamówieniu kto jest dostawcą a nawet zdrowiej będzie wynając bus i samemu odebrać towar. Aż dziwne że Ikea z nimi pracuje

Klient

Odradzam każdemu korzystania z ich usług, zakłamana firma. Totalna żenada, okłamywanie klienta jest na początku dziennym. Nie zapowiada się, aby cokolwiek miałoby się zmienić.

Artur K

Przekładany termin dostawy 8 razy, wysyłane maile, że przesyłka została dostarczona, a narożnika w domu brak. Bardzo utrudniony kontakt, ciągle kłamstwa i (usunięte przez administratora)klienta. Nigdy nie poleciłbym nikomu tej firmy i każdemu odradzam z korzystania z ich jakichkolwiek usług. Dodam, że minął miesiąc, a narożnika jak nie było, tak nie ma... 1/100

nie i nie

Przesyłka miała do mnie dotrzeć w dniu 01.09.2021 - zadzwonił jakiś człowiek i powiedział, że się "nie da" i będzie w dniu 02.09.2021 - powiedziałem, nie ma sprawy. Dostałem informację, że przesyłka jest w drodze - jednak NIKT nie przyjechał w dniu 02.09.2021 - a na stronie pojawiła się informacja: "Niepoprawne doręczenie " - cokolwiek to znaczy (?) Dziś jest 03.09.2021 - nie ma żadnej informacji - oprócz "Towar w magazynie" - nie rozumiem zasad funkcjonowania waszej firmy.

klient
@nie i nie

To samo.. totalne (usunięte przez administratora) dzisiaj 3 termin i kolejny raz niepoprawne doręczenie chociaż zgodnie z lokalizacją na stronie rhenus kierowca był w okolicy bloku.. nikt nie dzwonił mimo zapewnień na infolinii że kurier zadzwoni pół godz. przed dostawą. Rezygnuję z zamówienia i odradzam każdemu tą firmę.

Józefa

Składam skargę na czynności firmy. Dnia 28 listopada 2020 r., na mój adres miała być dostarczona lodówka, zlecenie było od firmy Amica. W dniu 27 listopada przedstawiciel firmy przekazał, iż 28 listopada od 8 do 16 będzie dostawa. Dokładnej godziny nie podano, tylko informację, że godzinę przed dostawą ktoś zadzwoni. Czekaliśmy na te telefon, byliśmy cały czas w domu. Ponieważ nie było żadnego telefonu, to o godz. 14.38 zadzwonił mąż na numer 602471355, potem ja o godz.14.39 zadzwoniłam ja i napisałam SMSa. Po naszej interwencji dostaliśmy odpowiedz, że kierowca był i nikogo nie zastał. Zadzwoniłam na podany wyżej numer, odebrał jakiś Pan Daniel ( nie chciał się przedstawić) i stwierdził, że kierowca był bo zrobił zdjęcie bloku i dzwonił do nas. Jak zapytałam go o godzinę telefonu i przesłanie tego zdjęcia domu , to powiedział, że tego nie zrobi. Nie chciał podać godziny o której niby był kierowca i o której dzwonił. Byliśmy cały czas w domu, mając włączone telefony. Jesteśmy oburzeni takim brakiem profesjonalizmu. Wystawiamy też waszej firmie ocenę negatywną, którą upowszechnimy. Firma powinna dobierać sobie kompetentnych pracowników.

@Józefa

U nas ta sama sytuacja i co teraz robić?

Zostaw merytoryczną opinię o Rhenus Logistics S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Rhenus Logistics S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Rhenus Logistics S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rhenus Logistics S.A.?

Rhenus Logistics S.A.